Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Vo štvrtok som bola s dcérkou na kontrolu u očného, zhoršil sa jej zrak za pol roka z 0,75 na 2,5, tak sme hneď vedľa išli do optiky objednať sklíčka. Pani nám povedala, že nech v stredu(dnes) na 8,00hod donesiem okuliare a v ten deň ich vymenia. Ráno som tam prišla baby nikde-čakala som 30minút, tak som tam prišla 9,30hod a znova zatvorené a keď som tam po tretí krát prišla o 11,30hod, tak mi baba s úsmevom povedala, že jej to nevyšlo. To už sa vo mne varilo, ale slušne som sa jej spýtala, či teda dnes budem mať hotové a ona -"ja neviem,už je veľa hodín ", tak ja som jej už naštvane vysvetlila, že dcéra ich potrebuje mať zajtra v škole, že mi to sľúbila. Tak teraz čakám, či mi milostivá dnes zavolá......
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
piggos Pozri príspevok
no možno ťa fakt nikto nevidel, ale teraz to už vedia všetci ..na porade

Poraďáci ma však nezradia....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ZuzanaP Pozri príspevok
Poraďáci ma však nezradia....
No to určite nie, ale net ťa prezradí.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tweety Pozri príspevok
No to určite nie, ale net ťa prezradí.
Majka, ale nikto z okolia nevie, že som to ja, tak psssst
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

ZuzanaP Pozri príspevok
Ráno skúšam otvoriť auto a nič, kľúčom to nejde. Prejdem na stranu spolujazdca a ani tam. Pozriem lepšie a ja sa pokúšam otvoriť cudzie auto!!!!Uf, ešteže nemalo alarm....
Niečo podobné sa stalo aj jednej známej, auto zaparkovala na parkovisku, ked sa vrátila odomkla auto dialkovým sadla do auta a ked chcela naštartovať tak auto nič, pokúšala sa viackrat a nič. Tak volala manželovi, že čo s tým, mysleli že je niečo s baterkou. Povedal jej že nech ho počká. Ona zatial vystúpila z auta a motala sa okolo neho, zrazu si všimla že auto má inú ešpézetku potom sa rýchle popozerala po aute a zistila že to nieje jej auto a potom až zbadala, že to jej stojí o tri parkovacie miesta dalej, tak rýchle zamkla a bežala k svojmu odomkla, sadla za volant a naštartovala tak chcela zavolať manželovi aby nechodil a zistila že telefon zabudla v tom druhom aute tak celá roztrasená bežala do toho auta znova odomkla a vybrala telefon, vedla toho parkoval nejaký starší pán a sedel v aute. Celý čas pozeral čo tá baba behá po autách, ked brala telefon tak mu vysvetlovala že nič nekradne len si berie svoj telefon. Ten den by sa jej krvi nedorezal ako bola vyplašená, dnes sa na tom smejeme, len nám stále vrta v hlave ako je možne že tie navlas rovnaké autá mali aj rovnaký kod dialkového ovladača.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

beba13 Pozri príspevok
Niečo podobné sa stalo aj jednej známej, auto zaparkovala na parkovisku, ked sa vrátila odomkla auto dialkovým sadla do auta a ked chcela naštartovať tak auto nič, pokúšala sa viackrat a nič. Tak volala manželovi, že čo s tým, mysleli že je niečo s baterkou. Povedal jej že nech ho počká. Ona zatial vystúpila z auta a motala sa okolo neho, zrazu si všimla že auto má inú ešpézetku potom sa rýchle popozerala po aute a zistila že to nieje jej auto a potom až zbadala, že to jej stojí o tri parkovacie miesta dalej, tak rýchle zamkla a bežala k svojmu odomkla, sadla za volant a naštartovala tak chcela zavolať manželovi aby nechodil a zistila že telefon zabudla v tom druhom aute tak celá roztrasená bežala do toho auta znova odomkla a vybrala telefon, vedla toho parkoval nejaký starší pán a sedel v aute. Celý čas pozeral čo tá baba behá po autách, ked brala telefon tak mu vysvetlovala že nič nekradne len si berie svoj telefon. Ten den by sa jej krvi nedorezal ako bola vyplašená, dnes sa na tom smejeme, len nám stále vrta v hlave ako je možne že tie navlas rovnaké autá mali aj rovnaký kod dialkového ovladača.
Super príhoda. Ale mohlo to skončiť aj zavolaním na 158.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

to mala veľké šťastie, preto sa celý den triasla ked si uvedomila ako to mohlo skončiť
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Keď už sme pri tých vlámačkách do vlastného, ja mám tiež jeden zážitok. Staval som dom v jednej obci, nebýval som tam, tak som dochádzal vlakom.
Raz sa mi stalo, že som si zabudol so sebou zobrať kľúč od brány. No čo už rozhodol som sa že bránu preleziem. Bola to pôvodná brána od predchádzajúcich majiteľov, taká klasická plechová brána výšky asi 2 metre a na vrchu s takými kovovými ostňami proti zlodejom. Ako som liezol na tú bránu, išla okolo neznáma starenka, ktorá keď ma videla, vynadala mi a skoro ma s bakulou zhodila z tej brány, skoro som sa od strachu napichol na tie železné ostne. Veru som musel dlho vysvetlovať kto som, čo som zač, čo tu robím, kto je moja svokra a až keď poznala moju svokru, odpustila mi. Ale mal som dobrý pocit že moja stavba je dobre chránená.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

alla66 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo (aby som bola v téme ) že už viem koho mi ten obraz pripomínal... predsa môj pohľad do zrkadla.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Suhlasím, hoci Ťa osobne nepoznám
Následne dodávam, až teraz som pochopil, keď som uvidel Tvoj atavar. Skontroloval som si svoj kábel, bol prišliapnutý.
Naposledy upravil Ibaka : 06.05.09 at 14:19
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ibaka Pozri príspevok
Suhlasím, hoci Ťa osobne nepoznám
Následne dodávam, až teraz som pochopil, keď som uvidel Tvoj atavar. Skontroloval som si svoj kábel, bol prišliapnutý.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo (aby som bola v téme ) že už viem koho mi ten obraz pripomínal... predsa môj pohľad do zrkadla.
NESÚHLASÍM .
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ibaka Pozri príspevok
Suhlasím, hoci Ťa osobne nepoznám
Následne dodávam, až teraz som pochopil, keď som uvidel Tvoj atavar. Skontroloval som si svoj kábel, bol prišliapnutý.
Mňa dnes potešilo zistenie,že nie som sama , čo si zvykne stáť na kábli
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dnes sme dostali vyúčtovanie elektriny, a veľmi som tešila, lebo máme preplatok cca 38 eur. Hurrá.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Monika Kováčová Pozri príspevok
zverejni ho... "tiež účtovníka" prejde aj chuť "tiežúčtovať" keď mu začneme vyvolávať... mám pár firiem, ktoré by som mu hodila a ušetrila čas a zarobila
ze by učtovnícka mafia?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
elpka Pozri príspevok
Mne sa stala jedna príhoda pred pár rokmi. Prišli sme s mužíčkom pred panelák, zaparkovali a diaľkovým sme zamkli auto, ale ako sme zamkli naše tak vedľajšie sme otvorili. Tak sme skúsili znova a takto sme párkrát zamkli-odomkli, až vykukol sused z vedľajšieho vchodu, že čo mu stvárame s autom. Tak sme mu to vysvetlili a nakoniec, až keď my sme si zamkli naše, mohol si aj on zamknúť svoje, jemu to na naše auto nefungovalo...., ale naštvaný bol dosť. Odvtedy sme radšej parkovali ďalej od jeho auta.
Toto isté sa stalo aj mne na parkovisku a doteraz mi to nikto neveril.... Hm...
Prišla som, zaparkovala som, vystúpila a diaľkovým zamkla. Ale ako som zamkla, tak sa susedné otvorilo. Takto som sa hrala asi 5 minút a potom som odišla, samozrejme, moje auto som si zamkla . Keď som sa vrátila, susedné tam ešte stálo, tak som si moje odomkla, susedné sa zamklo a spokojne som odišla... Majiteľ to dodnes ani len netuší....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ibaka Pozri príspevok
Keď už sme pri tých vlámačkách do vlastného, ja mám tiež jeden zážitok. Staval som dom v jednej obci, nebýval som tam, tak som dochádzal vlakom.
Raz sa mi stalo, že som si zabudol so sebou zobrať kľúč od brány. No čo už rozhodol som sa že bránu preleziem. Bola to pôvodná brána od predchádzajúcich majiteľov, taká klasická plechová brána výšky asi 2 metre a na vrchu s takými kovovými ostňami proti zlodejom. Ako som liezol na tú bránu, išla okolo neznáma starenka, ktorá keď ma videla, vynadala mi a skoro ma s bakulou zhodila z tej brány, skoro som sa od strachu napichol na tie železné ostne. Veru som musel dlho vysvetlovať kto som, čo som zač, čo tu robím, kto je moja svokra a až keď poznala moju svokru, odpustila mi. Ale mal som dobrý pocit že moja stavba je dobre chránená.
Takáto ochranka je super. Ke´d som išla k mamine, susedka z okna kričala. Helenka mamina nie je doma, išla niekde s Tonkom /bratom/ . Keď som sa s k nej nemohla dovolať, zavolala som susedke a bola som spokojná.
Toto sa mi stalo, keď som šla k bratovi a susedka na lavičke ma hneď zastavila, že nie je doma. Po mojom tvrdení, že je a čaká ma, skoro skolabovala a povedala: kedy len prešiel, že o tom neviem.
Vtedy ma to veru potešilo, že sme boli sledovaní a nemohlo sa stať, že by niekto vykradol byt, alebo dom. Boli to super vzťahy aj keď si dnes priznajme, že niekedy nám to liezlo aj na nervy.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
po včerajšom pernom dni ma potešil môj synček Matejko, ako krásne recitoval na besiedke ku dňu Matiek. Prikladám foto, je to ten s tými trakmi.
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/EVAKAO%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
P1140038.jpg  
P1140054(2).jpg  
1/1
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

elpka Pozri príspevok
po včerajšom pernom dni ma potešil môj synček Matejko, ako krásne recitoval na besiedke ku dňu Matiek. Prikladám foto, je to ten s tými trakmi.
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/EVAKAO%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
Čo môže mame urobiť najväčšiu radosť..., určite nič tak nepoteší ako keď má radosť zo svojich detí. Prajem Ti, aby si prežila ešte veľa, veľa, veľa... a ešte viac takýchto chvíľ.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veľmi ma dnes potešilo, že obchodný zástupca firmy Avita mi priniesol domov až do obývačky kávu Kávička s 30% obsahom kávy, zvyšok je čakanka a obilie. Je veľmi dobrá, predtým ju bolo dostať v Tescu, samozrejme už ju nemajú, tak som napísala email dovozcovi Avita, že som srdciarka a vysokotlakárka a rada by som tú kávu niekde kúpila, či mi nevedia poradiť kde, keď ju dovážajú.Prišiel mi email, že mi ju donesú.Dnes mi telefonoval dotyčný pán, aby som mu vysvetlila, kde bývam, tak už mám doma 10 balení.V tomto uponáhľanom svete je to čo povedať, čo poviete? Teším sa veľmi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať