Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Teším sa, že dnes idem za synom do Kanady, teším sa keď už budem znovu o mesiac doma. Majte sa.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Ibaka Pozri príspevok
Teším sa, že dnes idem za synom do Kanady, teším sa keď už budem znovu o mesiac doma. Majte sa.
Šťastnú cestu, krásny pobyt, veľa príjemných zážitkov. A hlavne sa v zdraví vráť.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nič ma tak neznechutilo, ako správy. Keď som videla, že kto sa stal veľvyslancom v Rusku- no úplná absurdita. Toľko rokov po páde komunizmu a taký Migaš- kariérny komunista - bol a aj je, sa stane veľvyslancom? Čo už sa tu nedeje?????????? Weiss do Budapešti. No ja "zíííram", kde už len tých vykopali??? Takíto ľudia tam nemajú vôbec čo robiť!
Naposledy upravil Bionda : 17.06.09 at 19:04
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Potešilo ma, že konečne máme doma internet. Po mesiaci. No a môžem byť na porade častejšie
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Bionda, a čože nevieš, že máme vládu bývalých komunistov? Veď F... bol zväzák, M..... bol tiež nejaký šéf u zväzákov, S.... zas utekal za kopečky a pod. Veď tam sú tí istí, čo vládli kedysi, iba sa schovali za iné strany. Veď všetci, čo majú plné ústa demokracie sú kariérny komunisti. Tiež mi je z nich na nič, ale koho si slovenský národ vybral, toho má. Čo môžeš očakávať? Tak ako v USA tak aj u nás sa začne pomaly znárodňovať.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

wagner Pozri príspevok
Tak ako v USA tak aj u nás sa začne pomaly znárodňovať.
...a došlo na slová našich učiteľov, že sme niekoľko rokov pred tými chudákmi imperialistami
0 0
Alex18 Alex18

Alex18 je offline (nepripojený) Alex18

Mňa včera veľmi potešilo, že som mala dovolenku a pobehala som si po meste a vybavila som si všetko, čo inokedy nestíham. Keďže mám dve deti, s nimi sa mi veľmi po obchodoch behať nechce. Síce som si nekúpila všetko, čo som chcela, ale bolo to super. Nikto mi "nepozeral" celý deň cez plece, že čo robím.
A dnes ma ešte len poteší naša rodičovská akadémia, na ktorej bude vystupovať aj moja osemročná dcérka. Už sa neviem dočkať.
A najviac ma teší, že s manželom konečne prekonávame manželskú krízu. Len dúfam, že koniec krízy dopadne veľmi dobre, nielen našej manželskej.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03


Som maximálne nahnevaná. Kamarát, ktorý nám robí vodu a odpad v dome, nie že si vypýtal normálnu cenu, ale ešte ma aj chce od....ať! Neuvodomuje si, že sa do problematiky tvorby cien a platieb daní trochu rozumiem. A mužovi to nemôžem povedať narovinu, pretože ho začne hneď obraňovať. ... lebo je kamarát a predsa robí nám službu
0 0
koordinatoreva koordinatoreva

koordinatoreva je offline (nepripojený) koordinatoreva

Gabi03 Pozri príspevok

Som maximálne nahnevaná. Kamarát, ktorý nám robí vodu a odpad v dome, nie že si vypýtal normálnu cenu, ale ešte ma aj chce od....ať! Neuvodomuje si, že sa do problematiky tvorby cien a platieb daní trochu rozumiem. A mužovi to nemôžem povedať narovinu, pretože ho začne hneď obraňovať. ... lebo je kamarát a predsa robí nám službu
povedz nám čo Ti robil a koľko si vypýtal?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

koordinatoreva Pozri príspevok
povedz nám čo Ti robil a koľko si vypýtal?
To by bolo v rozpore s etiketou porady. Potrebovala som to len dať vo zo seba. Hoci nepomohlo.
0 0
koordinatoreva koordinatoreva

koordinatoreva je offline (nepripojený) koordinatoreva

Gabi03 Pozri príspevok
To by bolo v rozpore s etiketou porady. Potrebovala som to len dať vo zo seba. Hoci nepomohlo.
asi som nečítala etiketu porady, vieš možno keby si si to porovnala tak by Ti možno vyšlo, že si až tak veľa nevypýtal...ja by som asi zavolala Zlaté stránky..a nejakého vodára sa povypytovala na sumy a služby....ale možno si už niečo podobné spravila a po porovnaní Ti to aj tak vyšlo prehnané
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

koordinatoreva Pozri príspevok
asi som nečítala etiketu porady, vieš možno keby si si to porovnala tak by Ti možno vyšlo, že si až tak veľa nevypýtal...ja by som asi zavolala Zlaté stránky..a nejakého vodára sa povypytovala na sumy a služby....ale možno si už niečo podobné spravila a po porovnaní Ti to aj tak vyšlo prehnané
Nie. Išlo o trošku iné veci. V službách, a najmä na stavbách, sa to robí. A asi chlapec si neuvedomil, že som účtovníčka a rozumiem sa aj do daní.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Gabi03 Pozri príspevok

Som maximálne nahnevaná. Kamarát, ktorý nám robí vodu a odpad v dome, nie že si vypýtal normálnu cenu, ale ešte ma aj chce od....ať! Neuvodomuje si, že sa do problematiky tvorby cien a platieb daní trochu rozumiem. A mužovi to nemôžem povedať narovinu, pretože ho začne hneď obraňovať. ... lebo je kamarát a predsa robí nám službu



robí Vám službu ako kamarát, ale si to vyúčtuje ako keby to robil niekto cudzí potom akýže je to kamarát
kamarát by mal kamarátovi niečo spraviť ako kamarátovi.
Si pamätám za mlada, že na dedine sa to robilo tak, že dnes pomôžeš Ty mne, zajtra ja zas pomôžem Tebe, a zadara.
No prrravda viem, že teraz je iná doba
Naposledy upravil Barbara : 18.06.09 at 09:32
0 0
Alex18 Alex18

Alex18 je offline (nepripojený) Alex18

Manželov kamarát staval. Na elektriku a vodu si zavolal bratranca. Veď prečo by mal dať zarobiť cudziemu, keď môže zarobiť rodina. Ale akáže to rodina. Pýtal skoro dvakrát toľko ako cudzí.
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je teraz online Liptáčik

Je to smutné, keď sa takého veci dejú vrámci rodiny. Ja mám s kamarátmi dobré skúsenosti. Keď som potrebovala, pomohli, akurát ma nechali zaplatiť za materiál, ktorý kupovali. No a ja sa tiež správam ako kamarátka. Veď o tom by mal byť život. Peniaze sú síce dôležité, ale nie najdôležitejšie. Vzťahy sa kúpiť nedajú a o tom to je.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Liptáčik Pozri príspevok
Je to smutné, keď sa takého veci dejú vrámci rodiny. Ja mám s kamarátmi dobré skúsenosti. Keď som potrebovala, pomohli, akurát ma nechali zaplatiť za materiál, ktorý kupovali. No a ja sa tiež správam ako kamarátka. Veď o tom by mal byť život. Peniaze sú síce dôležité, ale nie najdôležitejšie. Vzťahy sa kúpiť nedajú a o tom to je.
Niekedy je dobrý priateľ bližší ako rodina ......

Holt , aj vlastná skúsenosť ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gabi03 Pozri príspevok

Som maximálne nahnevaná. Kamarát, ktorý nám robí vodu a odpad v dome, nie že si vypýtal normálnu cenu, ale ešte ma aj chce od....ať! Neuvodomuje si, že sa do problematiky tvorby cien a platieb daní trochu rozumiem. A mužovi to nemôžem povedať narovinu, pretože ho začne hneď obraňovať. ... lebo je kamarát a predsa robí nám službu
Gabika , červená záplava Ti nepristane, ale viem Ťa pochopiť .Povznes sa nad tým .

Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš čo ochutnáš... Forrest Gump
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak, aby ste sa kvôli mne nezačali rozčulovať aj vy...
Moje rozčúlenie bolo na mieste na základe informácií, ktoré som vtedy mala. (Fakt neskutočne ma to rozčúlilo.) Avšak pred chvíľou mi muž volal, že dostal nejaké ďalšie dve sumy. Jedna z toho bola väčšia a druhá menšia, ako pôvodná. Niekto si z niekoho uťahuje.
Takže do večera nechávam túto problematiku mimo mojej mysle, lebo už to aj tak nevie prijať.
Zajtra vám dám vedieť, ako to dopadlo.... či kamarát je ešte kamarát.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Gabi03 Pozri príspevok
Tak, aby ste sa kvôli mne nezačali rozčulovať aj vy...
Moje rozčúlenie bolo na mieste na základe informácií, ktoré som vtedy mala. (Fakt neskutočne ma to rozčúlilo.) Avšak pred chvíľou mi muž volal, že dostal nejaké ďalšie dve sumy. Jedna z toho bola väčšia a druhá menšia, ako pôvodná. Niekto si z niekoho uťahuje.
Takže do večera nechávam túto problematiku mimo mojej mysle, lebo už to aj tak nevie prijať.
Zajtra vám dám vedieť, ako to dopadlo.... či kamarát je ešte kamarát.
Gabi, aspoň je tu možnosť voľby, pre ktorú z nich sa rozhodnete, ostáva to teda na vašej správnej voľbe.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak, aby ste sa kvôli mne nezačali rozčulovať aj vy...
Moje rozčúlenie bolo na mieste na základe informácií, ktoré som vtedy mala. (Fakt neskutočne ma to rozčúlilo.) Avšak pred chvíľou mi muž volal, že dostal nejaké ďalšie dve sumy. Jedna z toho bola väčšia a druhá menšia, ako pôvodná. Niekto si z niekoho uťahuje.
Takže do večera nechávam túto problematiku mimo mojej mysle, lebo už to aj tak nevie prijať.
Zajtra vám dám vedieť, ako to dopadlo.... či kamarát je ešte kamarát.
Gabi, hlavne nech to dopadne k Tvojej spokojnosti, aby si sa nezlostila tak veľmi.... takú Ťa tu nepoznáme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať