Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

willma Pozri príspevok
ja mám dôvod na radosť malá má samé jednotky-síce je len prváčka ale aj tak poteší,
.. to malé žihadlo je už prváčka??,
Tak jej gratulujem

willma Pozri príspevok
šak ho teraz nezabijem.
..to veru nerob, ešte by si musela prídavky vrátiť
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

z malého žihadla je veru riadna držka, ale podarená a šikovná. Boli sme sa pochváliť aj v škôlke, aj s jej spolužiakom- boli veľmi radi že sa potvrdili aj ich predpoklady ohľadom týchto dvoch ďeťúchov. Skrátka som pyšná mamina - kompenzuje mi synovo flakorenie školy. Čo už niekto musí aj makať , ale aby som mu nekrivdila, kuchár je šikovný, nestratí sa vo svete.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Muška Pozri príspevok
Ako dobre ...Buchneme šampáňo .....a možno aj syn nejakého zbohatlíka bude mať dnes narodky....a bude aj ohňostroj.....a Silvester je tady
P.S.
Ináč...ešte som nepila hik
Však Ti všetci veríme . hik
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ešte sa olice nepochválila so synkovým vysvedčením, ale hlavne s tým prefarbaním vlasov
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ináááááááááč si vás všetkých pamatám, čo dávate tej Majke súhlas
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bežím pricapiť

vďaka za zábavu a toto pre silné nátury:


Naposledy upravil kukučka : 30.06.09 at 20:36
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Betka,....ja keď, ...tak Pata a Mata, alebo Rumcajza
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ten s tou kosačkou na trávu bol celkom podarený výtvor
Naposledy upravil Kazu : 30.06.09 at 21:07
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

jozka56 Pozri príspevok
Ešte sa olice nepochválila so synkovým vysvedčením, ale hlavne s tým prefarbaním vlasov
Jožka, už sa nie je veľmi čím chváliť. Na ZŠ na prvom stupni boli vždy samé jednotky, na druhom stupni pribudla aj nejaká dvoječka, no a teraz ako študent gymnázia.....hmmm, hmmmm...asi tak.
Ale mal pochvalu za úspešné reprezentovanie školy vo futbale a diplom za účasť na medzinárodnej matematickej súťaži Klokan.
Ale pravdaže ho ľubim, aj s jeho nedostatkami, však je môj, vlastne náš.
A čo sa týka vlasov, stačila som prísť domov skôr ako to stihol spáchať a vysvetlila som mu, že sú aj dôležitejšie veci ako.....skrátka mama Herodes.
A od zajtra ide brigádovať, tak si poriadne zamaká a snáď mu to vyprchá z hlavy.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Olice Pozri príspevok
Jožka, už sa nie je veľmi čím chváliť. Na ZŠ na prvom stupni boli vždy samé jednotky, na druhom stupni pribudla aj nejaká dvoječka, no a teraz ako študent gymnázia.....hmmm, hmmmm...asi tak.
Ale mal pochvalu za úspešné reprezentovanie školy vo futbale a diplom za účasť na medzinárodnej matematickej súťaži Klokan.
Ale pravdaže ho ľubim, aj s jeho nedostatkami, však je môj, vlastne náš.
A čo sa týka vlasov, stačila som prísť domov skôr ako to stihol spáchať a vysvetlila som mu, že sú aj dôležitejšie veci ako.....skrátka mama Herodes.
A od zajtra ide brigádovať, tak si poriadne zamaká a snáď mu to vyprchá z hlavy.
Škoda, ja som mu verila veď šoky nás preberú k životu
Naposledy upravil jozka56 : 30.06.09 at 21:29
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

jozka56 Pozri príspevok
Škoda, ja som mu verila veď šoky nás preberú k životu
Jožka, ver mi, ja som tak prebratá z rôznych šokov, že ešte jeden a trpím nespavosťou.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mňa dnes ráno chytil šok, pretože nám ukradli v noci AUDINU. Ruky by som dolámala každému zlodejovi. Dlho sme sa z nej netešili.
Naposledy upravil ALDA : 01.07.09 at 08:12
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Mňa dnes ráno chytil šok, pretože nám ukradli v noci AUDINU. Ruky by som dolámala každému.
Ja som asi krutá, ale zlodejom by mali na výstrahu ruku odtínať. Hádam by sa menej kradlo.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som to tiež vždy hovorila, že zlodejom by mali ruky odťať, ale pri čítaní tohoto článku mi nebolo všetko jedno... http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-a...ky-i-nohy.html
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

alda: no amen tma... u nas ukradli tiez uz zopar aut a tak sa bojim, ze kedy tam nebude to nase... inak tiez audi... no asi dnes zbehneme dat namontovat daky alarm.. aj ked je to niekedy zbytocne...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
andreaS Pozri príspevok
alda: no amen tma... u nas ukradli tiez uz zopar aut a tak sa bojim, ze kedy tam nebude to nase... inak tiez audi... no asi dnes zbehneme dat namontovat daky alarm.. aj ked je to niekedy zbytocne...
Malo všetky bezpečnostné systémy, aj alarm, to musela byť banda "odborníkov"
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
"Mnohí však oceňujú, že povstalci v niektorých oblastiach anarchiou zmietanej krajiny po rokoch nastolili poriadok."

Tak predsa to FUNGUJE!!!!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

alda: a do certa...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
abel Pozri príspevok
Ja som to tiež vždy hovorila, že zlodejom by mali ruky odťať, ale pri čítaní tohoto článku mi nebolo všetko jedno... http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-a...ky-i-nohy.html

To sa mi zdá kruté....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
ZuzanaP Pozri príspevok
To sa mi zdá kruté....
Áno, kruté ale vysoko účinné... Možno by stačilo odťať ruky nie aj nohy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať