Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dav Pozri príspevok
Ak tam budú mať prístup na Internet....
Myslíš, že by závislákom na liečení zaviedli do izieb internet?
To by bolo super liečenie
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kamky prijímam Vaše priateľstvo, ale nejde mi to potvrdiť dnešná akcia technika na PC, len málo úspešná. Musím byť spokojná, poradu môžem otvoriť, aj pridať príspevok, aj smajlíka, ale súhlasiť, bodovať nemožno
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Veď už sa aj na ten môj PC hnevám, ani ss mi nefungujú, to je diskrimináciaj
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jozka56 Pozri príspevok
Veď už sa aj na ten môj PC hnevám, ani ss mi nefungujú, to je diskrimináciaj
jozka, neviem prečo to nejde, mne všetko funguje
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jozka56 Pozri príspevok
Veď už sa aj na ten môj PC hnevám, ani ss mi nefungujú, to je diskrimináciaj
Buď rada, aspoň nič nepokazíš. Kým ti to pôjde, my sa cez tie záludnosti prelúskame a potom ti všetko poradíme a ty už nič nepokazíš. Ja sa tu vrtím ako Číňan v kukurici a tuším mám aj erotické ručičky. Asi som "posjala" kámošky. Čosi som si odklikla, čosi nie a teraz neviem, čo som komu ak teda moje drahé uvidíte, že odo mňa to máte "lekvarovým do písku" tak mi prosím prepáčte
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja sa priznám, že tiež netuším, čo všetko mám pooklikávať, robím aj na štyroch počítačoch, na tých troch som pred chvíľou videla, že tam mám hore napísané notifikácie, a v tomto kompe tam mám hore súkromné správy. Tak neviem, či sa zbláznili počítače, ale abel určite zírá jako puk
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5 Pozri príspevok
Hmmm .....tomu neverím ....
Ja sa pridávam, veru, veru, a v najhoršom prípade aj sekerku mala pripravenú (len si ju skryla Zitke do izbičky)
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

abel Pozri príspevok
Tak neviem, či sa zbláznili počítače, ale abel určite zírá jako puk
takých je nás tu od rána viac
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kamky už mi PC ako tak ide, hoci sa samočinne vypína, ale už môžem aj súhlasiť, aj bodíky, aj kamky prijať. Ja Vám chcem povedať hlavne novinu, som krsná babka od 17.hodiny. Krsnej dcére sa narodil synček Adrián, idem na pohárik k sestre, treba mládenca aj trochu zapiť Keď nebude šumivé, dám si aj whisky
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Blahoželáme krstnej babke, babke, mamičke aj malému Adriánkovi. Len choďte osláviť, to je teraz oveľa dôležitejšie ako vypínanie počítača
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tiež blahoželám, tiež si dám na ich zdravie jednu vhisku. Adriánko má meninky 23. marca, ten môj to chúďa vždy schytá a gratulujem mu až na Huga (keď som mu meno vymýšľala, veru som netušila, kde ja raz skončím).
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ani netušíte, ako sa zabávam na vašich vtipných replikách. Počítačovým odborným výrazom rozumiem málo a poraďackému sloganu ešte menej a tak to chápem podľa seba a vychádza z toho priam humoreska
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes mi volal zákazník:
Z: dobrý deň, som ten a ten, môžem vás vyrušiť?
Ja: no už ste ma vyrušili.
Z: prosím vás, koľko euro je 1 milión korún?
Ja: prosím? vy nemáte kalkulačku?
Z: mám, no čo keď to vy inak posúdite, to zaokrúhlenie?

tak som to vyrátala, povedala.

Z: a 2 miliony?

no to ma podrž, to som už soptila

Neprešli 2 hodiny, volá zas.
Z: mám dať do banky kópie výkazov. Vy sme mi do šanonu ročnej závierky dali obal, kde je napísané: toto sú kópie výkazov, ak by ste potrebovali počas roka na lízing a tak ... A môžem to použiť, ak to nie je pre lízing?

Ja som myslela, že vyletím oknom.
A potom sa človek nemá stresovať.

PS: dúfam, že sem nechodí.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ale, Rozalka, veď keby sem aj chodil. Toto by mal skoro ako videotelefón, lepšie by si vedel predstaviť, ako si sa tvárila. Lebo ja si to viem predstaviť úplne naživo
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak som zistila ze problem s prispievanim na poradu ako aj so suhlasmi, ci inymi novymi funkciami je pri pouzivani firefox-u...

teraz pisem cez explorer...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

andreaS Pozri príspevok
tak som zistila ze problem s prispievanim na poradu ako aj so suhlasmi, ci inymi novymi funkciami je pri pouzivani firefox-u...

teraz pisem cez explorer...
Stlač si F5 a pôjde Ti aj cez Firefox. aj ja som mala ten problém
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

oki, tak to funguje ... dakujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tuším si zmením nick na Colomba. Práve som objavila Ameriku http://www.porada.sk/album.php?albumid=6&pictureid=14 Ešte zopár rokov na Porade, a už jej začnem pomaly aj rozumieť
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ach jájjj..čo sa mi dnes stalo?...hodili ma (do vody)a neviem ako z nej von to je ten nový profil..priatelia ...čo ako urobiť požiadať o priateľskú ruku (za ružu díky).Tu čítam že klikáte ...no ja zasa klikám očami kde a čím kliknúť atď.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Zitulda Pozri príspevok
Ach jájjj..čo sa mi dnes stalo?...hodili ma (do vody)a neviem ako z nej von to je ten nový profil..priatelia ...čo ako urobiť požiadať o priateľskú ruku (za ružu díky).Tu čítam že klikáte ...no ja zasa klikám očami kde a čím kliknúť atď.
Zitka na hornej lište moje nastavenia - môj profil - otvorí sa ti okno na ľavej strane a tam máš kartu priatelia - klikni a pridávaj koho chceš trebárs mňa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať