Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mariana: ale ja som myslela v rakusku ze nekontroluju pocet ludi... toto mi povedala svagrina, ze dovnutra chodia uplne bez kontroly, preto je aj mozne ze tam nakupi aj ten, kto kartu nema len za ine ceny...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
áno v Rakúsku nekontrolujú ani počet a ani vek detí!!!! Dokonca najprv sme mali kartu od krstnej a tiež bez problémov. To len na Slovensku robia z ľudí "volov".........
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

piggos Pozri príspevok
Keď tá žena nemá v hlave všetko v poriadku a má takéto názory,nehodno sa s takým človekom zapodievať..aj tak si bude tvrdiť stále svoje,,a ešte sa bude snažiť presvedčiť aj okolie ,o tom že je to tak...
Teraz sú dôležitejší tí chlapci.lebo oni sním chodia do triedy nie ona..a potrebujú vedieť že to nie je pravda,a je dôležité, aby nedali na nejaké priblblé reči nejakej ženskej a toho chlapca sa nesnažili nejako zhadzovať pred ostatnými..mali by držať sním....
Máš pravdu. Dôležité je aby držali spolu.Našťastie má môj syn super pani učiteľku, ktorá im to čo môžu a nemôžu vždy pekne vysvetlí. Ja sa len hrozím toho, koľkokrát ešte budem zasahovať, pretože toto nebol prvý prípad kedy sa nechal nahovoriť na hlúposti. Sú len dve možnosti: buď mám hrozného syna, alebo deti v triede vytušili, že do problému treba zatiahnuť môjho syna a potom sa všetky ich problémy, ktoré medzi sebou majú zázračne rýchlo vyriešia.
S hrôzou som totiž zistila, že som najmenej informovaný rodič v triede. Aspoň zatiaľ vždy rodičia tvrdili, že o problémoch v triede vedeli ale nechceli žalovať.Vraj si chalani majú pomôcť sami!!!!!!!!!!To je teda uvažovanie. Veď oni ani častokrát nevedia že si robia zle , nieto ešte aby prišli na nejaké rozumné riešenie-okrem bitky! Dúfam, že do konca roka už chalani budú dobrí.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no tak dneska som sa naštvala, ale poriadne, ukradli mi môj dopravný prostriedok - bicykel.
s čím budem teraz chodiť zo sídliska na stanicu? na vlak / 2km/

tuším aj ja budem musieť niekomu ukradnúť
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
andreaS Pozri príspevok
mariana: ale ja som myslela v rakusku ze nekontroluju pocet ludi... toto mi povedala svagrina, ze dovnutra chodia uplne bez kontroly, preto je aj mozne ze tam nakupi aj ten, kto kartu nema len za ine ceny...
Andrea, v rakúskom metre sa môžeš obzerať, koľko chceš, ale nakúpiť bez karty sa nedá, to je prvé, čo pýtajú pri kase.

Mňa to kontrolvoanie tiež vytáča, no dobre, nech pozrie, že mám kartu, ale načo jej je ešte aj OP!! minule som aj podotkla, načo robia také caviky. Odpoveď bola: my tým chránime vás, aby tu bárskto nenakupoval.

Cha! veď "bárskto" ani nemôže, nemá kartu, pri kase ho neobslúžia.
V každom prípade mi s tým riadne lezú na nervy.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak ako je mozne, ze to videli na vlastne oci... a do metra chodia s pani, kt. tam cez tyzden pracuje a aj ona im to hovorila, ze tam je bezne ist dovnutra bez kariet, len to ked ju nemas, tak mas inu cenu (nie velkoobchodnu)...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
piggos Pozri príspevok
Keď tá žena nemá v hlave všetko v poriadku a má takéto názory,nehodno sa s takým človekom zapodievať..aj tak si bude tvrdiť stále svoje,,a ešte sa bude snažiť presvedčiť aj okolie ,o tom že je to tak...
Teraz sú dôležitejší tí chlapci.lebo oni sním chodia do triedy nie ona..a potrebujú vedieť že to nie je pravda,a je dôležité, aby nedali na nejaké priblblé reči nejakej ženskej a toho chlapca sa nesnažili nejako zhadzovať pred ostatnými..mali by držať sním....
Súhlasim s tebou, ale má to jeden háčik. Ako presvedčiť chlapca, že jeho matka sa mýli, resp.že to nema v hlave v poriadku.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Barbara Pozri príspevok
no tak dneska som sa naštvala, ale poriadne, ukradli mi môj dopravný prostriedok - bicykel.
s čím budem teraz chodiť zo sídliska na stanicu? na vlak / 2km/

tuším aj ja budem musieť niekomu ukradnúť
Barbara, súcitím s Tebou. Pred nedávnom som si tiež vyliala srdce, keď nám ukradli záhradné sedenie. Myslíš, že aj ja by som mala niekde ... . Ale teraz vážne. Tiež som bola naštvaná, ale povedala som si: aby sa nič horšie v živote nestalo. Tak hlavu hore a kúp si zatiaľ pohodlné topánky.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Janurka Pozri príspevok
... Tak hlavu hore a kúp si zatiaľ pohodlné topánky.
......super pohľad optimistu......
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Barbara Pozri príspevok
no tak dneska som sa naštvala, ale poriadne, ukradli mi môj dopravný prostriedok - bicykel.
s čím budem teraz chodiť zo sídliska na stanicu? na vlak / 2km/

tuším aj ja budem musieť niekomu ukradnúť
Viem pochopiť Tvoj hnev
My sme si pred 5.rokmi odbehli niečo kúpiť, vrátime sa asi za 5-10 minút a auta nikde.
Len sme nechápavo stáli a s kľúčom v ruke pozerali na prázdne miesto, kde sme odparkovali auto Ani sa nikdy nenašlo
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak to je na infarkt.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Ajuška Pozri príspevok
......super pohľad optimistu......
Dievčence, ale ja som to naozaj nechcela zľahčovať. Len v živote to tak chodí. Raz svieti slnko, potom je pod mrakom, príde búrka, aj krúpy padajú. Ale to slniečko opäť zasvieti. Želám všetkým veľa slniečka.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
tutiola Pozri príspevok
Súhlasim s tebou, ale má to jeden háčik. Ako presvedčiť chlapca, že jeho matka sa mýli, resp.že to nema v hlave v poriadku.
Otázne je, prečo to jeho matka vlastne povedala....???..aký mala na to dôvod....keby sa jej na to spýtal...čo by mu povedala....???
A zas na druhej strane,ten chlapec sním trávi viac času v škole ako jeho matka,a keby bol jeho dotyční spolužiak teplí, tak by si to už dávno všimol..a nie len on...tak že je veľmi jednoduché posúdiť či mala jeho matka pravdu,alebo to boli len sprosté reči...
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

Keď som prišla domov, hneď som sa opýtala môjho syna, či vie, že o jeho spolužiakovi hovoria že je teplý. Vraj áno, celá škola to vraj vie.Ja naňho ako to môžete takto hovoriť.Skoro ma porazilo čo mi povedal. Vraj obchytkáva všetkých chlapcov na intímnych miestach, stíska ich tam až ich to bolí , kope ich medzi nohy keď to najmenej čakajú a potom sa smeje.Keď niekto niečo urobí hneď ho zažaluje, ale jeho sa hanbili zažalovať. Preto vznikli tieto reči.Také oči som mala, keď mi to hovoril, a vravím mu prečo si mi to nikdy nepovedal?" Mami ale to už je aj tak vybavené, pani učiteľka sa to dozvedela tiež a ten chlapec mal z toho včera veľmi zle."
Som strašne rada, že sa to vyriešilo a že opäť trocha agresivity ubudne z našej školy.Takže toto ma dnes strašne potešilo.Ale inak všímate si? Najprv bol ten zlý môj syn. Potom sa zistilo, že nie môj syn, ale ten čo ho nahovoril a nakoniec ani ten nebol najhorší, ale ten proti komu išli. A takmer by sa to tomu chlapcovi prepieklo, priam sme ho pokladali za obeť. Jasné že nie je teplý- má len sklony ubližovať iným.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ako sa vraví- dnes obeť a v budúcnosti tyran. Otázne je kto je obeť (myslím tým, že ten chlapec možno ventiluje niečo, čo má možno sám na dennom poriadku - a možno doma vidí príklad) ........
na toto by sa nemalo zabúdať.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
No tak sa to nakoniec vysvetlilo...ja som si myslela,že ten chlapec čo mu to nadávajú do teploša že je chudáčik...no opak je pravdou...Ale keď takto ubližuje svojím spolužiakom , tak svojim spôsobom je to chudák..(takto stráca svojich priateľov)..
škoda,že si sa na to svojho syna nespýtala skôr,ako si písala včera ten príspevok......Ale aj tak si myslím že je to nemiestne, aby dospelá žena,vykrikovala niečo také..(že je niekto teplí)...či je to pravda, alebo nie...
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

piggos Pozri príspevok
No tak sa to nakoniec vysvetlilo...ja som si myslela,že ten chlapec čo mu to nadávajú do teploša že je chudáčik...no opak je pravdou...Ale keď takto ubližuje svojím spolužiakom , tak svojim spôsobom je to chudák..(takto stráca svojich priateľov)..
škoda,že si sa na to svojho syna nespýtala skôr,ako si písala včera ten príspevok......Ale aj tak si myslím že je to nemiestne, aby dospelá žena,vykrikovala niečo také..(že je niekto teplí)...či je to pravda, alebo nie...
Máš pravdu je chudák. Len dúfam, že to má z televízie tieto spôsoby. Deti si zoberú nejaký vzor filmového hrdinu a bez ohľadu či je to dobré, alebo zlé skúšajú hmaty na svojich kamarátoch bez ohľadu na to či ich to bolí alebo nie .Nemyslím však , že by stratil svojich priateľov skoro sme to podchytili a deti majú úžasnú schopnosť odpúšťať druhým chyby. Hlavne ak sa to už neopakuje.Sú preto zatiaľ dosť súdržná trieda a dúfam, že to tak ostane. A čo sa týka tej ženy, myslím, že keď on prestane útočiť na jej syna prestane aj ona útočiť slovne na neho. Proste sa to vyrieši k spokojnosti všetkých.No najviac ma teší, ako ožil po včerajšku môj syn. Úplne hmatateľne mu z pliec odpadol obrovský kameň.Muselo ho to dosť trápiť.A dúfam, že sa z toho aj sám poučí. Má mi o svojich trápeniach povedať skôr , nie vtedy keď už je zle.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Janurka Pozri príspevok
Barbara, súcitím s Tebou. Pred nedávnom som si tiež vyliala srdce, keď nám ukradli záhradné sedenie. Myslíš, že aj ja by som mala niekde ... . Ale teraz vážne. Tiež som bola naštvaná, ale povedala som si: aby sa nič horšie v živote nestalo. Tak hlavu hore a kúp si zatiaľ pohodlné topánky.



Janurka ďakujem, že cítiš so mnou.
no práve v tom je sranda, že mi ho ukradli ani nie zo stanice, ale akurát pred tým obchodom, kde som si kúpila tie sandále. no veď neva, hlavne, že mám nové sandále, nové tričko a sako. . neverila som vlastným očiam keď som vyšla z obchodu a bicykel nikde, len zámok tam ostal. som bola zúrivá ako pes, ale zároveň mi to bolo smiešne , že roky som išla z práce do DS s tou myšlienkou, že kedy nenájdem môjho zlatíčka na tej stanici, a nakoniec mi ho ukradli celkom inde.
ale som o niečo zase múdrejšia, že netreba dopredu robiť z vecí bububu, lebo to dopadne ajtak vždy celkom ináč. a čo ma čaká ajtak neminie, ako je to napísané v tej Veľkej knihe
Naposledy upravil Barbara : 11.06.09 at 10:56
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo sa mi dnes stalo:

- celý týždeň som mala taký "ciťák" na potýčku s policajtami.
Prídem do práce na aute, firma sídli medzi činžiakmi, tam aj parkujem a okolo obeda hovorí kolega, že na našej ulici dávajú "papuče". Vyjdem von a mám aj ja. No hrôza!
Nechcite vedieť, aký to bol zážitok pre čerstvého šoféra.
Aj hlas sa mi triasol.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Nahnevala ma dnes drzosť a porušenie všetkých vzťahujúcich sa predpisov:
Prišli do dediny predávať poľské chladené mäso. Zaparkovali pred našim obchodom, obecným rozhlasom dali vyhlásiť a kľudne predávali pod šírym nebom z chladiaceho auta, ktoré bolo v kuse 1 hodinu otvorené.
Nás "veterina stále buzeruje za teploty a uloženie tovaru v chladničkách, za pitnú vodu, za záchod, aby som len pár vecí spomínala. Oni z toho čo majú?
Aj keď majú schválený dopravný prostriedok, tak len na prepravu a nie na predaj. A v jednom priestore v bedničkách čerstvé kuracie aj bravčové, ale aj údené mäso.
No a drzosť? Parkovanie pred obchodom, hoci som ich minule už upozorňovala, a dodala som, že akurát vo štvrtok máme aj my akciu na kuracie mäso (mrazené, slovenské).
Čo môžem robiť, keď ich nechcem udať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať