Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

alla66 Pozri príspevok
baby tešte sa...v Japonsku je nová móda...cez leto príde na Slovensko
Dám návrh našej mládeži:
Ak bude aj u nás takáto móda, môžete si ušetriť cenu nohavíc! V nich, alebo bez nich, už to bude tak jedno!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Blankake Pozri príspevok
To by mala Bionda kúpiť darček v tomto duchu pre svoju svokru... ... aby bola "in" a "cool".
a vieš, že ako na to pozerám a mne sa to nepáči, tak ona by povedala, že je to suprové a aj minule si kúpila červené tangáče, aby kúsok trčali...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tak inak, ked to citam, tak bud rada, ze syn je iny ako mama.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
a dodám ešte na záver, je mi jej vlastne aj ľúto, že chce zastaviť čas , ktorý nezastaví.... minule mi povedala, že jej povedali, že vyzerá ako moja mladšia sestra, ja jej už ani na to nič nehovorím, veď na to sa fakt nedá nič povedať
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Keby aspon povedala, že staršia. Ale ona nie, ona vyzera ako mladšia sestra, to je teda uspech vo vkuse v obliekani.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
a pamätáte si tie bedráky 3/4 riflové a s ružovými prúžkami... tak má aj také a košieľku len na dva gombíky- hore , dole aby bolo všade dobre vidno....všetko čo majú také nástky- snaží sa mať aj ona a hlavne ona sa riadi tým čo je v novinách a si navlečie nejaká to "celebrita" alebo speváčka-- to je cool
apropo, ale nohy a podpazušie si neholí...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Bionda Pozri príspevok
a pamätáte si tie bedráky 3/4 riflové a s ružovými prúžkami... tak má aj také a košieľku len na dva gombíky- hore , dole aby bolo všade dobre vidno....všetko čo majú také nástky- snaží sa mať aj ona a hlavne ona sa riadi tým čo je v novinách a si navlečie nejaká to "celebrita" alebo speváčka-- to je cool
apropo, ale nohy a podpazušie si neholí...
Riadi sa heslom - KDE JE CHLP, TAM JE CHUŤ
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dodám ešte na záver: Chleba podať môžeme, ale rozumu nie.
0 0
bo25 bo25

bo25 je offline (nepripojený) bo25

Milá Bionda ja mám také niečo podobné, ale o trošku viac rokov, keď sa mi narodil syn, moja svokra mala 47 rokov a necítila sa ešte zrelá na to, že je babkou, tak čo na to povedať, viac ju nahneváš, keď sa nebudeš vytáčať nad jej hlúposťami a názormi, ja to tak isto robím a v súčasnej dobe je so mňa nešťastná, vraciam jej v dobrom úmysle všetky jej " kraviny" čo mi porobila riadim sa heslom malý pes sa od veľkého učí štekať!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
neboj mňa už nevie "vzrušiť " ani zrušiť . Ja ´- inak ukecaná už v jej spoločnosti som za poslucháča aj to s úsmevom na tvári a keď mi nevyhovuje počuté idem "het" s úsmevom na tvári.
Ja jej už nevraciam nič, jej sa to určite inak vráti, veď tie mlyny melú.....v jej prípade ja som už rezignovala, keď hrozí niečo zlé, postrčím muža, nech sa páči rieš si to, je to tvoja mamička, mne daj s tým pokoj.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Ahojte.
Je normalne ze z celeho sidliska a nieje male mame nad nasim bytom najhorsich susedov preco prave my? Nad nami mame opilca ktory pije nocne zurky su jeho a susedov ktori si kupili byt len na hlucne sexualne orgie. Nikdy vecer neviete co vas caka ci hlucna opilecka zabava z jednej strany alebo zavijanie vzdychanie a vrzganie postele z druhej strany
Povedzte mi prosim ze to nie je az take zle a moze to byt horsie alebo ze to prejde odidu odstahuju sa alebo budu mat deti a zurky budu minulostou a na sex s hlucnymi prejavmi uz nebudu mat chut!!!
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
krater Pozri príspevok
Ahojte.
Je normalne ze z celeho sidliska a nieje male mame nad nasim bytom najhorsich susedov preco prave my? Nad nami mame opilca ktory pije nocne zurky su jeho a susedov ktori si kupili byt len na hlucne sexualne orgie. Nikdy vecer neviete co vas caka ci hlucna opilecka zabava z jednej strany alebo zavijanie vzdychanie a vrzganie postele z druhej strany
Povedzte mi prosim ze to nie je az take zle a moze to byt horsie alebo ze to prejde odidu odstahuju sa alebo budu mat deti a zurky budu minulostou a na sex s hlucnymi prejavmi uz nebudu mat chut!!!
nieje to až také zlé, môže to biť aj horšie...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Tí tvoji sexuchtivý susedia....no na nich možno zaberie to.ked ich stretneš tak im daj najavo že ich počuješ keď sexujú a trošku si ich doberaj nejakými otázkami .(.čo ja viem ..že či sa im dobre sexovalo ,či si dobre ulavil....)...možno sa zahanbí a bude sa snažiť sexovať tak aby ho nebolo počuť... skús možno to zaberie...
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

piggos Pozri príspevok
Tí tvoji sexuchtivý susedia....no na nich možno zaberie to.ked ich stretneš tak im daj najavo že ich počuješ keď sexujú a trošku si ich doberaj nejakými otázkami .(.čo ja viem ..že či sa im dobre sexovalo ,či si dobre ulavil....)...možno sa zahanbí a bude sa snažiť sexovať tak aby ho nebolo počuť... skús možno to zaberie...
no sme si isty ze oni vedia ze ich vsetci pocujeme uz sme im buchali zacali sme vzdychat a kvilit posmesne ako oni. Ale u nich je to asi uchylka mozno to je jeho povzbudzovak ked ju pocuja takto zjapat je ju pocut vsadeeeeeee myslim ze to je najdlhsi oragzmus v historii i ked asi nejde o orgazmus ale riadne divadlo mozno aj s gasparkom
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
krater Pozri príspevok
no sme si isty ze oni vedia ze ich vsetci pocujeme uz sme im buchali zacali sme vzdychat a kvilit posmesne ako oni. Ale u nich je to asi uchylka mozno to je jeho povzbudzovak ked ju pocuja takto zjapat je ju pocut vsadeeeeeee myslim ze to je najdlhsi oragzmus v historii i ked asi nejde o orgazmus ale riadne divadlo mozno aj s gasparkom
....smejem sa na tom najdlhšom orgazme v histórií..aj im meriaš čas.....
ale teraz vážne..je to strašné mať takých trápnich susedov..ale čo stým narobíš..?..zakázať im to?...veď to by asi obaja explodovali..hádam sa to časom zmení..prajem ti pevné nervy...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Iné Ti neostáva, iba zatepliť steny od susedov a aj plafón. 10 cm nobasil by to mal natoľko stlmiť, že budeš môcť existovať. Akurát budeš mať menšie miestnosti o hrúbku nobasilu. Ale kvôli kľudu čo neurobíš Alebo sa ponúkni susedom, že im zateplíš miestnosť od Teba
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
lacnejšie bude, ak sa pridá do trojky.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

No mna viac trapia tie opilecke zurky ako ta trtkacka ale najhorsie je ze zrovna taki a obaja nad nami! Nikde inde taku raritu na okoli nemaju len my sme si to niecim "zasluzili"
A co sa trojky tyka dakujem neprosim to nechutne kvilenie a vzdychanie ta odradi od cohokolvek co sa sexu tyka to je taka sprcha ako ked prichytis vlastnych rodicov v 50tke kedy si myslis ze na take veci zabudli pred tridsiatimi rokmi
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Počkaj, keď budeš mať päťdesiat rokov...Budeš inak písať
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

alla66 Pozri príspevok
Počkaj, keď budeš mať päťdesiat rokov...Budeš inak písať
To nebolo myslene ze 50tnici 60tnici 90tnici nemozu sexovat skor to bolo myslene tak ze pre cloveka je to dost neprijemne ked pri TOM vidi svojich RODICOV
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať