Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dobrý deň vvšetkým. Chcem vás požiadať o prepáčenie, že v niektorých príspevkoch, kde som pripla aj obrázky, tak tie tam nie su. Niekde robím chybu a zatial neviem kde. Niektore obrázky sa ujali, iné uhynuli. Asi som ich málo zalievala. Teraz už chápem aj niektoré vaše prezentácie, kde sa pozerám na prázdny príspevok a pritom sú tam udelené súhlasy. Píšem to hlavne preto, lebo v jednej téme za takto nepodarený obrázok, ktorý som ja videla, ale niekto nie som dostala mínusko. Ten príspevok som už odstránila, aby zbytočne nedráždil. Aj v tejto téme mám jeden takýto, ale tu to bolo zobrané s humorom.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
dnes sme objednali naše prvé nové auto a sme veľmi šťastný.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blahoželám....veľa kilometrov bez nehôd
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac


Dúfam, že sa do rána nevyparí.....
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dobrú nocku..........
small_005_jpg.jpg  
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tutiola,
pekné obrázky, potešili, ale...
Tu je téma na obrázky klikni :http://www.porada.sk/t97469-p715-ccc...-kaviaren.html
Naposledy upravil Muška : 28.04.09 at 21:18
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Veľmi , ale veľmi ma dnes rozčúlil E-portál sociálnej poisťovne.

Opíšem čo sa stalo, dúfam že to bude zrozumiteľné a ak sa to už niekomu prihodilo ozvite sa.

Chcela som ukončit pracovný pomer, teda zaslať odhlášku, nahodila som r.č. zamestnanca, meno, priezvisko, označila odhlášku klikla na hľadať a nič.
Takto postupne som ponahadzovala už len pre info všetkých nových zamestnancov cca 10 ľudí a čo myslíte čo mi našlo? No nič. Povedala som si, že som blbá a zabudla som prihlásiť tých cca 10 ľudí, však stávajú sa takého veci, sprostá hlava celé telo bolí. Prešla som do prehľadu registračných listov, rozkliknem to a tam sú všetky prihlášky zamestnancov pekne krásne za sebou a dokonca akceptované!!!!! Teda zhrnutie. Prihlásený sú, len si ich neviem vytiahnuť z vnútra toho ich serveru, aby som to odhlásila. Stalo sa to už niekomu?

PS: na pobočke som to už riešila a čumeli jak v kine, že to nie je možné.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Sabi, ja si stále vytlačím, založím do spisu, aby som mala dôkaz. Neraz sa mi stalo, že zavolali, že to tam nemajú a ja s úsmevom som im odfaxovala, s dátumom podania. Tak, že vraj aj u nich sa chyba stane. Však hej, ale nás za všetko hneď pokutujú. Iba u nich sú neomylní ľudia
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
drobeceva Pozri príspevok
Sabi, ja si stále vytlačím, založím do spisu, aby som mala dôkaz. Neraz sa mi stalo, že zavolali, že to tam nemajú a ja s úsmevom som im odfaxovala, s dátumom podania. Tak, že vraj aj u nich sa chyba stane. Však hej, ale nás za všetko hneď pokutujú. Iba u nich sú neomylní ľudia
Moja, ale oni prihlášku majú len keď chcem človeka v skutočnosti odhlásiť, tak mi ho nenájde a neviem ho napárovať, že ktorý pracovný pomer mu chcem ukončiť. Prihlášku majú oni, mám kópie aj ja len toť ten človiečik zmyzol v systéme. Asi ho sežrali marťankovia podľa tohto. , alebo im ten server napadla už prasacia chrípka
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Sabadka Pozri príspevok
Moja, ale oni prihlášku majú len keď chcem človeka v skutočnosti odhlásiť, tak mi ho nenájde a neviem ho napárovať, že ktorý pracovný pomer mu chcem ukončiť. Prihlášku majú oni, mám kópie aj ja len toť ten človiečik zmyzol v systéme. Asi ho sežrali marťankovia podľa tohto. , alebo im ten server napadla už prasacia chrípka
To je už raz tak na týchto našich inštitúciách!?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Sabadka Pozri príspevok
Moja, ale oni prihlášku majú len keď chcem človeka v skutočnosti odhlásiť, tak mi ho nenájde a neviem ho napárovať, že ktorý pracovný pomer mu chcem ukončiť. Prihlášku majú oni, mám kópie aj ja len toť ten človiečik zmyzol v systéme. Asi ho sežrali marťankovia podľa tohto. , alebo im ten server napadla už prasacia chrípka
Ak Ti to pomôže ( na upokojenie), mne sa minule podarilo objaviť o zamestnancovi aj údaje, ktoré im tam nikto nikdy z našej firmy nezadával - mali nejakú poruchu v databáze a natiahlo im údaje z roku Pána... - dalo dievčenské meno a predošlú, predošlú, predošlú adresu...Na druhý deň som mala za 2 minúty prihlášku urobenú, a predtým za 3 hodiny nie a nie dostať k rodnému číslu aktuálnu adresu a údaje
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Dav Pozri príspevok
Ak Ti to pomôže ( na upokojenie), mne sa minule podarilo objaviť o zamestnancovi aj údaje, ktoré im tam nikto nikdy z našej firmy nezadával - mali nejakú poruchu v databáze a natiahlo im údaje z roku Pána... - dalo dievčenské meno a predošlú, predošlú, predošlú adresu...Na druhý deň som mala za 2 minúty prihlášku urobenú, a predtým za 3 hodiny nie a nie dostať k rodnému číslu aktuálnu adresu a údaje

Veď sme doriešili takým spôsobom, že viete čo skúste to zajtra a keď to ani zajtra nepôjde tak nám zavolajte alebo napíšte, že problém trvá.
Ináč v tom ich zozname som našla aj takú čo nikhaj nikdy v živote u nás nepracovala. Tak tá tam je, ale tí čo sú u nás zamest., tak tí v mojom zozname nie sú.. A to sa čudujeme, že takdlho trvá niečo u nich vybaviť, pravdaže keď tam majú taký bordelík ako v tanku
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Sabadka Pozri príspevok
Veď sme doriešili takým spôsobom, že viete čo skúste to zajtra a keď to ani zajtra nepôjde tak nám zavolajte alebo napíšte, že problém trvá.
Ináč v tom ich zozname som našla aj takú čo nikhaj nikdy v živote u nás nepracovala. Tak tá tam je, ale tí čo sú u nás zamest., tak tí v mojom zozname nie sú.. A to sa čudujeme, že takdlho trvá niečo u nich vybaviť, pravdaže keď tam majú taký bordelík ako v tanku
A to nehovoriac o tom, koľko stál ten úžasný systém.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Sabadka Pozri príspevok
........ pravdaže keď tam majú taký bordelík ako v tanku
tam musí byť poriadok, ako by sa tam potom pomestili
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
willma Pozri príspevok
tam musí byť poriadok, ako by sa tam potom pomestili
Veď mám pocit, že tie údaje ukladajú spôsobom - šupsem,šuptam!!
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Prečo ma stále chce porada nanovo prihlásiť? Vždy ma "vyhodí" a chce znovu uživateľské meno a heslo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pri prihlasovaní zaklikni " Zapamätať " - automaticky ťa prihlási pri každom načítaní stránky.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mňa dnes nepotešilo dieťa ráno, keď sa mu podarilo 2x vyvrackať čajík. No čo už, črevná chrípka...

Ale zas mal milú poznámku: Maminka, takže ja som tri krát vracal. Hovorím mu, že nie, vracal dva krát. Na to odpovedal: tri krát, raz keď som papal špagety, som vracal do javora. Chvíľu som na neho , až mi došlo - trdlo, ty si vracal do lavóra!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Marianna01 Pozri príspevok
mňa dnes nepotešilo dieťa ráno, keď sa mu podarilo 2x vyvrackať čajík. No čo už, črevná chrípka...

Ale zas mal milú poznámku: Maminka, takže ja som tri krát vracal. Hovorím mu, že nie, vracal dva krát. Na to odpovedal: tri krát, raz keď som papal špagety, som vracal do javora. Chvíľu som na neho , až mi došlo - trdlo, ty si vracal do lavóra!
Mala si mu povedať: trikrát a dosť.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Sabadka Pozri príspevok
Veľmi , ale veľmi ma dnes rozčúlil E-portál sociálnej poisťovne.

Opíšem čo sa stalo, dúfam že to bude zrozumiteľné a ak sa to už niekomu prihodilo ozvite sa.

Chcela som ukončit pracovný pomer, teda zaslať odhlášku, nahodila som r.č. zamestnanca, meno, priezvisko, označila odhlášku klikla na hľadať a nič.
Takto postupne som ponahadzovala už len pre info všetkých nových zamestnancov cca 10 ľudí a čo myslíte čo mi našlo? No nič. Povedala som si, že som blbá a zabudla som prihlásiť tých cca 10 ľudí, však stávajú sa takého veci, sprostá hlava celé telo bolí. Prešla som do prehľadu registračných listov, rozkliknem to a tam sú všetky prihlášky zamestnancov pekne krásne za sebou a dokonca akceptované!!!!! Teda zhrnutie. Prihlásený sú, len si ich neviem vytiahnuť z vnútra toho ich serveru, aby som to odhlásila. Stalo sa to už niekomu?

PS: na pobočke som to už riešila a čumeli jak v kine, že to nie je možné.
Na SP je pekný bordel. Ja vystavujem napr. ELDZ z období od roku 1970 - 2002.
Nechápem, kam sa ELDZ stratili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať