Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ja som spokojná, ja neznášam náhrady masla ... vždy som ich považovala za vedľajší produkt nafty.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
Som asi , ale toto ma teraz prevapilo...čítali ste to? http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/...ali-kapat.html
Asi pred 2 rokmi som dostala e-mail s touto správou a verím, že na tom niečo je. Už dávnejšie sme prešli na klasické maslo (aj keď ani to už nie je ako voľakedy).
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Asi pred 2 rokmi som dostala e-mail s touto správou a verím, že na tom niečo je. Už dávnejšie sme prešli na klasické maslo (aj keď ani to už nie je ako voľakedy).
kde ho máš, aby nebolo stuhnuté???viacmenej som ho prestala používať, lebo sa ťažko natieralo na mäkký chlieb...chuť masla sa nedá porovnať s margarínom
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
kde ho máš, aby nebolo stuhnuté???viacmenej som ho prestala používať, lebo sa ťažko natieralo na mäkký chlieb...chuť masla sa nedá porovnať s margarínom
Mne na to slúži keramická miska s vrchnákom. V nej mám maslo, zaliate studenou vodou ( denne vymením).
Maslo mám neustále v kuchyni - odskúšaný recept po babičkách
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som si všimla pri čítaní o leteckom nešťastí, kde v článku o spadnutom lietadle je reklama na akciové letenky
Tomu sa hovorí " zmiešané pocity"
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 08:00
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
kde ho máš, aby nebolo stuhnuté???viacmenej som ho prestala používať, lebo sa ťažko natieralo na mäkký chlieb...chuť masla sa nedá porovnať s margarínom
V chladničke, pred použitím ho vyberiem skôr... čo sa pamätám vždy sme mávali maslo v chladničke, aj keď som bola ešte dieťa.
Ale ako napísala Arizona, dá sa ja tak, aj moja babka tak robievala, lenže oni mali komoru, kde bolo chladnejšie...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

arizona Pozri príspevok
Ja som si všimla pri čítaní o leteckom nešťastí, kde v článku o spadnutom lietadle je reklama na akciové letenky
Tomu sa hovorí " zmiešané pocity"
Alebo "čierny humor"
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Mňa dnes zarmútila správa o krádeži invalidného vozíka, osobne tú pani poznám je to veľmi smutné, určite ju aj ten zlodej poznal lebo vozík ukradol vo vestibule kde bývala.
img96.jpg  
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Maruška54 Pozri príspevok
Mňa dnes zarmútila správa o krádeži invalidného vozíka, osobne tú pani poznám je to veľmi smutné, určite ju aj ten zlodej poznal lebo vozík ukradol vo vestibule kde bývala.
Tak to je naozaj veľmi smutné, to musel byť riadne bezcitný človek.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Maruška54 Pozri príspevok
Mňa dnes zarmútila správa o krádeži invalidného vozíka, osobne tú pani poznám je to veľmi smutné, určite ju aj ten zlodej poznal lebo vozík ukradol vo vestibule kde bývala.
Neuveriteľná bezohľadnosť ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čo myslíte nahnevalo alebo potešilo. Mám výhradu odnášky na pošte, schránku v bytovom dome už nemám spojazdnenú, lebo aj keď som kúpila a osadila nové dvierka niekto iniciatívny mi ich opäť ukradol. Napriek tomu som si dnes v schránke bez dvierok a menovky našla nielen SIPO šek ale aj obálku s podkladmi na RZZP 2008. Teraz rozmýšľam, či mám poštárku pochváliť, že si stále pamätá, ktorá schránka mi patrí, alebo ju ísť natrieť, žeči vlastne vie, čo znamená výhrada odnášky. Som v pomykove, či mi už nedala takto zopár zásielok, ktoré mohli jednoducho pokapať. A to mi semo tamo chodí niečo také ako výživné.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

willma Pozri príspevok
čo myslíte nahnevalo alebo potešilo. Mám výhradu odnášky na pošte, schránku v bytovom dome už nemám spojazdnenú, lebo aj keď som kúpila a osadila nové dvierka niekto iniciatívny mi ich opäť ukradol. Napriek tomu som si dnes v schránke bez dvierok a menovky našla nielen SIPO šek ale aj obálku s podkladmi na RZZP 2008. Teraz rozmýšľam, či mám poštárku pochváliť, že si stále pamätá, ktorá schránka mi patrí, alebo ju ísť natrieť, žeči vlastne vie, čo znamená výhrada odnášky. Som v pomykove, či mi už nedala takto zopár zásielok, ktoré mohli jednoducho pokapať. A to mi semo tamo chodí niečo také ako výživné.

asi si myslí, výhradne odnášať do schránky - hoci tam nie sú dvierka

to je len na odľahčenie, ale aj mňa rozčuľuje často pošta... ale keby som mala odpovedať s ktorou firmou mám najviac zlých skúseností - tak s poštou určite....
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dav Pozri príspevok
Neuveriteľná bezohľadnosť ...
ja som sem tú fotografiu priložila aj z toho dôvodu že tento vozík je neprehliadnuteľný, manžel jej ho priviezol z Anglicka a neviem načo ho hodlá ten zlodej použiť...možno ho niekto niekde uvidí
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
alla66 Pozri príspevok
Som asi , ale toto ma teraz prevapilo...čítali ste to? http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/...ali-kapat.html
Niekedy sú poplašné správy aj HOAX
http://www.hoax.cz/hoax/margariny-a-...o-rama-s-nama/
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Maruška54 Pozri príspevok
ja som sem tú fotografiu priložila aj z toho dôvodu že tento vozík je neprehliadnuteľný, manžel jej ho priviezol z Anglicka a neviem načo ho hodlá ten zlodej použiť...možno ho niekto niekde uvidí
Možno by bolo lepšie založiť tomu vozíku samostatnú tému (možno v inzercii na 1. stranu), aby bol na očiach všetkým, nielen v tejto téme.
Veď poraďáci majú zastúpenie po celom Slovensku, možno ho niekde uvidia
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Rozalka Pozri príspevok
Niekedy sú poplašné správy aj HOAX
http://www.hoax.cz/hoax/margariny-a-...o-rama-s-nama/
Ale v tomto prípade súhlasím s podstatou článku, že margaríny nie sú zdravé. Švagriná je chemička a už dávno nám hovorila, že máme dať prednosť klasickému maslu.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Blankake Pozri príspevok
Ale v tomto prípade súhlasím s podstatou článku, že margaríny nie sú zdravé. Švagriná je chemička a už dávno nám hovorila, že máme dať prednosť klasickému maslu.
A ja som si myslel ako zdravo sa stravujeme. Končím s tým
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Potešilo ma , že som konečne našiel ulicu v Barcelone, ktorú som dlho hľadal. Asi pred 10 rokmi som sa po nej prechádzal a nepáčila sa mi alej z kovových konštrukcií ako náhrada stromov, ale to je vec názoru. Skúste sa po ulici poprechádzať. Inak Barcelona je nádherná, dúfam že sa tam este dostanem. Posúvaš sa pomocou šipiek
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...=12,17.3,,0,-5
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
fajok Pozri príspevok
Začneš sa stravovať nezdravo ?
Áno, odteraz sa budem stravovať nezdravo. Žiadne umelé hmoty ale prírodné mäsko, zeleninku,ovocíčko, dusené, smažené, pražené, opekané, varené, zapijem dobrým pivkom, resp vínečkom.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

jo a ešte jedna maličkosť v súvislosti s poštou, čakám ako na spasenie výmer na daň z nehnuteľnosti - nie že by mi to akosi moooooc chýbalo, ale po minulostných (inak neviem vyjadriť) problémoch najmä so zabezpečovacím prevodom a ostatnými "radosťami" som sa konečne v januári riadne zastavila tam kde treba, poriešili sme čo sa dalo a tak som teraz bola zvedavá ako mi to vyrúbili a dorúbili, či aj s nejakou pokutou si na mňa spomenuli. Obáločku som na pošte prevzala, podpísala reku doma v kľude pozriem čo a ako. Neuveríte - obálku nie a nie nájsť. Toto keď budem tete daňováčke vysvetľovať, prečo žiadam o kópiu, tak si bude myslieť, že som nie moc duševne kompletná. Ale v pondelok sa pokúsim ešte pre istotu na pošte zastaviť a popýtať sa, či som ju tam náhodou v návale radosti nenechala, prípadne či mi nevypadla a nejaká dobrá duša ju odniesla späť na poštu.
Pokračovanie story v pondelok večer.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať