Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Dnes som takmer vytopila 6 poschodí pod nami. Zrejme sa mi pokazila pračka, vôbec nevypla prítok vody do pračky a len napúšťala a napúšťala. Prišla som náhodou do kúpelne tam po členky vody. Skoro ma kleplo, tak teraz rozmýšľam, či kúpiť novú alebo dávať ešte túto opraviť, Asi pred 1/2 rokom nám opravár vymenil čerpadlo, stálo to 2000,- Sk, teraz to bude asi programátor, tak neviem koľko by to stálo, ale zrejme dosť. Práčku máme asi 9rokov, tak už pravdepodobne nebudeme vrážať peniaze do opravy, lenže na druhej strane som ani nepočítala s takýmito výdavkami. Vôbec, ale vôbec ma to neteší.
Naposledy upravil Olice : 19.02.09 at 06:28
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
citim s tebou, ja som takuto spust pred rokmi uz absolvovala
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Dnes som zistila, že v čase krízy mám veľmi, veľmi drahé služby. Vystavila som FA za január, a tie, ak by mi uhradili, nemusím pracovať 30,126 mesiaca
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
vidíš vidíš, nemal si sa ponáhľať na autobus, ale ísť v kľude na to kafčo
"Tak Ty v Bratislave na kafčo? S willmou."
"Ako to vieš?" pýtam sa s vyvalenými očami.
"Dočítala som sa na Porade"
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
erzet Pozri príspevok
"Tak Ty v Bratislave na kafčo? S willmou."
"Ako to vieš?" pýtam sa s vyvalenými očami.
"Dočítala som sa na Porade"
Ti iba tak. Pár súvislých viet. Nič vážne.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

erzet Pozri príspevok
Ti iba tak. Pár súvislých viet. Nič vážne.
Aké kafčo, veď žiadne nebolo , a dúfam, že som ti nespôsobila problémy
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
Aké kafčo, veď žiadne nebolo , a dúfam, že som ti nespôsobila problémy
viď číslo 4326
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

betka Pozri príspevok
Dnes som zistila, že v čase krízy mám veľmi, veľmi drahé služby. Vystavila som FA za január, a tie, ak by mi uhradili, nemusím pracovať 30,126 mesiaca
Takže to je to, čo sa ti stalo. A keby ti to zaplatili tak by to bolo to, čo ta potešilo.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
willma Pozri príspevok
Aké kafčo, veď žiadne nebolo , a dúfam, že som ti nespôsobila problémy
...že sa divíš...:
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ALDA Pozri príspevok
...že sa divíš...:
šak utekal domov, ani sme nemohli prebrať čo nového sa dozvedel na seminári. , robila ho tá istá firma, u ktorej som absolvovala školenie ja a byť súčastne na dvoch miestach sa naozaj nedááááá
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
šak utekal domov, ani sme nemohli prebrať čo nového sa dozvedel na seminári. , robila ho tá istá firma, u ktorej som absolvovala školenie ja a byť súčastne na dvoch miestach sa naozaj nedááááá
Dátum školenia: 10.02.2009
Miesto konania: Dom športu - Bratislava
Predmet školenia: Úrazové poistenie z hľadiska noviel a prechodu na euro
Lektori: JUDr. Štefan Brunovský – riaditeľ odboru úrazového poistenia, Sociálna poisťovňa, ústredie Bratislava
Na seminári bolo odprezentované úrazové poistenie. História a plány do budúcnosti v rámci Sociálneho poistenia. Novely zákona v oblasti úrazového poistenia za posledné obdobie vrátane valorizácií a ústavného nálezu.. Diferencované poistenie podľa nebezpečnostných tried. Preberanie jednotlivých paragrafov a ich komentovaní. Odchýlky od úrazového poistenia. Pracovný úraz, choroba z povolania. Škodové komisie Príklady úrazov a odškodnení. Zmeny výpočtu dávok a povinností zamestnávateľov v súvislosti s prechodom na euro. Diskusia a záver.
Seminár organizoval Inštitút bezpečnosti práce, s. r. o., Stanislavova 1, 841 05 Bratislava. Seminár svojim obsahom splnil svoj účel a bol prínosom.
Vyhodnotenie: Seminár hodnotím kladne a splnil svoj účel.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

erzet Pozri príspevok
Dátum školenia: 10.02.2009

Miesto konania: Dom športu - Bratislava

Predmet školenia: Úrazové poistenie z hľadiska noviel a prechodu na euro

Lektori: JUDr. Štefan Brunovský – riaditeľ odboru úrazového poistenia, Sociálna poisťovňa, ústredie Bratislava

Obsah:

Na seminári bolo odprezentované úrazové poistenie. História a plány do budúcnosti v rámci Sociálneho poistenia. Novely zákona v oblasti úrazového poistenia za posledné obdobie vrátane valorizácií a ústavného nálezu.. Diferencované poistenie podľa nebezpečnostných tried. Preberanie jednotlivých paragrafov a ich komentovaní. Odchýlky od úrazového poistenia. Pracovný úraz, choroba z povolania. Škodové komisie Príklady úrazov a odškodnení. Zmeny výpočtu dávok a povinností zamestnávateľov v súvislosti s prechodom na euro. Diskusia a záver.


Seminár organizoval Inštitút bezpečnosti práce, s. r. o., Stanislavova 1, 841 05 Bratislava. Seminár svojim obsahom splnil svoj účel a bol prínosom.

Vyhodnotenie: Seminár hodnotím kladne a splnil svoj účel.
A potešilo ťa to alebo rozčúlilo?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Gabi03 Pozri príspevok
A potešilo ťa to alebo rozčúlilo?
Gabi, aj potešilo, niečo, aj rozčúlilo, niečo. Takže aj, aj.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak ja sa teda pridám, aby ste boli v obraze: Inštitúcia rovnaká, kurz lektorských zručností ( panebože, kto to už len teraz so mnou vydrží), zostava komorná, nálada výborná, absolvovala úspešne a teraz ľudia traste sa, takú ukecanú školiteľku ste ešte nemali.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
tak ja sa teda pridám, aby ste boli v obraze: Inštitúcia rovnaká, kurz lektorských zručností ( panebože, kto to už len teraz so mnou vydrží), zostava komorná, nálada výborná, absolvovala úspešne a teraz ľudia traste sa, takú ukecanú školiteľku ste ešte nemali.
Wilmuš, my sa tu budeme vykecávať až nás niekto zhaltuje. Napr.:...
Ja som to absolvoval v roku 2001, v rámci EÚ, projektu WISH Leonardo da Vinci, v školení lektorov zástupcov zamestnancov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tu sa vykecávať môžeme, predsa nás teší, že sa môžeme kvalitne vzdelávať
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
tu sa vykecávať môžeme, predsa nás teší, že sa môžeme kvalitne vzdelávať
Veď sme v kaviarni.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Verte, alebo nie, tie posledné príspevky /okrem Olice-vytopenie, cítim s ňou//mi skutočne zlepšili náladu, Vilmuš, nemáš chybu, si to celá Ty.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Verte, alebo nie, tie posledné príspevky /okrem Olice-vytopenie, cítim s ňou//mi skutočne zlepšili náladu, Vilmuš, nemáš chybu, si to celá Ty.
Alduška, ďakujem za spolucítenie, nie je to veru žiadna sranda, ak sa podarí vytopiť susedov, ani mne by sa to veru nepáčilo. Ale už som sa rozhodla, kríza - nekríza, idem kúpiť novú práčku, urobila som prieskum a zistila som, že tie ceny sú prijateľné. Tak dúfam, že bude slúžiť k plnej spokojnosti.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Dnes ma pobavila správa, že náš poslanec, konkrétne Urbáni ( HZDS ) dal na prerokovanie parlamentu novelu zákona o ochrane nefajčiarov, ktorá hovorí o úplnom zákaze predaja tabakových výrobkov....tak som sa rozosmial, máme my teda múdrych poslancov, taký výkrik do tmy tu veru dlho nebol..ale čo sme si zvolili to máme:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať