Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

ale teraz ste mi spravili chute so zemiakovou kašou s cibuľkou. fuuuu, asi ju zajtra spravím. Dnes ma nič nerozčúlilo, ale s týmto nápadom ste ma potešili. ĎAKUJEM

abel Pozri príspevok
Zuzka, ja by som z toho vedela spraviť jedálniček na celý týždeň, a ty všetko za jeden deň - vlastne k obedu? Veď to si im mala dať na zapitie kyselinu, a nie kávu

pondelok: fazuľová polievka

utorok: údené rebrá

streda: slíže (makové, vajcové, orechové)

štvrtok: pečené kuracie krídelká

piatok: šalát (v piatok sa majú postiť)

sobota: zemiaková kaša (mňam) s opečenou cibuľkou

nedeľa: slivkový koláč s kávičkou, a môžu si ju aj osladiť
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

tak to mi je veľmi ľuto, taký mladý mal ešte celý život pred sebou. Je to smutné
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

DanielaSĽ Pozri príspevok
Nuž čo sa mi stalo..a čo ma potešilo...že som sa stala starou mamou. Máme vnučku - Katarínku.
Danielka, vitaj v klube. Blahoželám. Katarínke prajem, aby sa na tomto svete cítila dobre, aby bol k nej láskavý a vám dospelým, aby ste z nej mali len a len radosť.

azla Pozri príspevok
Čo mňa potešilo ?
Veľmi ma potešilo, že sa nám naozaj (naživo - tvárou v tvár) podarilo stretnúť s Marínou.
Nebolo to síce dnes, ..... bolo to pred týždňom na ostrove RAB.

Bolo to veľmi príjemné a milé stretnutie pri kávičke, vínku....sama sranda ...akoby sme sa už veeeľmi dlho poznali.


Čo už ma neteší ?
Neteší ma skutočnosť, že zajtra už mám pracovný deň, na rozdiel od Maríny, ktorá sa niekde čľapotá v mori ....ale ja jej prajem,(dúfam, že aj počasie), nech len oddychuje......
azla Pozri príspevok
Vedeli sme, cez SS, že približne v rovnakom čase budeme (možno) tráviť dovolenku v Chorvatsku, tak sme si vymenili t.č. , ...zavolali a stretli.

Ale mohlo to vyzerať aj tak ako píšeš ...."Aha ide nejaká pani" ....lebo som si "pre istotu" nahodila v ten deň tričko Porada, aby som vyzerala celkom ako dáka poraďačka.
Anka, už aj my sme doma. Tu na seba nemáme čas a tak sme mali stretko až v Chorvátsku. To sú paradoxy. Veľmi nás s manželom stretnutie s vami potešilo a dovolím si povedať, že sme si všetci hneď padli do oka, aj s vašimi priateľmi. Tým tričkom si ma úplne "dostala". Posledné tri dni "pušil vjetar"ale slniečko stále svietilo a pripekalo. Všetkých pozdravujeme, pripájam malé ohliadnutie sa.
Rab_Barbat.jpg  
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Maminka má v sobotu meninky a sľúbila som jej orchidejku. Tak sme včera vybrali, krásnu, hneď som jej kúpila aj kvetináč. Som jej ju dovolila zobrať aj domov, aby nemusela čakať až do nedele, keď jej pôjdeme gratulovať (v sobotu ide do práce).

Večer som jej volala, lebo som sa potrebovala poradiť ohľadom varenia, a tak sa vytešovala, že má novú a je 13. v poradí, tak hádam bude šťastná. Radosť som mala aj ja, že som jej spravila radosť.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ja mám dnes slušnú depresiu - všetko sa na mňa valí, múry na mňa padajú... mala by som pracovať a pracovať, veru sa mi do toho moc dnes nechce, ale keď si spomeniem, čo všetko ma ešte čaká...musím
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marianna01 Pozri príspevok
ja mám dnes slušnú depresiu - všetko sa na mňa valí, múry na mňa padajú... mala by som pracovať a pracovať, veru sa mi do toho moc dnes nechce, ale keď si spomeniem, čo všetko ma ešte čaká...musím
Ale Majuška,kašli na to, bude aj lepšie...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Na dnešný deň som mala naplánovaný sanitačný deň /deň kedy zrelaxujem väčším upratovaním celého bytu /, zajtra mal totiž na týždeň domov prísť synáčik z Prahy. Celý rok trávi mimo domova, tak reku keď príde domov nech je pekne čistučko, nech ma nachystané svoje obľúbené jedlo.
Ráno si pijem v kuchyni kávičku a rozmýšľam z ktorého kúta začnem, keď tu zrazu začujem kľúče v zámke a vo dverách vidím vysmiatého vlastného syna. Prvý moment , ale vzápätí jasné, že som šťastná, že je doma.


Nech vidí ako si doma žijeme, keď je tak ďaleko od nás.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Práve ma veľmi potešilo, že som kolegyni našla spolužiaka po 25 rokoch - majú totiž stretávku z gympla a nič o ňom nevedeli, len že už žije v ČR.
Takže som potešená, že je potešená a hneď je deň krajší
PS: Internet je super vec...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Marianna01 Pozri príspevok
ja mám dnes slušnú depresiu - všetko sa na mňa valí, múry na mňa padajú... mala by som pracovať a pracovať, veru sa mi do toho moc dnes nechce, ale keď si spomeniem, čo všetko ma ešte čaká...musím
Práve takúto kolegyňu mám dnes pri sebe aj ja. Už som jej chcela aj dať frťana, ale je šofér.... Utešujem ju, že veď je predsa piatoček... a Oskar sa u nás ešte usmieva...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Baby, zásadne nemávajte v piatok depku.
Keď tak, tak v pondelok by bol na ňu nárok!

Berte to s rezervou.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Tak mňa potešila nová orchidejka k čoskorým meninám.Takú ešte nemám
P9110134.jpg  
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zdenka175 Pozri príspevok
Tak mňa potešila nová orchidejka k čoskorým meninám.Takú ešte nemám
Pekná je.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Marianna01 Pozri príspevok
ja mám dnes slušnú depresiu - všetko sa na mňa valí, múry na mňa padajú... mala by som pracovať a pracovať, veru sa mi do toho moc dnes nechce, ale keď si spomeniem, čo všetko ma ešte čaká...musím
Kašli na depresiu, tá nie je nebezpečná. Na tie múry si daj pozor
Držím palčoky.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Kazu Pozri príspevok
Kašli na depresiu, tá nie je nebezpečná. Na tie múry si daj pozor
Držím palčoky.

tak ste ma trošku potešili, ďakujem.
Idem do TT, zvažujem návštevu jarmoku a žeby burčák?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Marianna01 Pozri príspevok

tak ste ma trošku potešili, ďakujem.
Idem do TT, zvažujem návštevu jarmoku a žeby burčák?
Niekde som tu čítala, že aj erzet sa tam chystá, žeby ďaľšie minimikrostretko pri burčiaku?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Kazu Pozri príspevok
Niekde som tu čítala, že aj erzet sa tam chystá, žeby ďaľšie minimikrostretko pri burčiaku?
To v téme Gulášstretko v Pezinku
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kazu Pozri príspevok
Niekde som tu čítala, že aj erzet sa tam chystá, žeby ďaľšie minimikrostretko pri burčiaku?
Vy nepoznáte srandu. Kto napojí 41 smädných hrdiel. chichichi
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Kazu Pozri príspevok
Niekde som tu čítala, že aj erzet sa tam chystá, žeby ďaľšie minimikrostretko pri burčiaku?
ano, dostala som pozvanie, ale neskoro - už som späť. Trnava je celá zapchaná, parkovanie veškeré žádné, tak radšej fuk ho späť do Serede... dôležité vybavené, bez práce nie sú koláče...
0 0
koňo koňo

koňo je offline (nepripojený) koňo

Bol som na katastrálnom úrade v Bratislave. Na chodbe som sa dozvedel, že oni kolky nepredávajú, že vraj len pošta. Prečo tento monopol?! A aj za socializmu to bola norma. A politici hovorili, že budú vychádzať ľuďom v ústrety? Ale zabudol som - je kríza!
Tak som si zistil aké kolky potrebujem a šiel som na poštu. A naspäť.
Medzitým som si musel vybrať ďalší lístok, lebo aj ten, čo som si vzal pri odchode na poštu už bol nepoužiteľný.
Konečne som išiel k okienku. Pýtam si list vlastníctva a tá pani sa ma pýta, v ktorom je to kraji. A v ktorom okrese. A potom mi hovorí, že oni robia iba Bratislavu. Musím ísť do Žarnovice.
Ale veď to robíte z jedného systému jedným softvérom, skúšam. Nič.
A potom, že sa človek nemá zblázniť!
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ked monopol, tak monopol, keby mali konkurenciu, hned by to bolo inak. všade, kde su monopoly sa zamestnanci spravaju takto, iba ak natrafiš na ČLOVEKA, nie na zviera.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať