Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dnes ma veľmi, veľmi potešila Evka - Marína svojím pozdravom hneď ráno. Evi ďakujem ešte raz. A ešte jedna príhoda, ktorá ma tiež veľmi potešila. Včera som sa ponáhľala na DU, vybehla som z paneláku a tam maličké dievčatko ( mohlo mať tak 1-1,5roka), držalo mamičku za ruku. Krásne sa na mňa z diaľky usmievalo a keď som už bola bližšie, maličká vykríkla "AVOJ" opätovala som úsmev a vravím jej Ahoj a to malé sotva ho bolo vidieť od zeme ešte krajšie sa usmialo a zahlásilo " TETA". No úžasné, veľmi mi to zdvihlo náladu a tá mi vydržala celý deň a usmievala som sa ešte aj na baby na DU aj na na ľudí okolo ( si o mne asi mysleli ale mne to nevadí ). Ešte aj teraz sa smejem keď si na maličkú spomeniem. Prajem Vám všetkým takéto krásne stretnutia a ešte krajšie usmievavé dni.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

AlaNR Pozri príspevok
Tak, a mám pokračovanie. Včera mi suseda šplechla, že nemám čo parkovať na dvore. Chápte na vlastnom, mojom, súkromnom a neviem akom - dvore.
Pravdepodobne začnem teda parkovať niekde na ulici alebo si postavím pod domom hromadnú garáž....
Fakt nie je nad dobré susedské vzťahy.
Ali, možno ti len chcela ponúknuť parkovanie na svojom dvore, aby tebe ostalo viac miesta. Ešte sa sem-tam nájdu dobrosrdeční ľudia.
Naposledy upravil Marína : 21.04.09 at 09:35
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
jáj tak takto to je, a ja som to nepochopila, omg...
Aj som si hovorila, načo jej je garáž, keď auto nemajú.... :-))
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Dnes som bola na seminári známeho daňového poradcu o zmenách v dani z príjmov a dani z pridanej hodnoty v Žiline. Prvú hodinu a pol som tam bola úplne zbytočne, lebo "vyprával" o zmenách od 1.1.2009, ktoré už dávno máme za sebou. Dokonca sme od neho dostali materiály, ktoré mal pripravené na školenia ešte v roku 2008, chýbali tam dokonca aj čísla zákonov, ktoré boli prijaté ešte v roku 2008!!!! To je sila. Za tie peniaze by staré materiály mohol aspoň aktualizovať. Na jeho seminári som bola po dlhom čase, lebo jeho názory sa vôbec nedajú aplikovať pre drobných živnostníkov a malé firmy, ktoré nemajú peniaze na drahých právnikov a daňových poradcov. Dokonca tvrdil, že súhrnný výkaz k DPH sa vypĺňa na 2 desatinné miesta. Výkaz som vypĺňala už pred týždňom a zdalo sa mi, že sa údaje uvádzajú v celých eurách. Hneď po návrate som si to overovala a skutočne. Údaje sa uvádzajú v celých eurách. Čudujem sa, že taký odborník nevie ani ako vyzerá vzor tlačiva súhrnného výkazu. No zrejme zase tak skoro na jeho seminár nepôjdem.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Včera som sa vrátila z nemocnice a moja 6-ročná dcérka chcela v noci spať pri mne. Zobudila som sa na to, že malá sa posadila, dala mi pusu na líce, ľahla si a spinkala ďalej. Deti sú v spánku nádherné, minule sa malá nahlas smiala zo sna, bolo to roztomilé.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jarka,
úprimne Ti "závidím", uži si to.
Ja už to mám za sebou a čakám na repete od vnúčaťa
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja uz cakam na pravnucatka, nasa vnucka je uz skoro dospela. Ale ked bola malicka, taketo radosti som zazivala aj ja a doteraz na to s laskou spominam.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja patrím k tým šťastnejším, tieto drobné radosti si ešte tiež môžem vychutnávať od kukučky, aj keď môžem už aj vnúča očakávať. Aj keď v tichosti dúfam, že sa mi synátor zatiaľ nezblbne. Ale bola by to celkom sranda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Tak, a mám pokračovanie. Včera mi suseda šplechla, že nemám čo parkovať na dvore. Chápte na vlastnom, mojom, súkromnom a neviem akom - dvore.
Pravdepodobne začnem teda parkovať niekde na ulici alebo si postavím pod domom hromadnú garáž....
Fakt nie je nad dobré susedské vzťahy.
1.Si si istý , na 100 % , lebo niekedy aj to je málo ....

2.Jak na zabitie , ale koho ?
Seba ?
Susedu ?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a mám ešte jednu drobnosť: Dnes som dostala telefonát a zas a opäť sa mi potvrdilo, že stále sú aj úradníci na svojom mieste. Volala mi správkyňa dane, že som nepodpísala žiadosť o vrátenie preplatku. Síce o vyplatenie bonusu hej ale malo byť aj to druhé. Vraj keď budem mať cestu okolo, mám sa zastaviť a podpísať aj zbytok. A bonus - preplatok mi samozrejme zadáva k úhrade. Poklad osôbka - naozaj mám za tých pár rokov s touto pani len a len pozitívne skúsenosti.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Simonab Pozri príspevok
A ešte jedna príhoda, ktorá ma tiež veľmi potešila. Včera som sa ponáhľala na DU, vybehla som z paneláku a tam maličké dievčatko ( mohlo mať tak 1-1,5roka), držalo mamičku za ruku. Krásne sa na mňa z diaľky usmievalo a keď som už bola bližšie, maličká vykríkla "AVOJ" opätovala som úsmev a vravím jej Ahoj a to malé sotva ho bolo vidieť od zeme ešte krajšie sa usmialo a zahlásilo " TETA". No úžasné, veľmi mi to zdvihlo náladu a tá mi vydržala celý deň a usmievala som sa ešte aj na baby na DU aj na na ľudí okolo ( si o mne asi mysleli ale mne to nevadí ). Ešte aj teraz sa smejem keď si na maličkú spomeniem. Prajem Vám všetkým takéto krásne stretnutia a ešte krajšie usmievavé dni.
Máš pravdu, takéto drobné zážitky vedia pozdvihnúť náladu. Už som to tu niekde písal, ža aj mňa často drobci pozdravia a povedia UJO. Vtedy som sedel vonku na pivečku, kde pobehovali malé deti, pribehlo dievčatko, chvílu sme sa na seba usmievali a mrkali, potom na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! No čo už, náladu mi to nepokazilo, keď som to doma zreferoval, veľmi sme sa na tom celá rodina pobavili.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ibaka Pozri príspevok
Máš pravdu, takéto drobné zážitky vedia pozdvihnúť náladu. Už som to tu niekde písal, ža aj mňa často drobci pozdravia a povedia UJO. Vtedy som sedel vonku na pivečku, kde pobehovali malé deti, pribehlo dievčatko, chvílu sme sa na seba usmievali a mrkali, potom na mňa ukázalo prstom a povedalo DEDO ! No čo už, náladu mi to nepokazilo, keď som to doma zreferoval, veľmi sme sa na tom celá rodina pobavili.
Tak ja mám každé ráno takéto dievčatko. Pri mojej kancelárii je škôlka, kde chodí aj môj synček. Každé ráno chodí so synčekom do škôlky jedna mamička a tlačí v kočíku aj dcérušku. Malinká každé ráno od začiatku školského roka vykyvovala, kým ma videla. Asi pred 2 mesiacmi prvý krát povedala AJOJ. Tento týždeň už urobila ďalší pokrok - už vykrikuje AHOJ a ČAU, TETA až kým nezájdu za roh. Je veľmi milučká a krásna s takými obrovskými modrými okáľmi a blond vláskami. Vždy nám s kolegyňou rozjasní ráno
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

a včera ma potešili ešte dve veci - tréner, ktorý trénoval deti futbal avizoval, že už nás nestíha a budeme mať nového, na čo som mu povedala, že my ale chceme jeho. Asi ho to potešilo, lebo na konci tréningu povedal, že síce nebudú tréningy 2x do týždňa, ako do teraz, ale 1x to zvláda, aby deti nezostali na holičkách. Veľmi nás potešil.

Druhá vec je tá, že môj 5 ročný synátor mal už pod mliečnym zubom vyrastený trvalý a ten mliečny nie a nie vypadnúť. Kýval sa už dlho a držal tam len silou vôle. Chystali sme sa už k zubárovi, nech ho vytrhne, keď včera poobede dobehol zo škôlky a ukazoval dieru v chrupe. Zúbok pani učiteľka zabalila do servítky, zalepila lepiacou páskou a napísala - Miškov prvý vypadnutý zúbok. Také to bolo milé - len ráno sme zabudli pozrieť, čo dala zúbková víla pod vankúš...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pred chvíľou ma div neporazilo. Prišlo moje 13* vňúča ku mne zo školy a dívam sa ako skamenelá (nie, že sa machlí oči,mihalnice...už sme to predýchali, lebo zabiť ju nezabijeme) aaaale, prečo s čierným tušom ....tak to bola sila. Z počiatku som sa nezmohla ani na nádych a potom. mnnooo, škoda reči. A to moje 13* tvrdohlavča si nedá povedať. Dcéra jej vzala svoju spirálu, ale kámoška... to asi nie je dobrá kámoška... jej povedala, že tušom si môže nahradiť špirálu. No povedzte prosím, ako vysvetliť, že to škodíííí, och ešte vždy sa neviem nadýchnuť. Ešte dobre že odišla. Máte toľké problémy aj vy mladé mamičky a babky??? Tá puberta na každého ináč pôsobí???...alebo máme my diery vo výchove???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

keď si to už predýchala, tak sa vyobliekaj, namaľuj a vyber sa aj s vnučkou na prechádzku. A keď budete míňať nejakú drogériu, nezabudni vojsť a kúpiť vnučke kvalitnú špirálu. Možno dostaneš aj božtek na líčko

chcem byť babkááá.....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Baby,
a vy ste si nenatierali v puberte mihalnice boxom na topánky ??
Najkrajšie mihalnice boli
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
veru hej boxom - a to ešte len ako štípalo
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hanelie Pozri príspevok
veru hej boxom - a to ešte len ako štípalo
Okrem štípania to aj smrdelo , ale vtedy to nevadilo hlavne , že sme boli krásne
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

kukučka Pozri príspevok
keď si to už predýchala, tak sa vyobliekaj, namaľuj a vyber sa aj s vnučkou na prechádzku. A keď budete míňať nejakú drogériu, nezabudni vojsť a kúpiť vnučke kvalitnú špirálu. Možno dostaneš aj božtek na líčko

chcem byť babkááá.....
Zitulda,
... náááá ja by som kukučku aj poslúchla, len s tým namalovaním to už je horšie, cez moje okuliare to nepôjde a keď si ich odložím, tak by som asi nebola lepšia ako Tvoja 13* vnúčka, ... leda by som jej dovolila aby ukázala, čo vie ... a namalovala ma ona sama, Zituš, čo povieš?

Kukučka, ...nič sa nebóóój budeš aj Ty, ... je to nádherné (pokiaľ sa nemaľujú) a sú také ako moje parádnice 3,5 r. a 7 mesačná
Naposledy upravil VladoaKatka : 22.04.09 at 17:28 Dôvod: preklep
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

... a teraz sa idem pochváliť aj ja, potešilo ma a tešila som sa s vnúčkou spolu - už má prvé "prijímačky" za sebou prijali ju od semtembra do škôlky

... a druhej včera doobeda vykúkol prvý zúbok a večer jej našli aj druhý

to je radostí, jedným rastú druhým padajú, ... nám už len padajú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať