Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
mzdarka renca Pozri príspevok
Na SP je pekný bordel. Ja vystavujem napr. ELDZ z období od roku 1970 - 2002.
Nechápem, kam sa ELDZ stratili
Teraz mi prišiel mail od "EZU-SP", že "momentálne riešia problem so zobrazovaním R.č., ale nabudúci týždeň by to vraj už malo fungovať

A tie tvoje ELDZ už dávno dali do archívu, majú to tam pekne uložené, len problém je ten, že archivár už tiež dávno zomrel a pochovali ho aj s kľúčom od archívu
Naposledy upravil Sabadka : 30.04.09 at 16:24 Dôvod: precklep
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
K nám do firmy dneska volala jedna ženština zo sociálky. Vraj máme zle zaokrúhlené výkazy. Kolegyňa ju presvedčovala, že to máme správne ale ona trvala na svojom.
Telefonát skončila s tým, že sa musí spýtať svojej kolegyne...
Takže asi v sociálke zorganizovali sabath a zistili, že naše výkazy sú správne.
Chcela by som vidieť tú "pracovníčku" ako sa musela ksichtiť, keď potupne musela vytočiť znovu naše číslo a oznámiť nám, že sa pomýlila ona..... :-)))
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
V žiadnom prípade by som nechcela uraziť nikoho, ale už dávnejšie mám ten pocit, že pre ten úradík zamestnancov klonujú. Sú medzi nimi svetlévýnimky, ale naozaj také svetlé, že to snáď nie je ani zbadať:--a tobôž matematicky vyčísliť.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nahlásila som dve zhodné témy a poprosila o zlúčenie....nikto nič....

Ako pridať prílohu, obrázok, fotku k príspevku + ako pridať obrázok

potenie + problémy s potením
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
alla66 Pozri príspevok
Nahlásila som dve zhodné témy a poprosila o zlúčenie....nikto nič....

Ako pridať prílohu, obrázok, fotku k príspevku + ako pridať obrázok

potenie + problémy s potením
ja s tebou súhlasím aby sa to zlúčilo do jednej témy,, veď je to to isté tak prečo nie???????...tak prečo nikto nič?????.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tu je toľko dvojitých tém, že keby to chceli moderátori čistiť, tak majú čo robiť.
A dokonca sa to týka odborných tém, kvôli ktorým vlastne porada existuje.

Takže treba len vydržať, ak bude mať moderátor čas, určite to dá do poriadku
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dnes okolo 9.30 mi zavolali, že organizujú stretnutie rodákov žijúcich v našom meste. Dohodla som sa s manželom, že to skúsime, aspon uvidíme, kto všetko pochádza z rovnakého okresu ako my a žije v našom meste. Prišli sme trochu skôr a nebyť sľubu zúčastniť sa, boli by sme zdupkali. Hotový starobinec, ale nakoniec sme išli. Musím povedať, že prvý dojem veľmi klamal. Bolo nás len pár, ktorí sme boli mladší ako 55 rokov, ale boli to veľmi milí ľudia a tak nakoniec to bol príjemne strávený večer. Dohodli sme sa na ďalšom stretnutí.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Nechápem, prečo niekto dáva v téme o hudbe.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Muška Pozri príspevok
Tu je toľko dvojitých tém, že keby to chceli moderátori čistiť, tak majú čo robiť.
A dokonca sa to týka odborných tém, kvôli ktorým vlastne porada existuje.

Takže treba len vydržať, ak bude mať moderátor čas, určite to dá do poriadku
alebo by mali ľudia lepšie čítať a skôr než si zadajú svoju tému by mali skontrolovať či už daná téma existuje..tak by moderátori nemuseli nič robiť.......myslím že je to jedno z pravidiel na porade....
Naposledy upravil piggos : 01.05.09 at 11:45
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

piggos Pozri príspevok
alebo by mali ľudia lepšie čítať a skôr než si zadajú svoju tému by mali skontrolovať či už daná téma existuje..tak by moderátori nemuseli nič robiť.......myslím že je to jedno z pravidiel na porade....
jáááááááááj, to tu bolo už niekoľkokrát povedané....a keď sme nováčikov na to upozorňovali, tak sme boli zasa obvinení, že sme na nich "hnusní"
Niekedy si musím dávať po prstoch, aby som niečo "hnusné" nenapísala
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konečne sa raz dá súhlasiť s pánom premiérom .
Normálne ma potešil
A to myslím úplne vážne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Predseda vlády Robert Fico včera tradične spolu so svojimi kolegami postavil prvý máj v bratislavskej Karlovej Vsi. Sviatok práce komentoval týmito slovami: „Sme v zvláštnej spoločnosti. Celebritou je ten, kto je najväčší hochštapler, a ten, kto je najväčšia prostitútka. Myslím, že celebritou na Slovensku by mal byť človek, ktorý sa živí svojou vlastnou prácou,“ uviedol premiér.
http://www.pluska.sk/politika/2009/0...avia-maje.html
Len akosi nechápem , veď je po voľbách a aj pred voľbami ....

P.S. :
Pevne verím , že pod pojmom prostitútka si nepredstavuje najstaršie remeslo na svete ....
Také , onakvejšie si ja pod tým pojmom vybavujem pri sledovaní médií , ale tie by som nazval , hm , slušnejšie , zlatokopky , inak povedané ....y
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

neviem ci som divna ale uz mam toho viac nez dost...

najskor ku veceru zacal nejaky blazon rezat kachlicky na balkone.... potom som sa po polnoci zobudila na trapny smiech, pozriem von oknom a to dake starsie panicky mali zrejme oslavu, tak sa rehotali na balkone ako zmyslov zbavene... zaujimave je, ze ich susedom to asi nevadi... my sme z panelaku oproti... a samozrejme ich balkon je otoceny do vnutorneho okruhu panelakov, tak sa to poriadne ozyva... ked sme konecne zaspali, tak zase nadranom o 6.30 hukala sanitka... zaujimalo by ma kolko uz len aut je o tomto case na ceste aby musela na seba tak upozornovat... navyse toto nie je tak neobvykla situacia, pretoze tato sanitka ma depo medzi panelakmi vo vnutri sidlisku(!!!! ... tu by ma zaujimalo ktory magor toto dovolil... a vzdy ked sanitka odchadza, tak to samozrejme oznamuje hlasnym zvukom... ci je 5.00 alebo 20.00) ... no a potom mi zacalo byt nadivoko, akoby sa hlasila choroba ... cez den mi nad hlavou dupoce zenska v opatkoch alebo drevakoch... pripadne jej decko ma zase velku pardubicku... a teraz pre istotu keby som si chcela lahnut tak nemozem, lebo dalsi magor ma zase vrtacie manevre... na slaktrafenie.... bohuzial situacia sa opakuje denno-denne... vrrrr
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
andreaS-Tebe nezostáva nič iné len sa presťahovať... čudujem sa že ťa z toho ešte neporantalo.....a len dúfam že ťa tá sanitka nebude musieť odviesť na psychošku...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Andrejka, vydrz. Ked sa prestahujete do vlastneho domu, rano ta budu budit susedove kohuty, v noci krkajuce zaby. A na jesen vrcanie pily, ked si susedia budu chystat drevo na zimu.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

daska: tak to si ma "potesila" ... ani som si to neuvedomila... ale aspon budeme vo svojom a to, co si vymenovala patri zatial do zaradenia "romantika vo vlastnom"

este ako bonus mame vedla buduceho domu humno, kde susedia spracovavaju kapustu a zemiaky ale zatial sa zda, ze su vcelku normalni, tak snad sa dohodneme, ze nebudu spracovavat v skorych rannych hodinach
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Potvrdzujem, ze byvanie vo vlastnom dome sa s panelakovym byvanim neda porovnat. Tie kohuty, sliepky, zaby a pily su prijemnym prerusenim ticha.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tie sanitky Ti nezávidím, ja musím našu rýchlu pochváliť, lebo po dedine ide iba s blikajúcimi svetlami. Húkačku zapne až na štátnej ceste. Síce ju počujem tiež, ale aspoň mi nehúka pod oknami.A keď sa presťahuješ, tak sa teš. Aj my sme dnes od rána pílili drevo. Síce len do obeda, ale ak bol sused po nočnej smene, tak mal smolu. Tiež mám "podareného suseda". Už začínam mať z neho mindráky, lebo odkedy začnú každý večer opekať( a zalievať vínom), tak si vyhráva na harmonike aj do pol noci. V noci všade ticho a musíš počúvať jeho vyhrávanie. Ale už som mu odkázala, že po dvadsiatej druhej zavolám naňho policajtov, že ruší nočný kľud. Tak uvidím. Takže nie je slasť bývať na dedine, keď máš protivných susedov. A to som ich nazvala slušne.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

durisovad Pozri príspevok
Potvrdzujem, ze byvanie vo vlastnom dome sa s panelakovym byvanim neda porovnat. Tie kohuty, sliepky, zaby a pily su prijemnym prerusenim ticha.
Zabudla si spomenúť kosačky na trávnik o 6:00
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
U nas nekosia za rosy a ta o siestej este byva. Neskor to vobec nevadi.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
andreaS Pozri príspevok
daska: tak to si ma "potesila" ... ani som si to neuvedomila... ale aspon budeme vo svojom a to, co si vymenovala patri zatial do zaradenia "romantika vo vlastnom"

este ako bonus mame vedla buduceho domu humno, kde susedia spracovavaju kapustu a zemiaky ale zatial sa zda, ze su vcelku normalni, tak snad sa dohodneme, ze nebudu spracovavat v skorych rannych hodinach
Ale na vidieku sa pracuje v skorých ranných hodinách, pokiaľ nie je veľmi teplo a dobytok tiež treba veľmi skoro opatriť.
Prisťahovalci z mesta sú celí domotaní.:...vôbec nevedia čo je to vidiek
PS: Bola to veru riadna drina. Cez prázdniny sme chodili k starkej na žatvu a nie do pion. tábora, v dedine zakladali družstvo, až keď som bola stredoškoláčka, ale boli to najkrajšie prázdniny v živote ako aj obdobie, keď sme tam bývali.
Naposledy upravil ALDA : 01.05.09 at 21:05
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať