Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick Pozri príspevok
Dnes to bol problém asi celoslovenský - na pošte stál za mnou vnuk o 1/2 hlavy vyšší ako ja a mladá žena sa ho opýtala " stojíš v rade? " on na to, že nie my sme spolu, ukázal na mňa . A ona : aha si tu s maminou, tak sa môžem postaviť za ňu . No a v tomto veku ( 17) ako to poteší Žabinka, si ani nevieš predstaviť.
No tak sa aj ja pridám čo sa mi prihodilo. Mala som dohodnutú schôdzku s novým klientom. Mali sme sa stretnúť u jeho rodičov keďźe budú spoločníci. V dohodnutý čas mu volám, tak ja som už tu a ty ako? Vraví mi vojdi dnu naši sú doma, vedia o tebe. Tak ja vošla samozrejme som sa zašmodlichala so psom, ktorý im pobehoval po záhrade. Vyšla klientova mamka a vraj: "chlapče čo potrebuješ?" Tak som pekne pozdravila a predstavila sa. Krvi by sa jej nedorezal chúďa, strašne sa ospravedlňovala. Ale dobre sme sa zasmiali a asi sa aj zasmejeme vždy keď sa stretneme.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Gabi03 Pozri príspevok
Zarmútilo ma, že ja ešte stále neviem, kto so mnou.
Mňa to tiež rmúti, vidím iba počet, len nie nickov. Kde robím chybu, keď už sú tu tie špiónske novoty.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo sa mi stalo...?

Včera mi spadla garniža na hlavu. To bola rana. Dnes pozerám, hrča na čele skoro žiadna nieje, ale bolesť cítim pri pohybe obočím nahor.

Ktovie za čo to bolo...?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hansa Pozri príspevok
Čo sa mi stalo...?

Včera mi spadla garniža na hlavu. To bola rana. Dnes pozerám, hrča na čele skoro žiadna nieje, ale bolesť cítim pri pohybe obočím nahor.

Ktovie za čo to bolo...?
Božie mlyny melú pomaly..... možno si už zabudla.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Arizona ďakujem, zaujímavé stránky
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Melnick Pozri príspevok
Božie mlyny melú pomaly..... možno si už zabudla.
Zrejme prestanem "brblať", aby mi na hlavu niečo iné nespadlo!

Alebo čo so sebou spravím...?!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naštvalo ma, že som dnes dostala pokutu od polície.
Za zabudnuté svetlá. Vedela som, že tam budú stáť policajti,šla som "predpisovo"...
šla som z jednania,z jedného konca mesta na druhý,hlava zamyslená a slnko pálilo až no! Takže som si to neuvedomila.
Viem, že to bola moja chyba, len som nahnevaná, že musia pokutovať za nezapnuté svetlá cez obed za jasného slnečného dňa,kedy vlastne nie sú ani viditeľné,ani potrebné.
Rozmýšľam, ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

arizona Pozri príspevok
Naštvalo ma, že som dnes dostala pokutu od polície.
Za zabudnuté svetlá. Vedela som, že tam budú stáť policajti,šla som "predpisovo"...
šla som z jednania,z jedného konca mesta na druhý,hlava zamyslená a slnko pálilo až no! Takže som si to neuvedomila.
Viem, že to bola moja chyba, len som nahnevaná, že musia pokutovať za nezapnuté svetlá cez obed za jasného slnečného dňa,kedy vlastne nie sú ani viditeľné,ani potrebné.
Rozmýšľam, ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
No predsa tie, ktoré robí on a jemu blízky ľudia.....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
arizona Pozri príspevok
Naštvalo ma, že som dnes dostala pokutu od polície.
Za zabudnuté svetlá. Vedela som, že tam budú stáť policajti,šla som "predpisovo"...
šla som z jednania,z jedného konca mesta na druhý,hlava zamyslená a slnko pálilo až no! Takže som si to neuvedomila.
Viem, že to bola moja chyba, len som nahnevaná, že musia pokutovať za nezapnuté svetlá cez obed za jasného slnečného dňa,kedy vlastne nie sú ani viditeľné,ani potrebné.
Rozmýšľam, ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
Janka, daj si namontovať zasvietenie pri štartovaní. Nebudeš mať problém.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

arizona Pozri príspevok
Naštvalo ma, že som dnes dostala pokutu od polície.
Za zabudnuté svetlá. Vedela som, že tam budú stáť policajti,šla som "predpisovo"...
šla som z jednania,z jedného konca mesta na druhý,hlava zamyslená a slnko pálilo až no! Takže som si to neuvedomila.
Viem, že to bola moja chyba, len som nahnevaná, že musia pokutovať za nezapnuté svetlá cez obed za jasného slnečného dňa,kedy vlastne nie sú ani viditeľné,ani potrebné.
Rozmýšľam, ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
sice ta to neupokoji... ale my sme mali velmi davno dopravnu nehodu (nic vazne, "len" tukance) prave kvoli tomu, ze to druhe vozidlo nesvietilo (nebolo vtedy povinne svietenie) ... a to auto bolo biele a my sme zastali na krizovatke medzi rodinnymi domami, mama sa rozhliadla ci nieco nejde... neslo... nikto z troch ludi, sme to auto nevideli, pretoze tak splivalo s rodinnym domom v bielej farbe... a bolo... a to bolo v lete v case obeda...

ono sa to nezda, ale tie zasvietene svetla velmi pomozu ked auto spliva s okolim... kolkokrat nadavam na nesvietiacich lebo ho zbadam v poslednej chvili... keby svietil vidim ho skor

ale je aj dalsi extrem a to by som brala radsej aby nesvietili ako keby mali mat zapnut vsetky hmlovky a svetla na parkovackach pripadne dialkove...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona

....Rozmýšľam , ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
Nad týmto by som sa ani nepozastavoval .......iba čo sa ešte viac naštveš
Šak vládny rozpočet , kríza .........
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ibaka Pozri príspevok
Mňa to tiež rmúti, vidím iba počet, len nie nickov. Kde robím chybu, keď už sú tu tie špiónske novoty.
Poďme na to.

Klikni na svoj nick, pokračuj zobraziť verejný profil/priatelia/upraviť zoznam priateľov/ Pridať člena do zoznamu: pridať kontakt/pridať priateľa

Ak chcete pridať užívateľa medzi Vaše kontakty, vložte jeho užívateľské meno do políčka a kliknite na "Pridať kontakt", alebo "Pridať priateľa" a zašlete mu aj žiadosť o priateľstvo(t.z., že tebou vybraný člen porady bude informovaný, že sa s ním chceš priateliť, ponuku môže akceptovať alebo zamietnuť)

Ak chcete odstrániť užívateľa z kontaktov, zrušte fajku pri jeho avatari a uložte zmeny(využiješ, ak sa s niekym rozkamarátiš)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hansa Pozri príspevok
Zrejme prestanem "brblať", aby mi na hlavu niečo iné nespadlo!

Alebo čo so sebou spravím...?!
Skús to s prilbou aj po dome. Síce neočaríš, ale aspoň budeš v bezpečí .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
citujem len časť príspevku.
Marína Pozri príspevok
Poďme na to.

"Pridať priateľa" a zašlete mu aj žiadosť o priateľstvo(t.z., že tebou vybraný člen porady bude informovaný, že sa s ním chceš priateliť, ponuku môže akceptovať alebo zamietnuť)

Evi ja sa iba bojím, či mám dosť veľké pieskovisko.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick Pozri príspevok
citujem len časť príspevku.

Evi ja sa iba bojím, či mám dosť veľké pieskovisko.
Neboj, hádam ti ho Richard rozšíri podľa potreby. Veď si nejaký zaslúžily V.I.P, či nie?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Do "mlyna 2012" aj ja trošku prispejem:
http://tajomstva.org/veda/dockame-sa-nibiru/
http://www.ceknito.sk/video/213659
http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=43
http://www.mojevideo.sk/video/255f/h...planeta_x.html
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

arizona Pozri príspevok
Naštvalo ma, že som dnes dostala pokutu od polície.
Za zabudnuté svetlá. Vedela som, že tam budú stáť policajti,šla som "predpisovo"...
šla som z jednania,z jedného konca mesta na druhý,hlava zamyslená a slnko pálilo až no! Takže som si to neuvedomila.
Viem, že to bola moja chyba, len som nahnevaná, že musia pokutovať za nezapnuté svetlá cez obed za jasného slnečného dňa,kedy vlastne nie sú ani viditeľné,ani potrebné.
Rozmýšľam, ktoré sú tie Kaliňákove "drobné priestupky" , za ktoré budú policajti iba upozorńovať , ale nepokutovať
Pokutu síce dať nemuseli, ale....

Ja svietim sama dobrovoľne už 13 rokov a je to práve od jedného krásneho slnečného dňa kedy bol aj asfalt rozpálený do Srbska /myslím, že oni mali tú povinnosť už vtedy tak som svietila/. Tam som pochopila sledujúc autá za sebou napr. o koľko skôr som registrovala svietiace autá od nesvietiacich....takže je ich i za slnka práve vidieť dokonale...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
co ma rozculilo?? ja sam seba!!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
mpca Pozri príspevok
co ma rozculilo?? ja sam seba!!
To sa mi tiež stáva
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo. To čo som cítila sa dá nazvať iba škodoradosť Môj manžel je veľmi neporiadny čo sa jedenia týka. Všetko mu je prednejšie, to sú galeje kým on príde ku stolu. Najprv ho upozorním, že už idem vykladať na stôl a keď už je vyložené tak vtedy má najviac práce. Nemám väčšiu zlosť ako mu strážiť tanier lebo v takomto peknom počasí rád jedáva na terase a tam sa v tieni živého plota vyvaľujú všetky mačky. Dnes som mu strčila tanier pod nos /ja som samozrejme mala už ten svoj dávno prázdny/ a vošla som do kuchyne uvariť kávu. Zrazu začujem taký vreskot, buchot, zdesené mraučanie mačiek. Samozrejme, môj manžel musel ešte súrne odísť, plný tanier voňavej fašírky vylákal mačky z ich ležoviska a tie sa ponúkli. Keď sa manžel vrátil zbadal plný stôl mačiek ako svorne vyžierajú j e h o fašírku A vlastne som sa aj rozčúlila. Keď si začal vybavovať účty s mačkami o ľaknutia som vyliala kávu do podšálok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať