Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

evina Pozri príspevok
No ve´d práve .... zima bola riadna aj počasie fuj...tak sme si to práve spríjemnili stretkom a Marína k nám zapadla akokeby sme sa už tých našich 17-násť rokov poznali

Tak sa teším že ste sa mali super.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ehm, mňa potešilo, že sa niekomu konečne podarilo vystískať Marínu na živo, lebo ten jeden kilometer medzi bydliskami nás dvoch je akosi zakliaty a neprekonateľný . Najbližšie, až za Vami pocestuje, vezme dúfam so sebou kúštik väčší kufor a pribalí ma
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

... a mňa do príručnej kabely.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No baby,
fakt bolo super Marínka je čisto naša krvná skupina . Sedeli sme u nás dole.
Ani sa nám nechcelo rozlúčiť, ale Marínka bola na návšteve a už ju tiež trošku naháňali. Môj frajer tiež volal, že sa tak dole rehoceme, že mu už susedia boli povedať, aby si išiel urobiť so ženou poriadok

....a druhý krát sa láskavo pribaľte
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Muška Pozri príspevok
....a druhý krát sa láskavo pribaľte
Až Vám úprimne závidím.
Ja raz prídem ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula Pozri príspevok
Ehm, mňa potešilo, že sa niekomu konečne podarilo vystískať Marínu na živo, lebo ten jeden kilometer medzi bydliskami nás dvoch je akosi zakliaty a neprekonateľný . Najbližšie, až za Vami pocestuje, vezme dúfam so sebou kúštik väčší kufor a pribalí ma
Pauli, to mi ani nehovor,že vás delí iba kilometer. My v Rbk sme už ako rodina. Dokonca dnes som mala od Simonky obed priamo doručený domov.
Super šalátik a to sme vzdialené podstatne viac ako km.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Melnick Pozri príspevok
Pauli, to mi ani nehovor,že vás delí iba kilometer.

No, dobre....kilometer a meter , ale o to viac sa ľúbime . A nebi ma Majka prosímpekne
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Paula Pozri príspevok
No, dobre....kilometer a meter , ale o to viac sa ľúbime . A nebi ma Majka prosímpekne
No baby vidíte, čím viac kilometrov prejdete, tak Vás viac vystískajú.....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula Pozri príspevok
No, dobre....kilometer a meter , ale o to viac sa ľúbime . A nebi ma Majka prosímpekne
Však počkaj !!! Keď prídem do metropoly východu ja to zmeriam. Meter mám už zbalený. Už len presvedčiť moju horšiu polovičku, aby ma tam odviezla. No pracujem na tom už dosť dlho, tak snáď to vyjde.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No tak toto je sila, tento príspevok už píšem tretí raz, vždy mi vypíše, že príspevok má menej ako 1 znak?! Prosím Vás, čo sú to za zmeny? Prečo mám označovať opätovne priateľov? Nie je to trošku choré? A som vôbec na Porade, alebo je to iná stránka... No utrhne ma, ale je to Porada, ale takto zmeniť, čo bolo dobré? A prečo musím preklikávať všetko možné, aby som sa dostala na SS?
Prepáčte priatelia, ale ja nemienim stráviť celé hodiny s označením priateľov, myslím, že toto nie je dôležité. Jednoducho som musela povedať svoj názor, aj keď budem mať zakázaný prístup na túto stránku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja som bola tymito zmenami velmi prekvapena, myslim, ze neboli potrebne.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo sa mi dnes stalo:
- volám šéfovi ohľadne pracovných záležitostí, predstavím sa, pozdravím a on mi na to do telefónu: "Vitajte!"

Potešilo ma to, zrejme bol rád, keď ma počul. Alebo, žeby už profesionálna deformácia, keďže má neustále nejaké stránky?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Taký nijaký upršaný deň.

Aj začať niečo by sa patrilo, ale čo takto na konci týždňa. Aj piatková únava sa ozýva, aj chrbát bolí, ani Janke Motyčkovej nemôžem zavolať, lebo školí ... čo s tým duálnym zaokrúhľovaním

No tak hádam otvorím poštu. Spŕška e-mailov. No do kelu. Hádam ma našli spamisti? Otváram doručenú poštu ... samá Porada. Och joj, zase niečo nahlasujú, no čo už, tak aspoň poupratujem príspevky.

Prvý ... xy sa hlási medzi Tvojich priateľov ... yz sa hlási medzi Tvojich priateľov ...

Už neprší Ďakujem.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jana Acsová Pozri príspevok
Taký nijaký upršaný deň.

Aj začať niečo by sa patrilo, ale čo takto na konci týždňa. Aj piatková únava sa ozýva, aj chrbát bolí, ani Janke Motyčkovej nemôžem zavolať, lebo školí ... čo s tým duálnym zaokrúhľovaním

No tak hádam otvorím poštu. Spŕška e-mailov. No do kelu. Hádam ma našli spamisti? Otváram doručenú poštu ... samá Porada. Och joj, zase niečo nahlasujú, no čo už, tak aspoň poupratujem príspevky.

Prvý ... xy sa hlási medzi Tvojich priateľov ... yz sa hlási medzi Tvojich priateľov ...

Už neprší Ďakujem.
Presne z tohto dôvodu dnes nie a nie začať pracovať. Ale pršať naozaj neprší.
Majka som rada že šalátik chutil. Len chcem podotknúť že tá vzdialenosť od nás ku vám je asi iná, ako od vás ku nám. Tak do Košíc Juraja spracovávaš a ku mne ťa doviezť nemôže? Ale musím súhlasiť Evka - Marína je fakt super baba a som tiež rada, že som ju mohla osobne vystískať. A robí perfektné šalátiky mňam.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
som smutná že dnes som dostala faktúru z roku 2008 a musím to vyriešiť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab Pozri príspevok
Presne z tohto dôvodu dnes nie a nie začať pracovať. Ale pršať naozaj neprší.
Majka som rada že šalátik chutil. Len chcem podotknúť že tá vzdialenosť od nás ku vám je asi iná, ako od vás ku nám. Tak do Košíc Juraja spracovávaš a ku mne ťa doviezť nemôže? Ale musím súhlasiť Evka - Marína je fakt super baba a som tiež rada, že som ju mohla osobne vystískať. A robí perfektné šalátiky mňam.
K Tebe Simonka už na bicykli, ale stacionár je veľmi pomalý, tak vydrž kým si kúpim nový.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Včera som veru na Porade bola len krátko , večer vôbec a zíram a zíram ,aké novotky sa tu dejú Všetkých priateľov som si zatiaľ prijala a ja neviem čo mám ďalej robiť .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5 Pozri príspevok
Včera som veru na Porade bola len krátko , večer vôbec a zíram a zíram ,aké novotky sa tu dejú Všetkých priateľov som si zatiaľ prijala a ja neviem čo mám ďalej robiť .
Zitka priznám sa, že ja som to tiež tak urobila. A čo ďalej? Neviem. Len som si pridala ešte nejakých priateľov a teraz dúfam, že ma prijmú.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab Pozri príspevok
Zitka priznám sa, že ja som to tiež tak urobila. A čo ďalej? Neviem. Len som si pridala ešte nejakých priateľov a teraz dúfam, že ma prijmú.
Ja som si Ťa prijala moja Blúdila som v Richardovom profile , že pozriem čo prikladal včera na Poradu , aby som bola v obraze . Som sa zľakla , odišla som , lebo som tam videla môj nick , že som navštívila jeho profil Ono to tam zapisuje
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zita5 Pozri príspevok
Ja som si Ťa prijala moja Blúdila som v Richardovom profile , že pozriem čo prikladal včera na Poradu , aby som bola v obraze . Som sa zľakla , odišla som , lebo som tam videla môj nick , že som navštívila jeho profil Ono to tam zapisuje
Zituš, kde si videla ten nick? Bo vo svojom profile vidím počet návštevníkov, no nevidím, kto to bol. A ja stem vidieť, kto sa zaujíma o mňa....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať