Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick Pozri príspevok
PS. Ľudkovia, veď ja som mala + skoro pri všetkých poraďákoch, čo teraz s tým ?
Nápodobne, ja som si pridávala za priateľov ľudí, ktorí mi čo len jedinký raz pomohli, alebo mi boli jednoducho sympatickí. Teraz ale neviem či o moje priateľstvo stoja aj oni.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab Pozri príspevok
Nápodobne, ja som si pridávala za priateľov ľudí, ktorí mi čo len jedinký raz pomohli, alebo mi boli jednoducho sympatickí. Teraz ale neviem či o moje priateľstvo stoja aj oni.

Simonka, som na tom podobne. Teba som si teraz po novom zaklikla aj bez Tvojho súhlasu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab Pozri príspevok
Nápodobne, ja som si pridávala za priateľov ľudí, ktorí mi čo len jedinký raz pomohli, alebo mi boli jednoducho sympatickí. Teraz ale neviem či o moje priateľstvo stoja aj oni.
Ty kus stelesnenej dobroty , ako si to práve Ty takto môžeš myslieť . Kto by Teba nechcel za priateľa . Cmuk Simonka .
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Simonab Pozri príspevok
Nápodobne, ja som si pridávala za priateľov ľudí, ktorí mi čo len jedinký raz pomohli, alebo mi boli jednoducho sympatickí. Teraz ale neviem či o moje priateľstvo stoja aj oni.
Ja som dopadla podobne, pretože ani ja neviem, kto ma ešte chce alebo nechce????? Šak oni/ony sa prihlásia, ak....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Simonab Pozri príspevok
Nápodobne, ja som si pridávala za priateľov ľudí, ktorí mi čo len jedinký raz pomohli, alebo mi boli jednoducho sympatickí. Teraz ale neviem či o moje priateľstvo stoja aj oni.
Zaklikni a uvidíš ich reakciu...buď ťa prijmú za priateľa, alebo budú ignorovať tvoj návrh
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

alla66 Pozri príspevok
Zaklikni a uvidíš ich reakciu...buď ťa prijmú za priateľa, alebo budú ignorovať tvoj návrh
Šak ja už od rána klikám, a bojím aby som na niekoho náhodou nezabudla.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

zábava graduje
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vyhlásenie :
všetci ste moji priatelia, aj keď ja pre vás ním byť nemusím.


Porada má momentálne 1043493 členov, preto je možné, že na niekoho zabudnem.
Naposledy upravil Melnick : 15.05.09 at 12:18 Dôvod: Príliš veľa čiarok vo vete
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5 Pozri príspevok
Ty kus stelesnenej dobroty , ako si to práve Ty takto môžeš myslieť . Kto by Teba nechcel za priateľa . Cmuk Simonka .
No Zitka by si sa čudovala, aká viem byť zlá. A po tej mojej absencii na porade aj na skype neviem, neviem. Ako sa hovorí zíde z očí..... tak sa z hory ozýva. ( toto tuším použila Muška, strašne sa mi to zapáčilo ).
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab Pozri príspevok
No Zitka by si sa čudovala, aká viem byť zlá.:cool: A po tej mojej absencii na porade aj na skype neviem, neviem. Ako sa hovorí zíde z očí..... tak sa z hory ozýva. ( toto tuším použila Muška, strašne sa mi to zapáčilo ).
Áno Zitka, vie byť zlá a mňa zbila, že som jej nepožičala lopatku a kýblik .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

cactus Pozri príspevok
Ja som dopadla podobne, pretože ani ja neviem, kto
ma ešte chce alebo nechce????? Šak oni/ony sa prihlásia, ak....
Si ma predbehla, ja nestíham baby. Ale už ťa tam mám. ( nie je tu ten tlieskajúci smejko )
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Áno Zitka, vie byť zlá a mňa zbila, že som jej nepožičala lopatku a kýblik .
Hmmm .....tomu neverím ....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

...to je ale krásny mrník.....
Takýto mrník ja rada
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Áno Zitka, vie byť zlá a mňa zbila, že som jej nepožičala lopatku a kýblik .
Teba zbili za kýbliček? Mňa vytrieskajú, ak nebudú hotové výplaty . Baby, majte zľutovanie Dnes to so mnou dopadne nem dobre. Aj manžel mi musel dva krát pripomenúť, že už chce jesť a čo potom, až sa začnú stavať robotníci ku dverám Ja padáááám, ale nebojte, keď porozdávať euráčky, som tu zas.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Takýto mrník je pre mňa ako balzam na dušu , po mojom včerajšom dni
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Mňa včera v noci zarmútilo že Nela s Kamilom nepostúpili v Eurosongu so svojou prekrásnou piesňou Leť tmou, od ktorej mi naskakuje husia koža. A kedže sme nemohli za ňu hlasovať volali sme deťom do zahraničia aby hlasovali oni. No nepomohlo. Potom nám volala dcéra že keď miestny moderátor hovoril rekapituláciu pri tejto piesni poznamenal tak túto by som si rád ešte raz vypočul /rozumej vo finále/ asi mu po nej tiež naskakovala husia koža.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Teba zbili za kýbliček? Mňa vytrieskajú, ak nebudú hotové výplaty . Baby, majte zľutovanie Dnes to so mnou dopadne nem dobre. Aj manžel mi musel dva krát pripomenúť, že už chce jesť a čo potom, až sa začnú stavať robotníci ku dverám Ja padáááám, ale nebojte, keď porozdávam euráčky, som tu zas.
Hej Zuzka, ku nám už len bez euráčikov všakže, lebo vieš ,že ťa máme radi takú, aká práve budeš .

a čo myslíš, koľko som toho asi urobila dnes ja?????
Veľké guľové..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

sa mi páči ako to tu dnes vrie a je veselo

Keď som prišla ako nováčik na poradu, tak ma viacerí varovali pred závislosťou

Asi sa stretneme všetci na jednej klinike
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Som už taká zmagorená z preklikávania ,že dve témy :
ako zaúčtovať:
Dnes 02:13 PM od Aldan
0
0

alergia na vaječné bielko





čítam : Ako zaúčtovať vaječné bielko? A ostala som chvíľu
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

arizona Pozri príspevok
sa mi páči ako to tu dnes vrie a je veselo

Keď som prišla ako nováčik na poradu, tak ma viacerí varovali pred závislosťou

Asi sa stretneme všetci na jednej klinike
Ak tam budú mať prístup na Internet....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať