Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

mlyn16 Pozri príspevok
Chcela by som sa s vami podeliť s objavením veľmi zaujímavej stránky

www.alinka.sk

skúste, je tam veľa zaujímavých článkov.
...som si zaspomínala.
Veru, veru....kniha "Naše dieťa".....bola pre mňa "návod ako na dieťa".

Teraz by som už potrebovala knihu "Ako sa zbaviť z bytu našeho 29-ročného dieťaťa "


...lebo bez návodu "nedám ani ranu "
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Muška Pozri príspevok
...som si zaspomínala.
Veru, veru....kniha "Naše dieťa".....bola pre mňa "návod ako na dieťa".

Teraz by som už potrebovala knihu "Ako sa zbaviť z bytu našeho 29-ročného dieťaťa "


...lebo bez návodu "nedám ani ranu "
Nedavno bol v TV o tomto probleme film (uz dlho bol na DVD) Lemra lína. Treba pozriet a mozno sa Vam to podarí
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som včera mala športovú nedeľu- som strašne znechutená ako hrozne sa mi nedarilo- hotová hanba!!! Katastrofa! Ja neviem ani ako to opísať! Už dávno som nebola taká "krepá" !!!!! ... ale čo by som chcela, čas na tréning nie je! a chcela by som byť lepšia.... už ste to videli? ! .... no ale dariť by sa mi mohlo aj tak začať, nie??
Hádam budúci víkend sa to otočí a aj šťastie vycerí na mňa zuby! nebolo by zlé!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...teda ako mňa dnes vytočila brána mojej školy!!!...trepem sa do PD, cez pol mesta pešo a prídem k bráne- a ona zamknutá...a nikde oznam, prečo!...no tak som sa domyslela, že asi predĺžený víkend, tak som sa pretrepala naspäť na stanicu, domov, kuknem na stránku, ale veru nikde nič...ani zmienka,žiadne informácie,ešte aj rozvrh sme na dnes mali platný...ale čo, však mám dosť peňazí na cestovanie...a potom, že nehreš!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Muška Pozri príspevok
...som si zaspomínala.
Veru, veru....kniha "Naše dieťa".....bola pre mňa "návod ako na dieťa".

Teraz by som už potrebovala knihu "Ako sa zbaviť z bytu našeho 29-ročného dieťaťa "


...lebo bez návodu "nedám ani ranu "
..


..no moja, ak na niečo prídeš, prosím ťa, pošli návod..lebo ja som už vyskúšala všetko možné, ale sú ako špatné svedomie, furt sa ma držia..a občas idú pekne na nervy)))
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
...teda ako mňa dnes vytočila brána mojej školy!!!...trepem sa do PD, cez pol mesta pešo a prídem k bráne- a ona zamknutá...a nikde oznam, prečo!...no tak som sa domyslela, že asi predĺžený víkend, tak som sa pretrepala naspäť na stanicu, domov, kuknem na stránku, ale veru nikde nič...ani zmienka,žiadne informácie,ešte aj rozvrh sme na dnes mali platný...ale čo, však mám dosť peňazí na cestovanie...a potom, že nehreš!!!
Moja myslíš, že keď budeš hrešiť, tak Ťa odvezú zadarmo? Alebo páni profesori otvoria bránu školy a budete mať vyučovanie?To píšem preto, lebo sa chce pepsi odnaučiť hrešiť.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Muška Pozri príspevok
...som si zaspomínala.
Veru, veru....kniha "Naše dieťa".....bola pre mňa "návod ako na dieťa".

Teraz by som už potrebovala knihu "Ako sa zbaviť z bytu našeho 29-ročného dieťaťa "


...lebo bez návodu "nedám ani ranu "
....ja dokonca dvoch 29.r. a 35 r. mamičkiných miláčikov....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes som bola navštíviť moju kamarátku na onkológii a som rada, že je plná optimizmu a dobrej nálady. Poviem vám, že je trošku bledá a napichaná na infúziach, ale veselá a aj ke´d ju ešte čakajú nepríjemné veci, teší sa, že sa stretneme čo najskôr doma. Ja som bola na kontróle a ona mi dodala veľa, veľa energie.
Nie je to vždy tak, že chorí a starí ľudia odoberajú energiu, ona je presne tým vzácnym opakom. Držím jej všetky palce.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
pepsikova Pozri príspevok
..


..no moja, ak na niečo prídeš, prosím ťa, pošli návod..lebo ja som už vyskúšala všetko možné, ale sú ako špatné svedomie, furt sa ma držia..a občas idú pekne na nervy)))

Muška tu rozbehla nebezpečnú vyhadzovačku detí. Budte rady, že sú doma, moji sú síce niekoľko m od nás, ale rada by som ich mala doma.
A dodávam, že ak sa "dieťa" od Mušky odsťahuje, bude za ňou lietať, šak je Muška. Muši vôbec si neplesnem.

Takto som ja pred rokmi rozbehla debatu, ako sa zbaviť mužského pokolenia, toľko bolo záujemcov, že som sa ľakla, šak by sme tých chlapov vyhubili, takže som sa toho vzdala a pekne si s nimi užívam život. Tie, čo majú doma 4 /1+3/chlapov, vedia o čom píšem. Bola som doma osamotené dievčatko a teraz mi chýbajú aj v kuchyni. Niekedy, pretože otázky ako: čo si dnes varila sú časté.
Naposledy upravil ALDA : 14.09.09 at 15:16
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ALDA Pozri príspevok
Dnes som bola navštíviť moju kamarátku na onkológii a som rada, že je plná optimizmu a dobrej nálady. Poviem vám, že je trošku bledá a napichaná na infúziach, ale veselá a aj ke´d ju ešte čakajú nepríjemné veci, teší sa, že sa stretneme čo najskôr doma. Ja som bola na kontróle a ona mi dodala veľa, veľa energie.
Nie je to vždy tak, že chorí a starí ľudia odoberajú energiu, ona je presne tým vzácnym opakom. Držím jej všetky palce.
..


...aj ja držím tvojej kamke všetky palčoky..pamätám, ako som tam každé ráno išla vizitovej doktorke na nervy,keď som chcela ísť domov..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ALDA Pozri príspevok
Muška tu rozbehla nebezpečnú vyhadzovačku detí. Budte rady, že sú doma, moji sú síce niekoľko m od nás, ale rada by som ich mala doma.
A dodávam, že ak sa "dieťa" od Mušky odsťahuje, bude za ňou lietať, šak je Muška. Muši vôbec si neplesnem.

Takto som ja pred rokmi rozbehla debatu, ako sa zbaviť mužského pokolenia, toľko bolo záujemcov, že som sa ľakla, šak by sme ich vyhubili, takže som sa toho vzdala a pekne si s nimi užívam život. Tie, čo majú doma 4 /1+3/chlapov, vedia o čom píšem. Bola som doma osamotené dievčatko a teraz mi chýbajú aj v kuchyni.
..


..aj to lietanie"""som zažila,ale veru, keď boli všetci traja z domu preč, ako mne bolo dobre!!!!!...chvíľu...a v kuchyni by mi teda vôbec nechýbali, nemusela by som variť!!!...
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Mne dnes volala jedna kolegyna čo ma na mna čislo, ze sef kazal zatial moje papiere robit inej kolegyni kym dakoho pozhana (mal na to 8 mesiacov haha) ze ta druha kolegyna chce aby som zajtra prisla do roboty /haha je volno/ alebo ja zavolala z mobilu na pevnu (hahaha a čo ja som charita) bo nevie jak robit. Hlavne ze ste nemam dodnes vyplatu za 7 mesiac a to uz aj za 8 je splatna zajtra. a ja sa mam akoze ist rozculovat este????? ja som odovzdala a sa nestaram a cez telefon radiť nebudem, ked to nemam pred sebou, ne som pocitac aby som si vsetko pamatala a pritom som na PN, nestihame si poriesiť svoje veci cez vychadzky, dokončujeme byt, chystam sa na matesku a doma mamroboty dost so svojimi klientami čo furt dakto dačo chce, no nie je zabavna? ešte ze ta moja kolegyna je natolko inteligentna ze tej druhej neposkytla na mna číslo. toť vec co mna dnes pobavila, rozčulila
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

nika.sum Pozri príspevok
Nedavno bol v TV o tomto probleme film (uz dlho bol na DVD) Lemra lína. Treba pozriet a mozno sa Vam to podarí
...ja som ho už dávnejšie videla v TV....bolo to povinné pozeranie u nás ....nepomohlo.
Moja iba skonštatovala, ...."Mucha a Ty chceš holá po byte chodiť, čičo "
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Muška Pozri príspevok
...som si zaspomínala.
Veru, veru....kniha "Naše dieťa".....bola pre mňa "návod ako na dieťa".

Teraz by som už potrebovala knihu "Ako sa zbaviť z bytu našeho 29-ročného dieťaťa "


...lebo bez návodu "nedám ani ranu "
Ná také ľahké nevieš? Dieťatku povieš, že sa sťahujete, dáš mu do ruky kabele nech ide prvé a keď bude za dverami rýchle zamkneš. Ale ešte nie, ešte nemá na to vek, až po tridsiatke
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

[/]

.... to s tými kabelami sa mi veľmo páči.
Naposledy upravil robin1 : 14.09.09 at 16:56 Dôvod: čosi som zblbla...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Watson

Záverom sa iba pousmejem nad tvojim alibizmom, že tvoje výroky nie sú exhibicionistické, ale iba občas ironické
http://www.porada.sk/1149867-post95.html
Čo ma potešilo ....?

Bol som na pravidelnej ročnej zdravotnej kontrole .
Okrem hlavy a DM je všetko v poriadku ....hlavne tá stránka onkologická . Na tomto oddelení po zhodnotení všetkých výsledkov sa rozhodli , že ma tam už nejak po tých rokoch nechcú viacej vidieť..no veď ja sa ani nebránim ....


Ale inak , hm, prepáčte mi ten exihibicionalizmus.......
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

buchač Pozri príspevok
Čo ma potešilo ....?

Bol som na pravidelnej ročnej zdravotnej kontrole .
Okrem hlavy a DM je všetko v poriadku ....hlavne tá stránka onkologická . Na tomto oddelení po zhodnotení všetkých výsledkov sa rozhodli , že ma tam už nejak po tých rokoch nechcú viacej vidieť..no veď ja sa ani nebránim ....


Ale inak , hm, prepáčte mi ten exihibicionalizmus.......
Tak nech Ti to vydrží (myslím to zdravie)
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mňa potešilo to, že môj 20 mesačný syn prespal už 2 noci bez prebudenia. No niektorým mamičkám prespia detičky celú noc už od narodenia, ja to nepoznám.A to sa mi ho podarilo odstaviť, len vďaka radám v porade. Ešte že vás mám.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Čo ma potešilo ....?

Bol som na pravidelnej ročnej zdravotnej kontrole .
Okrem hlavy a DM je všetko v poriadku ....hlavne tá stránka onkologická . Na tomto oddelení po zhodnotení všetkých výsledkov sa rozhodli , že ma tam už nejak po tých rokoch nechcú viacej vidieť..no veď ja sa ani nebránim ....


Ale inak , hm, prepáčte mi ten exihibicionalizmus.......
..

..aj ja chcem byť taká exihibicionalistická za dva roky..(a tiež si mohol ""vymyslieť ""ľahšie slovo)...gratulujem ti...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Ná také ľahké nevieš? Dieťatku povieš, že sa sťahujete, dáš mu do ruky kabele nech ide prvé a keď bude za dverami rýchle zamkneš. Ale ešte nie, ešte nemá na to vek, až po tridsiatke
..


..joj, ako som sa potešila...moje prostredné ""svedomie""(190 na výšku) má o dva mesiace 30..a to je šanca, že konečne sa uloží niekde inde)))..ani sa nejdem tešiť, aby to zle nedopadlo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať