Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

nika.sum Pozri príspevok
neviem, preco nesla, ale s trojrocnym dietatom a muzom stale na sluz.ceste to bol asi problem. Ale nejde o vysledok hlasovania, nastastie to dopadlo dobre, odpustili im to. Mna len rozculil ten postoj tych poslancov, ako mozu hlasovat za nieco o com nevedia vobec nic a este sa k tomu tak hlupo priznat. Keby jej povedali, ze si uz nepamataju presne ako to dopadlo, ze nech zavola za chvilku, ze sa na to pozru....
To máš síce pravdu, ale tú chvíľu by to dieťa bolo vydržalo. Mohla požiadať o prednostné prejednanie jej žiadosti. Neverím, že by jej neboli vyhoveli. Bežne sa to robí. Hneď po úvodných ceremóniách sa dá schváliť zmena o prejednanie žiadosti a to trvá možno päť minút. Pre dieťa by to bol tiež zážitok. Každá skúsenosť je na niečo dobrá. Aspoň uvidela, koho si voliči zvolili a utvorila si svoj názor.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

wagner Pozri príspevok
To máš síce pravdu, ale tú chvíľu by to dieťa bolo vydržalo. Mohla požiadať o prednostné prejednanie jej žiadosti. Neverím, že by jej neboli vyhoveli. Bežne sa to robí. Hneď po úvodných ceremóniách sa dá schváliť zmena o prejednanie žiadosti a to trvá možno päť minút. Pre dieťa by to bol tiež zážitok. Každá skúsenosť je na niečo dobrá. Aspoň uvidela, koho si voliči zvolili a utvorila si svoj názor.
Dakujem za radu, asi to nevedela. Ale nechapem preco riesite toto. Mala som pocit ze toto je lamparen. Mna rozculilo jednanie poslankyn. Vobec som tu nechcela riesit ci nieco schvalili alebo nie.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Neskutočne ma rozčúlila naša super suseda, ktorá nás obvinila, že naše ovocné stromy vo výške cca 3 m nad zemou, jej zničili 40 ročný plot, ktorý má sotva 1.5 m...
Ako vysvetliť niekomu, že ten plot chudák ide k zemi kvôli svojmu veku a nie konárom, ktoré su dva metre nad ním???
Och joj...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo sa mi dnes stalo?

Kolega prišiel do práce. V práci som ho vždy videla len v pracovnom oblečení. Dnes prišiel v civilnom. Nemohla som ho poznať, vyzeral ako Američan. Celkom iný človek.

Možno to bolo tým, že mal voľno, viac času na seba?!

A samozrejme som sa zamyslela nad sebou!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

práve ma "potešilo" zistenie, že som v podstate na tom tak fantasticky, že ani nemám nárok na náhradné výživné, takže hurá a poďme ho ďalej neúspešne sa domáhať aspoň akého takého výživného od sploditeľa.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
práve ma "potešilo" zistenie, že som v podstate na tom tak fantasticky, že ani nemám nárok na náhradné výživné, takže hurá a poďme ho ďalej neúspešne sa domáhať aspoň akého takého výživného od sploditeľa.
Poteší... Držím prsty pri vybavovaní.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Včera som môjho 82-ročného skorosvokra navigovala cez e-maily ako piecť koláč - jednoduchú bublaninu. Je to bývalý vojak tak potrebuje všetko dopodrobna, vymenili sme si 8 e-mailov a 3 sms bolo pol druhej keď koláč už bol v rúre a potom dlho nič až večer o pol jedenástej napísal že jedlý je ale pre návštevy nie. Toto ma potešilo a na druhej strane ma zarmútilo že balík od nás do Karlových Varov by letecky išiel 4-7 dní, chcela som totiž nejaké koláče upiecť a poslať mu. To tak jedine nejaké sucháre aby sa neskazili.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Maruška54 Pozri príspevok
Včera som môjho 82-ročného skorosvokra navigovala cez e-maily ako piecť koláč .
Tak to je fajn chlapík, keď v takom veku vie pracovať s PC a dokonca pečie...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dav Pozri príspevok
Poteší... Držím prsty pri vybavovaní.
vďaka, idem volať exekútora, čo sa im podarilo, mali ho ísť navštíviť osobne.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

s PC pracuje už dávno ale piekol prvýkrát lebo babička nás v januári opustila a on veľmi má rád koláče
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Maruška54 Pozri príspevok
s PC pracuje už dávno ale piekol prvýkrát lebo babička nás v januári opustila a on veľmi má rád koláče
musíš chodiť častejšie na návštevu ...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

keby to bolo Brno tak aj každý víkend
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

neuveríte, práve som dohovorila s exekútorom, "drahý" povinný sa preukázal pracovnou zmluvou, prvé bežné výživné by som mala mať na účte už tento mesiac a spolu s ním aj splátku dlžného výživného . Tolik štestí, tolik štestí. Aj keď z druhej strany moc by bodlo, dlžné splatiť naraz, ale čo už, keď neprší aspoň kvapkať riadne začne. A to som ešte zvedavá, či bude s dohodou a splátkami súhlasiť aj prokuratúra, lebo bolo súčasne daný návrh na trestné stíhanie vo veci neplatenia, ktorý bol prokuratúrou aj zrealizovaný. Alebo či budú trvať na úhrade kompletného dlžného výživného (čo by sa mi síce viac páčilo, ale predsa len nebudem až taká, len nech platí aj keď v splátkach)
Naposledy upravil willma : 05.08.09 at 10:13
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

willma Pozri príspevok
neuveríte, práve som dohovorila s exekútorom, "drahý" povinný sa preukázal pracovnou zmluvou, prvé bežné výživné by som mala mať na účte už tento mesiac a spolu s ním aj splátku dlžného výživného . Tolik štestí, tolik štestí. Aj keď z druhej strany moc by bodlo, dlžné splatiť naraz, ale čo už, keď neprší aspoň kvapkať riadne začne.
To ma teší. Aj tak nechápem tých "oteckov", čo neplatia na deti. To, že kašlú na bývalé manželky, dobre, ale na svoje vlastné deti? Môžu sa hanbiť!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

JarkaL Pozri príspevok
To ma teší. Aj tak nechápem tých "oteckov", čo neplatia na deti. To, že kašlú na bývalé manželky, dobre, ale na svoje vlastné deti? Môžu sa hanbiť!
Našťastie je to len "otec" dieťaťa, ostatného som bola ušetrená. A k tomu šťastiu - koľko je JACKPOT v LOTTO idem podať
0 0
Mircis Mircis

Mircis je offline (nepripojený) Mircis

Mna potesilo, ze je streda a uz len dva dni budem musiem strpiet moju protivnú kolegyňu a potom uz dovidenia:-)))
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

...našťastie kolegyňu nemám, ale horevyššie spomínaného svokra by som mohla.
Nakoľko v našej famílii je núdza o chlapov.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maruška54 Pozri príspevok
Včera som môjho 82-ročného skorosvokra navigovala cez e-maily ako piecť koláč - jednoduchú bublaninu. Je to bývalý vojak tak potrebuje všetko dopodrobna, vymenili sme si 8 e-mailov a 3 sms bolo pol druhej keď koláč už bol v rúre a potom dlho nič až večer o pol jedenástej napísal že jedlý je ale pre návštevy nie. Toto ma potešilo a na druhej strane ma zarmútilo že balík od nás do Karlových Varov by letecky išiel 4-7 dní, chcela som totiž nejaké koláče upiecť a poslať mu. To tak jedine nejaké sucháre aby sa neskazili.
Kuriér by to priviezol asi skôr
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mircis Pozri príspevok
Mna potesilo, ze je streda a uz len dva dni budem musiem strpiet moju protivnú kolegyňu a potom uz dovidenia:-)))
Myslíš 2x sa vyspinkám a cez víkend ju neuvidím, alebo: za dva dni tam končím?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Kazu Pozri príspevok
Myslíš 2x sa vyspinkám a cez víkend ju neuvidím, alebo: za dva dni tam končím?
alebo alt. 3: za 2 dni tam končí?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať