Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Ahoj AndreaS, asi bývame vedľa seba a tú sanitku tiež dosť často v noci počujem, ale na druhej strane môj synček chodí do škôlky, kde sídli aj tá záchranka a to je preňho super zážitok keď sanitka akurát ide na výjazd a minule si ju dokonca mohol lepšie obzrieť, no ten bol šťastný Takže aspoň detičky z nej majú radosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
24.4.2009 som dostala výzvu na zaplatenie poistného, splatného 7.2.2009.
Po polhodinovom odporúčaní hlásky na rôzne čísla , hroznej hudby, z ktorej ma rozbolela hlava a príjemnom hlase , ktorý ma ubezpečoval, že prvý voľný operátor si so mnou pokecá sa nakoniec pracovníčka poisťovne zmohla iba na ospravedlnenie - prepáčte, máte to zaplatené. Samozrejme, že som mala - 13.1.2009. Aj takto sa utrácajú peniaze, ktoré by mali slúžiť na niečo úúúúplne iné.
Ktovie koľko stálo poštovné ??? môj čas ???? a peniaze za telefón ????

Viete čo sa mi zdá najsmutnejšie, že za 3 mesiace nezistili, že majú moje peniaze na svojom účte .
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

elpka: veru aspon deturence to potesi

inak je zaujimave, ze cez tyzden nemam problem pospat si dlhsie (u mna dlhsie = 8-9.00) ale cez vikend sme bezne hore okolo 6-7 ale uz to vydrzime

este dnes by ma mohla potesit sprava veterinara, ze hafkov problem s platnickami sa zlepsuje... ideme tam az poobede...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Melnick Pozri príspevok
24.4.2009 som dostala výzvu na zaplatenie poistného, splatného 7.2.2009.
Po polhodinovom odporúčaní hlásky na rôzne čísla , hroznej hudby, z ktorej ma rozbolela hlava a príjemnom hlase , ktorý ma ubezpečoval, že prvý voľný operátor si so mnou pokecá sa nakoniec pracovníčka poisťovne zmohla iba na ospravedlnenie - prepáčte, máte to zaplatené. Samozrejme, že som mala - 13.1.2009. Aj takto sa utrácajú peniaze, ktoré by mali slúžiť na niečo úúúúplne iné.
Ktovie koľko stálo poštovné ??? môj čas ???? a peniaze za telefón ????

Viete čo sa mi zdá najsmutnejšie, že za 3 mesiace nezistili, že majú moje peniaze na svojom účte .
Ja som rozhorčená rovnako. V marci som dostala výzvu, že mám nedoplatok za mesiac marec 2004. Telefonicky som pani vysvetlila, že v marci 2004 som bola časť mesiaca PN, takže som zaplatila v apríli len pomernú časť poistného. Ešte som im nadiktovala sumu nemocenského, ktorú mi poslali na účet v máji 2004. Pani zo seba dostala len to, že majú chybu v systéme a vec je bezpredmetná.
Včera som dostala list do vlastných rúk, kde bola už nie výzva, ale rozhodnutie o zaplatení. Skoro ma šľak trafil .
Dnes som posielala doporučene "odvolanie", ale neodpustila som si kritiku.
Ak už sa chyba stala, tak po mojom telefonickom hovore si milé zlaté panie mali spraviť poriadok na svojom stole, zísť prípadne do archívu a vyhľadať tlačivo PN. ONo je zrejme oveľa jednoduchšie sa na vec vykašlať a poslať rozhodnutie, potom plat. rozkaz a nakoniec exekúciu?
Tiež ma to stálo kopec nervov, času, a výdavkov a nechápem, ako môže takto hospodáriť inštitúcia, ktorá vyplakáva, že nemá peniaze.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
AndreaS, tie hodiny vstávania ti len tichúčko závidím, lebo ten môj špunt ma každý deň či je piatok, či sviatok budí o 5,30hod.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
elpka Pozri príspevok
AndreaS, tie hodiny vstávania ti len tichúčko závidím, lebo ten môj špunt ma každý deň či je piatok, či sviatok budí o 5,30hod.
Dievčatá neplačte, príde čas, že sa môžete vyvaľovať v posteli aj doobeda, ale to už nebudete mať ...cať, ale...siat.
0 0
Lolitta Lolitta

Lolitta je offline (nepripojený) Lolitta

Mna hnevá to ,že som žena a reagujem na situácie týkajúce sa lásky ako žena.Ale ja chcem byt v poho ako chlap!Pomoc!!!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

melnick: veru pride snad aj take obdobie -siatnicky

ale aby som nevyzerala ako daky spachtos... tak ked je vonku krasne, tak mi je luto vyvalovat sa... energiu mi dodava hlavne slnecne pocasie a spalnu mame na vychod, takze ked je krasne od rana, tak som velmi skoro hore... a porobim vtedy toooolko veci, co niekedy za cely tyzden nestihnem... ale ked je cely den pod mrakom, tak akoby mi nedobijalo baterky a nenakopnem sa za cely den... ako "bonus" este neviem zaspat a som hore do noci...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Lolitta Pozri príspevok
Mna hnevá to ,že som žena a reagujem na situácie týkajúce sa lásky ako žena.Ale ja chcem byt v poho ako chlap!Pomoc!!!
V budúcom živote snáď... Buď rada že si žena. Stíhaš naraz aj tri veci riešiť. Čo sa lásky týka... hmmm záleží na povahe. Mnohé ženy sú horšie ako muži v týchto veciach. Ale to čo prežíva žena muž nikdy neprežíva totožne ale ver, že aj oni prežívajú mužsky tieto veci a tiež je to o jedinenčnosti. Ale divím sa, že žena sa nato chce dívať mužským okom. To sa nedá. Škoda myšlienok a energie. Pomooooooooooooooooc
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Dievčatá neplačte, príde čas, že sa môžete vyvaľovať v posteli aj doobeda, ale to už nebudete mať ...cať, ale...siat.
Vyvaľovať v posteli áno, ale spať nie.....budete čakať kedy sa váš pubertiak/čka/ vrátia v noci, alebo nad ránom z baru, diskotéky.....a budete sa utešovať, ako bolo dobre, keď spali doma, alebo v noci sa šupli za maminou do spálne a a mali ste ich stále na očiach...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lolitta Pozri príspevok
Mna hnevá to ,že som žena a reagujem na situácie týkajúce sa lásky ako žena.Ale ja chcem byt v poho ako chlap!Pomoc!!!
Tak na to Ti chýba to ani nie tak veľké ako podstatné , proste gule ...

Nie nadarmo aj ženy hovoria ...." si mäkký/á , nemáš na to gule " , či .....?

Čiže , hor sa na plastiku , dnes je všetko možnééééééééééééé
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Hlava riadi... (nie guľky) a hlavne vaše myslenie....ženy a muži máme odlišné myslenie....vieš, že muž nedokáže robiť dve činnosti a nad treťou rozmýšľať? My to hravo zvládneme
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alla66 Pozri príspevok
Hlava riadi... (nie guľky)
U mužov nie Ako sa hovorí: majú srdce aj rozum v gat... Tzv. dva v jednom.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

alla66 Pozri príspevok
Hlava riadi... (nie guľky) a hlavne vaše myslenie....ženy a muži máme odlišné myslenie....vieš, že muž nedokáže robiť dve činnosti a nad treťou rozmýšľať? My to hravo zvládneme
Prečo rovno nenapíšeš, že ženy sú jednoducho dokonalé..... čo aj sú
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mzdarka renca Pozri príspevok
Prečo rovno nenapíšeš, že ženy sú jednoducho dokonalé
Lebo nie sú, sú ešte lepšie.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

buchač Pozri príspevok
Tak na to Ti chýba to ani nie tak veľké ako podstatné , proste gule ...

Nie nadarmo aj ženy hovoria ...." si mäkký/á , nemáš na to gule " , či .....?

Čiže , hor sa na plastiku , dnes je všetko možnééééééééééééé
Už len to by mi chýbalo! Hore kozy, dolu gule, hlava na slnku, ocas vo vode. Už len aby ma v cirkuse ukazovali
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kazu Pozri príspevok
Už len to by mi chýbalo! Hore kozy, dolu gule, hlava na slnku, ocas vo vode. Už len aby ma v cirkuse ukazovali
KAZU : toto ťa dnes potešilo, alebo naštvalo??? ...sme v téme Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo a ono sa to trochu zvrhlo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Už len to by mi chýbalo! Hore kozy, dolu gule, hlava na slnku, ocas vo vode. Už len aby ma v cirkuse ukazovali
Zuzka, vieš koľko by za tieto dary na jednom tele radi iní zaplatili?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

alla66 Pozri príspevok
KAZU : toto ťa dnes potešilo, alebo naštvalo??? ...sme v téme Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo a ono sa to trochu zvrhlo
A ty čo sa divíš? Čo nevieš, že poraďáci dokážu zamrníkovať každú téééému?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Zuzka, vieš koľko by za tieto dary na jednom tele radi iní zaplatili?
Áááá, idú zlé časy, človek musí byť sebestačný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať