Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Skúšam vkladať obrázky
občas sa aj podarí.

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Blahoželám, ide ti to
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mňa pred chvíľou rozčúlil výpadok elektriny, ke´d ešte dopracúvam DPH, našťastie je to už OK a môžem ďalej fachčiť, takže opäť sa lúčim s poradou a idem na to
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

buchač Pozri príspevok
.... mi nepovedz , že to nevieš , NEVERÍM !!!
Děkuji Vám , dobrá vílo ...

To ja zasa mám byť za profesora neslušnostíííííííííííííí ....

V podstate sú to tieto významy :

1.Vopchal by som Ti ...

2.Môžeš mi vopchať ...

slušne povedané .

Takže , keď TI toto gesto ukáže nejaký šofér , na ktorého zatrúbiš , tak sa jedná určite o č. 2 ....

Variantu č. 1 si jeden ľahko pomýli s variantou č. 2 ...... Buchač prepánajána veď ja som nemyslela takú hrôzu veď ja som DÁMA /alebo myslela?/
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dnes ma pobavil rozhovor na tržnici - dve panie, vek odhadom nad 60 rokov( dobre nad 60 rokov) , sa po maďarsky rozprávali . Preklad rozhovoru :"Ale včera bol dobrý hokej, vyhrali sme 4:3!" "Hej, ale ako kričali a pískali, keď hrali našu hymnu".
Naposledy upravil Dav : 25.04.09 at 18:31
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Dav Pozri príspevok
Dnes ma pobavil rozhovor na tržnici - dve panie, vek odhadom nad 60 rokov( dobre nad 60 rokov) , sa po maďarsky rozprávali . Preklad rozhovoru :"Ale včera bol dobrý hokej, vyhrali sme 4:3!" "Hej, ale ako kričali a pískali, keď hrali našu hymnu".
To je pekné
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mňa potešil dnešný deň, Spra ila som radosť mojej krpatej, prišiel ku nám jej spolužiak a najlepší kamarát. Celý deň sme chodili po meste a deťúchom som dopriala nezdravú stravu z nezdraveho mekáča, na námestí pri prezentáciach ĽŠU si vyskúšali svoju šikovnosť, chceli sme sa aj na lodi povoziť, ale tam národa až hrúza tak sme zakotvili napokon v botanickej, a tam veru bolo na čo pozerať- pobudli sme asi hodinku a už nás hnali, lebo záverečná. Ale neva, isto sa tam vrátime, je tam veľmi pekne. Teraz krpúsi miesto spania ešte klebetia v posteli a ja už vnímam len na pol oka. Zajtra absolvujeme Partizánsku lúku a v podstate vydarený víkend bude za nami.
0 0
slovex slovex

slovex je offline (nepripojený) slovex

pepsikova Pozri príspevok
..

...nie som účtovník, ale sedliackym rozumom by som to pochopila tak, že keď nie je práca, nie je pláca, bude čistý hárok, ten sa odovzdá..za čo ti teda dali pokutu?..
za nepoodaný čistý hárok - resp. podaný neskoro
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Štvrtok večer nám vypli elektriku a zapli ju až o tretej ráno.No našťastie že sa to nestalo v piatok keď išiel hokej,lebo to by nás doma ani nie tak rozčúlilo ako nas...lo...no nakoniec sme boli aj tak potešení že sme mohli kukať hokej
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
pigos a ako ste mohli niečo počuť keď ste kukali ?
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Bionda Pozri príspevok
pigos a ako ste mohli niečo počuť keď ste kukali ?

všetko sa dá keď sa chce
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Som nahnevaná a poriadne. Minulý rok nám v rámci zateplovania prerábali aj strop vo vstupe do domu. Dávali tam biele štvorcové stropné kazety. A cez víkend niekto tri ukradol a dve poškodil. Vstupná brána je na magnetický zámok, tak sa len tak ľahko niekto nedostane do domu. Som zvedavá kedy sa niekto pustí aj do nového osvetlenia. Pred pár dňami niekto vytrhol tesnenie na nových vchodových dverách. Ja už fakt neviem čo sme niektorí za ľudia.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

nebývaš Ty v okolí Serede? Lebo toto, čo sa tu deje, je divoký západ... pár príkladov:

1. klientka stavia dom, naťahali novú elektriku - vytrhali jej káble
2. kolegyňa stavia dom - ukradli komplet dvere a okná 2x po sebe (druhý raz nestihli všetko)
3. kamarátka stavia, robili deku na podkrovie - ukradli jej 2/3 stojok
4. v dedine ráno vykradli dom, prišla polícia, spísali zápisnicu, všetci išli do práce - večer dom vykradnutý znova
5. susedka odišla do práce so sestrou, ktorá išla len do obchodu, tá sa vrátila a prichytila páchateľa priamo pri čine
6. klientke bar vykradli už 2. krát
7. istí blaváci si kúpili chalupu, zariadili, vykradli
8. sused oproti postali okolo pozemku pletivový plot, do rána nemal ani cm plota. O niekoľko týždňov, keď postavil okolo domu čínsky múr, ho vykradli na komplet.
9. minulý týždeň policajti robili razie v 3 domoch, zhabali plno ukradnutých vecí, motoriek, drogy - od víkendu sú chlapci doma, stíhaní na slobode
10. minulý týždeň zhoreli 3 autá - klientove auto bolo jedno z nich, keďže ho mal zaparkované v tesnej blízkosti. Mal ho 8 mesiacov.


a to by som mohla písať...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Marianna01 Pozri príspevok
nebývaš Ty v okolí Serede? Lebo toto, čo sa tu deje, je divoký západ... pár príkladov:

1. klientka stavia dom, naťahali novú elektriku - vytrhali jej káble
2. kolegyňa stavia dom - ukradli komplet dvere a okná 2x po sebe (druhý raz nestihli všetko)
3. kamarátka stavia, robili deku na podkrovie - ukradli jej 2/3 stojok
4. v dedine ráno vykradli dom, prišla polícia, spísali zápisnicu, všetci išli do práce - večer dom vykradnutý znova
5. susedka odišla do práce so sestrou, ktorá išla len do obchodu, tá sa vrátila a prichytila páchateľa priamo pri čine
6. klientke bar vykradli už 2. krát
7. istí blaváci si kúpili chalupu, zariadili, vykradli
8. sused oproti postali okolo pozemku pletivový plot, do rána nemal ani cm plota. O niekoľko týždňov, keď postavil okolo domu čínsky múr, ho vykradli na komplet.
9. minulý týždeň policajti robili razie v 3 domoch, zhabali plno ukradnutých vecí, motoriek, drogy - od víkendu sú chlapci doma, stíhaní na slobode
10. minulý týždeň zhoreli 3 autá - klientove auto bolo jedno z nich, keďže ho mal zaparkované v tesnej blízkosti. Mal ho 8 mesiacov.


a to by som mohla písať...
Preboha, to vládne u vás anarchia? A kde sú policajti? Ak sa niečo takéto deje dookola, mali by hliadkovať, nemyslíš?
Som šokovaná
0 0
alazan alazan

alazan je offline (nepripojený) alazan

...tých možeš volať... aj keď prídu, tak si pofajčia s tými na koho si ich volalal a mňa mohol akurát tak trafiť šľak. Aj mojej známej ukradli elektromotor na nová bránu s diaľkovým ovládaním. A ďalšej - už babičke a vdove - ukradli zo studne ponorku a zostala bez vody...
A tie zhorené autá vyzerali fakt "pekne". A len tak mimochodom, to bolo v deň, keď už druhý krát za 24h niekto podpálil strechu kaštieľa...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marianna01 Pozri príspevok
nebývaš Ty v okolí Serede? Lebo toto, čo sa tu deje, je divoký západ... pár príkladov:
Nebývam v okolí Serede, ale nie zase až tak ďaleko.
Ono je asi jedno kde dnes človek býva, všade Sodoma-Gomora. U nás v práci napríklad za bieleho dňa kradnú ľuďom osobné veci z kancelárie.
Stačí ak ide človek na 1/2 hodinu na obed, vráti sa a peňaženka preč.
Ak niekto len zabuchne dvere a nezamkne, tak sa dnu zlodej ľahko dostane, ale on má ešte aj tú drzosť, že vylomí skrinku, ktorá je zamknutá a je v nej kabelka a pod. Je to záležitosť pár minút. Jednej panej stihli takto vykradnúť aj byt, ukradli kabelku s dokladmi, kľúčmi od bytu, telefónom, a pokiaľ stihla niečo zabezpečiť, byt bol vykradnutý. Voľakedy zlodejom odtínali ruky, je to síce hrozné, ale neviem, či by len toto nebol odstrašujúci príklad.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
V našom okolí vykrali cez víkend 3 firmy....
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mzdarka renca Pozri príspevok
Preboha, to vládne u vás anarchia? A kde sú policajti? Ak sa niečo takéto deje dookola, mali by hliadkovať, nemyslíš?
Som šokovaná
...hliadkovať? to snáď nie, nebudem nikoho obviňovať, ale skôr mi to pripadá, že sa držia príslovia - nedá sa šťať proti vetru. Pardon za výraz. Človek má fakt strach ísť domov, čo tam nájde, resp. nenájde a rovnako do práce.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dnes ma vytočilo zrušenie jediného bankomatu nemenovanej

banky

v meste z dôvodu nízkeho využitia. Na základe uskutočnenej

analýzy !!! Cena za služby stúpa , nestíham sledovať nové cenníky a

poskytovanie služieb sa vracia do minulého storočia. Nemám slov
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Keď ste začali spomínať tie krádeže, nám (urbáru) ukradli minulý týždeň cca 8prm palivového dreva v hodnote 110€ a aby to nebolo málo tak dnes v noci z inej lokality cca 20prm paliva za 305€... Pritom máme najnižšie ceny paliva v okolí 50km.
Ako spomenula Olice,, odtínať RUKY!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať