Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Dnes okrem toho, že dcéra maturuje tak ma totálne naštval prístup z predajne Orange.
Dňa 4.5.2009 som bola zaniesť na reklamáciu synov LG mobil (prasknutý displej). Do dnes sa mi nikto neozval(ja viem majú na to 30 dní).Tak teraz som im volala, či nevedia čo je s tým mobilom.A oni mi povedali, že od 11.05.2009 je na predajni a že vraj mi poslali doporučený list a sms. Do teraz som nedostala sms a ani list a keby som sa neozvala, tak by na to kašľali. A ešte ma to vytočilo, že neuznávajú reklamáciu, že je to mechanické poškodenie. Ale hlavne, že dva týždne je mobil na predajni a dávno som ho mohla dať opraviť.
Ale ja s vybavenou reklamáciou nebudem súhlasiť.
Včera som bola v predajni ohľadne tej reklamácie. Reklamáciu mi neuznali a zároveň ma informovali, že záruka na telefón nebude platiť, lebo ho rozobrali a že vraj je to mechanická chyba a mám si to dať na vlastné náklady opraviť (cca 50€). Nahneval ma ich prístup, dva týždne tam telefón bol a oni neboli schopní ma upozorniť, až ja som tam volala čo je s telefónom. Možno by som dala aj ten displej opraviť, ale to, že záruka už nebude platiť na telefón, s tým nemôžem súhlasiť. Telefón sme kúpili v januári 2009. Takže s reklamáciou som nesúhlasila a spísali sme ďalšiu. Uvidím ako to dopadne. Dnes som písala aj do Orange, aký majú prístup ku dlhoročným zákazníkom.
Musela som sa posťažovať.
Ďakujem.
Naposledy upravil books : 26.05.09 at 10:50 Dôvod: doplnenie
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Vieš ony len lakaju nových a ten dhoročný stary ich nezaujima, lebo ho už maju, treba odisť
Naposledy upravil Darina1234 : 26.05.09 at 11:33
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Dnes som nabehla do obchodu a nakúpila som oblečenie pre celú rodinu..( pre seba, manžela a dve deti)...kúpila som všetko čo som potrebovala..a ešte mi aj zvýšili euráčiky..som spokojná..
je to dobrý pocit keď si kúpite čo chcete a ešte vám aj nejaký ten euráčik zostane..

podotýkam: nebola som nakupovať v sekáči..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
https://portal.udzs.sk/home.aspx nedá sa mi otvoriť
Potrebujem overiť poistenca , kde môže byť chyba ????


Vopred ďakujem.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tak mňa dnes potešila obyčajná SMS od syna z cudziny...mamička, všetko najlepšie k tvojmu sviatku, veľa zdravia a šťastia...tvoj synček......veď bol deň matiek.....ako málo stačí v tejto uponáhľanej dobe
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
piggos Pozri príspevok
Dnes som nabehla do obchodu a nakúpila som oblečenie pre celú rodinu..( pre seba, manžela a dve deti)...kúpila som všetko čo som potrebovala..a ešte mi aj zvýšili euráčiky..som spokojná..
je to dobrý pocit keď si kúpite čo chcete a ešte vám aj nejaký ten euráčik zostane..

podotýkam: nebola som nakupovať v sekáči..
Sa máš, že to takto super zvádaš.
Moji priatelia sa na môj účet zabavajú nasledovne: Nó, keď Majka ide nakupovať handry J...o musí objednať kamión.
Teraz už som trochu triezvejšia, ale boli časy, keď som si vec, ktorá sa mi veľmi páčila kúpila rovno ako "dupľu".
Skoro by som mohla zaobliecť dvojičky.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Melnick Pozri príspevok
https://portal.udzs.sk/home.aspx nedá sa mi otvoriť
Potrebujem overiť poistenca , kde môže byť chyba ????


Vopred ďakujem.
teraz som skúšala, funguje .
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Andyke Pozri príspevok
teraz som skúšala, funguje .
ani mne nefunguje...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[IMG]res://ieframe.dll/red_shield_48.png[/IMG] Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu.





Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodným certifikačním úřadem.




Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.


Doporučujeme, abyste zavřeli tuto webovou stránku a nepokračovali na tento web.

[IMG]res://ieframe.dll/green_shield.png[/IMG]Tuto webovou stránku zavřete klepnutím sem.

[IMG]res://ieframe.dll/red_shield.png[/IMG]Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)

[IMG]res://ieframe.dll/down.png[/IMG]Další informace

<LI id=errorExpl1>Pokud jste tuto stránku zobrazili klepnutím na odkaz, zkontrolujte adresu webu v adresním řádku a přesvědčte se, zda se jedná o adresu, kterou jste očekávali. <LI id=errorExpl2>Při přechodu na web například s adresou https://example.com zkuste k adrese přidat předponu www, například https://www.example.com. <LI id=errorExpl3>Pokud se rozhodnete tuto chybu ignorovat a pokračovat, nezadávejte na tomto webu soukromé informace.
Další informace zobrazíte v tématu týkajícím se chyb certifikátů v nápovědě k aplikaci Internet Explorer.



Mám tam toto !!!!!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, náš úd (rozumej úrad pre dohľad) sa stará aj o tvoje zdravie. Čo máš čo robiť ešte o pol ôsmej večer , to už sa staraj o iný úrad Dúfam, že tá nefungujúca stránka včera ťa potešila a nie rozčúlila . Dnes už bohužiaľ funguje. tak makáme, makáme.
Naposledy upravil abel : 27.05.09 at 07:43
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mňa dnes veľmi potešili fotky malého Dežka od Alla66.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďakujem za verejnú pochvalu . . . som rada, že je Vám Ježko Dežko sympatický ... vďaka za všetky príspevky.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Melnick Pozri príspevok
Sa máš, že to takto super zvádaš.
Moji priatelia sa na môj účet zabavajú nasledovne: Nó, keď Majka ide nakupovať handry J...o musí objednať kamión.
Teraz už som trochu triezvejšia, ale boli časy, keď som si vec, ktorá sa mi veľmi páčila kúpila rovno ako "dupľu".
Skoro by som mohla zaobliecť dvojičky.
neboj sa.. nieje to tak vždy stým nakupovaním..ten to raz som mala šťastie...
a vieš čo je sranda?...že ja mám dvojičky a preto si viem veľmi dobre predstaviť tie tvoje preplnené skrine
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

A mňa práve potešilo, že posledný syn zmaturoval. Prajem aj Vám pekný deň.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Dnes a v stredu mi dcéra maturuje a som z toho celá nervózna.
Dejepis má už za sebou (2) a čaká ju dnes ešte slovenčina a v stredu NOS (náuka o spoločnosti) a angličtina. Dúfam, že to ja zvládnem (s nervami).
Potom dám vedieť ako to dopadlo.
Takže dcéra zmaturovala.
Dejepis - 2
Slovenčina - 4 (to je na dlhšie písanie a nejdem sa rozčuľovať,ale taký je život. A keď si dakto chce niečo dokazovať, tak nech si dokazuje. Ale žiaľ na úkor študentov.) Počas 4 rokov mala zo slovenčiny 1 a 2, možno raz mala 3 na vysvedčení. Písomnú maturitnú prácu mala na cca 80%.
NOS(náuka o spoločnosti) - 1
Anglický jazyk - 2
Naposledy upravil books : 27.05.09 at 12:44 Dôvod: doplnenie
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

books Pozri príspevok
Takže dcéra zmaturovala.
Dejepis - 2
Slovenčina - 4 (to je na dlhšie písanie a nejdem sa rozčuľovať,ale taký je život. A keď si dakto chce niečo dokazovať, tak nech si dokazuje. Ale žiaľ na úkor študentov.) Počas 4 rokov mala zo slovenčiny 1 a 2, možno raz mala 3 na vysvedčení. Písomnú maturitnú prácu mala na cca 80%.
NOS(náuka o spoločnosti) - 1
Anglický jazyk - 2
Zmaturovala, tak gratulujem .... ona na tie maturity bude spomínať, možno aj vy, ale nikto iný sa nebude pýtať, aké mala známky... V živote sú aj podstatnejšie veci.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Majka, náš úd (rozumej úrad pre dohľad) sa stará aj o tvoje zdravie. Čo máš čo robiť ešte o pol ôsmej večer , to už sa staraj o iný úrad Dúfam, že tá nefungujúca stránka včera ťa potešila a nie rozčúlila . Dnes už bohužiaľ funguje. tak makáme, makáme.
Elenka a mne ten úd nefunguje ani dnes.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

books Pozri príspevok
Takže dcéra zmaturovala.
Dejepis - 2
Slovenčina - 4 (to je na dlhšie písanie a nejdem sa rozčuľovať,ale taký je život. A keď si dakto chce niečo dokazovať, tak nech si dokazuje. Ale žiaľ na úkor študentov.) Počas 4 rokov mala zo slovenčiny 1 a 2, možno raz mala 3 na vysvedčení. Písomnú maturitnú prácu mala na cca 80%.
NOS(náuka o spoločnosti) - 1
Anglický jazyk - 2

Ja som si tiež myslela, že synátor bude po mamke a bude nosiť samé jednotky zo školy. Od piateho ročníka v novej škole je z neho žiak priemerný.
Ale sprostý nie je, to vidím a počujem
Zmierila som sa s tým, že nenosí samé jednotky. Veď čo ho budem biť? A takého veľkého? Veď voľačo z neho len bude

To len tak na odľahčenie!
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
invest Pozri príspevok
A mňa práve potešilo, že posledný syn zmaturoval. Prajem aj Vám pekný deň.
....gratulujem......a veľa šťastia nech sa mu podarí čím skôr sa zamestnať..
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Melnick Pozri príspevok
Elenka a mne ten úd nefunguje ani dnes.

Majka, klikni na toto:

[IMG]res://ieframe.dll/red_shield.png[/IMG]Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)

musíš totiž získať certifikát. Potom by to už malo fungovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať