Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

No ale mal si stastie, ze to islo tak rychlo. V BA je tam vzdy milion ludi. Ja som bola na katastralnom v BA asi pred 2 rokmi, ked som tam prisla listky nevydavali, nejaka porucha v systeme a kopec ludi. Bola som tam s babatkom v detskej sedacke, prave im nabehol system a taky mlady muz ma vdacne pustil a este sa mi ponukol ist kupit kolok (nastastie ho tam vtedy predavali) a aj mi ho priniesol, takze som bola vybavena za chvilocku. Aj pani za okienkom bola mila. Mala som naozaj stastie a myslim, ze aj moj drobcek zohral dolezitu ulohu. A pracuju tam aj LUDIA - verte.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ministerstvo financií chcelo zabrániť falšovaniu kolkov a preto návrhli predaj kolkov na poštách.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Zajtra sa u nás jeden Marián žení. Dnes ale pri ozdobovaní sály spadol z rebríka, tak nešťastne, že si zlomil ruku a majú ho operovať. Teraz nevedno či bude tá svadba.Tomu sa hovorí smola, alebo zlá predtucha.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Pozerám SEDEM na JOJ-ke....a tak som sa už dávno nenasmiala
...sa im dnes zadarilo
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

predbehnem troška čas a budem mozno mimo témy tak hodinku, ale teším sa na zajtra ideme sa voziť na motorke. Júúúúj, teším ako sa dáme do kolony motorkárov a detičky nám budú máááávať. Aspoň troška im skrášlime deň
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

teraz som si tu sadla, nemohla si skôr zakričať? Zapla som telku a
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kukučka, hľadám ťa na stretku na Liptove a Ty pri PC
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zdenka175 Pozri príspevok
Zajtra sa u nás jeden Marián žení. Dnes ale pri ozdobovaní sály spadol z rebríka, tak nešťastne, že si zlomil ruku a majú ho operovať. Teraz nevedno či bude tá svadba.Tomu sa hovorí smola, alebo zlá predtucha.
Občas si staroženáči povzdychnú: no nemohol som si pred vstupom do sobášnej siene zlomiť nohu?
Tak toto je ten prípad, keď splnenie želania predchádzalo jeho vysloveniu
Ale teraz vážne: každý pobyt v nemocnici spôsobuje stres, no ak sa k tomu pridruží aj operovanie, strach a hrôza (pri dnešnom stave nášho zdravotníctva).
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

My sme pred pár rokmi prevádzkovali hotel a raz tam bola svadba bez nevesty. Po obrade ju museli odviezť do nemocnice (potratila bábätko). Čo už, keď bolo navarené , napečené, hostia nastúpení...
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Ja sa teraz vytešujem na terase, slniečko krásne svieti a majú z neho očividne radosť aj motýle. Teraz mi nádherne kvitne jeden ker, veľmi pekne vonia a je na ňom stále aspoň zo desať motýľov, včielky a iné. Priznám sa, dávno som ich nevidela toľko pokope! Fakt je to nádhera! Taká maličkosť a ako veľmi poteší!
biely motýľ.JPG  
bzučiačik.JPG  
VI.JPG  
1/1
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potešilo krásne slnečné počasie, potom, že náš bobi si našiel kamarátku, s ktorou sa vyšantil na lúke a ja som mohla oddychovať v tráve. A najviac ma potešil môj vnuk,lebo strelil v Senici gól a k tomu dal ešte dve asistencie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa dnes potešilo stretnutie s Dáškou. /durisovad.
Som veľmi rada, že som sa s ňou stretla, tak isto aj s jej dcérkou. Dáška ďakujem za príjemné stretnutie.
0 0
rogalo rogalo

rogalo je offline (nepripojený) rogalo

Je nedela a moj sused z okna na 5. poschodi este aj dnes prasi ten svoj koberec. Ako na neho? Ked som mu to vytkla tak sa len sklabil, ze on so svojeho okna bude prasit co on chce!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
He , celý víkend sa sused dole realizuje s príklepovkou a sused nado mnou zasa orechy rozbíja .......

Moja milovaná jak malé pivo ....
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

U mojich rodičov vo vchode už šesť týždňov opravujú kúrenie. Je to šesť týždňov rachotu, buchotu, treskotu a neviem ešte akého ---otu, chvíľami sa zdá, že sa doslova chveje a vibruje celý barák. Zlaté nervy obyvateľov. Len dúfam, že to do zimy stihnú, lebo kombinácia všetkých tých ---otov a poriadnej zimy by mohla značne preriediť stav obyvateľov daného vchodu (v 90 % starých ľudí).
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

rogalo Pozri príspevok
Je nedela a moj sused z okna na 5. poschodi este aj dnes prasi ten svoj koberec. Ako na neho? Ked som mu to vytkla tak sa len sklabil, ze on so svojeho okna bude prasit co on chce!
...tak mu popraj peknú nedeľu a nech sa mu všetko čo robí trojnásobne vráti....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nika Pozri príspevok
...tak mu popraj peknú nedeľu a nech sa mu všetko čo robí trojnásobne vráti....

He , keby len .....

Už mám premyslené do posledného bodu , ako vy....m neskôr s ostatnými susedmi.......dosť dlho budú na mňa " spomínať " , samozrejme v dobrom ....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
jááááááááj, jáááááááj, jáááááááj

uf, už mi je lepšie
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Chcela by som sa s vami podeliť s objavením veľmi zaujímavej stránky

www.alinka.sk

skúste, je tam veľa zaujímavých článkov.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
O dva domy vedľa už zase vypaľujú trávu a ja som mala vyvešané... Celá ulica zadymená a ani dýchať sa nedalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať