Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Aj ja som jedným zo "šťastlivcov", ktorí dostali tú ss.
mzdarka renca Pozri príspevok
aj ja
drobeceva Pozri príspevok
Aj ja patrím k tým "šťastlivcom", ale nemám času pátrať po tom, o čo vlastne ide - mám ešte kopec inej roboty a stretko pred sebou

a prezradíte o čo ide?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Asi toto: príspevok 45
http://www.porada.sk/t119500-p5-dovo...prispevku.html
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tuta Pozri príspevok
Asi sa už aj k Vám domov dostalo to úžasné lepidlo, ktoré sme s manželom vyrobili. Ráno sa syn prilepí k počítaču a do včera sa neodlepí.
Už som skutočne nahnevaná na počítač (aj keď on chudák za to nemôže, skôr by som mala byť sama na seba). Najradšej by som ho vyhodila von oknom. Návrat zo školy- prvá cesta k počítaču, víkendové ráno- oči ešte zalepené, ale počítač už fičí. Aj keď som sprísnila pravidlá používania, stále sa mi to zdá moc. A vrchol bol, keď manžel navrhol deťom pod stromček kúpiť notebook, vraj na chalupu. No skoro som pukla od zlosti. To som však jednohlasne zatrhla.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ALDA Pozri príspevok
Mňa dnes nemilo prekvapila jedna čudná SS, no hrúza a neviem, prečo som ju dostala práve ja a všimla som si, že ju dostalo ešte pár poraďákov.
Muška Pozri príspevok
Heli,
vitaj v klube
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Aj ja som jedným zo "šťastlivcov", ktorí dostali tú ss.
mzdarka renca Pozri príspevok
aj ja
drobeceva Pozri príspevok
Aj ja patrím k tým "šťastlivcom", ale nemám času pátrať po tom, o čo vlastne ide - mám ešte kopec inej roboty a stretko pred sebou
aj ja, ale možno iné znenie...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

drobeceva Pozri príspevok
Aj ja patrím k tým "šťastlivcom", ale nemám času pátrať po tom, o čo vlastne ide - mám ešte kopec inej roboty a stretko pred sebou
No jasné, Milan Karas sa zas prejavil. Ešte šťastie, že sa mne nedajú posielať ss, tiež by ma ňou bol poctil. Dôvodov na vypnutie posielania ss som mala viac. A nemienim si obnoviť posielanie ss, lebo vždy sa nájde nejaký "blb", čo ma ss rozčúli.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ZuzanaP Pozri príspevok
a prezradíte o čo ide?
Veru ani neviem a nerozumiem o čo ide a tiež nemám čas to skúmať. Ale je zaujímavé, že prišlá SS je už zmazaná a odpoveď s citáciou nie.
Ale videla som tu dnes niekto ju citoval a ja som mala tú česť dostať takú istú. To asik aby som sa potešila, pretože dnes mám naništ deň.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

cactus Pozri príspevok
aj ja, ale možno iné znenie...

ja tiež, v pôvodnom znení, bez tituliek...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ALDA Pozri príspevok
Veru ani neviem a nerozumiem o čo ide a tiež nemám čas to skúmať. Ale je zaujímavé, že prišlá SS je už zmazaná a odpoveď s citáciou nie.
Ale videla som tu dnes niekto ju citoval a ja som mala tú česť dostať takú istú. To asik aby som sa potešila, pretože dnes mám naništ deň.
Aldi, netreba sa v tom rýpať, niekomu sa opäť zdá, že treba sčeriť vody stojace poraďácke, to je všetko. Po trošku pátraní a čítaní doporučujem - nerozoberať to viac a nebaviť sa o tom, no a nevšímať si to.

Vysvetlilo sa to tu:http://www.porada.sk/t119500-p4-dovo...prispevku.html

a následne tu:

http://www.porada.sk/t119577-mazanie...ml#post1148480

ak sa to teda dá vysvetliť, vlastne len také ozrejmenie, o čo ide
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Musím sa vám posťažovať, lebo ma asi roztrhne od jedu.
Kamarátka má postihnutého syna DMO, dali si žiadosť na vozík taký lepší, lebo chlapec neudrží ani chrbátik rovno, samozrejeme baby na sociálke robili všetko pre to aby vozík nedostali. Zháňala všetky možné aj nemožné potrvdenia, samozrejme po troškách lebo vždy bolo treba niečo doložiť. Zaklincovali to tým, že chlapec má 60% postihnutie a že na vozík nemá nárok. Nedávno žiadala o osbonú asistenciu, keďže malý je už ťažký sama si s ním neporadí, potrebuje pomoc a okrem toho si myslím, že aj ona by mala mať nárok na oddych. Saozrejme zasa, tie isté preháňačky, ešte toto, tamto ......... Hrozné dačo a napokon po potvrdení od lekára, chlapcovi stanovili 90% postih. pritom mentálne sa nezhoršil len fyzicky. Samozrejme to bol dôvod na to aby mu osobnú asistenciu nepriznali. Kamoška je už zúfalá, oberá ju to o sily a energiu, ktorú by mohla venovať malému. Najhoršie je že chlapec to vidí a chápe ( nie je celkom mimo ).
nechápem, ľudia, ktorí sú platení z našich daní a majú nám pomáhať, robia všetko preto aby vám spôsobili čo najviac problémov a ešte sa aj škodoradostne usmievajú. Vraj má dať chlapca do ústavu. chápete to? Ten ústav asi vyjde štát lacnejšie. Ale myslím, že je to o neskutočnej závisti a nekompetentnosti tých ľudí.
Normálne uvažuje, že to dá do televízie, lebo je to naozaj kocúrkovo a ona už nemá síl bojovať.
Uff odniesla si to moja klávesnica, ktorá za nič nemôže, ale keby som mala tú babu po ruke tak si to asi odnesie ona. Najhoršie je, že jej nemôžem pomôcť len psychickou podporou a možno dákymi radami, lebo býva 200km odo mňa.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Tá SS, čo ma dnes prekvapila, už tam nie je. Vymazal ju.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

v názve témy mi občas chýbajú slovíčka prekvapilo a zarmútilo,
(lebo rozčuľovať som sa dávno prestala a ak sa mi to výnimočne stane, tak ma to prekvapí...
tak mňa zarmútilo, že sa končí leto, predvčerom sa večer ochladilo až tak, že sme boli ako cencúle a museli sme zakúriť.
Potešilo ma, že cez deň je teplúčko, v záhrade a na poli sa výborne pracuje a úroda je pekná. Jeseň nás zase poteší krásnymi farbami.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som dnes prekvapkala celú rodinu. Po obede som všetkým osolila kávu. Mali ste vidieť tie ksichty
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

slaná káva sa pije ak dobre nestrávime obed, čo si im navarila?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maruška54 Pozri príspevok
slaná káva sa pije ak dobre nestrávime obed, čo si im navarila?
Fazuľovú polievku s údenými rebrami a slížami, pečené kuracie krídielka a zemiakovú kašu so šalátom /taký hlávkový z Tesca/ a slivkový koláč. Keď som videla ako miznú tie krídielka tak ich podozrievam, že ich pohltali aj s kosťami Asi preto som im nakoniec dopriala tú delikatesu
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu Pozri príspevok
Fazuľovú polievku s údenými rebrami a slížami, pečené kuracie krídielka a zemiakovú kašu so šalátom /taký hlávkový z Tesca/ a slivkový koláč. Keď som videla ako miznú tie krídielka tak ich podozrievam, že ich pohltali aj s kosťami Asi preto som im nakoniec dopriala tú delikatesu
Zuzka, ja by som z toho vedela spraviť jedálniček na celý týždeň, a ty všetko za jeden deň - vlastne k obedu? Veď to si im mala dať na zapitie kyselinu, a nie kávu
pondelok: fazuľová polievka
utorok: údené rebrá
streda: slíže (makové, vajcové, orechové)
štvrtok: pečené kuracie krídelká
piatok: šalát (v piatok sa majú postiť)
sobota: zemiaková kaša (mňam) s opečenou cibuľkou
nedeľa: slivkový koláč s kávičkou, a môžu si ju aj osladiť
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

abel Pozri príspevok
Zuzka, ja by som z toho vedela spraviť jedálniček na celý týždeň, a ty všetko za jeden deň - vlastne k obedu? Veď to si im mala dať na zapitie kyselinu, a nie kávu
pondelok: fazuľová polievka
utorok: údené rebrá
streda: slíže (makové, vajcové, orechové)
štvrtok: pečené kuracie krídelká
piatok: šalát (v piatok sa majú postiť)
sobota: zemiaková kaša (mňam) s opečenou cibuľkou
nedeľa: slivkový koláč s kávičkou, a môžu si ju aj osladiť

Tak, a keby deň bol aj ôsmy, potom na pašu poslať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...nuž ...na Záhorí sa majú
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...a potom sa čudujem , keď prídeme na chalupu, že nás volajú "paštikármi"
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu



S pečenými krídielkami mi riadne pijú nervy. Tie by mohli stále. A ešte po mne chcú aby som im ich na terase pred obedom grilovala. No túúúúdle stačí, že sa s nimi musím babrať do pekáča.
Naposledy upravil Kazu : 10.09.09 at 19:40
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Fazuľovú polievku s údenými rebrami a slížami, pečené kuracie krídielka a zemiakovú kašu so šalátom /taký hlávkový z Tesca/ a slivkový koláč. Keď som videla ako miznú tie krídielka tak ich podozrievam, že ich pohltali aj s kosťami Asi preto som im nakoniec dopriala tú delikatesu
Kazu, zase si mi napravila náladu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať