Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

tutiola Pozri príspevok
Musím sa pochváliť (a pre mňa to dosť znamená), že sa mi bez cudzej pomoci podarilo nainštalovať avatar, lebo ráno som ešte ani nevedela čo to je. Potom som niekoľko krát skúšala a čuduj sa svete, podarilo sa. Nie je to nič moc, ale aj to poteši.
Oľga si šikulka, blahoželám
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jozka56 Pozri príspevok
Vlasta asi máš taký problém ako ja, choď do porady cez internet explorel. Dá sa skoro všetko, ale ja viem, že obrázky vkladať nemôžemj
Firefox - treba stlačiť F5 a všetko funguje
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Muška Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo /a určite aj Libušku, Evinku, Editku Endrjua a bepa,/ že nás v BA navštívila Evka - Marína a konečne sme ju mohli osobne spoznať.
Stretko bolo super, narehotali sme sa dosýtosti.....a určite si to ešte zopakujeme.
Muška má svätosvätú pravdu. Ja som sa všetkým veľmi, veľmi, veľmi potešila. Všetkých som vystískala, ako sa patrí a že som sa v Ba cítila výborne, dôkazom je to, že tu ešte trčím. Zajtra-pozajtra vás už pozdravím z Košíc.
Ďakujem vám za všetko. Stretla som fantastických poraďákov.
Naposledy upravil Marína : 16.05.09 at 21:14
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa dnes potešila pani, nakupujúca v jednom obchode, keď ma nazvala slečnou. Trochu ostala zaskočená, keď za mnou prišiel môj 20 ročný syn, ale padlo mi to mimoriadne dobre.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dnes to bol problém asi celoslovenský - na pošte stál za mnou vnuk o 1/2 hlavy vyšší ako ja a mladá žena sa ho opýtala " stojíš v rade? " on na to, že nie my sme spolu, ukázal na mňa . A ona : aha si tu s maminou, tak sa môžem postaviť za ňu . No a v tomto veku ( 17) ako to poteší Žabinka, si ani nevieš predstaviť.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Žabinka Pozri príspevok
Mňa dnes potešila pani, nakupujúca v jednom obchode, keď ma nazvala slečnou. Trochu ostala zaskočená, keď za mnou prišiel môj 20 ročný syn, ale padlo mi to mimoriadne dobre.
Melnick Pozri príspevok
Dnes to bol problém asi celoslovenský - na pošte stál za mnou vnuk o 1/2 hlavy vyšší ako ja a mladá žena sa ho opýtala " stojíš v rade? " on na to, že nie my sme spolu, ukázal na mňa . A ona : aha si tu s maminou, tak sa môžem postaviť za ňu . No a v tomto veku ( 17) ako to poteší Žabinka, si ani nevieš predstaviť.

áno .... aj mňa poteší keď som s vnučkou(8 r.) a myslia si, že som mamina
0 0
bo25 bo25

bo25 je offline (nepripojený) bo25

Veľakrát človeka poteší si prečítať niečo pekné, niečo milé,o čo druhí ani nestoja - je dobré stretnúť človeka a len tak sa potešiť, že sme "zdraví" aj keď všeličo bolí ale je dobré sa potešiť s inými dobrými ľuďmi. Som rada že už dávno som objavila "POHODU", kde sa skoro vždy dozviem to čo potrebujem...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som objavila tento zaujímavý článok
http://www.casopisimidz.sk/november-...ej-menom-2012/ Aký máte názor na to? Priznávam, že ma takéto veci fascinujú. Ktovie ako to vlastne dopadne
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Mňa dnes na...... toto
Poistenci EZP nepodávajú za rok 2008 ročné zúčtovanie
...a čo my ostatní???
Kurňa.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Muška Pozri príspevok
Mňa dnes na...... toto
Poistenci EZP nepodávajú za rok 2008 ročné zúčtovanie
...a čo my ostatní???
Kurňa.
Aha, tak zase platí, že sme si všetci rovní, a niektorí rovnejší...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

wagner Pozri príspevok
Dnes som objavila tento zaujímavý článok
http://www.casopisimidz.sk/november-...ej-menom-2012/ Aký máte názor na to? Priznávam, že ma takéto veci fascinujú. Ktovie ako to vlastne dopadne
Ak Ťa zaujímajú takéto veci mrkni sem :
http://helar.wordpress.com/2009/01/2...opi-a-youtube/
http://www.bofi.cz/Ostatni/odpocitavani.htm
http://www.cez-okno.net/
Naposledy upravil arizona : 18.05.09 at 21:36
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Mňa "včera" potešilo vyúčtovanie elektriny. Nedoplatok 1.23 €. Veľmi som sa obávala, či neprekročím limit D1 a strčia ma do D2. Nestalo sa.
Naopak ma rozčúlilo, že som musela dávať opravovať osadenie dvoch parapetných dosiek. Okná mi robila firma Zeus z Brezna a majstri, ktorí to po nich opravovali, sa chytali za hlavu. Pod parapetom z vnútornej strany cca 20 cm dutá diera, konštrukcia okna vypodložená starým drevenným rámom. Všetko ostatné vypenené, alebo aj nie. Zvonku penu vyžrali vrabce, v zime fúkalo.
Aj som to odfotila, len to neviem prilepiť. Neskutočné. Okná robené pred 4 rokmi.
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 19.05.09 at 14:29
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ja stále tvrdím, že v roku 2012 mi bude konečne hej - zbavím sa na šupu pôžičky, ktorú by som mala splatiť až 2030
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

willma Pozri príspevok
Ja stále tvrdím, že v roku 2012 mi bude konečne hej - zbavím sa na šupu pôžičky, ktorú by som mala splatiť až 2030
Mne bude hej ešte skôr, a až dva krát. V 11/2009 a 3/2010, ale ešte tlačim pred sebou jednu 30 ročnú hypotéku . Veď to keď splatím, už si nebudem ani pamätať, čo to vlastne splácam.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Žabinka Pozri príspevok
Mne bude hej ešte skôr, a až dva krát. V 11/2009 a 3/2010, ale ešte tlačim pred sebou jednu 30 ročnú hypotéku . Veď to keď splatím, už si nebudem ani pamätať, čo to vlastne splácam.
To s tou hypotékou mám aj ja. Ale potom môžeme byť radi, že ju nebudeme musieť splácať.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Gabi03 Pozri príspevok
To s tou hypotékou mám aj ja. Ale potom môžeme byť radi, že ju nebudeme musieť splácať.
veď o tom som štebotala
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

willma Pozri príspevok
veď o tom som štebotala
Jééééj, tvoj príspevok som si nevšimla.
A ja som vravela mužovi, že by sme si mohli zobrať aj viac....

Hoci mne sa prisnilo, že koniec sveta bude v 2036 a to budeme pôžičku splácať predposledný rok.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

wagner Pozri príspevok
Dnes som objavila tento zaujímavý článok
http://www.casopisimidz.sk/november-...ej-menom-2012/ Aký máte názor na to? Priznávam, že ma takéto veci fascinujú. Ktovie ako to vlastne dopadne
To bola tá zlá správa.
A teraz tá dobrá, nemusíme upratovať
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Kazu Pozri príspevok
To bola tá zlá správa.
A teraz tá dobrá, nemusíme upratovať


Tak to stálo za to Zuzka.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
To s tou hypotékou mám aj ja. Ale potom môžeme byť radi, že ju nebudeme musieť splácať.

už len 28 rokov, uf
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať