Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
liba2 Pozri príspevok
... a z takej informácie nevedno ani, či ponúka handry alebo hrnce , či sa mi oplatí vyjsť na to 3. posch.
zeby boli letne hrnce alebo letne naradie, mozno letne sperky,... uz si si mohol zvyknut, ze to bude oblecenie, obuv alebo cinske produkty, len tie momentalne neviem definovat
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Aj vy poniektorí máte tzv. fotografickú pamäť?. Tak Vám poviem, čo sa mi dnes prihodilo u lekára. V čakárni sme sedeli už dve a vošla ďaľšia mladá žena. Ja som v tom momente oči na nej nechala a lovila v pamäti...odkiaľ mi je známa jej tvár. Už počas debaty s prvou dámou mi došlo odkiaľ...no predsa z fotografie z porady (nie z nicku), ba dokonca aj meno (teraz už viem, že nepatrilo dáme z fotky). Sestričky som sa na meno nechcela opýtať, ale keď som vyšla z ordinácie do čakárne, riadila som sa príslovia " kto sa hanbí, má prázdne gamby"...podišla som k mladej dáme a opýtala sa na meno...ona mi odpovedala že je z Popradu. A ja som zistila, že som na omyle,ešte sme sa zasmiali, že asi má dvojníčku a odišla som skormútená, lebo som už vedela že meno,patrí inej poraďáčke a foto zasa inej. Tá obrovská podobnosť mi je ešte aj teraz pred očami.Pre istotu, keď som došla domov, pozrela som si fotografiu a ak to nebola ona, tak má naozaj dvojníčku. Škoda,veľká škoda, nečakané stretnutie by bolo súper, ale holt...niekedy pamäť klame, no čo už môžem si to dovoliť nie? Chcela som to napísať skôr, ale moja polovička má dovolenku a už nechcel viac čakať hladnýýý.
Naposledy upravil Zitulda : 31.08.09 at 16:00
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Už zase raz ma "potešila" jedna nemenovaná poisťovňa
Uzatvorila som poistku na dom - už ako vydatá. Na všetkých dokladoch som mala aktuálne údaje. Dnes mi poštou prišla potvrdená zmluva - samozrejme na priezvisko za slobodna. Mám tam ešte jednu poistku, ale 15.07.2009 som bola nahlásiť zmenu, len ju zrejme ešte nestihli nahodiť. Takže tam zase musím ísť.
Jednému klientovi volám pravidelne každý týždeň, aby vedel aké doklady má ešte doložiť. Dnes sa dostavil osobne, doniesol jeden papier a pýtal sa čo ešte...
a bolo toho ešte viac, ale to je už jedno

.... ale napriek tomu, keď ma teraz hoci čo hnevá, hocikto rozčuľuje, poviem si - hoď to za hlavu nebudem sa predsa zbytočne rozčulovať...
Už týždeň mám totiž v nemocnici kamarátku (24 r.) - po mozgovej porážke
- stále zisťujem, že život je nevyspytateľný a stále viac si začínam vážiť svoj život

PS: Potešilo ma, že kamarátka je už viac menej O.K, len nemôže dobre pohybovať pravou rukou a nohou.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

...mňa dnes potešilo to, že zajtra je sviatok a nejde sa do práce. Máme deň pre seba /ako pravý Slováčisko budem prať, variť, upratovať, ale večer si nájdem čas na manžela/...
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Hansa Pozri príspevok
...mňa dnes potešilo to, že zajtra je sviatok a nejde sa do práce. Máme deň pre seba /ako pravý Slováčisko budem prať, variť, upratovať, ale večer si nájdem čas na manžela/...
Uff, ako je vam dobre, ten moj pracuje v CR a take daco ako Den ustavy SR neoslavuju, kto vie preco?

Mam este jednu prihodu z minuleho tyzdna. potrebujeme kominara, chceli sme aby sa nejaky prisiel pozriet na komin v nasom dome, pretoze si chceme kupit pec. No tak som nasla najblizsieho z nedalekej dediny, cca 8km od nas. Chlap bol takmer v soku, preco ho vobec volam, ked som z inej dediny. Hovorim mu, ze som si myslela, ze je sukromnik, a on vraj hej, ale nie z mojho lokalu. Aby som si nasla kominara od nas. No tak som volala na obecny urad, aj ti boli v soku, ze nikoho takeho v obci nemaju. Napokon som nasla este jedneho, 4 km od nas, ochotny ako moj kocur, ked mu kazem doniest papuce. Ma vraj byt na druhy den u nejakeho zakaznika a ja mu mam pribezne cely den volat ci nahodou neskoncil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ajale Pozri príspevok
Uff, ako je vam dobre, ten moj pracuje v CR a take daco ako Den ustavy SR neoslavuju, kto vie preco?
Prečo , prečo ...to je mi otázka ..????

Veď pokiaľ Tí naši schválili tú našu " ústavu " to im aj trvalo...

No ani o schválenie ani tak nejde , skôr o obsah a to je už čo oslavovať ...respektíve bolo vtedy
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zitulda Pozri príspevok
Aj vy poniektorí máte tzv. fotografickú pamäť?. Tak Vám poviem, čo sa mi dnes prihodilo u lekára. V čakárni sme sedeli už dve a vošla ďaľšia mladá žena. Ja som v tom momente oči na nej nechala a lovila v pamäti...odkiaľ mi je známa jej tvár. Už počas debaty s prvou dámou mi došlo odkiaľ...no predsa z fotografie z porady (nie z nicku), ba dokonca aj meno (teraz už viem, že nepatrilo dáme z fotky). Sestričky som sa na meno nechcela opýtať, ale keď som vyšla z ordinácie do čakárne, riadila som sa príslovia " kto sa hanbí, má prázdne gamby"...podyšla som k mladej dáme a opýtala sa na meno...ona mi odpovedala že je z Popradu. A ja som zistila, že som na omyle,ešte sme sa zasmiali, že asi má dvojníčku a odišla som skormútená, lebo som už vedela že meno,patrí inej poraďáčke a foto zasa inej. Tá obrovská podobnosť mi je ešte aj teraz pred očami.Pre istotu, keď som došla domov, pozrela som si fotografiu a ak to nebola ona, tak má naozaj dvojníčku. Škoda,veľká škoda, nečakané stretnutie by bolo súper, ale holt...niekedy pamäť klame, no čo už môžem si to dovoliť nie? Chcela som to napísať skôr, ale moja polovička má dovolenku a už nechcel viac čakať hladnýýý.
Zituška, a nebolo to u endokrinológa na Krivej v KE u Mudr. Bauera ?
Padnem na zadok
0 0
Gabriele Gabriele

Gabriele je offline (nepripojený) Gabriele

Dnes ráno som šla s mojou 6 ročnou dcérkou na očné vyšetrenie na 8. hod a vyšetrenie trvelo do 11.15 nie vinou lekárov a zdrav. ale strach mojho dieťata. Prihovárala som sa jej najprv pekne, opisovaním vyšetrenia , prosíkom a potom aj z nervami dokonca som jej strúhla 2 x po zadočku. p.Doktorka bola taká milá že keď sa vyšetrenie nepodarilo prvý krát tak sme išli von trocha sa poprechádzať a znovu sme prišli.Jedno vyšetrenie sme ani neurobili. Asi pred rokom prekonála traumu u zubára a teraz sa nedá bielym plášťom vyšetriť.O 11.15 som bola schopná ja na psychiatriu ,nevedela som či plakať , kričať ale čo mám robiť, tak má to dieťa vytočilo . A nakoniec musíme znovu prísť na vyšetrenie. Ale ja s ňou už nejdem. kto má záujem? PEKNý DEŇ
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Gabriele Pozri príspevok
Dnes ráno som šla s mojou 6 ročnou dcérkou na očné vyšetrenie na 8. hod a vyšetrenie trvelo do 11.15 nie vinou lekárov a zdrav. ale strach mojho dieťata. Prihovárala som sa jej najprv pekne, opisovaním vyšetrenia , prosíkom a potom aj z nervami dokonca som jej strúhla 2 x po zadočku. p.Doktorka bola taká milá že keď sa vyšetrenie nepodarilo prvý krát tak sme išli von trocha sa poprechádzať a znovu sme prišli.Jedno vyšetrenie sme ani neurobili. Asi pred rokom prekonála traumu u zubára a teraz sa nedá bielym plášťom vyšetriť.O 11.15 som bola schopná ja na psychiatriu ,nevedela som či plakať , kričať ale čo mám robiť, tak má to dieťa vytočilo . A nakoniec musíme znovu prísť na vyšetrenie. Ale ja s ňou už nejdem. kto má záujem? PEKNý DEŇ
Netráp sa, do tretice všetko dobré, ked zistí, že jej nič zlého nerobia ako u zubára, prekoná to.
Môj brat, ked bol malý sa nerád strihal a ked zbadal lekára v bielom plášti reval ako pavián, nakoniec si dal povedať-na tretí pokus.
Niekto sa mu smial, že škaredo kreslí, ked v škôlke povedala súdr. uč., že deti zoberte si farbičky, tak začal plakať a vyhrážal sa, že to povie ujkovi Karolkovi /jeho krsný/ a utekal preč a ja ako staršia za ním. Po čase sa už nebál ani farbičiek.
Moja zlatá s detičkami sú aj starosti a vedia nahnevať, ale to je v poriadku. Nie sú to bábiky, že začnú až ked zapneš baterečku.
Ešte skus aby ju vyšetrili bez Teba, čakaj vonku.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zitulda Pozri príspevok
Aj vy poniektorí máte tzv. fotografickú pamäť?. Tak Vám poviem, čo sa mi dnes prihodilo u lekára. V čakárni sme sedeli už dve a vošla ďaľšia mladá žena. Ja som v tom momente oči na nej nechala a lovila v pamäti...odkiaľ mi je známa jej tvár. Už počas debaty s prvou dámou mi došlo odkiaľ...no predsa z fotografie z porady (nie z nicku), ba dokonca aj meno (teraz už viem, že nepatrilo dáme z fotky). Sestričky som sa na meno nechcela opýtať, ale keď som vyšla z ordinácie do čakárne, riadila som sa príslovia " kto sa hanbí, má prázdne gamby"...podyšla som k mladej dáme a opýtala sa na meno...ona mi odpovedala že je z Popradu. A ja som zistila, že som na omyle,ešte sme sa zasmiali, že asi má dvojníčku a odišla som skormútená, lebo som už vedela že meno,patrí inej poraďáčke a foto zasa inej. Tá obrovská podobnosť mi je ešte aj teraz pred očami.Pre istotu, keď som došla domov, pozrela som si fotografiu a ak to nebola ona, tak má naozaj dvojníčku. Škoda,veľká škoda, nečakané stretnutie by bolo súper, ale holt...niekedy pamäť klame, no čo už môžem si to dovoliť nie? Chcela som to napísať skôr, ale moja polovička má dovolenku a už nechcel viac čakať hladnýýý.
danushka Pozri príspevok
Zituška, a nebolo to u endokrinológa na Krivej v KE u Mudr. Bauera ?
Padnem na zadok
Takže predsa sme sa len so Zituškou stretli u lekára a ani sme o sebe nevedeli.
Veľmi milučké prekvapenie
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

danushka Pozri príspevok
Zituška, a nebolo to u endokrinológa na Krivej v KE u Mudr. Bauera ?
Padnem na zadok
Nepadaáááj prosím.... áááno moja veľkosť to bola a kvôli tomu padnúť na zadok?...nemmohla si, lebo...noóó mňa bolííí ešte chrbát, nemôžem pomôcť a keby som pomohla...možná že by sme skončili obe na svojich "zadnostiach".
No a ja som rada, že ma opäť moja pamäť nesklamala.
No Ke nie sú veľmi veľké nie??? Veď bude ešte čas, a možná že práve tam...to nik nevie
Naposledy upravil Zitulda : 31.08.09 at 20:49 Dôvod: doplnené zabudnuté slovo- pamäť
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

danushka Pozri príspevok
Takže predsa sme sa len so Zituškou stretli u lekára a ani sme o sebe nevedeli.
Veľmi milučké prekvapenie
Baby a načo máte ústa? Nie je to škoda?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

mzdarka renca Pozri príspevok
Baby a načo máte ústa? Nie je to škoda?
Renka to sa stalo ja som sa aj pýtala, ale keď ja som nevedela Danushkiné meno a povedala som iné a ona na to že je z PP,no a tým som šla preč, aj ked som vedela že mi je známa tvár... Ale hlavne moja chyba, že som nepýtala sa čosi iné...trebárs nechodíte prosím na poradu?"...keby túto otázku počuli ostatní v čakárni
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

okienko mi ušlo...či to nie je škoda??? Ja vravím áno je...ale veď ešte musíme ísť tam obe a možná že sa zase stretneme no nie?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Joj Zituš, keby si o Porade v čakárni u lekára hovorila, namôjdušu by som ostala prekvapkaná.
No nie je tento svet krásny ? Akí sme si blízki, hoci sme sa nikdy nevideli.
Pre mňa sú toto neopísateľné pocity, ďakujem Vám, že STE !!!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mňa pred už rokmi oslovila jedna pani v Tescu : Alda a predstavila sa mi, že je Ola z Porady a boli sme zoznámené, pretože moju foto už zo stretka videla.
Bolo to super.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes je ozaj akýsi zlý deň Večer som sa dozvedela, že kamarátke sa zase pohoršilo. Už zase nemôže hýbať celou pravou stranou tela a má krvácanie do mozgu. Zrejme pôjde na operáciu
Stále tomu akosi nemôžem uveriť..... veď len nedávno som s ňou telefonovala, písala..... bola úplne v pohode a teraz
Dúfam, že sa z toho rýchlo dostane
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Budem na ňu myslieť a držať jej palce.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
mirpo Pozri príspevok
Dnes je ozaj akýsi zlý deň Večer som sa dozvedela, že kamarátke sa zase pohoršilo. Už zase nemôže hýbať celou pravou stranou tela a má krvácanie do mozgu. Zrejme pôjde na operáciu
Stále tomu akosi nemôžem uveriť..... veď len nedávno som s ňou telefonovala, písala..... bola úplne v pohode a teraz
Dúfam, že sa z toho rýchlo dostane
akoto , ze ju to postihlo taku mladu? myslela som, ze sa to stava hlavne starsim.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Malému sa prerezujú stoličky a má pritom trochu hnačky,no začal aj zvracať . Tak ho musím v noci sledovať. Teraz som to chytila ja od neho. Zas je nejaký brušný vírus vo vzduchu. Musela som pol dňa ležať v posteli. Ešte ,že bola doma mama. No ako na potvoru to večer dostal zas starší syn. Prečo sa to musí tak rýchlo šíriť? No retovať všetkých naraz dá zabrať.A to už začína škôlka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať