Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera som úspešne prerátala spotrebu PHM pri drahého aute. Bola to celkom zábava, hlavne, keď som na konci zistila, že mi nesedia km. Ale opätovné prerátanie netrvalo dlho a bola som spokojná.Druhé auto zvládnem už ľavou zadnou....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja sa teraz vytešujem kvetinkami. Pred rok a pol som dostala k meninám orchideu. Keď odkvitla, nič sa nedialo, len čušala a čušala. Čakala som, že zakape. A pred dvomi dňami som zistila, že bude kvitnúť opäť. Teraz len nakúkam a očami vyťahujem púčiky . A ešte ide kvitnúť aj vianočný kaktus. Na koncoch má aj po 3-4 puky. On sa asi riadi čínskym kalendárom
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mňa dnes potešila Lenka Filipová. Pred chvíľou som sa vrátil z koncertu a môžem povedať, že bol veľmi fajn. Dobre som si na ňom oddýchol a pospomínal na staré časy...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
zygnal Pozri príspevok
Mňa dnes čaká 7 áut september až december (bločkov mám 1/4 ; stavy kilometrov 1/3).
Tak to bude zábava
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Je veľa vecí, ... ale ktoré ma rozčulilo najviac, včerajšie vyjadrenie premiera...
http://www.etrend.sk/ekonomika/slove...ov/156749.html

... nedokážem to celé komentovať s vlastnými slovami, tak som rozčúlená...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

VladoaKatka Pozri príspevok
Je veľa vecí, ... ale ktoré ma rozčulilo najviac, včerajšie vyjadrenie premiera...
http://www.etrend.sk/ekonomika/slove...ov/156749.html

... nedokážem to celé komentovať s vlastnými slovami, tak som rozčúlená...
Úžasné riešenie...
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Ja som dnes rušila nervy pri odosielaní mesačných výkazov do jednej zdravotnej poisťovne. To ste mali vidieť tú slimačiu rýchlosť. A keď sa mi ako tak podarilo ten výkaz vypisať a odoslať zistila som, že si systém zdrav.poisťovne robí čo sám chce. Pri pridaní jedného rodného čísla mi zamestnanca stále zaradilo ako ZTP. Tak a keď som sa konečne dovolala do zdravotnej poisťovne a vysvetlila im svoj problém a že výkaz ma jednu sumu pri vypísaní a pri uložení druhú sumu, tak ste mali počuť to vysvetlenie danej pracovníčky. Nemalo to ani hlavu ani pätu. A to vám bol gól, keď som zistila, že im vraj systém vymazal nejaké mesačné výkazy, ktoré mám ja znova nahodiť a poslať. No povedzte, o koľko jednoduhšie by bolo, keby som ten výkaz poslala poštou. A musím sa priznať, že ozaj odišiel, ale poštou. Bolo vás takých nešťastníkov v tomto smere dnes viac?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bastian Pozri príspevok
Úžasné riešenie...

Bastian

A čo máš proti nášmu NAJ ???

Veď ja som ani nedopozeral jeho tlačovku s dvoma " najmúdrejšími " ministrami / Počiatek a Tomanová / .
Tá pani , len čo otvorila svoje aroganciou skrivené pišťulky , diaľkový ovládač mal čo robiť Hneď som ju rušil .
Pritom ja som už mimo jej dosahu , chvalabohu , ale aj tak


Juraj
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja by som len dodala, že za dva roky sú voľby. Doporučujem všetkým, aby zobrali OP tým, čo chcú voliť tých našich naj..... Lebo ak to takto pôjde ďalej, tak nás bez pasu a víza nepustia ani za hranice rieky Moravy. Socializmus sa k nám navrátil, je mi z toho na ........
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

VladoaKatka Pozri príspevok
Je veľa vecí, ... ale ktoré ma rozčulilo najviac, včerajšie vyjadrenie premiera...
http://www.etrend.sk/ekonomika/slove...ov/156749.html

... nedokážem to celé komentovať s vlastnými slovami, tak som rozčúlená...
Super podmienky na tunelvanie štátu. Kto myslíte, že zase na tom zbohatne?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dnešný nákup v B...e. Mám plakať, alebo smiať.
Dnesny nakup Billa.JPG  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dnešný nákup v B...e. Mám plakať, alebo smiať.
Možno je to šunka pre vegetariánov
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dnešný nákup v B...e. Mám plakať, alebo smiať.

ze by " prazska sunka" z dovodu utajenia "prezliekla kabat"?
mne sa to pacilo, som sa dobre zasmiala
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Asi mali pocit, že si vegetarián, keď ti dali syr... Ale ja bych brečela, taký kúsok syra za takú cenu a vraj meníme menu nie cenu... . To si bol taký nepozorný? Alebo prepracovaný z toho, že už máš DP... . Dobrú chuť
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dnešný nákup v B...e. Mám plakať, alebo smiať.
Ak to bol nejaký kvalitný a drahý syr, môžeš sa smiať, že si ušetril, v opačnom prípade Ti ani plač nepomôže. Nabudúce kontrolovať ešte aj toto.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Jara Pozri príspevok
...a vraj meníme menu nie cenu...

veď práve.... iba menu......
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
zygnal Pozri príspevok
A už je to uzavreté.

KZ za obe autá pekne spracovaná, jednu som musela preratávať, ale pohoda...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ráno ma riadne štvala štatistika, lebo zorientovať sa na ich stránke hádam nedokáže ani ten, čo ju vytvoril.
A teraz ma riadne, ale fakt riadne ...... NBS. Chcela som vytlačiť kurzový lístok za celý január, len som ho tam nenašla.
Pritom minulý rok to bolo OK, pekne sa mesačné kurzové lístky dali tlačiť. A teraz to vyzerá tak, že si ho budem musieť tlačiť po jednotlivých dňoch.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

asi preto, že už kurzy NBS nie sú... Kurz vyhlasuje Europska centrálna banka...
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Dnes ráno, keď som chcela zahodiť bloček z nákupu v jednom z nemenovaných obchodných reťazcov som sa rozčúlila. Oklamali ma o 1,34 eura. Bola to moja chyba, mala som si bloček skontrolovať hneď, ale určite to poznáte, ľudia v rade za vami sú vám skoro na chrbte, pred vami si ešte balia tovar, proste večerný zhon. Tak sa stalo, že jeden tovar som mala nablokovaný dva krát. Už s tým neurobím nič, ale aspoň poučenie pre ostatných. Pri platení myslite hlavne na seba, nie na nervoznych ľudí za vami a pomalších pred vami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať