Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa dneska veľmi potešil predchádzajúci Vlastičkin príspevok.
Len sa lieč a oddychuj,
Lenka
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

lenkak Pozri príspevok
Mňa dneska veľmi potešil predchádzajúci Vlastičkin príspevok.
Len sa lieč a oddychuj,
Lenka
a dávaj na seba pozor, veľa hrdinov umrelo v boji
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Marianna01 Pozri príspevok
a dávaj na seba pozor, veľa hrdinov umrelo v boji
Marianna máš pravdu, ale mať pred očami večný obraz a pocit, že som mohla pomôcť - no s tým by som asi nevedela žiť...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlasticka, o Tebe je zname, ze si notoricky pomocnik. Len trochu s mierou by si mala pomahat a aj na seba hladiet. Inak ten Tvoj cin bol, ak sa vezmu do uvahy Tvoje problemy, priam HRDINSTVO.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ondrejvla Pozri príspevok
Aj ja som mala dnes zaujímvý deň, oddychujeme a liečime sa spolu s manželom na liečení v kúpeľoch Nimnica a dnes som urobila dobrý skutok, boli sme v bazéne, vedľa mňa pán asi v mojich rokoch, stále sa držal pri kraji, vycítila som, že asi nevie plávať, ale keďže nás tam bolo málo, chcel sa zahrať na hrdinu a pustil sa do plávania, no žiaľ išiel ku dnu, spanikáril a padal znovu a znovu ku dnu, doplávala som k nemu a začala ho ťahať nad vodu, potom prišiel ešte jeden pán, inak mužov tam bola prevaha a pomohol mi s ním. Tlak som musela mať 200/100, ruka mi opäť zdrevenela, ( následok druhej MP z doby pred mesiacom ) srdiečko si robilo čo chcelo, ale ten pocit bol úžasný. Keď doplával manžel ku mne, zbadal, že mi nie je dobre, ale videla som na ňom, že to uznal ako jednu z mojich kvalít... Nie je mi dobre, ale mám úžasný pocit, že som pomohla pánovi, ktorý hrá v areáli za elegána, ale aspoň sa mi prišiel poďakovať. Tak som dnes zistila, že ešte som tu trošku potrebná... A verte mi, je to dobrý pocit!
..je to schodok do neba Vlasti ... tak to hovoria naše pacientky
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ludmilla Pozri príspevok
..je to schodok do neba Vlasti ... tak to hovoria naše pacientky
Ľudka, toto som si uvedomila až potom. A keďže nerada chodím po schodoch, tento jeden mi to uľahčí, budem tam mať bližšie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ondrejvla Pozri príspevok
Ľudka, toto som si uvedomila až potom. A keďže nerada chodím po schodoch, tento jeden mi to uľahčí, budem tam mať bližšie...
Vlasti ver, že na tento dobrý skutok tak skoro nezabudneš, ešte dlho Ťa bude hriať pri srdiečku. Prajem Ti krásny pobyt a ešte veľa dobrých skutkov.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tweety Pozri príspevok
Vlasti ver, že na tento dobrý skutok tak skoro nezabudneš, ešte dlho Ťa bude hriať pri srdiečku. Prajem Ti krásny pobyt a ešte veľa dobrých skutkov.
Majka ďakujem a ďakujem aj Tebe Dáška. Prajem pekný večer.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlasticka, za toto urcite dostanes vyborne miesto pri okne. Ale este sa tam neponahlaj, vies, co si mi slubila.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad Pozri príspevok
Vlasticka, za toto urcite dostanes vyborne miesto pri okne. Ale este sa tam neponahlaj, vies, co si mi slubila.
Dáška neponáhľam, viem, že sme sa dohodli, že na tvoju 100-vku si dám ušiť novú róbu no a budeme tancovaťPaličku si určite nechám odloženú v šatni, no a keď mi vydrží táto, čo mám, je skladacia, zmestí sa aj do kabelky...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ondrejvla Pozri príspevok
Dáška neponáhľam, viem, že sme sa dohodli, že na tvoju 100-vku si dám ušiť novú róbu no a budeme tancovaťPaličku si určite nechám odloženú v šatni, no a keď mi vydrží táto, čo mám, je skladacia, zmestí sa aj do kabelky...
Ja Vás budem fotiť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla Pozri príspevok
Dáška neponáhľam, viem, že sme sa dohodli, že na tvoju 100-vku si dám ušiť novú róbu no a budeme tancovaťPaličku si určite nechám odloženú v šatni, no a keď mi vydrží táto, čo mám, je skladacia, zmestí sa aj do kabelky...
Vlasta
požičiaš mi paličku? Ja keď už nebudem potrebovať kočík, bude mi chýbať podopieranie. Veď keď ju chceš odložiť. Ale dovtedy sa hádam aj naučím s tou mojou čaptou tancovať a pridám sa k Vám.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz sa tesime na tancovanie aj na fotenie, kto sa racite dozit, nech sa paci medzi nas.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lenkak Pozri príspevok
Vlasta
požičiaš mi paličku? Ja keď už nebudem potrebovať kočík, bude mi chýbať podopieranie. Veď keď ju chceš odložiť. Ale dovtedy sa hádam aj naučím s tou mojou čaptou tancovať a pridám sa k Vám.
durisovad Pozri príspevok
Uz sa tesime na tancovanie aj na fotenie, kto sa racite dozit, nech sa paci medzi nas.
Tak tak ... kde je vôľa tam je cesta.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No a mám dneska hneď lepšiu náladu. Ďakujem dievčence a určite prídem aj ja.
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Dostal som papuču a pokutu!
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

kabatik Pozri príspevok
Dostal som papuču a pokutu!
To určite potešilo.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Mňa v poslednom čase príliš často rozčuľuje neprofesionálny prístup lekárov, policajtov, štátnych zamestnancov ... že sa k nám občanom / pacientom správajú povýšene, neodborne ... Dnes to vyvrcholilo na DI. Pripadám si úplne bezmocná.
Naposledy upravil janka67 : 24.06.09 at 10:17
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

kabatik Pozri príspevok
Dostal som papuču a pokutu!

.. no asi bol dovod
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
janka67 Pozri príspevok
Mňa v poslednom čase príliš často rozčuľuje neprofesionálny prístup lekárov, policajtov, štátnych zamestnancov ... že sa k nám občanom / pacientom správajú povýšene, neodborne ... Dnes to vyvrcholilo na DI. Pripadám si úplne bezmocná.
Janka ... ryba smrdí od hlavy, ako sa správajú tí tam najvyššie , tak sa ku nám správajú ich podriadení..... na to sa mi nedá nič iné povedať! Inak súhlasím s tebou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať