Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Zdenka175 Pozri príspevok
Malému sa prerezujú stoličky a má pritom trochu hnačky,no začal aj zvracať . Tak ho musím v noci sledovať. Teraz som to chytila ja od neho. Zas je nejaký brušný vírus vo vzduchu. Musela som pol dňa ležať v posteli. Ešte ,že bola doma mama. No ako na potvoru to večer dostal zas starší syn. Prečo sa to musí tak rýchlo šíriť? No retovať všetkých naraz dá zabrať.A to už začína škôlka
Uff, pamatam tie casy. Boli sme vsetci traja chori, ten kto mal teplotu pod 38, ten sa staral o ostatnych...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

No dnes sa to prenieslo už aj na manžela a babku. Aspoň, že mne je lepšie
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Keď sa malému dieťaťu prerezávajú zúbky, občas má aj hnačku. U tvojho malého to zrejme neboli len zúbky keď to chytilo celú rodinu. Držím palce, skoro sa vyliečte
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kazu Pozri príspevok
Keď sa malému dieťaťu prerezávajú zúbky, občas má aj hnačku. U tvojho malého to zrejme neboli len zúbky keď to chytilo celú rodinu. Držím palce, skoro sa vyliečte
Ale nebolo by zle keby sa dalo chytit aj prerezavanie zubkov, bol by to koniec umelemu chrupu
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tak už som nazad z dovolenky, potešilo ma, že syn a psík tých 14 dní prežili bez ujmy na zdraví, a teraz sa teším, že môžem čítať na porade a dobieham, čo som zameškala. Práca chvíľu počká .
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Ahojteeeee, ja sa musííííím pochváliiiiiiťťťťťť...

Dnes vravím švagrinej: " Počuj, nejdete dať Mišku na tú výtvarnú???"
Švagriná: "Hmmm, ja neviem."

Zobrala som telefon, zavolala som na ZUŠ:
"Dobrý deň mám krsňa, ktoré je velmi nadané na kreslenie. Má iba 3 roky a 4 mesiace.
Pani: My berieme iba deti od 5 rokov.
Ja: Ale oná má velký talent, ktorý treba využiť, určite sa o ňu pani učitelky pobijú.
PAni: "Ale my naozaj nebierieme také malé deti."
Ja: Prosím Vás, nemožeme s ňou prísť, naozaj je velmi, velmi šikovná."
Pani: "Tak skúste prísť dnes od 13: 30- 16:00", ale to je naozaj velmi malé dieťa"
Ja: "Ďakujem, prídeme".

Volá mi švagriná:
"Janaaaa, oni ju zobrali, bude chodiť s 8-ročnými deťmi."

Tak mi vyšli od radosti slzy, som nadšená, som pyšná....... Neviem, prečo som vačšinou vždy ten hnací motor, ktorý musí pritlačiť, aby sa všetko rozhýbalo.
A keby som nezdvihla telefón, čo by bolo, keby sa taký 11-kg krpček nedostal kam patrí??
Som tak strašne šťastná...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Janka, urobila si úžasnú vec ! blahoželám
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Neviem, prečo som vačšinou vždy ten hnací motor, ktorý musí pritlačiť, aby sa všetko rozhýbalo.
A keby som nezdvihla telefón, čo by bolo, keby sa taký 11-kg krpček nedostal kam patrí??
vieš, existuje taká skupinka ľudí, ktorým sa hovorí dobrí anjeli / dobré víly /- tí majú na starosti posúvať deje správnym smerom - ty si jedným z nich
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

ahojte, no ja som dnes mala ako fretka. Doobeda sme s manželom porezali aviu dreva na zimu. Potom sme ho ukladali do drevárne. A kvôli počasiu , lebo zajtra hlásia dážď som makala až do 18. Keby bolo pekne , tak si to rozdelíme na 2 dni. Manžel išiel poobede do roboty a ja som na drevo ostala sama a k tomu ešte malý zapnutý v kočári. No to bola fuška
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Zdenka175 Pozri príspevok
ahojte, no ja som dnes mala ako fretka. Doobeda sme s manželom porezali aviu dreva na zimu. Potom sme ho ukladali do drevárne. A kvôli počasiu , lebo zajtra hlásia dážď som makala až do 18. Keby bolo pekne , tak si to rozdelíme na 2 dni. Manžel išiel poobede do roboty a ja som na drevo ostala sama a k tomu ešte malý zapnutý v kočári. No to bola fuška
A u nás už leje, hrmí, blízka sa. , dúfam, že ste dokončili.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

betka Pozri príspevok
A u nás už leje, hrmí, blízka sa. , dúfam, že ste dokončili.
No skončila som okolo 18 a búrka prišla až o 22, aj u nás sa blízkalo a hrmelo.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

mna dnes nerozculilo ani nepotesilo nic
skor rozosmutnilo....
neviem ako sa to zrazu stalo, ale dnes som zistila, ze vlastne dost mojich klientov nejako prestava platit, ale sluzby by rado
mzdy automaticky kazdy mesiac, dph tak isto, a dokonca kazdy mesiac, aj na dovolenecku v pohode sa vyberu a ked sa opytam, ze co je s mojou fakturou, kedy bude uhrada, tak mam pockat este tyzden, lebo buduci tyzden mi to uhradia, ked im ten a ten zaplati
lenze ten ani ten nezaplatil, zaplatil onen , ale kedze nezaplatil ten co ho cakali tak uhradia vsetko ostatne len nejako na mna sa zabuda aj ked prisla uplne ina uhrada, takze peniaze vlastne su
takze dnes sedim pri pc a dumam, ci sa mam este mesiac zlutovat a modlit sa, aby mi uhradili veci alebo vyhodit bez milosti vsetkym neplaticom vypoved zo zmluvy a rozcvakat im doklady do podoby v akej mi to dali, ved aj tak som to nemala zaplatene....
prijem ziadny bez ohladu na to, ci klienta mam alebo nie, akurat mam robotu a rozcarovanie
a myslim si, ze operovat slovnym spojenim " vsade je kriza" je uz take osuchane
zvlastne, ze to nepovedia ani mobilnym operatorom ani na benzinke, vlastne nikde.........
takze budem dumat ci nezmenim profesiu
neviem sice co by som robila, ale na upratovanie alebo dokladanie tovaru v obchode sa hadam hodim, aj celkom divat sa na mna da, aj komunikativna som, aj viem aky je rozdiel medzi Purom a Savom a dokonca viem, ze keksiky su v nasom obchode hned vedla zeleniny nalavo a dokonca cely dlhy regal a este aj za rohom, takze mam aj orientacne schopnosti

ps: posielajte ponuky mop a vedro mam vlastne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marina8 Pozri príspevok
mna dnes nerozculilo ani nepotesilo nic
skor rozosmutnilo....
neviem ako sa to zrazu stalo, ale dnes som zistila, ze vlastne dost mojich klientov nejako prestava platit, ale sluzby by rado
mzdy automaticky kazdy mesiac, dph tak isto, a dokonca kazdy mesiac, aj na dovolenecku v pohode sa vyberu a ked sa opytam, ze co je s mojou fakturou, kedy bude uhrada, tak mam pockat este tyzden, lebo buduci tyzden mi to uhradia, ked im ten a ten zaplati
lenze ten ani ten nezaplatil, zaplatil onen , ale kedze nezaplatil ten co ho cakali tak uhradia vsetko ostatne len nejako na mna sa zabuda aj ked prisla uplne ina uhrada, takze peniaze vlastne su
takze dnes sedim pri pc a dumam, ci sa mam este mesiac zlutovat a modlit sa, aby mi uhradili veci alebo vyhodit bez milosti vsetkym neplaticom vypoved zo zmluvy a rozcvakat im doklady do podoby v akej mi to dali, ved aj tak som to nemala zaplatene....
prijem ziadny bez ohladu na to, ci klienta mam alebo nie, akurat mam robotu a rozcarovanie
a myslim si, ze operovat slovnym spojenim " vsade je kriza" je uz take osuchane
zvlastne, ze to nepovedia ani mobilnym operatorom ani na benzinke, vlastne nikde.........
takze budem dumat ci nezmenim profesiu
neviem sice co by som robila, ale na upratovanie alebo dokladanie tovaru v obchode sa hadam hodim, aj celkom divat sa na mna da, aj komunikativna som, aj viem aky je rozdiel medzi Purom a Savom a dokonca viem, ze keksiky su v nasom obchode hned vedla zeleniny nalavo a dokonca cely dlhy regal a este aj za rohom, takze mam aj orientacne schopnosti

ps: posielajte ponuky mop a vedro mam vlastne
Manželka hľadá odborníčku .....
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja mám zaplatený január (zaplatili mi zaň v júli, hurá!).
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Keď som pred 2,5 rokom vážne ochorela, moje dcérka mala 4 roky. Veľmi som si želala, aby som sa dožila toho, že ju vyprevadím ako prváčku do školy. A dnes (teda včera) mi priniesla zo školy prvých 7 včeličiek. Som šťastná.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

JarkaL Pozri príspevok
Keď som pred 2,5 rokom vážne ochorela, moje dcérka mala 4 roky. Veľmi som si želala, aby som sa dožila toho, že ju vyprevadím ako prváčku do školy. A dnes (teda včera) mi priniesla zo školy prvých 7 včeličiek. Som šťastná.
Jarka, gratulujem k prváčke, a všetci ostatní sme šťastní, že si aj ty šťastná
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marina8 Pozri príspevok
mna dnes nerozculilo ani nepotesilo nic
skor rozosmutnilo....
neviem ako sa to zrazu stalo, ale dnes som zistila, ze vlastne dost mojich klientov nejako prestava platit, ale sluzby by rado
mzdy automaticky kazdy mesiac, dph tak isto, a dokonca kazdy mesiac, aj na dovolenecku v pohode sa vyberu a ked sa opytam, ze co je s mojou fakturou, kedy bude uhrada, tak mam pockat este tyzden, lebo buduci tyzden mi to uhradia, ked im ten a ten zaplati
lenze ten ani ten nezaplatil, zaplatil onen , ale kedze nezaplatil ten co ho cakali tak uhradia vsetko ostatne len nejako na mna sa zabuda aj ked prisla uplne ina uhrada, takze peniaze vlastne su
takze dnes sedim pri pc a dumam, ci sa mam este mesiac zlutovat a modlit sa, aby mi uhradili veci alebo vyhodit bez milosti vsetkym neplaticom vypoved zo zmluvy a rozcvakat im doklady do podoby v akej mi to dali, ved aj tak som to nemala zaplatene....
prijem ziadny bez ohladu na to, ci klienta mam alebo nie, akurat mam robotu a rozcarovanie
a myslim si, ze operovat slovnym spojenim " vsade je kriza" je uz take osuchane
zvlastne, ze to nepovedia ani mobilnym operatorom ani na benzinke, vlastne nikde.........
takze budem dumat ci nezmenim profesiu
neviem sice co by som robila, ale na upratovanie alebo dokladanie tovaru v obchode sa hadam hodim, aj celkom divat sa na mna da, aj komunikativna som, aj viem aky je rozdiel medzi Purom a Savom a dokonca viem, ze keksiky su v nasom obchode hned vedla zeleniny nalavo a dokonca cely dlhy regal a este aj za rohom, takze mam aj orientacne schopnosti

ps: posielajte ponuky mop a vedro mam vlastne
Nič si z toho nerob...To niesi jediná, ja mám tiež "klientov" niektorých,čo by chceli všetko zadarmo...
Ale ja už som urobil veľkú selekciu týchto "klientov" , neplatičov- takých nepotrebujem-ano,može sa stať,že niekto dočasne nemá a vtedy je to v pohode a pohodlne počkám,kým bude mať-ale keď niekto stále klame, že "včera som vám to poslal" a ten prevod medzi bankami trvá už 3 mesiace-tak takých "klientov" ja nepotrebujem...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes som sa dozvedela, že v pondelok budú operovať moju dobrú, zlatú a veľmi milú kamarátku. Držím jej palce a želám si, aby sme sa čoskoro zasa stretli a zdravé.

Včera predvečer sme boli aj so sestrou na nákupe, natešená išla domov, že si doobeda upratala a bude si lebediť. A keď vstúpila do bytu, čľap, celý byt pod vodou. Štyri hodiny sme zbierali vodu, 1izbový byt a 25 kýblov vody.
Hornej susede prasklo potrubie.
Dnes to už nevyzerá také strašné. Má alergiu na slnko a teraz čaká aby svietilo a všetko jej vyschlo.
Aj sme sa dnes smiali, pretože včera doobeda vyhodila všetky sušené kvety, pretože čítala, podľa čínskych radcov, že to nie je
dobré mať v byte, pretože vytvárajú zlé zóny.

No dúfam, že sa všetko na dobré obráti a nepostihne nás ešte niečo horšie.
Naposledy upravil ALDA : 05.09.09 at 11:27
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tiez mam este jeden rest nevyrieseny... cast roka 2007 a 2008 (rocne spracovanie)... hlavne ze ja letim a vybavujem hned vsetko na pockanie... nehovoriac o tom, ze tento klient sa zobudi vzdy v tom lepsom pripade v polovici marca, aj ked doklady nahanam uz od konca roka, pre istotu... ale koncim s tym...

tento tyzden bol vcelku produktivny... uspesne sme zaliali zakladovu dosku, na nase prosby nam vyhovelo aj pocasie a krasne nam prsi, tak nemusime chodit zalievat, len raz sme boli snad prvykrat co sme sa tesili na dazd

no a podarilo sa mi najst si novu pracu... v podsate do tyzdna po tom, co som dostala oficialnu vypoved ani som v to nedufala... buduci tyzden mi maju zavolat kedy mam prist podpisat pracovnu zmluvu a po dovolenke nastupujem

este nech nam vyjde jedna jedina vec, kt. sa vybavuje uz vyse roka, stale sa to natahuje alebo sa zistia nove neprijemne skusenosti... a uz sme na konci so silami... platime za vlastnu hlupost a naletenie oblbujucich reciciek... co uz... len vydrzat, ine nam neostava...
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

andreaS Pozri príspevok
no a podarilo sa mi najst si novu pracu... v podsate do tyzdna po tom, co som dostala oficialnu vypoved ani som v to nedufala... buduci tyzden mi maju zavolat kedy mam prist podpisat pracovnu zmluvu a po dovolenke nastupujem
mňa dnes potešila táto správa...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať