Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
jo a ešte jedna maličkosť v súvislosti s poštou, čakám ako na spasenie výmer na daň z nehnuteľnosti - nie že by mi to akosi moooooc chýbalo, ale po minulostných (inak neviem vyjadriť) problémoch najmä so zabezpečovacím prevodom a ostatnými "radosťami" som sa konečne v januári riadne zastavila tam kde treba, poriešili sme čo sa dalo a tak som teraz bola zvedavá ako mi to vyrúbili a dorúbili, či aj s nejakou pokutou si na mňa spomenuli. Obáločku som na pošte prevzala, podpísala reku doma v kľude pozriem čo a ako. Neuveríte - obálku nie a nie nájsť. Toto keď budem tete daňováčke vysvetľovať, prečo žiadam o kópiu, tak si bude myslieť, že som nie moc duševne kompletná. Ale v pondelok sa pokúsim ešte pre istotu na pošte zastaviť a popýtať sa, či som ju tam náhodou v návale radosti nenechala, prípadne či mi nevypadla a nejaká dobrá duša ju odniesla späť na poštu.
Pokračovanie story v pondelok večer.
Nezávidím, story sa začína zamotávať, počkáme na rozuzlenie
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

arizona Pozri príspevok
Možno by bolo lepšie založiť tomu vozíku samostatnú tému (možno v inzercii na 1. stranu), aby bol na očiach všetkým, nielen v tejto téme.
Veď poraďáci majú zastúpenie po celom Slovensku, možno ho niekde uvidia
ak už nie je na Ukrajine
navštívte našu krajinu, vaše auto je už tu!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
arizona Pozri príspevok
Ja som si všimla pri čítaní o leteckom nešťastí, kde v článku o spadnutom lietadle je reklama na akciové letenky
Tomu sa hovorí " zmiešané pocity"
Noooo, tomu by sa dalo povedať aj oveľa "slušnejšie"
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Mňa dnes (vlastne už je to včera) potešil úžasný koncert IMT Smile spolu so slovenským divadlom tanca (Ďurovčík) v Trenčíne.. síce to bolo trošku únavné z Ba cestovať do TN a večer po koncerte naspäť do Ba, ale neľutujem, koncert bol výborný, a som nabitá pozitívnou energiou :-) a ešte ma potešilo, že som sa dozvedela, že som v pondelok vyhrala lístky na Anastaciu :-)
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
arizona Pozri príspevok
Možno by bolo lepšie založiť tomu vozíku samostatnú tému (možno v inzercii na 1. stranu), aby bol na očiach všetkým, nielen v tejto téme.
Veď poraďáci majú zastúpenie po celom Slovensku, možno ho niekde uvidia
už sa stalo..vid porada-zdravie...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

piggos Pozri príspevok
už sa stalo..vid porada-zdravie...
http://www.porada.sk/t113237-pomozte...dny-vozik.html
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

piggos Pozri príspevok
už sa stalo..vid porada-zdravie...
Včase keď som písala ten príspevok , téma ešte nebola. Vznikla až o 10 min. neskôr
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

áno arizona na tvoj podnet som založila novú tému, ďakujem
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Ani ma to nepotešilo ani nerozčúlilo, ale prekvapilo ma...
Pri kontrole dokladov sme s kolegyňou zistili, že zamestnávateľ má trvalý príkaz na úhradu odvodov do SP, ZP aj na mzdu. Samozrejme, že výkazy ani mzda nesedia s výpisom z banky - všetky úhrady sú nižšie ako skutočné Vraj koncom roka urobia zúčtovanie... Tak s takýmto prípadom som sa veru ešte nestretla
Naposledy upravil mirpo : 09.06.09 at 13:10 Dôvod: pravopisná chyba
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Včera som dostala informáciu od pracovníčky Metra, že keď sa mi čosi nepáči ( napr., ako sa tam chovajú, pre prístup.....) mám vrátiť kartu a že vraj si máme vážiť, že ju máme a že vraj sme boli šťastní, že sme ju dostali...... toto som naozaj už dááávno nepočula..... ešte aj pán čo to počul sa zhrozil, že hádam to nemyslí vážne, že toto sa hádam môže stať len na Slovensku..... tiež si myslím.....
Záver: vidíte, žiadna kríza nikde nie je, neskúste niečo povedať.... hrozí , že vás zamestnanec vyhodí ( asi je to už tak, že obchod si bude vyberať koho chce ako zákazníka a koho nie....pozor, aby ste mohli niekde nakupovať )
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ibaka Pozri príspevok
Nezávidím, story sa začína zamotávať, počkáme na rozuzlenie
rozuzlenie zatiaľ žiadne, na pošte som bola, dobrá duša sa nenašla. Budem musieť osobne naklusať pre kópiu výmeru. a to som aj doma prehľadala čo sa len dalo.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Tak pred chvíľou ma vytočila zásielka zo Soc. poisť., v ktorej podrobne vysvetľujú, prečo vystúpiť z II. piliera. Mám sto chutí napísať pánovi generálnemu, aby sa radšej staral o vymáhanie nedoplatkov na poistení a rozhodnutie či vystúpiť nechal radšej na zvážení každého jednotlivca. No, čo som nesvojprávna? A ešte by som mu nechala zaplatiť náklady na tlač letákov a poštovné.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

metro zda sa zamestnava dost exotov... jednemu panovi pri vybavovani karty slecinka nechcela uznat splnomocnenie majitelky firmy, kt. je z ciech a nema cas chodit vybavovat taketo veci... on v tej firme bol zainteresovany len ako jej prava ruka a na zaklade splnomocnenia ma vybavovat co treba... a slecinke to bolo malo... no co uz...

ale take caviky v metre robia iba nasi... napr. v rakusku nemusite mat ani kartu ak chcete ist na nakup do metra... len pre neregistrovanych su platne ine ceny... ani nekontroluju kolko ludi vchadza dovnutra... iny kraj iny mrav... co uz

ale trosku ma rano nakoplo o 6.30 vrtanie... oproti zatepluju panelak a chlapci su tak hyperaktivni, ze zacinaju s vrtanim uz o tomto case... najhorsie je ze okolo je xy nezateplenych panelakov tak uz len cakame kam dalej sa presunie lesenie z hotovych panelakov ale najhorsie co mi na tom vadi je to, ze ti chlapci po sebe ziapu tak, ze sa to ozyva celym sidliskom...
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Mňa tiež vie nahnevať, že tí, ktorí t.č. agitovali na vstup do II.piliera (potom vyšiel aj zákon), teraz zase nahovárajú ľudí, aby vystúpili. O nákladoch už ani nehovoriac.
Keby niekto vyčíslil tie štátom zbytočne vyhodené miliardy!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Melnick Pozri príspevok
Noooo, tomu by sa dalo povedať aj oveľa "slušnejšie"
Majka, nechápem napísala som niečo neslušné ? To som naozaj nemala v úmysle...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
arizona Pozri príspevok
Majka, nechápem napísala som niečo neslušné ? To som naozaj nemala v úmysle...
Myslím, že Melnick tým chcela povedať, že si to napísala slušne a dalo by sa to vyjadriť aj neslušne
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

Ľudia moji dnes ma nahnevala jedna matka, ktorá obvinila istého chlapca druháka!!!!! z ich triedy že je "teplý".To bolo jej vysvetlenie, prečo jej syn poštval môjho syna proti tomu chlapcovi.S mojím synom si hravo poradím, lenže čo s tou matkou? Ona je predsa dospelá osoba a mala by mať v hlave trocha rozumu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sojka 007 Pozri príspevok
Ľudia moji dnes ma nahnevala jedna matka, ktorá obvinila istého chlapca druháka!!!!! z ich triedy že je "teplý".To bolo jej vysvetlenie, prečo jej syn poštval môjho syna proti tomu chlapcovi.S mojím synom si hravo poradím, lenže čo s tou matkou? Ona je predsa dospelá osoba a mala by mať v hlave trocha rozumu.
Tak jej povedz , že keď ten obvinený chlapec je teplý , tak potom ten jej je buzerant ...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Sojka 007 Pozri príspevok
Ľudia moji dnes ma nahnevala jedna matka, ktorá obvinila istého chlapca druháka!!!!! z ich triedy že je "teplý".To bolo jej vysvetlenie, prečo jej syn poštval môjho syna proti tomu chlapcovi.S mojím synom si hravo poradím, lenže čo s tou matkou? Ona je predsa dospelá osoba a mala by mať v hlave trocha rozumu.
Keď tá žena nemá v hlave všetko v poriadku a má takéto názory,nehodno sa s takým človekom zapodievať..aj tak si bude tvrdiť stále svoje,,a ešte sa bude snažiť presvedčiť aj okolie ,o tom že je to tak...
Teraz sú dôležitejší tí chlapci.lebo oni sním chodia do triedy nie ona..a potrebujú vedieť že to nie je pravda,a je dôležité, aby nedali na nejaké priblblé reči nejakej ženskej a toho chlapca sa nesnažili nejako zhadzovať pred ostatnými..mali by držať sním....
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

andreaS Pozri príspevok

ale take caviky v metre robia iba nasi... napr. v rakusku nemusite mat ani kartu ak chcete ist na nakup do metra... len pre neregistrovanych su platne ine ceny... ani nekontroluju kolko ludi vchadza dovnutra... iny kraj iny mrav... co uz
na toto mám vlastný názor, bola som svedkom, ako otecko - majiteľ potravín išiel nakupovať do metra s 2 synmi. Obaja spĺňali vekovú podmienku, až na to, že boli dvaja. Tak slečna za pultom povedala, aby si vybral, ktorý z jeho nedospelých - ešte pubertiackych synov počká vonku pred metrom, kým otec možno hodinu-dve nakúpi tovar do potravín. Darmo sa s ňou dohadoval, prosil, žiadal, nepomohol si. Keď už po 5 minút bezradného státia nevedel, čo má urobiť ďalej, zobrala som jedného chalana (boli sme 3 na 2 karty ), aby išiel so mnou. Slečne som povedala, že je so mnou. Prešli sme jej kontrolnou zónou, za "páskou" som chlapcovi dala ahoj. Otecko sa na mňa usmial a bolo vybavené... A slečna nasrdene supela za pultom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať