Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Majka,
kerka = tetovanie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška Pozri príspevok
Majka,
kerka = tetovanie
oj, oj, ja neznalá Aj tak vďaka za preloženie.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čo sa týka tetovania, asi som cvok, ale dala som v tom čase ešte neplnoletému synovi súhlas. Ale z druhej strany rozhodoval sa tri roky, a dal na rady, že si má dať vytetovať niečo, čo v budúcnosti nebude ľutovať. Takže má znamenie a drobnejším aj krvnú skupinu. Teraz sa rozhoduje znovu a zatiaľ speje k nejakému ornamentu. Tak uvidím.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Muška Pozri príspevok
Oli,
môj zaťko je dooooosť dotetovaný a dcéra mu pri poslednej "kerke" povedala, že nevadí, veď raz deťom povie, že si ho vystrelila na strelnici


Muška, hlásim zvýšenú spotrebu handričiek na mojom konci -vďaka Tvojim perličkám . Kam nakuknem,tam na mňa vybafnú (teda z chladničky ešte nie, z tej napr. iba stravné lístky
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Muška Pozri príspevok
Oli,
môj zaťko je dooooosť dotetovaný a dcéra mu pri poslednej "kerke" povedala, že nevadí, veď raz deťom povie, že si ho vystrelila na strelnici
To je super!!!!mala by si dať na ten výrok kopirájt
Ináč, prežila som u synčeka červené vlasy, čierne vlasy, žiadne vlasy, blond vlasy, (originál svetlohnedé vlasy),náušnicu, tetovanie, nedokončenú školu, striedanie zamestnaní...lebo je môj a mám ho rada taký, aký je. Niečo znášam filozoficky, na niečo vybuchnem, a keď som v piatok zasyčala, že tá ponuka na internete je dobrá/notebook na kolenách), tak nech svoju odpoveď aj odošle, naša psina sa rozvážne pozrela na mňa, na neho, vyskočila na pohovku k nemu, a cestou ťapla labkou na klávesnicu...a stlačila medziiným aj enter...Syn sa , že vidno, že pes má moju výchovu, ja som sa , že vidno, že on je na moju výchovu imúnny...a jeho priateľka hladkala psa a na nás.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav Wendička nemá chybu, pozdravujem ju s Miníkom. j
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dav Pozri príspevok
To je super!!!!mala by si dať na ten výrok kopirájt
Ináč, prežila som u synčeka červené vlasy, čierne vlasy, žiadne vlasy, blond vlasy, (originál svetlohnedé vlasy),náušnicu, tetovanie, nedokončenú školu, striedanie zamestnaní...lebo je môj a mám ho rada taký, aký je. Niečo znášam filozoficky, na niečo vybuchnem, a keď som v piatok zasyčala, že tá ponuka na internete je dobrá/notebook na kolenách), tak nech svoju odpoveď aj odošle, naša psina sa rozvážne pozrela na mňa, na neho, vyskočila na pohovku k nemu, a cestou ťapla labkou na klávesnicu...a stlačila medziiným aj enter...Syn sa , že vidno, že pes má moju výchovu, ja som sa , že vidno, že on je na moju výchovu imúnny...a jeho priateľka hladkala psa a na nás.
kerka - zakerovať niekam, nestratiť sa v príkazoch a dovoleniach
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Bettylou,
ja som myslela túto kerku:
http://slovnik.dovrecka.sk/slangovy-...e.php?q=Kerka#

Takúto kerku by sme "predýchali"
http://prison.break.kerka.webscout.sk/
Naposledy upravil Muška : 29.06.09 at 23:48
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Muška Pozri príspevok
Oli,
môj zaťko je dooooosť dotetovaný a dcéra mu pri poslednej "kerke" povedala, že nevadí, veď raz deťom povie, že si ho vystrelila na strelnici

Tak naša mamča mala tetku skôr ako ja a moja sestra (a to sme dospelé). Dala si vytetovať slniečko na vnútornú stranu zápästia, veľmi decentné a pekné....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nahnevala ma SLSP, že zvyšuje poplatok za vedenie účtu... Nechápem za čo, ale čo už...

Teší ma, že takto o týždeň idem na dovolenku, hurá hurá hurá.
0 0
zanetth zanetth

zanetth je offline (nepripojený) zanetth

Dnes ma veľmi potešilo vysvedčenie mojich deťúreniec. Stále im síce tvrdím, že sa učia hlavne kvôli sebe, ale je to dobrý pocit, keď vidíte, že deťom sa darí a sú šikovné. Samozrejme som ich pochválila a bude aj nejaká odmena.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

istrobanka - od zajtra už to je čsob - mení sadzobník poplatkov :
za každú položku v hromadnom prevoďáku je poplatok 0,83 Eur, samozrejme že aj za jednoduchý prevoďák je 0,83 eur.
Super, mesačne ich máme tak cca 150.
0 0
Ančika Ančika

Ančika je offline (nepripojený) Ančika

Anna M
Mala som dva účty z toho jeden v SLSP. Hádaj, ktorý som zrušila?
Samozrejme v SLSP, lebo už to s tými poplatkami skaramentsky preháňajú. Bolo mi to ľúto, pretože už som ho mala roky, nuž ale čo, prachy sú prachy!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
HURÁ !!!!
viete prečo, však ???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Melnick Pozri príspevok
HURÁ !!!!
viete prečo, však ???
Majka,
lebo sa dnes platia preddavky na daň ???
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Posledny den na RZZP?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Lianka Pozri príspevok
Posledny den na RZZP?
Aj na výpis do SP - a začína Nový rok!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Dav Pozri príspevok
a začína Nový rok!
Ako dobre ...Buchneme šampáňo .....a možno aj syn nejakého zbohatlíka bude mať dnes narodky....a bude aj ohňostroj.....a Silvester je tady
P.S.
Ináč...ešte som nepila hik
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja sa dnes teším, lebo nám cez víkend montovali do izieb klímy a dnes som mala možnosť využiť jej výhody ......

Dnes som tiež pozerala ako puk, myslela som, že to zlý vtip, že zase lietadlo z Paríža padlo do oceánu.... a zase cez 100 mŕtvych, nuž neviem čo bude do tretice... ale zase padol airbus.....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja mám dôvod na radosť malá má samé jednotky-síce je len prváčka ale aj tak poteší, z druhej strany synátor priniesol len opis a v auguste sa bude vytešovať z dvoch predmetov- čo už s ním- toľké roky som ho živila šak ho teraz nezabijem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať