Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Veľmi ma dnes potešilo, že obchodný zástupca firmy Avita mi priniesol domov až do obývačky kávu Kávička s 30% obsahom kávy, zvyšok je čakanka a obilie. Je veľmi dobrá, predtým ju bolo dostať v Tescu, samozrejme už ju nemajú, tak som napísala email dovozcovi Avita, že som srdciarka a vysokotlakárka a rada by som tú kávu niekde kúpila, či mi nevedia poradiť kde, keď ju dovážajú.Prišiel mi email, že mi ju donesú.Dnes mi telefonoval dotyčný pán, aby som mu vysvetlila, kde bývam, tak už mám doma 10 balení.V tomto uponáhľanom svete je to čo povedať, čo poviete? Teším sa veľmi.
Čiže nám ju odporúčaš ?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

terezamaria Pozri príspevok
Veľmi ma dnes potešilo, že obchodný zástupca firmy Avita mi priniesol domov až do obývačky kávu Kávička s 30% obsahom kávy, zvyšok je čakanka a obilie. Je veľmi dobrá, predtým ju bolo dostať v Tescu, samozrejme už ju nemajú, tak som napísala email dovozcovi Avita, že som srdciarka a vysokotlakárka a rada by som tú kávu niekde kúpila, či mi nevedia poradiť kde, keď ju dovážajú.Prišiel mi email, že mi ju donesú.Dnes mi telefonoval dotyčný pán, aby som mu vysvetlila, kde bývam, tak už mám doma 10 balení.V tomto uponáhľanom svete je to čo povedať, čo poviete? Teším sa veľmi.
Klobúk dole pred takým prístupom!
To sa vidí málokde, väčšinou Vám ani neodpovedia na mail.

Mne sa stalo dávnejšie, že som do f. Vitana písala "najedovaný" list, že som našla v ich výrobku klinec. Zistila som to pri jedení Tak sa písomne ospravedlnili a poslali balík s ich výrobkami.
Bolo to milé, že sa takto zachovali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dnes od rána, od piatej hodiny som sa pokúšala dostať na "poradu", no bola asi zavalená, alebo zabarikádovaná, načítavalo do nemoty, tak ma to prestalo baviť, lebo iné stránky išli superrýchlo..nakoniec predchvíľou som nechala, nech načítava a povedala som si, už nazlostená:"..máš 5 minút" a šla som si pustiť od jedu telku.
Na čechoch spieval Karel Gott:.."znám kraj, kde vládne réva a poutník netuší, že proud řeky se vlévá tam večer do duší"..no a vrátila sa mi dobrá nálada, prenádherná skladba z "Mé vlasti" na normálne objala, pustila som ju pekne naplno, vychutnala som si ju a zas mi je fajn. A nie len mne, kuknem na počítač a tam "porada"..asi to počula a tak naskočila..
..prajem vám fajn deň..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tú naspievanú som nenašla, ale možno aj táto vám zlepší deň..


0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pepsikova Pozri príspevok
Dnes od rána, od piatej hodiny som sa pokúšala dostať na "poradu", no bola asi zavalená, alebo zabarikádovaná, načítavalo do nemoty, tak ma to prestalo baviť, lebo iné stránky išli superrýchlo..nakoniec predchvíľou som nechala, nech načítava a povedala som si, už nazlostená:"..máš 5 minút"
pepsikova Pozri príspevok
a šla som si pustiť od jedu telku.
Na čechoch spieval Karel Gott:.."znám kraj, kde vládne réva a poutník netuší, že proud řeky se vlévá tam večer do duší"..no a vrátila sa mi dobrá nálada, prenádherná skladba z "Mé vlasti" na normálne objala, pustila som ju pekne naplno, vychutnala som si ju a zas mi je fajn. A nie len mne, kuknem na počítač a tam "porada"..asi to počula a tak naskočila..
..prajem vám fajn deň..

Ja som mala ráno ten istý problém .
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja tu "čumákujem" od piatej. Mne načítalo v pohode.
Asi si treba privstať dievčence a postaviť sa do radu

Skalných poraďákov tu bolo zopár,ale prekvapilo ma množstvo hostí
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Dnes som prešla mestom, priznam, oslovilo ma desať ľudí a pýtalo odo mňa prispieť na niečo, boli to maturanti, rozne centra, charity, ale ja prispievam...keď uznam, ale stale?Tie pohľady, keď som povedala, že nie, som z toho smutna, mesto plne žobrakov, ale nie skutočných
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

dnes som sama si urobila radosť ......vymaľovala som si izbičku, zajtra doupratujem a v nedeľu sa budem už len vytešovať. Unavená som teda statočne,ale stojí to zato
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Dnes mi urobila radost moja mama. Ma uz svoje roky (58 ), ale napriek tomu je velmi aktivna (este pracuje, rada pracuje v zahrade, chodi po nakupoch, na kulturu, dovolenky a pod.), udrzuje sa vo fyzickej kondicii (zdravy zivotny styl, chodime spolu do fitka, obcas na male tury, ci vylety). Aj mentalne sa snazi nezaostavat a nestracat prehlad nad vydobytkami sucasnej doby: Je nadsena, ze sama dokazala ovladat funkcie svojho noveho mobilu , ma kladny vztah k pc a coraz viac ho vyuziva (aj odbornu literaturu si kupila ), stale viac a viac spoznava vymozenosti internetu, tesi sa z kazdeho svojho pokroku, ked dokaze nieco urobit alebo najst bez pomoci inych. Mam z toho radost aj ja .

Pred casom spominala, ze by rada absolvovala pc kurz, kde by jej boli vysvetlene este zalezitosti, ktore nevie. Nejako som na to pozabudla, nevedela som odhadnut, nakolko to mysli vazne. Dnes som si vdaka jednej reklame na to spomenula, vyhladala som pre nu zopar kurzov, cez icq sme navzajom konzultovali klady a zapory kazdeho z nich, az sa rozhodla pre jeden. Navigovala som ju, aby sa skusila na kurz sama prihlasit (webformular bol k dispozicii), ale, zial, nejako jej padlo icq, tak mi zatelefonovala: "Rychle ma prihlas, kym si to nerozmyslim." Velmi sa tesim, kolko emocii vie prejavit, ako sa vie nadchnut pre vec, z toho, ze si naplno uziva zivot a ma zaujem na sebe pracovat.
Naposledy upravil Lianka : 08.05.09 at 18:22
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Lianka Pozri príspevok
Dnes mi urobila radost moja mama. Ma uz svoje roky (58 ), ale napriek tomu je velmi aktivna (este pracuje, rada pracuje v zahrade, chodi po nakupoch, na kulturu, dovolenky a pod.), udrzuje sa vo fyzickej kondicii (zdravy zivotny styl, chodime spolu do fitka, obcas na male tury, ci vylety). Aj mentalne sa snazi nezaostavat a nestracat prehlad nad vydobytkami sucasnej doby: Je nadsena, ze sama dokazala ovladat funkcie svojho noveho mobilu , ma kladny vztah k pc a coraz viac ho vyuziva (aj odbornu literaturu si kupila ), stale viac a viac spoznava vymozenosti internetu, tesi sa z kazdeho svojho pokroku, ked dokaze nieco urobit alebo najst bez pomoci inych. Mam z toho radost aj ja .

Pred casom spominala, ze by rada absolvovala pc kurz, kde by jej boli vysvetlene este zalezitosti, ktore nevie. Nejako som na to pozabudla, nevedela som odhadnut, nakolko to mysli vazne. Dnes som si vdaka jednej reklame na to spomenula, vyhladala som pre nu zopar kurzov, cez icq sme navzajom konzultovali klady a zapory kazdeho z nich, az sa rozhodla pre jeden. Navigovala som ju, aby sa skusila na kurz sama prihlasit (webformular bol k dispozicii), ale, zial, nejako jej padlo icq, tak mi zatelefonovala: "Rychle ma prihlas, kym si to nerozmyslim." Velmi sa tesim, kolko emocii vie prejavit, ako sa vie nadchnut pre vec, z toho, ze si naplno uziva zivot a ma zaujem na sebe pracovat.
..moja mama má 72. Prihlásila sa na univerzitu 3. veku - počítače. Som prekvapená ako dobre jej to ide. Keď jej volám, skoro vždy je pri počítači..... Hmm.. naša babka už neštrikuje ponožky...
0 0
babička babička

babička je offline (nepripojený) babička

pracujúca dôchodkyňa
Bola som dnes na prechádzke v našom parku. Zastala som na chvíľu v tieni stromov, padol mi pohľad na trávu a fíha - štvorlístok. S radosťou som ho odtrhla a zároveň blúdim očami okolo či ešte niečo nenájdem ...zo zvyku, ako pri hríboch. A veru ešte jeden....tak som sa tam s nimi tešila a v tom som si všimla, že jeden má päť lístkov, tak päťlístok som ešte nikdy nevidela. Pomaly som sa vracala domov s lístkami v ruke a stretla som jednu známu. Hneď som sa jej pochválila "úlovkom" a ona na mňa spustila......načo si to trhala, veď päťlístok je presný opak štvorlístka, ba ešte horšie......Verte mi, že mi to stále vŕta v hlave, ako to vlastne je. A taký krásny deň to bol......
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Sa Ti čudujem, že si dáš blbosťami pokaziť deň. Tebe sa páči, tak je to pre Teba dobré znamenie. To máš ako piatok 13, niekto mám z neho mindráky, niekomu vyhovuje. Ja som mala rada piatok trinásteho a pre mňa mohol byť každý týždeň - mali sme totiž 13 výplatu.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Lianka Pozri príspevok
Ma uz svoje roky (58 ),
Lianka, ty-ty-ty,
Vieš koľko poraďákov je tu v tomto veku??
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pepsi, ďakujem. Je to nádherná skladba. Celkom som si pri nej oddýchla. Potešila si ma.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Muška Pozri príspevok
Lianka, ty-ty-ty,
Vieš koľko poraďákov je tu v tomto veku??
Napadlo ma to, ze som to mohla stylizovat aj inak.

Kazdy vek je krasny ... Raz mi ktosi povedal, ze vek je len cislo...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lianka Pozri príspevok
Napadlo ma to, ze som to mohla stylizovat aj inak.

Kazdy vek je krasny ... Raz mi ktosi povedal, ze vek je len cislo...
Lianka , však mamina musí byť ešte kočka , má krásny vek .
No , asi budeš musieť prísť do NR na stretko medzi 17-stky .
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No veru, vek je len číslo.
Moja mamina má 79, obočie a vlásky vždy upravené, v telke sleduje pravidelne hokej, tenis, krasokorčuľovanie a skoky na lyžiach. Zvlášte, že telenovely ju absolútne nezaujímajú.

Má svoje mušky, ale je to supermoderná babička a prababička.
Akurát svoje pravnúčatá nervuje svojou vybratou protézou, keď lepí pirohy. Vyzerá to akoby ich lepila so svojimi zubami
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

danushka Pozri príspevok
No veru, vek je len číslo.
Moja mamina má 79, obočie a vlásky vždy upravené, v telke sleduje pravidelne hokej, tenis, krasokorčuľovanie a skoky na lyžiach. Zvlášte, že telenovely ju absolútne nezaujímajú.

Má svoje mušky, ale je to supermoderná babička a prababička.
Akurát svoje pravnúčatá nervuje svojou vybratou protézou, keď lepí pirohy. Vyzerá to akoby ich lepila so svojimi zubami
Veľmi zle sa mi dával súhlas, nie a nie trafiť myšou, lebo som sa
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa dnes rozčúlilo http://www.porada.sk/1038493-post101.html , a ešte som som musela aj fúkať ....
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Zitka, je mi to luto, ze mas taketo starosti. S tym fukanim to je ozaj goool , to ma ozaj dostalo. Pani policajti si "len plnili svoju povinnost"? Ved si mala pravo byt aj na mol opita - v aute si predsa nesedela a ani si nemala v umysle sediet...

Nejako sa mi nezdalo, ze by bol problem kvoli (ne)prepisu ICO/RC a pri hladani som natrafila na tvoj prispevok http://www.porada.sk/785144-post71.html. Ako by si to bola privolala...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať