Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Rozalka Pozri príspevok
To je pravda, ale len polovičná. Očkovanie treba aspoä 2x po sebe, ale zdarma je len prvá dávka.
zdarma sú obe dávky v tom prípade, že je to nariadené hygienikom - mám to zistené, lebo pôvodne aj u nás štebotali, že druhú treba platiť. Obvolala som čo sa dalo vrátane zdravotnej poisťovne a úradu verejného zdravotníctva. Lekári sú zle informovaní.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za uznanie, kludne pokračujte vo chválospevoch - robí mi to moooooooc dobre
wilmuš (D) to poznáme. Jeden skutočne vynikajúci umelec to predsa tiež hovoril." Jen tleskejte, mám to moc rád." a skutočne bolo čomu tlieskať.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Janurka Pozri príspevok
Tak najskôr ma vytočili príspevky ohľadne pokút zo Soc. poisťovne. Keď som skončila prácu, išla som si cca okolo 19.30 popozerať kvetinky do záhradky a tu som zistila, že nám zmizlo drevené sedenie. Masívny stôl, 3 lavice, 2 stoličky. Tak teraz už len na zemi. To bol zase deň.
Janurka, to vážne ?


To si ani neviem predstaviť... ...to asi nie je len taká malička škoda ....
....ani nenachádzam slov.

Spomínam si na slova piesne ....Svet nie je predsa taký zlý, ....aby nemohol byť ešte horší. Ale to neznie veľmi optimistický.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Veru, azla, nie je to malá škoda, ale pravdu poviem, to som už predýchala, veď čo iné mi zostáva. Viac ma trápi ľudská zloba, agresivita a všetko, čo s tým súvisí. Ja som si spomenula na inú pieseň: "svet nemá slzy rád, ešte ťa vysmeje, v živote hru vyhráva len ten, kto sa usmeje." Tak sa poďme všetci usmievať.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
willma Pozri príspevok
zdarma sú obe dávky v tom prípade, že je to nariadené hygienikom - mám to zistené, lebo pôvodne aj u nás štebotali, že druhú treba platiť. Obvolala som čo sa dalo vrátane zdravotnej poisťovne a úradu verejného zdravotníctva. Lekári sú zle informovaní.
No to nám práve hygienik povedal, že druhú si budeme platiť. Tak ako to teda je?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Janurka, z toho plynie poučenie,že čo neprivaríš a nezabetónuješ, to na Slovensku doma neudržíš. Ja stoličky a stôl pre vonkajšie sedenie skladujem zamknuté v garáži. Keď si chcem sadnúť, tak si to musím vyniesť von a stôl zložiť. Ale inak v pohode. Plánujem si zas zabezpečiť dobrého vlčiaka, lebo toho psa čo mám už má štrnásť rokov a pomaly treba strážiť jeho . To vieš, starý, hluchý a už asi dlho nevydrží. Ale taký je život, aj my starneme.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Rozalka Pozri príspevok
No to nám práve hygienik povedal, že druhú si budeme platiť. Tak ako to teda je?
Tak ja ti potom neviem, som z toho zmetená jak lesná fčela, Ale poradím ti, Zavolaj na nadriadený orgán príslušného RUVZ a skús sa znovu informovať tam. Je predsa nemysliteľné a v podstate aj neúčinné dať len jednu dávku a druhú si má postihnutý nie vlastnou vinou hradiť. Alebo ešte jedno, skús na neho riadne nahulákať niečo v zmysle o diskriminácii majoritnej väčšiny tohto štátu. Níbrž poneváč určite naša menšina má aj druhé preočkovanie zadara. A teraz vážnejšie: v BA sme dospeli spoločne k tomu, že obe očkovacie dávky sú plne hradené.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Mňa dnes potešilo /a určite aj Libušku, Evinku, Editku Endrjua a bepa,/ že nás v BA navštívila Evka - Marína a konečne sme ju mohli osobne spoznať.
Stretko bolo super, narehotali sme sa dosýtosti.....a určite si to ešte zopakujeme.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Muška Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo /a určite aj Libušku, Evinku, Editku Endrjua a bepa,/ že nás v BA navštívila Evka - Marína a konečne sme ju mohli osobne spoznať.
Stretko bolo super, narehotali sme sa dosýtosti.....a určite si to ešte zopakujeme.
Muška a to prečo je bepo diskriminovaný ? (malé b ?)
(kto Ťa vozí na prednom sedadle ? bepo či endrju )
Naposledy upravil azla : 14.05.09 at 20:43 Dôvod: bolo vynechané slovíčko vozí
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

azla Pozri príspevok
Muška a to prečo je bepo diskriminovaný ? (malé b ?)
(kto Ťa na prednom sedadle ? bepo či endrju )
(kto Ťa na prednom sedadle ? bepo či endrju

ej,ej, neprezradíš ani takto verejne?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

azla Pozri príspevok
Muška a to prečo je bepo diskriminovaný ? (malé b ?)
(kto Ťa na prednom sedadle ? bepo či endrju )
To my bepa tak mojkáme ...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo /a určite aj Libušku, Evinku, Editku Endrjua a bepa,/ že nás v BA navštívila Evka - Marína a konečne sme ju mohli osobne spoznať.
Stretko bolo super, narehotali sme sa dosýtosti.....a určite si to ešte zopakujeme.
Jeeeej no toto tak vedieť.....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

azla Pozri príspevok
(kto Ťa na prednom sedadle ? bepo či endrju )
...Anka, tiež musíš všetko prezradiť

alebo....., že by to malé malo iný pôvod??

P.S.
Peti, sorry, ale to Anka tu trieska.
Anka , plesni si

A zabudla som, Marínka nám odovzdala stískajúce pozdravy od Paulínky a Majky.....ďakujeme
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška Pozri príspevok
...Anka, tiež musíš všetko prezradiť

alebo....., že by to malé malo iný pôvod??

P.S.
Peti, sorry, ale to Anka tu trieska.
Anka , plesni si

A zabudla som, Marínka nám odovzdala stískajúce pozdravy od Paulínky a Majky.....ďakujeme
A postískala vás veľmi, a či ani nie?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tweety Pozri príspevok
A postískala vás veľmi, a či ani nie?
Koho dokázala občiahnúť , tak hej
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tweety Pozri príspevok
A postískala vás veľmi, a či ani nie?
Áno, od srdca...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška Pozri príspevok
Koho dokázala občiahnúť , tak hej
Myslela som si, kto by to bol povedal, že to bude také pekné.
Len neviem, kedy sa ja s ňou vystískam.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

katkaj Pozri príspevok
Jeeeej no toto tak vedieť.....
Pagáčik, ma ne.....
Furt máš absenciu.....sa priznám bez mučenia, že som na Teba zabudla
Poznáš:
Zíde z očí, ......sám do nej padá
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Pagáčik, ma ne.....
Furt máš absenciu.....sa priznám bez mučenia, že som na Teba zabudla
Poznáš:
Zíde z očí, ......sám do nej padá
Asi bude u mňa fungovať 6 zmysel, lebo práve dnes som ti chcela volať či nedáme kávu ale som si povedala že to nechám na lepšie počasie No tak to ja sa Vám teraz budem ukazovať na očiach častejšie aby ste na mňa úúúúplne nezabudli
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

katkaj Pozri príspevok
Asi bude u mňa fungovať 6 zmysel, lebo práve dnes som ti chcela volať či nedáme kávu ale som si povedala že to nechám na lepšie počasie No tak to ja sa Vám teraz budem ukazovať na očiach častejšie aby ste na mňa úúúúplne nezabudli
No ve´d práve .... zima bola riadna aj počasie fuj...tak sme si to práve spríjemnili stretkom a Marína k nám zapadla akokeby sme sa už tých našich 17-násť rokov poznali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať