Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Barbara Pozri príspevok

na druhej strane som v šoku, lebo na august sa nám ohlásila daňová kontrola fujha a to ich napadlo prísť teraz cez dovolenkové obdobie.
Takže v nasledujúcich dňoch obmedzím moju " aktivitu" na Porade, lebo musím kontrolovať daň. vyhlásenia, aby vše dopadlo dobre.
Prídu 20.augusta.

Barbarka / to je srandovné/ akoby si bola nejaká ničiteľka....takže Barbara prajem ti nech ti to prebehne všetko k úplnej spokojnosti s tými našími "orgánmi" daňovými
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Barbara Pozri príspevok
čaute, no dnes ma ohromne potešilo, že moja platonická láska Schumi bude vo F1 suplovať Massu. jóój to sa veľmi teším. Keď sa objavil vo F1, bol mojím miláčekom a teraz HO zase uvidím jazdiť, to bude fantázia. Keď prestal jazdiť už som F1 nepozerala, ale teraz znovu budem kukať F1. jaj ani si neviete predstaviť aká som sťastná/ lenže čo ja mám z toho/, aspoň keby mi poslal 1% z jeho príjmu,ako bolestné keď mu tak fandímhmmm, to by mi stačilo asi na celý môj život.

na druhej strane som v šoku, lebo na august sa nám ohlásila daňová kontrola fujha a to ich napadlo prísť teraz cez dovolenkové obdobie.
Takže v nasledujúcich dňoch obmedzím moju " aktivitu" na Porade, lebo musím kontrolovať daň. vyhlásenia, aby vše dopadlo dobre.
Prídu 20.augusta.
Však do 20 skontroluješ aj vlaňajšie dane. Určite Ti to dobre dopadne, neboj sa. Si šikulka.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
tak som tu zas, nevydržala som to " obmedzenie" na Porade teraz som si dala pauzu od toho kontrolovania. budú kontrolovať roky 2004-2007. jaajj

ďakujem Vám za podporu.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Barbara Pozri príspevok
tak som tu zas, nevydržala som to " obmedzenie" na Porade teraz som si dala pauzu od toho kontrolovania. budú kontrolovať roky 2004-2007. jaajj

ďakujem Vám za podporu.

Držím palce!!! Pevné nervy...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

hmmm, len tak by ma zaujímalo, čo by kontrolovali keby zhoralo???
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

willma Pozri príspevok
hmmm, len tak by ma zaujímalo, čo by kontrolovali keby zhoralo???
no tuším by určili daň podľa iných pomôcok
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Dáša_ Pozri príspevok
no tuším by určili daň podľa iných pomôcok
myslíš od buka do buka?
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
hmmm, len tak by ma zaujímalo, čo by kontrolovali keby zhoralo???
Aj mňa to napadlo, asi je to naša choroba z povolania
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Anicka, vsak to skus podpalit...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tetrisss Pozri príspevok
Anicka, vsak to skus podpalit...
Radšej nech neskúša - prišlo by sa na to
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tetrisss Pozri príspevok
Anicka, vsak to skus podpalit...

no, niektori údajne majú archivy v záplavovej zóne - tam, kde skoro s istotou príde každý rok ku povodni
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja trosku mimo dani. Kamoska zaplatila dlh po neplaticoch, dost vysoka suma, ale potrebovali sa dostat k bytu, tak im nic ine nezostavalo. Tiez ich dost stala prerabka, lebo byt bol v katastrof.stave. Na byte boli vsak uroky, ale vsetci aj na miestnom urade im vraveli, ze to sa zvykne odpustat, ze nech sa toho neboja. Tak si na jar podali ziadost o odpustenie. Zaciatkom jula poslanci rozhodovali, ci odpustia alebo nie. Kamaratka volala trom poslankyniam, aby zistila o com rozhodli, a vsetky tri jej habkali do telefonu a povedali, ze oni sa tomuto velmi nevenovali a bla bla....podali jej dost zavadzajucu informaciu. Mna dost rozculilo to, ze ta vec bola jednohlasne schvalena, tak ako je mozne, ze traja poslanci (a urcite nie su jedini) nevedia, co odhlasovali....za co su platení, len aby zdvihli ruku ked sa im prave zachce, alebo len aby ako somári prikyvovali, ked im to niekto prikaze? Nemali by robit tak aby to bolo v prospech ludi, ktorí ich volili? Ja viem, ze som asi naivna.....Uz teraz chapem, ako je mozne ze sa odsuhlasi stavba dalsieho panelaku len par metrov od Vasho domu, ze si mozete so spoluobyvatelmi cumet do tanierov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

nika.sum Pozri príspevok
Ja trosku mimo dani. Kamoska zaplatila dlh po neplaticoch, dost vysoka suma, ale potrebovali sa dostat k bytu, tak im nic ine nezostavalo. Tiez ich dost stala prerabka, lebo byt bol v katastrof.stave. Na byte boli vsak uroky, ale vsetci aj na miestnom urade im vraveli, ze to sa zvykne odpustat, ze nech sa toho neboja. Tak si na jar podali ziadost o odpustenie. Zaciatkom jula poslanci rozhodovali, ci odpustia alebo nie. Kamaratka volala trom poslankyniam, aby zistila o com rozhodli, a vsetky tri jej habkali do telefonu a povedali, ze oni sa tomuto velmi nevenovali a bla bla....podali jej dost zavadzajucu informaciu. Mna dost rozculilo to, ze ta vec bola jednohlasne schvalena, tak ako je mozne, ze traja poslanci (a urcite nie su jedini) nevedia, co odhlasovali....za co su platení, len aby zdvihli ruku ked sa im prave zachce, alebo len aby ako somári prikyvovali, ked im to niekto prikaze? Nemali by robit tak aby to bolo v prospech ludi, ktorí ich volili? Ja viem, ze som asi naivna.....Uz teraz chapem, ako je mozne ze sa odsuhlasi stavba dalsieho panelaku len par metrov od Vasho domu, ze si mozete so spoluobyvatelmi cumet do tanierov.
Iba sa čudujem tej Tvojej kamarátke, že nešla na to zasadnutie zastupiteľstva. Veď všetky zasadnutia sú verejné. Mohla sa hneď tam presvedčiť, kto ako hlasoval. A keby sa bola prihlásila a ešte aj osobne požiadala poslancov o odpustenie, určite by boli hlasovali inak.
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
Ja som v sobotu večer tak zakopla, že ešte dnes mám palec a dva prsty na ľavej nohe celé ubolené. Čo s tým, má to tak dlho bolieť?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Hepi Pozri príspevok
Ja som v sobotu večer tak zakopla, že ešte dnes mám palec a dva prsty na ľavej nohe celé ubolené. Čo s tým, má to tak dlho bolieť?
Tam dole je strašne veľa kostičiek, možno by to chcelo rentgen a sadru.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dáša_ Pozri príspevok
Tam dole je strašne veľa kostičiek, možno by to chcelo rentgen a sadru.
Rentgen určite, ale sádru na prsty nohy asi nedávajú ...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

veronikasad Pozri príspevok
Rentgen určite, ale sádru na prsty nohy asi nedávajú ...
kamarátka mala zlomený palec na nohe a dostala sadru, tuším po členok?? Už si nespomínam presne.

Ale poznám aj takých ľudí, čo ked si zlomia prst na ruke, tak si ho jednoducho prilepia leukoplastom o ten vedľajší a lekára ignorujú.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Hepi Pozri príspevok
Ja som v sobotu večer tak zakopla, že ešte dnes mám palec a dva prsty na ľavej nohe celé ubolené. Čo s tým, má to tak dlho bolieť?
Ja som tiež najprv zakopla chodila som takto asi dva mesiace, pri vystupovaní z autobusu som doskočila a zrejme "dorazila" zlomeninu. Mala som rozštiepenú kosť pri 2. prste na pravej nohe a skončila som s nohou v sadre až po koleno na 4 týždne.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mne ten leukoplast dali na chirurgii ... Prst som však mala len prasknutý, nie zlomený ...
Naposledy upravil veronikasad : 03.08.09 at 09:18
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

wagner Pozri príspevok
Iba sa čudujem tej Tvojej kamarátke, že nešla na to zasadnutie zastupiteľstva. Veď všetky zasadnutia sú verejné. Mohla sa hneď tam presvedčiť, kto ako hlasoval. A keby sa bola prihlásila a ešte aj osobne požiadala poslancov o odpustenie, určite by boli hlasovali inak.
neviem, preco nesla, ale s trojrocnym dietatom a muzom stale na sluz.ceste to bol asi problem. Ale nejde o vysledok hlasovania, nastastie to dopadlo dobre, odpustili im to. Mna len rozculil ten postoj tych poslancov, ako mozu hlasovat za nieco o com nevedia vobec nic a este sa k tomu tak hlupo priznat. Keby jej povedali, ze si uz nepamataju presne ako to dopadlo, ze nech zavola za chvilku, ze sa na to pozru....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať