Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Muška Pozri príspevok
Oli,
môj zaťko je dooooosť dotetovaný a dcéra mu pri poslednej "kerke" povedala, že nevadí, veď raz deťom povie, že si ho vystrelila na strelnici
Nie som proti tetovaniu ako takému, ale je to trvalé. Farba vlasov? Dnes blond, zajtra hnedé, potom čierne - dá sa to zmeniť. Náušnica v uchu, krúžok v nose, alebo iné takéto ozdoby odstrániš kedykoľvek, ale tetovanie už nikdy.


Olice - nemám právo a ani nechcem ti zasahovať do tvojej výchovy, ale tu ide o zdravu stávku a nie o blbosť. Veď ten učiteľ chcel, aby mal tvoj syn lepšie výsledky. Podľa mňa je to teraz o dôvere a dodržaní chlapského slova medzi učiteľom a tvojím synom. Veď ak si dnes zafarbí vlasy na blond, kde je napísané, že o týždeň si ich nemôže yafarbiť na pôvodný odtieň.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

tutiola Pozri príspevok
Nie som proti tetovaniu ako takému, ale je to trvalé. Farba vlasov? Dnes blond, zajtra hnedé, potom čierne - dá sa to zmeniť. Náušnica v uchu, krúžok v nose, alebo iné takéto ozdoby odstrániš kedykoľvek, ale tetovanie už nikdy.


Olice - nemám právo a ani nechcem ti zasahovať do tvojej výchovy, ale tu ide o zdravu stávku a nie o blbosť. Veď ten učiteľ chcel, aby mal tvoj syn lepšie výsledky. Podľa mňa je to teraz o dôvere a dodržaní chlapského slova medzi učiteľom a tvojím synom. Veď ak si dnes zafarbí vlasy na blond, kde je napísané, že o týždeň si ich nemôže yafarbiť na pôvodný odtieň.
Vieš, každý rodič musí čítať aj medzi riadkami, keď mu dieťa niečo hovorí a každý to svoje pozná. Ja som to vtedy napísla v návale emócii a hádam som ani neurobila dobre. Čo sa týka výchovy, ja len asi toľko, že nikto nie je dokonalý....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Olice Pozri príspevok
Ja som asi krutá, ale zlodejom by mali na výstrahu ruku odtínať. Hádam by sa menej kradlo.
Ja som tiež za. Buď by sa Slovensko stalo národom bezrukých, alebo by si každý dobre premyslel či niečo "čmajzne". A hlavne by boli zlodeji ľahko čitateľní.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Ja som tiež za. Buď by sa Slovensko stalo národom bezrukých, alebo by si každý dobre premyslel či niečo "čmajzne". A hlavne by boli zlodeji ľahko čitateľní.
No možno by nemali odvahu aspoň kandidovať v politike.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
tutiola Pozri príspevok

ale tu ide o zdravu stávku a nie o blbosť. Veď ten učiteľ chcel, aby mal tvoj syn lepšie výsledky. Podľa mňa je to teraz o dôvere a dodržaní chlapského slova medzi učiteľom a tvojím synom.
A niekedy ide aj o nezdravú stávku :" učiteľka versus vnuk" ak si polepšíš známku z chémie na jednotku ,odrežem si malíček.
Myslíte, že mal šancu opraviť si ju?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Šanca je vždy - a motivácia je to véééééľmi, véééľmi silná
Ja som našťastie nikdy nemala takých učiteľov, ktorí by ma museli takto motivovať.
Ale byť pani riaditeľkou, zamyslela by som sa nad výchovnou motiváciou pani učiteľky.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No možno by nemali odvahu aspoň kandidovať v politike.
Mno to by vyzeralo pri hlasovaní,,
1. vyloženie nôh na stôl
2. sem tam náhodou stlačiť jedno z 3 tlačidiel

Niekedy mám pocit ako by to bolo tomu aj pri dnešných hlasovaniach...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zaujímavé je, že pred 2 týždňami sa vraj pokúsili ukradnúť také isté auto neďalekému susedovi a on nás neupozornil, pri krádeži jeho auta ich niekto vyrušil. Zasa som potešená. Ja by som im to hne´d na druhý deň hlásila, aby si dávali pozor. No čo už, nejde o život...ale keby som chytila tých "odborníkov" určite by im o život išlo. A susedovi sa tiež zajtra poďakujem. Ich auto parkuje bližšie, ale ešte ho majú v oprave.
Naposledy upravil ALDA : 01.07.09 at 22:09
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Heli,mne by už bolo jedno či mi ukradli auto, lebo mňa by v tú chvíľu trafil šľak.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Melnick Pozri príspevok
Heli,mne by už bolo jedno či mi ukradli auto, lebo mňa by v tú chvíľu trafil šľak.
Mňa netrafil aj vďaka skvelým priateľkám a priateľom - poraďákom s ktorými som prežila krásny deň.
Musíš brať z toho negatívneho to pozitívne. Syn mi povedal: mami možno to tak malo byť, čo ak by sme boli havarovali, alebo by sa kazilo, ale nikto sa nezranil a nech sme zdraví./asi sa tak utešuje aj on sám/
Som im vďačná, že ma na stretko poslali a aj odviezli do BA. Aspoň mali odo mňa pokoj. Aj ráno idú na políciu a ja robiť výplaty, zasa budem myslieť na niečo iné.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Cestou do práce som mala skoro " havárku ". Keď som predbehovala spomalené auto, asi dva metre predomnou vyhodil smerovku a chcel predbehnúť autobus pred ním. Skoro sme sa tresli, bolo počuť len piskot kolies a rachot mojich tašiek zo zadného sedadla na zem. Stihla som naňho len zatrúbiť, ale až sa mi triasli ruky.Myslela som,že je to nejaký - s prepáčením- blbý róm, ale na moje počudovanie,keď som ho potom predbehla,zistila som ,že je to chlap okolo 5O-ky, ktorý sa zrejme nepozrel do " späťáku".
A vraj ženy sú zlé vodičky a podľa môjho šéfa ironicky konštatuje ,že im patrí do rúk vareška a ešte niečo!
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ono sú takí, ktorí sa rozčuľujú, že policajti pokutujú za pomalú jazdu. Mám také skúsenosti, že viac musím dávať pozor na pomalých vodičov, lebo nikdy nevieš čo urobí. Ak ide rýchlo tak mi to signalizuje, že dotyčný si to ide rovno, ale ak ide pomaly tak musím čakať že alebo zastaví, alebo v poslednej chvíli dá blinker a odbočí. Raz sa nám stalo, že sme museli takto rýchlo zabrzdiť a na zadnom sedadle sme viezli slivovicu a jedna fľaša sa rozbila. Bolo ju cítiť dobre dva týždne. Ale hlavná vec hnedoočka, že sa tebe a ani nikomu nič nestalo a ja ti prajem, aby sa ti dnes už nič horšie nestalo. Pekný deň.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
abel Pozri príspevok
Ja som to tiež vždy hovorila, že zlodejom by mali ruky odťať, ale pri čítaní tohoto článku mi nebolo všetko jedno... http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-a...ky-i-nohy.html
Ano je to kruté, ale každý ďalší si dobre rozmyslí či bude kradnúť. Keby kradol jedlo, že je hladný ale mobil? U nás by takáto spravodlivosť dopadla určite tak, že by odsúdili človeka, ktorý to urobil prvý krát. Platí tu síce zákon 3X a dosť, ale prax je iná.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Narodilo sa nám krstniatko, dnes o šiestej ráno doma a za pomoci otca, ktorého poúčali cez telefon. Ešte stále som v šoku.


Doplnenie:
Tak máme Emu, 2720 gramov a 49 cm. Obe sú v poriadku. Juj, už sa teším, kedy ju uvidím.
Naposledy upravil ZuzanaP : 02.07.09 at 08:40 Dôvod: doplnenie
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

ZuzanaP Pozri príspevok
Narodilo sa nám krstniatko, dnes o šiestej ráno doma a za pomoci otca, ktorého poúčali cez telefon. Ešte stále som v šoku.


Doplnenie:
Tak máme Emu, 2720 gramov a 49 cm. Obe sú v poriadku. Juj, už sa teším, kedy ju uvidím.
Blahoželám a hlavne odvážneho oteckovi.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak nas dnes skoro zramovala autoskola...

mame take blbe parkovanie, ze cuvam rovno na hlavnu cestu... samozrejme rychlost nedorzi pomaly nikto... navyse kusok od nas je krizovatka... sem-tam sa aj najde niekto, kto spomali zablika a pusti ma... prave dnes isla autoskola, isla pomaly a len troska zadkom sme trcali do cesty aby sofer videl na cestu a nebyt toho ze sa manzel vratil nazad dopredu tak by nas autoskola nabrala... ani len nestocil trosku volant aby nas obisiel... pritom tam mal miesto nato... potom sme sli za nim radsej s odstupom ale isli priiiiserne... pomalicky... na kruhovom pomaly tiez nedal prednost... no katastrofa...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Narodilo sa nám krstniatko, dnes o šiestej ráno doma a za pomoci otca, ktorého poúčali cez telefon. Ešte stále som v šoku.


Doplnenie:
Tak máme Emu, 2720 gramov a 49 cm. Obe sú v poriadku. Juj, už sa teším, kedy ju uvidím.
Veľmi gratulujem a prajem veľa zdravia. A gratulujem aj oteckovi k odvahe, zážitku, výdrži a najmä malej dcérke. A mamičke tiež za odvahu, že to zvládla aj bez lekárov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andreaS Pozri príspevok
tak nas dnes skoro zramovala autoskola...

mame take blbe parkovanie, ze cuvam rovno na hlavnu cestu... samozrejme rychlost nedorzi pomaly nikto... navyse kusok od nas je krizovatka... sem-tam sa aj najde niekto, kto spomali zablika a pusti ma... prave dnes isla autoskola, isla pomaly a len troska zadkom sme trcali do cesty aby sofer videl na cestu a nebyt toho ze sa manzel vratil nazad dopredu tak by nas autoskola nabrala... ani len nestocil trosku volant aby nas obisiel... pritom tam mal miesto nato... potom sme sli za nim radsej s odstupom ale isli priiiiserne... pomalicky... na kruhovom pomaly tiez nedal prednost... no katastrofa...
Najväčšia chyba mnohých šoférov pri parkovaní vozidla a je jedno či ide o výjazd na hlavnú cestu , či z parkoviska pri nejakom maličkom obchodíku , alebo hypermarkete...
A keby to bol tirák ???
Ani šrotovné nepomôže .....

Ja osobne sa vždy snažím zaparkovať VŽDY tak , že na parkovacie miesto nacúvam ...
Má to svoje opodstatnenie :
- pri výjazde vidím na cestu
- rýchlejší výjazd , odpich a jedu ...
- v prípade nutnosti odťahu sa auto len pripne na lano a jede . Nemusím ručne maturovať - tlačiť - von z parkingu a až potom zapnúť za odťah ...

Proste sú to moje skúsenosti , myslím , že 30 rokov za volantom stačí ...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

buchac: no bohuzial nemame na vyber, asi tazko budem cuvat na miesto z hlavnej cesty, ked za mnou je xy aut... to je jedna vec a druha vec je, ze ked cuvam vidim lepsie ako keby som isla predkom... no a kamiony maju zakaz na sidlisko... ked cuvam, tak vojdem max 20cm do cesty... ale ked mam ist cumakom, tak musim celym predkom auta vojst aby som videla na cestu... bohuzial ta cesta je este aj oblukoveho tvaru a miesta su akoby vnutri obluku, nie na vonkajsej strane, odkial by sme videli ovela lepsie na situaciu siroko daleko...

navyse tu mame este aj jednu velmi zaujimavu krizovatku, na kt. su caste dopravne nehody... vyjazd od panelakov do tej krizovatky je v rovnakom postaveni ako ked ja vycuvavam z parkovacieho miesta... a oproti tomu vyjazdu umiestnili zrkadlo... skvelaaaa to vec... bohuzial nie nadlho... daky dement (slusnejsie ma nenapada) ho ohol smerom nadol a tak uz neplni svoju funkciu...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Veľmi gratulujem a prajem veľa zdravia. A gratulujem aj oteckovi k odvahe, zážitku, výdrži a najmä malej dcérke. A mamičke tiež za odvahu, že to zvládla aj bez lekárov.
Aňuška Pozri príspevok
Blahoželám a hlavne odvážneho oteckovi.

Ďakujem všetký, sa teším, kedy ju konečne uvidím. Môj drahý od vzrušenia povedal, že má 49 kíl, namiesto cm.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať