Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Alebo ako píše Jožka, treba zmeniť prehliadač za Explorer.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vlasta asi máš taký problém ako ja, choď do porady cez internet explorel. Dá sa skoro všetko, ale ja viem, že obrázky vkladať nemôžemj
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jožka mne cez Firefox išli pridať fotky do albumu, tak ja potom neviem. Poprípade máš aktualizovaný Firefox?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Vlasta asi máš taký problém ako ja, choď do porady cez internet explorel. Dá sa skoro všetko, ale ja viem, že obrázky vkladať nemôžemj
No, ale ja nemám internet explorer, no poprosím vnukov, možno si zajtra nájdu čas mi ho nainštalovať...
Naposledy upravil ondrejvla : 15.05.09 at 21:55 Dôvod: preklepík...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Lenkak asi ten firerox mám až moc aktualizovaný, je pyšný, nemieni so mňou komunikovať. Technik mi zatiasľ odporučil int.exp. ja vydržím, dúfam, že nechty si neobkúšem do mäsaj
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jožka, možno si aktualizovala aj doplnok, ktorý nemusel byť. Ale keď máš technika, ten to určute vyrieši.
Zatiaľ vydrž aj na Int. exp., ja ani s ním nemám problém.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vlasti možno ho tam máš na ploche, len treba mrknúť/ po našom kuknúť/. Vidím, že aj Teba nefunkčnosť zvyklá vytočí, tak ako mňa
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla Pozri príspevok
No, ale ja nemám internet explorer, no poprosím vnukov, možno si zajtra nájdu čas mi ho nainštalovať...

Vlasta, verím, že si tú chvíľu času na Teba nájdu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

jozka56 Pozri príspevok
Vlasti možno ho tam máš na ploche, len treba mrknúť/ po našom kuknúť/. Vidím, že aj Teba nefunkčnosť zvyklá vytočí, tak ako mňa
No to, čo som napísla neviem, ale Vlastička vnúčikovia Ti určite s radosťou zajtra poradia. A vôbec, už spia??? Zavolaj im. j
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
No to, čo som napísla neviem, ale Vlastička vnúčikovia Ti určite s radosťou zajtra poradia. A vôbec, už spia??? Zavolaj im. j
Už sú zalezení, ráno idú do Zlína... Nemusím im volať, bývajú u nás doma len o poschodie nižšie
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vlasti, veď zabúcham, nie, Ty si veľmi dobrá babka..ja by som búchala, veď mám problém
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Vlasti, veď zabúcham, nie, Ty si veľmi dobrá babka..ja by som búchala, veď mám problém
Jožka, ešte by sa zľakli, čo sa deje Dosť sa ich napreháňam, keď mám problémy s PC, alebo sa mi nedá dočiahnuť niečo zo špajze a schodíky nechcem trepať, alebo...je to milión vecí, čo potrebujeme. Ale stačí od nich len pohľad a starká si už dáva zásteru...Také sme my starké

No aspoň som sa odreagovala a - stránka sa zasa rozbehla...Asi ste čarodejnice?!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta,
že by si to s Firefoxom rozchodila?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlasta,
že by si to s Firefoxom rozchodila?
Neviem...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vlasti u nás sa nehovorí starká, ale babka. Mám jednu vnučenku, ale láska veliká. Babinka chce a "musí", no nevyhovej dcére a vnučke. Sú to moje lásky, problémy riešia so mňou, veď vďaka mojej Ivanke som dnes ako tak sprevádzkovala poradu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Inak, Firefox so mňou nedebatuje
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

však ho podplať
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Hneď ráno mi došla SMS, že som vyhrala kozmetický balíček v jednej súťaži. To bola radosť, ani nie tak z balíčka, ale z toho, že vôbec sa na mňa "usmialo" šťastie. Ja a výhra? Žeby sa karta obrátila?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

drobeceva Pozri príspevok
Hneď ráno mi došla SMS, že som vyhrala kozmetický balíček v jednej súťaži. To bola radosť, ani nie tak z balíčka, ale z toho, že vôbec sa na mňa "usmialo" šťastie. Ja a výhra? Žeby sa karta obrátila?
Evi, vidíš... aj tu platí nikdy nehovor nikdy ... úprimne Ti prajem ako výhru tak aj ten príjemný pocit z výhry.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Musím sa pochváliť (a pre mňa to dosť znamená), že sa mi bez cudzej pomoci podarilo nainštalovať avatar, lebo ráno som ešte ani nevedela čo to je. Potom som niekoľko krát skúšala a čuduj sa svete, podarilo sa. Nie je to nič moc, ale aj to poteši.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať