Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Bionda Pozri príspevok
Mne sa v piatok stala dosť nepríjemná vec. Potrebovala som sa dať ostrihať- strih mám od mojej kaderníčky a teraz má dovolenku- ja blbá som išla do Klier-u a tak ma nakrivo a schodovito tá "osoba" zhovä...la, že ja som sa nezdržala .... a rozplakala sa.... no bolo to strašné!( vlasy vzadu vypadajú skôr na hryzené ako strihané) také schody , ja sa nemôžem ani vidieť v zrkadle ( moja kader. príde z dov. až v stredu- kvôli mne hneď ako príde - aj keď ešte nepracuje- ma vybaví). Záver znie, nikdy sa tlakom času, nedajte zlákať ostrihaním u neznámej kaderníčky- vyhnete sa tak stresu a vlastnému zhyzdeniu
Už to nejako vydržím...
Prevádzku, v ktorej pracovala moja kaderníčka šikulka Miriam, s ktorou som bola veľmi spokojná, behom pár dní ešte na jar zrušili a ja som nevedela, kam mám ísť. To neviem ani doteraz, lebo tiež som išla do Klier-u. No hrúza. Ostrihanie nič moc, úprava vlasov takmer žiadna, iba vysušenie a ešte ma chcela obtiahnuť o 10 eur, lebo že mi už vydala. Žiadna profesionalita, hlavne že ceny majú superprofesionálne.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Andy a AnnaK počujte a viete vy vôbec, aký účes je módny? Andy vlásky ošklbané, ohryzené sú asik moderné. Nie, že by som tomu rozumela, ale z vaších príspevkov som to pochopila. A profesionálky vám to predviedli a vy takéto reakcie a toľko € to stálo.
Andy hlávku hore, pár krát sa prejdi po pešej zóne v NR a zajtra bude pol Nitry mať tvoj model.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

presne tak. História je toho "živým" príkladom - akúkoľvek hovadinu na seba oblečiem a budem to nosiť s hrdosťou, ujme sa to ako superperfektný módny hit... Takže žiadna oprava účesu - len to Ty nechaj tak a uvidíš, na superstretku už budeme ohryzené všetky
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Marianna01 Pozri príspevok
presne tak. História je toho "živým" príkladom - akúkoľvek hovadinu na seba oblečiem a budem to nosiť s hrdosťou, ujme sa to ako superperfektný módny hit... Takže žiadna oprava účesu - len to Ty nechaj tak a uvidíš, na superstretku už budeme ohryzené všetky
Pridám aj svoju čerstvú skúsenosť z návštevy za veľkou mlákou. Toľko hovadín na sebe ako v NY najmä na Time square, som nevidel. čím väčšiu hovadinu na sebe, tým si viac inn. Napríklad krásna blond baba, na sebe nádherné šaty a obuté gumáky aké ja nosím do záhrady. Vlasy ani nebudem komentovať. Najviac sa mi páčila jedna úplne hore bez, iba prsia mala posypané akýmsi práškom.( možno cukor- neskúšal som bola pri mne manželka).
Ja som si pripadal strašne normálny, tak som urobil aspoň čo bolo v mojich možnostiach, šiltačku nabok, vrazil tmavé okuliare a tváril sa ako malý boh.
Takže s Tvojim účesom si nerob starosti, určite je dobrý.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dievčatá a búchač+ ibaka, konečne som sa od piatku aj zasmiala.... vyhýbala som sa zrkadlu, lebo keď som sa videla, slzy sa mi tlačili do očí- úplne vážne.... dcéra mi to ako- tak aspoň, aby som ako človek vypadala- dorovnala- čo sa odvážila, ostatné musím rozčochrať ( len pri mojich 5tich vlasoch v 10- radoch to nemá dlhé trvanie)- aspoň keby to nebolo tak hrozne krátke, prešla som aj fázou, že či by v tomto prípade nebolo vhodnejšie byť holohlavá - ale viete si ma tak predstaviť- v mojom veku? Hela asi mrieš od smiechu.....
Ale zajtra je môj deň - idem ku kaderníčke
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bionda Pozri príspevok
( len pri mojich 5tich vlasoch v 10- radoch to nemá dlhé trvanie)
Ale zajtra je môj deň - idem ku kaderníčke
ideš sa zbaviť aj toho zbytku na hlave
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma Pozri príspevok
ideš sa zbaviť aj toho zbytku na hlave
Ja áno , idem na holáka hrubokrkého .....
Tak ako vždy ....

0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Idem si dať k mojej kaderníčke opraviť zkazené- aspoň čo sa bude dať takto chodiť nemôžem....
Per Buchač- ty tu neprovokuj, ja tak skončiť - nerada
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

buchač Pozri príspevok
Ja áno , idem na holáka hrubokrkého .....
Tak ako vždy ....

To máš fotku z "občianky"?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
To máš fotku z "občianky"?
To je pohľad odzadu ...

Toto zasa zpredu :

0 0
jana9782 jana9782

jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

Včera sa po 3.mesiacoch vrátila kamarátka z CR,zavolala mi,že ako sa mám,a že už je doma,a či si nepôjdeme k večeru sadnúť do miestnej "krčmy",poklebetit (ako ináč),pokecať čo nové a tak... Dohodli sme sa na 18:00,aj sme sa stretli.Teda vlastne sadnúť pred krčmu do tzv."ceľatníka",lebo dnu sa dlho vydržať nedá... Keď som šla objednať,stála vedľa mňa dcérka,a v ruke držala malú športovú plastovú fľašu s vodou,s ktorou vážne chodí všade! Aj keď sa ideme prejsť,fľaša v vodou MUSÍ BYŤ!!! No ale keď to zbadal "čašník" že dieťa má v ruke niečo,čo nebolo kúpené tam...myslela som,že k infarktu mi veľa nechýba! Poznám ho vyše 7.rokov,viem že má zvláštny zmysel pre humor,a vatšinou ked má blbé poznámky,ho dokážem "zrušiť" ako žiadosť na byt jedinou vetou,ale včera...spustil na mňa,pred "krčmou" plnou cudzích ľudí,taký rev,akoby ma práve usvedčili zo 100.násobnej vraždy... nebola som schopná mu nič povedať,môj mozog pracoval na minime...ešte menej... Len som dvihla obočie,s vypúlenými očami na neho pozerala,a zmohla sa na: "Marek Ty si kret...!" S takou dobrou náladou som tam šla... Náš zákazník-náš pán...dávno neplatí
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Cez obed som telefonovala s kamarátkou, ktorej sa v sobotu narodil chlapček Malý je zdravý a plný života, čo nám dal hlasno najavo
Hneď sa mi zdá byť deň krajší, keď viem, že ona aj malý sú vporiadku.
A čo ma riadne prekvapilo - jej manžel bol pri pôrode
Už sa teším, kedy ich uvidím.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa dnes potešilo, že som našla našu Zitku na facebooku a že si ma pridala medzi priateľov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mňa tiež potešilo, že si ma Elenka Navrátilová a Zitka pridali na facebooku medzi priateľov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

mirpo Pozri príspevok
Cez obed som telefonovala s kamarátkou, ktorej sa v sobotu narodil chlapček Malý je zdravý a plný života, čo nám dal hlasno najavo
Hneď sa mi zdá byť deň krajší, keď viem, že ona aj malý sú vporiadku.
A čo ma riadne prekvapilo - jej manžel bol pri pôrode
Už sa teším, kedy ich uvidím.
Je to milé. Aj môj zať bol pri pôrode svojich dcér. Dnešní mladí ockovia už idú s dobou a to je veľmi dobré.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Mňa teraz potešilo, že som konečne zahlušila dotieravú, ale maximálne dotieravú muchu , ktorá má jedovala a zapásila so mnou od 11 hodiny. A je konečne po nej...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ALDA Pozri príspevok
Andy a AnnaK počujte a viete vy vôbec, aký účes je módny? Andy vlásky ošklbané, ohryzené sú asik moderné. Nie, že by som tomu rozumela, ale z vaších príspevkov som to pochopila. A profesionálky vám to predviedli a vy takéto reakcie a toľko € to stálo.
Andy hlávku hore, pár krát sa prejdi po pešej zóne v NR a zajtra bude pol Nitry mať tvoj model.
Nepozeráte náhodou koncert k sedemdesiatinám Karla Gotta? Viera Špinarová bola asi v tom spomínanom salone. Ak je toto elegancia a moderné tak zbohom rodina.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Maruška54 Pozri príspevok
Nepozeráte náhodou koncert k sedemdesiatinám Karla Gotta? Viera Špinarová bola asi v tom spomínanom salone. Ak je toto elegancia a moderné tak zbohom rodina.
Maruška, to si mohla skôr...už pozerám...vdaka
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

adi11 Pozri príspevok
Maruška, to si mohla skôr...už pozerám...vdaka
Aj ja som hneď prepla
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A ja nemám čo prepnúť, káblovka odhlásená,odpojená, magio ešte nezapojené. Ale nemvadí, veď mám poradu a hafana a ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať