Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Maryanet Maryanet

Maryanet je offline (nepripojený) Maryanet

SZČO
mpca Pozri príspevok
Existuje možnosť zvoliť si formu zobrazenia témy? Pri prezeraní témy si môžete pomocou menu "Zobrazenie" vybrať formu, ako sa Vám bude daná téma zobrazovať.

  1. Lineárne (Prvé najstaršie) - V tejto forme sa téma vyobrazí chronologicky smerom od najstaršieho príspevku (zakladajúceho tému) až po posledný najnovší príspevok. Naraz môžete vidieť viacero príspevkov zoradených za sebou na jednej strane súčasne (max. 10 na stranu).
  2. Lineárne (Prvé najnovšie) - Toto je to isté ako vyššie popisaná lineárna forma s rozzdielom, že príspevky sú zoradené opačne (prvé sú najnovšie príspevky na danú tému, resp. posledné). Zoradenie príspevkov si môžete predvoliť v nastaveniach. Prednastavené máte ihneď po registrácii "Prvé najstaršie".
  3. Stromové - Táto forma pospája názvy príspevkov do podoby koruny stromu. Je to prehľadná forma ak chcete vedieť kto na ktorý príspevok reagoval. Popri tomto strome je zobrazený vždy jeden príspevok, ktorého názov je práve aktívne vysvietený v strome, pričom sa v rámci stromu môžete pohybovať buť kliknutím na príslušný názov príspevku, alebo šípkami (predchádzajúci a nasledujúci príspevok) a zobrazí sa Vám Vami želaný príspevok. Táto forma je veľmi dobrá ak máte napr. malú obrazovku a nechce sa Vám posúvať stránku hore-dole.
  4. Kombinované - Táto forma je zmiešanina lineárnej a stromovej formy. Stromové zoradenie príspevkov je zobrazené na začiatku a zároveň sú zobrazené viaceré príspevky za sebou tak ako v lineárnom móde. Odporúčame vyskúšať jednotlivé formy zobraznenia, chvíľu s nimi pracovať a potom zistíte, ktorá forma Vám najviac vyhovuje.
Odporúčame Vám vyskúšať jednotlivé formy zobraznenia, chvíľu s nimi pracovať a potom zistíte, ktorá forma Vám najviac vyhovuje.

Toto sa dá nastaviť v Nastavenia - Upraviť možnosti
OK :-)
Ďakujem,každý sa učí..
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

korbok Pozri príspevok
+Dnes som cestou v Nitre podľa auta a účesu spoznal Rozálku (vychádzala na Štúrovu od Prioru).
-Aj som ju sprava dobehol / trúbil / kýval - a ONA nič.
Veď čo sa divíš, jedna dáma nereaguje na trúbenie
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
korbok Pozri príspevok
+Dnes som cestou v Nitre podľa auta a účesu spoznal Rozálku (vychádzala na Štúrovu od Prioru).
-Aj som ju sprava dobehol / trúbil / kýval - a ONA nič.
Chlapov, ktorí na mňa pískajú a vytrubujú, si nevšímam.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rozalka Pozri príspevok
Chlapov, ktorí na mňa pískajú a vytrubujú, si nevšímam.
Nuž a ja som teraz v pondelok vošla do protismeru.
Tak všetci onemeli, že im ústa ostali otvorené a nezmohli sa ani na trúbenie, čumeli a čumeli a ja trápne triezva som čumela s nimi.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

tešíte sa tu veľmi pozerám:-))
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Potešila ma SMS z banky, ktorou mi oznámili, že mi Daňový úrad už poslal na účet preplatok dane za minulý rok. Pekný deň!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Modroocko Pozri príspevok
Potešila ma SMS z banky, ktorou mi oznámili, že mi Daňový úrad už poslal na účet preplatok dane za minulý rok. Pekný deň!

A mne furt nič
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Chichi, a už prišli aj rodinné prídavky. Rodinný rozpočet nám za jeden deň stúpol závratnou rýchlosťou
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Chlapov, ktorí na mňa pískajú a vytrubujú, si nevšímam.
niekedy je dobré si všímať, najmä že prečo trúbia - jeden nikdy nevie, či nemá na streche auta zabudnutú tašku so všetkými dokladmi a plnou peňaženkou
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

danushka Pozri príspevok
Nuž a ja som teraz v pondelok vošla do protismeru.
Tak všetci onemeli, že im ústa ostali otvorené a nezmohli sa ani na trúbenie, čumeli a čumeli a ja trápne triezva som čumela s nimi.
Nič si z toho nerob, ja som mala nedávno kontrolu hasičov v pezinskom okrese a ako si tak idem z pár sekundovým oneskorením sa pýtam hasičky, čo vedľa mna sedela, či sa jej nezdalo že ten proti mne išiel tuho v protismere. Pre istotu som ešte mrkla očkom do späťáku a za mnou ešte dve autíčka, takže ja som bola na správnej strane.
0 0
atmos atmos

atmos je offline (nepripojený) atmos

Mne stačí že je krásny deň a že sme zdravý .Každý deň počúvam,alebo čítam o chorých deťoch a ľuďoch ktorý vyslovene prežívajú na hrane ,tak si poviem je my fajn.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

atmos Pozri príspevok
Mne stačí že je krásny deň a že sme zdravý .Každý deň počúvam,alebo čítam o chorých deťoch a ľuďoch ktorý vyslovene prežívajú na hrane ,tak si poviem je my fajn.
S týmto musím len súhlasiť, dnes sa brácho chystá na pohreb kamarátovej žene, mala asi 35 rokov.
0 0
atmos atmos

atmos je offline (nepripojený) atmos

To mi je lúto,ale aj ja som si uvedomyla ,že každý deň je krásny až potom ,keď sa mi pred 4 rokmi narodil syn a oznamii mi ,aby som zavolala manžela ,lebo malý do rána zomrie .Bolo to strašné a nikomu to neprajem prežiť.Celú noc som preplakala no malý bol bojovník a dnes je sneho šinter.A vôbec ma netrápi ,že je trochu rozmaznaný .
0 0
helvécia helvécia

helvécia je offline (nepripojený) helvécia

mám opäť pojazdné autíčko, čo je super vec, už žiadna elaktrička
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dnes bol zvláštny deň pre mňa , čo ma nepotešilo .....

Prišiel klient a okrem iného mi oznámil , že je na nič , lebo mu zomrel svokor .
Onedlho som vybavovala jeden telefonát a na moju otázku , čo je čo sa deje , že cítim že s dotyčnou niečo nie je v poriadku , tak mi odpovedala , že zomrel mi otec .
O 15,00 hod som sa začala baliť domov a premýšľala som o správach , ktoré ma dnes nepotešili , v tom mi zazvoní mobil a manželov kolega mi oznámil , že mu zomrela matka .

No povedzte , dnes som si pripadala ako v nejakom zlom sne .
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

neviem, či je to tým teplým počasím, ale už niekoľko dní som presvedčená o tom, že už je máj .........Ešte zabudnem ísť na majáles
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5 Pozri príspevok
Dnes bol zvláštny deň pre mňa , čo ma nepotešilo .....

Prišiel klient a okrem iného mi oznámil , že je na nič , lebo mu zomrel svokor .
Onedlho som vybavovala jeden telefonát a na moju otázku , čo je čo sa deje , že cítim že s dotyčnou niečo nie je v poriadku , tak mi odpovedala , že zomrel mi otec .
O 15,00 hod som sa začala baliť domov a premýšľala som o správach , ktoré ma dnes nepotešili , v tom mi zazvoní mobil a manželov kolega mi oznámil , že mu zomrela matka .

No povedzte , dnes som si pripadala ako v nejakom zlom sne .
Oj, oj, to je teda smutné, ale zlých správ je len do tretice, takže už zlú nečakaj, aspoň niečo pozitívne.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ako krásne som mala sviatky, tak sa mi nedarí tento týždeň. V utorok bol na očnom oddelení manžel, lebo ako diabetik má poškodené očné pozadie a žiaľ nemôžu urobiť zákrok, lebo je to veľmi blízko centra a to druhé sa pokúšajú zachrániť. Dnes bol s mojou matkou na očnom a zajtra ak sa podarí tak jej jedno oko zmrazia a ak to nepôjde, tak príde o oko. Na druhom oku má 13 dioptrie.
Čo už narobíme, musíme prijať všetko ako prichádza. Aj dobré ale aj to zlé.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nie som asi ani rozčúlená..neviem.
Na Veľkonočný pondelok si špacírujem po lúke a na zemi leží krásna nová, hypermoderná Nokia. Odpočíva si sladko, tak ju zdvihnem, obzriem sa, nikde nikoho.Strčím do vrecka, a špacírujem až domov. Vo výťahu to čudo začne zvoniť, ale ako! Čistý pentagon(môj súkromný názov na slovenský rep, či ako sa to volá), Dozvonilo, pokiaľ som sa spamätala, vošla domov a zazvonilo znova, "zdvihla" som a:"ty ko.., kde si?" ...(Waw!)..Pýtam sa: " a ty komu voláš?.."no Paťovi"...a ktorému?.. a čo ťa to je...??..no len toľko, že by som mu vrátila tento telefón...Naveľa vyliezlo z volajúceho meno vlastníka, tak som mu povedala, že nech ho ku mne pošle. A Paťo prišiel, netrvalo ani 10 minút.Ďakovačka veľká, preveľká, tak mu vravím, kúpiš mi Tofiféé. No a dnes, zase idem zo špacírky, zastaví ma žena v mojom veku a vraví mi:"Spomínal chalan, že si vraj vrátila tomu ..telefón, no teda si ty ale sprostá...
Tak mám byť nasr..na vlastnú blbosť alebo nie?...neviem sa rozhodnúť...lebo to Tofiféé som aj tak nedostala...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

pepsikova Pozri príspevok
...Tak mám byť nasr..na vlastnú blbosť alebo nie?...neviem sa rozhodnúť...lebo to Tofiféé som aj tak nedostala...
a ty máš z toho aký pocit? ....Drž sa toho a ostatných nepočúvaj ...
PS: ja by som ho tiež vrátila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať