Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kazu Pozri príspevok
Ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo. To čo som cítila sa dá nazvať iba škodoradosť Môj manžel je veľmi neporiadny čo sa jedenia týka. Všetko mu je prednejšie, to sú galeje kým on príde ku stolu. Najprv ho upozorním, že už idem vykladať na stôl a keď už je vyložené tak vtedy má najviac práce. Nemám väčšiu zlosť ako mu strážiť tanier lebo v takomto peknom počasí rád jedáva na terase a tam sa v tieni živého plota vyvaľujú všetky mačky. Dnes som mu strčila tanier pod nos /ja som samozrejme mala už ten svoj dávno prázdny/ a vošla som do kuchyne uvariť kávu. Zrazu začujem taký vreskot, buchot, zdesené mraučanie mačiek. Samozrejme, môj manžel musel ešte súrne odísť, plný tanier voňavej fašírky vylákal mačky z ich ležoviska a tie sa ponúkli. Keď sa manžel vrátil zbadal plný stôl mačiek ako svorne vyžierajú j e h o fašírku .
Povedala by som, že tak mu treba, ja mojím chlapom( rozumej manželovi a synovi, nie dvom manželom) posielam tzv. kolkové žiadosti k stolu, pretože stále vtedy majú inú prácu.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Tweety Pozri príspevok
Povedala by som, že tak mu treba, ja mojím chlapom( rozumej manželovi a synovi, nie dvom manželom) posielam tzv. kolkové žiadosti k stolu, pretože stále vtedy majú inú prácu.
Mňa asi môže tešiť, že u nás je to práve naopak, akonáhle dovarím v tom momente je manžel v kuchyni a chce jesť. Len som ešte doteraz nepochopila, ako vie, že je dovarené a môže sa jesť, keď som ho o tom ešte neinformovala . Ešte mu to ani neoznámim, ani nepozývam k stolu, ale na toto má asi šiesty zmysel, na rozdiel od iných vecí.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Olice Pozri príspevok
Mňa asi môže tešiť, že u nás je to práve naopak, akonáhle dovarím v tom momente je manžel v kuchyni a chce jesť. Len som ešte doteraz nepochopila, ako vie, že je dovarené a môže sa jesť, keď som ho o tom ešte neinformovala . Ešte mu to ani neoznámim, ani nepozývam k stolu, ale na toto má asi šiesty zmysel, na rozdiel od iných vecí.
Nie je pre neho signálom vypnutie digestoru? Ja na to vždy nalákam moju maminu....
Mňa zasa rozčuľuje, keď sa pýtam, čo budem variť, tak vždy počujem: Mne je to jedno....
A potom ma zaklincuje, keď si to uvarené žvácham sama, lebo mamuška ohrýza mäso z polievky.....
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

AlaNR Pozri príspevok
Nie je pre neho signálom vypnutie digestoru? Ja na to vždy nalákam moju maminu....
Asi to nebude digestorom, je to skrátka niečo v ňom, asi má dobrý nos a vycíti, keď už vône z jedla oznamujú, že hotovo.... Ale vďakabohu za to, že zje všetko čo nezje jeho a nie je prieberčivý v jedle, lebo sú určite aj takí.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka ďakujem, zaujímavé stránky
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

mpca Pozri príspevok
co ma rozculilo?? ja sam seba!!
Hádam len nie kvôli tej pevnej linke ...
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Kazu Pozri príspevok
Ani ma to nepotešilo, ani nerozčúlilo. To čo som cítila sa dá nazvať iba škodoradosť Môj manžel je veľmi neporiadny čo sa jedenia týka. Všetko mu je prednejšie, to sú galeje kým on príde ku stolu. Najprv ho upozorním, že už idem vykladať na stôl a keď už je vyložené tak vtedy má najviac práce. Nemám väčšiu zlosť ako mu strážiť tanier lebo v takomto peknom počasí rád jedáva na terase a tam sa v tieni živého plota vyvaľujú všetky mačky. Dnes som mu strčila tanier pod nos /ja som samozrejme mala už ten svoj dávno prázdny/ a vošla som do kuchyne uvariť kávu. Zrazu začujem taký vreskot, buchot, zdesené mraučanie mačiek. Samozrejme, môj manžel musel ešte súrne odísť, plný tanier voňavej fašírky vylákal mačky z ich ležoviska a tie sa ponúkli. Keď sa manžel vrátil zbadal plný stôl mačiek ako svorne vyžierajú j e h o fašírku A vlastne som sa aj rozčúlila. Keď si začal vybavovať účty s mačkami o ľaknutia som vyliala kávu do podšálok
Takže u Vás si dnes mačky "pošmákli" ... A manžel hladný ... alebo chlieb s masťou a cibuľou? Nám nedávno Azor zožral celé kurča ...
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Olice Pozri príspevok
Mňa asi môže tešiť, že u nás je to práve naopak, akonáhle dovarím v tom momente je manžel v kuchyni a chce jesť. Len som ešte doteraz nepochopila, ako vie, že je dovarené a môže sa jesť, keď som ho o tom ešte neinformovala . Ešte mu to ani neoznámim, ani nepozývam k stolu, ale na toto má asi šiesty zmysel, na rozdiel od iných vecí.
Žeby tí muži mali rovnaké zmýšľanie?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

janka67 Pozri príspevok
Takže u Vás si dnes mačky "pošmákli" ... A manžel hladný ... alebo chlieb s masťou a cibuľou? Nám nedávno Azor zožral celé kurča ...
U nás sme sa naučili nechávať potraviny mimo dosahu zvedavého psieho ňufáku...kým sme si zvykli, skončilo v psovi kadečo z našich jedál.
A keď sme sa už naučili, kde už nedosiahne pes, získali sme mačku a skúsenosti, kde všade sa dokáže vyšplhať mačka
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Veľmi sa teším, dnes zmaturovala moja dcéra Martina Mária: SJ-1,AJ-1, M-1, BIO-1.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Dav Pozri príspevok
U nás sme sa naučili nechávať potraviny mimo dosahu zvedavého psieho ňufáku...kým sme si zvykli, skončilo v psovi kadečo z našich jedál.
A keď sme sa už naučili, kde už nedosiahne pes, získali sme mačku a skúsenosti, kde všade sa dokáže vyšplhať mačka
Keď ten náš ňufák je neskutočne vynaliezavý a pažravý Ale už aj my si dávame lepší pozor ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

m.hladka Pozri príspevok
Veľmi sa teším, dnes zmaturovala moja dcéra Martina Mária: SJ-1,AJ-1, M-1, BIO-1.
jo a okrem súhlasu aj veľká gratulácia pre maturantku
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
Blahoželám.

Moju HANKU ešte zajtra čaká "NOSKA" , Zatial má už 3 jednotky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Čo povedať ? Mám na starosti dvoch vnukov. Dnes na ceste domov ich stretla živá prekážka. Telefonovali,aby sme pre nich prišli, lebo ich chce zbiť skupinka poč....ch spoluobčanov a schovali sa v jednom dvore u známych. Okamžite sme skočili s manželom do auta, ale to už boli chlapci bez 2 Eur a MP3. Ešteže im nechali telefóny.
Celá sa trasiem, keď som hneď nato uvidela v správach zbitého mladíka.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Melnick Pozri príspevok
Čo povedať ? Mám na starosti dvoch vnukov. Dnes na ceste domov ich stretla živá prekážka. Telefonovali,aby sme pre nich prišli, lebo ich chce zbiť skupinka poč....ch spoluobčanov a schovali sa v jednom dvore u známych. Okamžite sme skočili s manželom do auta, ale to už boli chlapci bez 2 Eur a MP3. Ešteže im nechali telefóny.
Celá sa trasiem, keď som hneď nato uvidela v správach zbitého mladíka.
Hrozné.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
bredikova Pozri príspevok
Blahoželám.

Moju HANKU ešte zajtra čaká "NOSKA" , Zatial má už 3 jednotky.
Ďaaaaakujem všetkým.

Zajtra držím palčeky HANKE. NOSKA je ťažká, to asi ide na právo.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Aj mne urobil syn radosť. Má úspešne za sebou 4. ročník strojníckej fakulty - 4 x A + 1 x B. A dnes mu pomerne dobre dopadla kontrola u lekára.
Držím palce všetkým skúšaným!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Vy tu samé dobré správy píšete ...
Mňa dnes skoro porazilo, keď som zistila, že jeden môj "obľúbený" klient (stále dačo vymýšľa), ktorý má obchody "všade, kde stojí Tatran", v marci ukončil činnosť v jednom nemenovanom meste a v apríli si veselo na neodhlásenú/neprehlásenú ERP predávali ...
Dievčatá nepostrehli, že sa zmenil ich zamestnávateľ ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick Pozri príspevok
Čo povedať ? Mám na starosti dvoch vnukov. Dnes na ceste domov ich stretla živá prekážka. Telefonovali,aby sme pre nich prišli, lebo ich chce zbiť skupinka poč....ch spoluobčanov a schovali sa v jednom dvore u známych. Okamžite sme skočili s manželom do auta, ale to už boli chlapci bez 2 Eur a MP3. Ešteže im nechali telefóny.
Celá sa trasiem, keď som hneď nato uvidela v správach zbitého mladíka.
Majka, dúfam že chalani sú v poriadku teda okrem majetkovej ujmy a asi šoku
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
Niečo také . Psychológia , politologia, právo, ekonomia ... Má to oficálny názov Náuka o spoločnosti.

Dúfam že jej to dobre dopadne, Chce isť ďalej na právo.

Tak dík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať