Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zitulda Pozri príspevok
Ach jájjj..čo sa mi dnes stalo?...hodili ma (do vody)a neviem ako z nej von to je ten nový profil..priatelia ...čo ako urobiť požiadať o priateľskú ruku (za ružu díky).Tu čítam že klikáte ...no ja zasa klikám očami kde a čím kliknúť atď.
Zituš, toto potrebuje len trpezlivosť a klikanie. Ja klikám a kukám asi takto , ale pomaly na to prídem, čo ako a kedy .....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Tuším si zmením nick na Colomba. Práve som objavila Ameriku http://www.porada.sk/album.php?albumid=6&pictureid=14 Ešte zopár rokov na Porade, a už jej začnem pomaly aj rozumieť
Neteš sa príliš, čo keď Richard zasa niečo vymyslí ???
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja už vážne nemám chuť sa baviť s niečim, čo mi zobralo chuť niečo naprávať. Prečo mi nezobrazuje text, ktorý napíšem, veď mal viac ako 100 znakov, priatelia prepáčte, ale v žiadnom prípade nemienim strácať čas pridávať pol dňa priateľov a nič sa nemení, len sa mi točia "hodiny". Teraz neviem, či sa vôbec dostanem do DRAK-a, keďže ho mám predplateného...
A vie mi niekto vysvetliť, prečo sú takéto nezmyselné zmeny? Prečo nie je možné písať SS ? Doteraz som myslela, že mi to ešte myslí, ale akosi som príliš za týždeň zostarla, nie som schopná pochopiť takúto iniciatívu...
Ďakujem, že ste si prečítali môj príspevok, ktorý som sem dala len kopírovaním.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A ešte niečo, keď chcem dať súhlas, vypíše mi:
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Vlasti skús použiť klávesu F5 a potom vyskúšaj, malo by to fungovať.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vlasti skús použiť klávesu F5 a potom vyskúšaj, malo by to fungovať.
A to si kde objavila, že máme používať túto klávesu? Ja som z toho totálne blbá, a to som si fandila, že mi to ešte myslí, ale zistila som, že nie... A prečo všetky odpovede musím posielať cez rýchle správy a bez citácie? Aj toto sú novinky, ktoré treba akceptovať?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Keď zatlačíš klávesu F5 tak by Ti to malo začať fungovať. Mne to začalo fungovať po jej zatlačení a vyčítala som to v príspevkoch v téme "Čo sa dialo s Poradou? - tam to radil Richard.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ondrejvla Pozri príspevok
Ja už vážne nemám chuť sa baviť s niečim, čo mi zobralo chuť niečo naprávať. Prečo mi nezobrazuje text, ktorý napíšem, veď mal viac ako 100 znakov, priatelia prepáčte, ale v žiadnom prípade nemienim strácať čas pridávať pol dňa priateľov a nič sa nemení, len sa mi točia "hodiny". Teraz neviem, či sa vôbec dostanem do DRAK-a, keďže ho mám predplateného...
A vie mi niekto vysvetliť, prečo sú takéto nezmyselné zmeny? Prečo nie je možné písať SS ? Doteraz som myslela, že mi to ešte myslí, ale akosi som príliš za týždeň zostarla, nie som schopná pochopiť takúto iniciatívu...
Ďakujem, že ste si prečítali môj príspevok, ktorý som sem dala len kopírovaním.
ss je možné písať aj naďalej,hm,
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
mysimis Pozri príspevok
Keď zatlačíš klávesu F5 tak by Ti to malo začať fungovať. Mne to začalo fungovať po jej zatlačení a vyčítala som to v príspevkoch v téme "Čo sa dialo s Poradou? - tam to radil Richard.
No skúšam, ale ja už ani neverím, že toto je Porada. Predtým, keď som si chcela na niečo kliknúť, neboli problémy, ale teraz bez šance a ani F5 nepomáha
Tak ja vzdávam boj...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A ešte niečo, prečo sa nemôžem ani s pomocou klávesy F5 dostať von z tejto témy? Aj v tom je zmena? Musím sa odhlásiť a potom zasa prihlásiť? V čom sú ešte zmeny okrem zákonov?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Stanislav, ss je možné písať aj naďalej,hm,..
to je asi ten veľký vekový rozdiel, zistila som, že asi na to nemám.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ss je možné písať aj naďalej,hm,

Stanislav, to je asi ten vekový rozdiel medzi nami 1975 - 1949...
Alebo som za týždeň tak kapitálne zostarla?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ondrejvla Pozri príspevok
A ešte niečo, prečo sa nemôžem ani s pomocou klávesy F5 dostať von z tejto témy? Aj v tom je zmena? Musím sa odhlásiť a potom zasa prihlásiť? V čom sú ešte zmeny okrem zákonov?
Vlasti, nemusíš sa odhlasovať. Z akejkolvek témy sa dotaneš preč keď klikneš na lište na obsluhu - dnešné príspevky.
Ak sa chceš dostať na hlavnú stránku PORADy, klikni na PORADA.sk na ľavej strane obrazovky
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla Pozri príspevok
No skúšam, ale ja už ani neverím, že toto je Porada. Predtým, keď som si chcela na niečo kliknúť, neboli problémy, ale teraz bez šance a ani F5 nepomáha
Tak ja vzdávam boj...
Vlasta
príliš rýchlo sa vzdávaš.
Mne všetko funguje ako predtým. Chce to len zvyk.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlasta
príliš rýchlo sa vzdávaš.
Mne všetko funguje ako predtým. Chce to len zvyk.
Lenka asi... Mne nefunguje nič ako predtým, ani citácia, ani súhlas, a F5 mi zafungovalo len raz. Každý text musím najskôr CTRL C a potom dať do rýchlej odpovede...
Veronika, môžem ja klikať koľko chcem, ani sa nehne
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aký prehliadač máš?
Mozillu Firefox, alebo Internet explorer?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
aký prehliadač máš?
Mozillu Firefox, alebo Internet explorer?
Lenka, Mozillu Firefox, doteraz neboli problémy a teraz toto... alebo my starí už nie sme zoznámení s novinkami, ktoré sú na tejto stránke? Škoda, mala som ju veľmi rada, rada som sem chodila nielen nazbierať vedomosti v novinkách, v zmenách, ale do určitého času aj poradiť..., či vypiť si kávu
s priateľmi...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ondrejvla momentalne fungujem na internet explorer, ale dúfam, že časom sa vrátim na mozilu, tak zhruba streda-štvrtok. Proste pohoda-nemhorí, aj ja mám lem jedny nervy.j zmena je život, ...asi tak
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta ja som tiež na Porade aj momentálne cez Firefox. Prvý deň zmien po F5 nešlo iba vyhľadávanie, ostatok funguje. Dnes už ide aj vyhľadávanie. Určite to pôjde aj Tebe. Každý problém sa dá vyriešiť. Možno máš len niečo inak nastavené v prehliadači Firefox.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Ondrejvla momentalne fungujem na internet explorer, ale dúfam, že časom sa vrátim na mozilu, tak zhruba streda-štvrtok. Proste pohoda-nemhorí, aj ja mám lem jedny nervy.j zmena je život, ...asi tak
Jéééééééj, mne sa podaril dať súhlas
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať