Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mňa v tento krásny deň potešilo, že sa nám narodili tri milučké mačiatka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchaca
Junior Member

Členom od: 01-05-09
Príspevky: 1
Súhlasil: 0x
Získal 0 súhlasov
v 0 príspevkoch
PoradaBody: 0

Tak som dnes venoval čas štúdiu Porady.
Pišťok môj zmrdutý a to Ti trvalo celý deň....

P.S. :

Som rád , že konečne sa po dlhej dobe zviditeľnil náš starý , dobrý priateľ .
Je len chybou , že za cca 15-20 minút si stihol vytvoriť štyri nicky / tie som stihol zistiť / .
No nevadí , keď sa potrebuje realizovať .....
Naposledy upravil buchač : 01.05.09 at 22:04
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

alda: zas az na taky vidiek sa stahovat nebudeme dokonca si vidime na pozemok z okna terajsieho bytu a tato dedinka sa da skor prirovnat k casti mesta, je velmi blizucko, i ked sa tam mhd uz neda dostat... este co nam bude mozno zneprijemnovat prve chvile po nastahovani bude hluk zo stavby dialnice, ale to zavisi od toho, ako rychlo sa nam podari dostavat... mozno bude dialnica skor uz samotny hluk z prevadzky na dialnici sa nas nebude dotykat, bude dostatocne daleko a ma ist na pilieroch...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Prepáčte musím sa zapojiť.
Ja keď som tri dni na chalupe, tak mám takú depku, že sa teším do BA. Večer mám pocit, že celú dedinu vypálili /tma ako v rohu/. Tak si otvorím aspoň okno, aby som niečo počula, ale tam je také ticho, že si pustím radšej TV. Po chvíli aj tak musím zavrieť okno, nakoľko sa sused rozhodol kúriť asi PVC fľašami a ja sa idem zadusiť. Ráno si idem dať aspoň koťogo na "čerstvý" vzduch , ktorý je tiež len vtedy ak fúka opačne od susedových maštalí.

Proste zlatá Petržalka

Asi som čudná
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Neboj Muška, my "panelákoví pavúci" sme už raz takí ...
Bývala som už v rodinnom dome a - priznám sa - akosi po tom už netúžim ...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Práve teraz ma rozčúlil jeden článok na internete, keď som hľadala nejaké pekné obrázky a pozdravy a natrafila som na článok určný ako "list pani XY" a ktorá má rovnaké priezvisko ako ja. Dotyčný reaguje na jej článok verejne ale neuvádza nič viac o autorke článku. Jednak sa nestotožäujem s jeho obsahom a nechápem, ako si môže niekto dovoliť verejne odsudzovať vlastne všetky nositeľky tohoto priezviska.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

arizona Pozri príspevok
Mňa v tento krásny deň potešilo, že sa nám narodili tri milučké mačiatka.
Mňa práve pred chvíľkou potešili taktiež tri malé šúlčeky mačiatok od našej hrdej mamičky-mačičky.

Dúfam, že všetko dobre dopadne, lebo ich má presne pred búdou nášho psa a ten behá okolo a sliedi a nechápe, čo sa deje.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Muška Pozri príspevok
Prepáčte musím sa zapojiť.
Ja keď som tri dni na chalupe, tak mám takú depku, že sa teším do BA. Večer mám pocit, že celú dedinu vypálili /tma ako v rohu/. Tak si otvorím aspoň okno, aby som niečo počula, ale tam je také ticho, že si pustím radšej TV. Po chvíli aj tak musím zavrieť okno, nakoľko sa sused rozhodol kúriť asi PVC fľašami a ja sa idem zadusiť. Ráno si idem dať aspoň koťogo na "čerstvý" vzduch , ktorý je tiež len vtedy ak fúka opačne od susedových maštalí.

Proste zlatá Petržalka

Asi som čudná
Tak toto ma caka ??? Som Blavacka (Blava, nee?) a aj napriek tomu, ze volny cas sa snazim travit sportom, kulturou (rozumej mimo bytu) a pod oknom mam este kusok "prirody" (rozumej ziaden mrakodrap, ale ozaj par topolov), akosi sa naskytla prilezitost stavat chalupu (dostupnost internetu bude podmienkou ). Stale vaham, ci som na to stvorena - aj ked mam prirodu velmi rada a take "kotogo na cerstvom vzduchu" si viem predstavit aj inde ako na mojom bytovkovom balkone. Asi 31 rokov v BA robi svoje...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mzdarka renca Pozri príspevok
Mňa práve pred chvíľkou potešili taktiež tri malé šúlčeky mačiatok od našej hrdej mamičky-mačičky.

Dúfam, že všetko dobre dopadne, lebo ich má presne pred búdou nášho psa a ten behá okolo a sliedi a nechápe, čo sa deje.
Neboj , Cicka vedela,čo robí!
Mačky od susedov vždy rodia v psovej búde. Havo galantne toleruje a neuveriteľne stáži. Keď ich niekto príde pozrieť,tak ich po návšteve poráta. Či ich majú dve,alebo 10, vždy zistí , že nejaká chýba.Dovtedy otravuje, až musia vrátiť mačiatko do búdy.
Je to zaujímavá "podívaná". Teraz majú v pôrodnici dokonca susedovi mačku.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Muška Pozri príspevok
Proste zlatá Petržalka

Asi som čudná
nie si. mne stačí na dedine 48 hodin a potom sa dávam 3 týždne dokopy ... a to som vyrastala na dedine...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

moj pribeh ma pokracovanie.... vcera vnoci sa nad nami opat hadali (a to neni vyplatny termin)... potom vyhodilo elektriku na dvoch uliciach, tak som musela nutene byt hore a pocuvat tu ich hadku.... a opat po polnoci ktosi vyhraval, tentokrat z nasho panelaka... toto uz fakt nechapem ako moze byt niekto tak bezcitny a neohladuplny.... uz to vyhravanie a majstrovanie cez den beriem, ale este aby ktosi vyhraval v noci... to je uz dovidenia... nech uz mame to stavebne povolenie...
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

No predsa toto:

gabriela2579
Senior Member


Členom od: 03-07-08
Príspevky: 258
Súhlasil: 222x
Získal 136 súhlasov
v 83 príspevkoch
PoradaBody: 41



pekný darček k narodeninám, ďakujem Vám
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

aspoň pre niekoho som V.I.P.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

gabriela2579 Pozri príspevok
aspoň pre niekoho som V.I.P.
Gabika, si V.I.P. pre mňa a určite aj pre ostatných poraďákov.

PS: Všetko najlepšie k narodeninám
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

mzdarka renca Pozri príspevok
Gabika, si V.I.P. pre mňa a určite aj pre ostatných poraďákov.

PS: Všetko najlepšie k narodeninám

ĎAKUJEM
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mňa potešilo, že manžel po 2 týždňoch usilovnej práce dokončil jazierko. Už sú aj rastlinky zasadené, okolie upravené a vodička už čľapoce. Čo ma teší menej je fakt, že jazierku sa nesmierne teší aj naša malá vnučka. Musíme ju strážiť ako oko v hlave, je ako kačica. Raz dva by sa vykúpala. Keď nesmela hádzať do vody kamienky, našla si veľmi originálny spôsob ako ich do vody dostať. Ona ich tam nehádže, iba ich položí na vodičku a oni tam hapajú samé. Inokedy spí po obede aj 4 hodiny, teraz bola v takom vytržení, že za hodinu a pol sa zobudila a už aj štrotovala k vode.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Mňa akurát rozčúlil jeden id.....t, ktorému som musela prerábať FA, lebo nielen uviedol zlý názov spoločnosti, ale aj všetky identifikačné údaje. Ja fakt neviem čo niektorí ľudia nosia v hlave a to bol konateľ spoločnosti. Jeho účtovníčka z neho musí mať fakt poriadnu radosť.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kazu Pozri príspevok
Mňa potešilo, že manžel po 2 týždňoch usilovnej práce dokončil jazierko. Už sú aj rastlinky zasadené, okolie upravené a vodička už čľapoce. Čo ma teší menej je fakt, že jazierku sa nesmierne teší aj naša malá vnučka. Musíme ju strážiť ako oko v hlave, je ako kačica. Raz dva by sa vykúpala. Keď nesmela hádzať do vody kamienky, našla si veľmi originálny spôsob ako ich do vody dostať. Ona ich tam nehádže, iba ich položí na vodičku a oni tam hapajú samé. Inokedy spí po obede aj 4 hodiny, teraz bola v takom vytržení, že za hodinu a pol sa zobudila a už aj štrotovala k vode.
Toto mi pripomenulo, že svokra tak isto strážieva jazierko. Kým sa vnúčatá ako tak naučili, že pri jazierko nesmú ísť, tak neraz trčali len nohy, ani nevieme, kedy sa tam ktoré stihlo pritopiť.
Tak hodně zdaru, nech ho neotestuje....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Mňa potešilo, že manžel po 2 týždňoch usilovnej práce dokončil jazierko. Už sú aj rastlinky zasadené, okolie upravené a vodička už čľapoce. Čo ma teší menej je fakt, že jazierku sa nesmierne teší aj naša malá vnučka. Musíme ju strážiť ako oko v hlave, je ako kačica. Raz dva by sa vykúpala. Keď nesmela hádzať do vody kamienky, našla si veľmi originálny spôsob ako ich do vody dostať. Ona ich tam nehádže, iba ich položí na vodičku a oni tam hapajú samé. Inokedy spí po obede aj 4 hodiny, teraz bola v takom vytržení, že za hodinu a pol sa zobudila a už aj štrotovala k vode.
Môj syn ( dávno) našiel veľmi originálny spôsob, ako seba dostať do vody. Ľahol si na breh a otočil sa. On bol vo vode a mňa skoro šľak trafil. Obrana :" Ale veď ja som do nej neskočil ani nevošiel! " A nevinný výraz k tomu.

Vnučke prajem veľa radosti s jazierkom, a starkým s vnučkou.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Pred mesiacom som bola na vyšetrení kde mi povedali že mám zvýšený cholesterol a zvýšený cukor v krvi.nasadili mi lieky a diétu..Dnes (05.05. 09.) som bola na kontrole a cholesterol aj cukor som mala v norme a to ma samozrejme véééééľmi potešilo..
(nie je nič krajšie ako to ,keď sa vám zlepší váš zdravotný stav.)..veď predsa zdravie chceme zo všetkého najviac a zdravia je tak málo aby sa dostalo všetkým...a chorobu nechce nikto a tej je tak veľa...
Naposledy upravil piggos : 05.05.09 at 08:50
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať