Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ajulka33 keď chceš mať vyšší plat, máš dve možnosti. Buď sa skamarátiš s nevestou šéfa, alebo si budeš robiť iba svoju robotu. Ostatné jednoducho nevieš. A keď šéf bude chcieť, aby si to vedela robiť, musí Ti za to zaplatiť. Koňovi, ktorý dobre ťahá nezvyknú ďakovať.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahoj, mna dnes rozculil manzel. Mal priniest marhule, chcela som spravit zopar poharikov dzemu. Este som prizvukovala, nech to neprezenie, lebo teraz nemam cas sa hrajkat so zavaranim, potrebujem zauctovat, tesne pred 25-tym ideme na dovolenku, tak to musim stihat a on toho doniesol skoro 15 kg .....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Ahoj, mna dnes rozculil manzel. Mal priniest marhule, chcela som spravit zopar poharikov dzemu. Este som prizvukovala, nech to neprezenie, lebo teraz nemam cas sa hrajkat so zavaranim, potrebujem zauctovat, tesne pred 25-tym ideme na dovolenku, tak to musim stihat a on toho doniesol skoro 15 kg .....
ak nie sú mäkké, zavar pár pohárov , upeč koláč, ak sú prezreté, rozmixuj , pridaj cukor a daj zmraziť...džemu urob toľko, koľko si plánovala
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

buchač Pozri príspevok
Na vojne sme mali jedno príslovie .
Prepáč , ale toto sedí na Tebou uvedené ako riť na šerbeľ :

" Jeden iniciatívny blbec je horší ako rota záškodníkov !!!!! "

Vysvetľovať hádam nemusím ...

U nás, v bývalej práci, sa zvyklo hovoriť: "Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ".
Dodnes si to pamätám.
A v terajšej práci - nerobím nič naviac, pokiaľ nemusím, náhodou si zvyknú a potom budem "dievča pre všetko". A samozrejme zaplatiť by to nemal kto.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

volala mi teraz pani zo zdravotnej poistovne, ze mi nahadzuje rocne zuctovanie a uvadzam tam ineho zamestnavatela ako mi oni eviduju.... uz som to tu raz pisala, ze to bola kolegyna riesit osobne a zda sa, ze sa doklady o tom kdesi zapatrosili....

takze fajn, som podla zdravotky zamestnana inde... idem teda zavolat svojmu novozistenemu zamestnavatelovi ze mi doteraz neposlali vyplatu

teraz vazne, mam sa tam zastavit a doriesime to... musim jej dat cestne prehlasenie, ze som v tej firme nebola nikdy zamestnana...

len tak na okraj by ma zaujimalo ci dana firma ma skutocne dako nezamestnava a namiesto mna tam trebars pracuje niekto iny
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Alebo ani nepracuje, len plat dostáva!
0 0
Alex18 Alex18

Alex18 je offline (nepripojený) Alex18

V zdravotnej poisťovni si robia, čo chcú. Ja som tam bola asi pred 5 rokmi s tým, že nemám v poriadku papiere. Tak som tam išla, papiwere doniesla a vybavila som si to. Tento rok mi zistili to isté. Nešklo mi to do hlavy. Veď som to už vybavila, tak prečo ma kvôli tomu volajú znova. U nich tuším platí, že pravá ruka nevie čo robí ľavá.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Rozčuluje ma, že ma stále dokážu rozčúliť tí istí klienti
Človek sa im snaží pomôcť ako sa dá, vysoko nad rámec svojich povinností...... Ale nikdy nie sú spokojní. Vždy nájdu niečo, čo sa im nepáči, čo by mohlo byť lepšie... Tvária sa, akoby som ani nemala iných klientov, že sú len oni a hotovo.
Bohužiaľ, stále platí: Za dobrotu, na žobrotu
alebo: Podaj čertovi prst a schmatne Ti celú ruku
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

buchač Pozri príspevok
Na vojne sme mali jedno príslovie .
Prepáč , ale toto sedí na Tebou uvedené ako riť na šerbeľ :

" Jeden iniciatívny blbec je horší ako rota záškodníkov !!!!! "

Vysvetľovať hádam nemusím ...

u nás sa hovorilo: INICIATÍVNY BLBEC JE HORŠÍ AKO TRIEDNY NEPRIATEĽ... staršie a stredné ročníky pochopia, mládež vygúgli
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mirpo Pozri príspevok
Rozčuluje ma, že ma stále dokážu rozčúliť tí istí klienti
Človek sa im snaží pomôcť ako sa dá, vysoko nad rámec svojich povinností...... Ale nikdy nie sú spokojní. Vždy nájdu niečo, čo sa im nepáči, čo by mohlo byť lepšie... Tvária sa, akoby som ani nemala iných klientov, že sú len oni a hotovo.
Bohužiaľ, stále platí: Za dobrotu, na žobrotu
alebo: Podaj čertovi prst a schmatne Ti celú ruku

no a to ešte majú aj tú drzosť sa opýtať, keď prevrátiš očami nad ďalšími nemožnými požiadavkami a blbosťami, čo máš za nich riešiť, že - počúvaj, Marianna, nenabrala si si toho na seba priveľa?
No nezabili by ste ich?!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Hansa Pozri príspevok
U nás, v bývalej práci, sa zvyklo hovoriť: "Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ".
Dodnes si to pamätám.
A v terajšej práci - nerobím nič naviac, pokiaľ nemusím, náhodou si zvyknú a potom budem "dievča pre všetko". A samozrejme zaplatiť by to nemal kto.
a tento príspevok som prehliadla - prepáčte mi, že som písala to isté
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
firma celé roky nepoužíva pečiatku/neviem o zákone, ktorý by to výslovne prikazoval/...a teraz zrazu daňáku vadí že na kvartálnom výkaze štempel firmy nie je...a hned venovali kopec bubákov na poštovné s výzvou aby okamžite doplnili pečiatku, lebo ho budú považovať ze nedoručený a dajú pokutu...čoho sa ešte dožijeme?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

nešil, pošli im doporučene otázku v zmysle akého zákona a paragrafu je organizácia povinná mať štempeľ
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mnooo, je to daňový úrad malacky...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

brm Pozri príspevok
mnooo, je to daňový úrad malacky...
...stretla som sa aj s takým niečím, že vyžadovali Podpis, text "Pečiatku nepoužívame" a boli šťastní a spokojní.... len už neviem, ktorá z tých milých firiem to bola....A trvaj na tom, nech Ti úradník presne napíše §, ods., písmeno a ZÁKON, ktorý prikazuje používanie pečiatky, a komu prikazuje používanie pečiatky, a akej...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

no neviem... rozmyslam ci som fakt ja ta zla... urob cloveku dobre.... a za kazdou vtipnou poznamkou ci narazkou sa mam hned akoze ospravedlnovat??? kde to preboha zijeme??? bohuzial nie je to skusenost len z tohto fora... a to si kolkokrat davam sakra pozor na prsty co napisem, aby to malo hlavu patu a nikoho neurazalo...

to len tak pomimo...
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
mala som strašný deň. okolo desiatej som dozvedela že dotyčná osoba ktorá mi dlží peniazmi, a vraj veľmi zle stojí s financiami, zrazu rozbyje auto a nato reakcia, musíme kúpiť nové auto a aj kúpili. . to je už drzosť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andreaS Pozri príspevok
no neviem... rozmyslam ci som fakt ja ta zla... urob cloveku dobre.... a za kazdou vtipnou poznamkou ci narazkou sa mam hned akoze ospravedlnovat??? kde to preboha zijeme??? bohuzial nie je to skusenost len z tohto fora... a to si kolkokrat davam sakra pozor na prsty co napisem, aby to malo hlavu patu a nikoho neurazalo...

to len tak pomimo...
A prečo .....či ..?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

aaaaale nemam rada ked sa veci nazvu zlym pojmom, tak to chcem opravit a zato som si usluzila dnes zevraj si mam dat pozor co hovorim ze to moze ublizit...

navyse na inom portali som chcela v dobrom poradit a nakoniec za dobrotu na zobrotu...

tak sa to vo mne dako nakopilo a prestavam chapat, preco sa ludia takto spravaju...

rozumiem ze niekto niecomu nerozumie ale uz ma proste vytaca ked denne najdem x roznych tem a lenivy prispievajuci si neprecitaju zakladne veci, nakoniec suuuuurne poradte a vzdy sa najde aj niekto kto vyhovie aj tymto nedockavcom a co ma vytoci este viac je, ked nejaky nedockavec ani nevie pockat na odpoved v jednej teme a zalozi identicku ale do ineho okruhu... ale o tom som uz pisala...

mne niekedy staci sa takto z toho "vypisat" a je mi dobre...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alla66 Pozri príspevok
ak nie sú mäkké, zavar pár pohárov , upeč koláč, ak sú prezreté, rozmixuj , pridaj cukor a daj zmraziť...džemu urob toľko, koľko si plánovala
Presne to som spravila, len ma nastval lebo namiesto domacnosti, co som chcela dat doporiadku ked maly cez den spal (lebo ked je u babiny a po nociach musim venovat cas uctovaniu) tak som stala pri dzeme (nemohla som dat do mraznicky nezmestilo sa mi tam toho uz skoro nic). Toto mi spravil nedavno z jahodami, uz ho pre ziadne ovocie neposlem, lebo namiesto uctovania budem predavat dzemy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať