Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Od rána mi drnčia na ambulancii telefony,nestíham dvihať.Problém je ale že do radu je to multilevel,dva x finančné poradenstvo,1x investovanie do cenných papierov , a teraz nakladateľstvo Raabe,na ktoré som už skríkla.Radšej to napíšem sem,lebo najbližšie zvriesknem do telefonu na nejakého pacienta.
Tieto telefonáty ani ja nemám v láske a v poslednom čase som nekompromisná , ani ich nenechám dohovoriť a už vopred kričím, že nemám záujem . Otrasné niečo ....

Sranda na tom je , že podnikáme spolu s manželom, jedna pevná linka je na manžela a druhá na mňa , len čo položím , tak už aj volajú manželovi .......a taktiež ich nenechám dohovoriť a poviem, že ku nám už volali

Najmä sa jedná o finančné poradenstvo a investovanie do cenných papierov .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Od rána mi drnčia na ambulancii telefony,nestíham dvihať.Problém je ale že do radu je to multilevel,dva x finančné poradenstvo,1x investovanie do cenných papierov , a teraz nakladateľstvo Raabe,na ktoré som už skríkla.Radšej to napíšem sem,lebo najbližšie zvriesknem do telefonu na nejakého pacienta.
Inak , toto sa mi páči ......

Zažil som v čakárni , pacientov jak sardinky v oleji , doktor nestíha ....

ALE

príde dealer s darčekovými igelitkami , zaklope a prednostne vchádza ...
Po určitej dobe / pár krát som stopoval čas - rekord 40 minút / vyjde mladej vysmiaty jak lečo , samosebou , že bez igelitiek - biznis je uzatvorený ....

a TY PACIENT čakaj ....

Zatiaľ som bol svedkom len v jednej ordinácií , že stihol len zaklopať a ani cez prah sa nedostal , tak ho doktorka vyriešila ....

P.S.:
BXLmiami - neber osobne ....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
azla Pozri príspevok
Vedeli sme, cez SS, že približne v rovnakom čase budeme (možno) tráviť dovolenku v Chorvatsku, tak sme si vymenili t.č. , ...zavolali a stretli.

Ale mohlo to vyzerať aj tak ako píšeš ...."Aha ide nejaká pani" ....lebo som si "pre istotu" nahodila v ten deň tričko Porada, aby som vyzerala celkom ako dáka poraďačka.
Anka, aj ja chcem tričko Porada. Čo ak.......?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mne dnes na mobil volali z poisťovne Dôvera, či sa k nim nechcem preregistrovať. Neviem, odkiaľ majú môj mobil! Keď som im povedala, že som spokojná vo VŠZP, opýtali sa že prečo. Moja odpoveď: Už vyše 2 roky mi hradia onkologickú liečbu. To bola rýchlosť, ako ten telefonát ukončila, vôbec ma neprehovárala, aby som prešla k nim. Ani sa nečudujem.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Nachtigal Pozri príspevok
Ja sa teraz vytešujem na terase, slniečko krásne svieti a majú z neho očividne radosť aj motýle. Teraz mi nádherne kvitne jeden ker, veľmi pekne vonia a je na ňom stále aspoň zo desať motýľov, včielky a iné. Priznám sa, dávno som ich nevidela toľko pokope! Fakt je to nádhera! Taká maličkosť a ako veľmi poteší!
Teraz som zistila ako sa ten ker volá: Budleja Dávidova alias letný orgován - "motýlí strom". Viete si predstaviť to moje prekvapenie a radosť? Mám "Motýlí strom"!
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

buchač Pozri príspevok
Inak , toto sa mi páči ......

Zažil som v čakárni , pacientov jak sardinky v oleji , doktor nestíha ....

ALE

príde dealer s darčekovými igelitkami , zaklope a prednostne vchádza ...
Po určitej dobe / pár krát som stopoval čas - rekord 40 minút / vyjde mladej vysmiaty jak lečo , samosebou , že bez igelitiek - biznis je uzatvorený ....

a TY PACIENT čakaj ....

Zatiaľ som bol svedkom len v jednej ordinácií , že stihol len zaklopať a ani cez prah sa nedostal , tak ho doktorka vyriešila ....

P.S.:
BXLmiami - neber osobne ....
No ja toto tiež nechápem. Prečo doktory prijímajú tých dealerov? Nemôžu chodiť poobede? Nás je plná čakáreň a oni si kľudné zaklopú a usmievajú sa. Ja som sa s tým stretla tiež u zubára a u OL.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už dávno som nepísala čo ma poslednú dobu na....lo, ale toto bol vrchol. V utorok ráno som si pri káve pustila telku. Vlastne telka už bola pustená keď som si prišla vypiť kávu. V TV "Narkóza" bola ako hosť slávna to slovenská EVITA U., ktorá pripravovala krevetovú pomazánku. Na tom by nebolo nič divné, keby nezahlásila najväčšiu slovenskú sprostosť roka: ona tú pomazánku podľa jej slov nerobí preto, aby sa jej deti najedli, ale aby im ju deti v škole závideli, lebo deti sa údajne vychvaľujú aké desiaty majú.
Ja keby som bola mamou, ktorá ráta každú korunku a je šťastná, že môže dať deťom hocijaký chlebík, asi by som bola už 2 dni po smrti. Veď veľa ani mne nechýbalo k tomu, aby som zinfarktovala.
Naposledy upravil Melnick : 16.09.09 at 21:46 Dôvod: šťasná = šťastná
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nachtigal Pozri príspevok
Teraz som zistila ako sa ten ker volá: Budleja Dávidova alias letný orgován - "motýlí strom". Viete si predstaviť to moje prekvapenie a radosť? Mám "Motýlí strom"!
bola som zvedavá, tu je link http://mojdom.zoznam.sk/cl/10099/292...a-aromaterapia
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
kukučka Pozri príspevok
ja som našla toto:
http://www.superdeal.sk/budleja-davi...e.p261281.html
- priznám sa celá rodina sa teší z tohto kríka, súťažíme kto zbadá najpeknejšieho motýľa, už mám pocit, že sme na tom kríku závislí...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A mne dnes nechodia maily - upozornenia na sledované témy...

Zaznamenal to ešte niekto?
0 0
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Ach tie desiaty do školy deťom... aj ja som chystala synovi desiaty a tiež som stále vymýšľala čo mu dám, až raz som už nemala peniaze, do výplaty týždeň, tak som mu urobila chlieb s masťou a posypala som mu ho krystálovým cukrom, zabalila a čakala, čo mi na to povie, ak príde domov. Po návrate zo školy som sa ho opýtala ako mu chutila desiata a on mi odpovedal, že to bolo fantastické, ale sa mu málo ušlo, lebo keď povedal svojim spolužiakom, že má super desiatu, všetci kamaráti chceli ochutnať, tak mu ju v podstate zjedli-takže v jednoduchosti je krása.....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Potešilo a veľmi v tento upršaný deň:
http://www.porada.sk/1153915-post51.html
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Chudíková Katarína Pozri príspevok
Ach tie desiaty do školy deťom... aj ja som chystala synovi desiaty a tiež som stále vymýšľala čo mu dám, až raz som už nemala peniaze, do výplaty týždeň, tak som mu urobila chlieb s masťou a posypala som mu ho krystálovým cukrom, zabalila a čakala, čo mi na to povie, ak príde domov. Po návrate zo školy som sa ho opýtala ako mu chutila desiata a on mi odpovedal, že to bolo fantastické, ale sa mu málo ušlo, lebo keď povedal svojim spolužiakom, že má super desiatu, všetci kamaráti chceli ochutnať, tak mu ju v podstate zjedli-takže v jednoduchosti je krása.....

Ja si viem posypať kryštálovým cukrom aj horčicu. Mne to chutí...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Melnick Pozri príspevok
Už dávno som nepísala čo ma poslednú dobu na....lo, ale toto bol vrchol. V utorok ráno som si pri káve pustila telku. Vlastne telka už bola pustená keď som si prišla vypiť kávu. V TV "Narkóza" bola ako hosť slávna to slovenská EVITA U., ktorá pripravovala krevetovú pomazánku. Na tom by nebolo nič divné, keby nezahlásila najväčšiu slovenskú sprostosť roka: ona tú pomazánku podľa jej slov nerobí preto, aby sa jej deti najedli, ale aby im ju deti v škole závideli, lebo deti sa údajne vychvaľujú aké desiaty majú.
Ja keby som bola mamou, ktorá ráta každú korunku a je šťastná, že môže dať deťom hocijaký chlebík, asi by som bola už 2 dni po smrti. Veď veľa ani mne nechýbalo k tomu, aby som zinfarktovala.
Mňa toto všeobecne srdí už veľmi dlho, teda televízne vysielania. Všade samé s prepáčením stupidity. Telenovely, "zábavné programy" vyrábané vo vlastnej tvorbe. Neviem, či som taká nekultúrna, alebo tomu nerozumiem, ale som zhrozená z toho, čo dnes naše televízie vysielajú. Vďaka za utorkové večery na TV "AU plus", veľmi ma potešili s Majorom Zemanom.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Všetko zlé je na niečo dobré. Najviac ma vytáčalo, keď 5 minút pred koncom filmu prerušili film reklamou. Nielenže ho úplne znehodnotili, ale prinútili ma prepnúť na iný kanál a potom som koniec filmu už nestihla, takže neviem, ako skončil. Takže mňa zase všetky tie top programy a telenovely prinútili k tomu, že už dokážem tráviť čas aj inak, ako sledovaním televízie. V týždni sú minimálne štyri dni, keď TV ani nezapnem. Odvtedy som objavila veľa dobrých kníh a po večeroch hrávam s mojimi "deťmi" (20+ ) napríklad človeče. A už ani televízny program nekupujem, aj tak málokedy sadol. Takže ja by som privítala ešte viac telenoviel, možno by som objavili ďalšie zaujímavé činnosti.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
abel Pozri príspevok
Všetko zlé je na niečo dobré. Najviac ma vytáčalo, keď 5 minút pred koncom filmu prerušili film reklamou. Nielenže ho úplne znehodnotili, ale prinútili ma prepnúť na iný kanál a potom som koniec filmu už nestihla, takže neviem, ako skončil. Takže mňa zase všetky tie top programy a telenovely prinútili k tomu, že už dokážem tráviť čas aj inak, ako sledovaním televízie. V týždni sú minimálne štyri dni, keď TV ani nezapnem. Odvtedy som objavila veľa dobrých kníh a po večeroch hrávam s mojimi "deťmi" (20+ ) napríklad človeče. A už ani televízny program nekupujem, aj tak málokedy sadol. Takže ja by som privítala ešte viac telenoviel, možno by som objavili ďalšie zaujímavé činnosti.
my s manželom sme na tom rovnako, ak nepozeráme nejaký dokument o zvieratách alebo nejaký hodnotný film, tak sa hráme Scrable alebo Rummy. Ak náhodou prídu k nám priatelia tak nechápu, ako sa dokážeme takto hrať! Vraj by nemali na to trpezlivosť. A nám tak čas pri tom letí!!!!!!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja už vlastne tiež televízor veľmi nesledujem, jednak tam nedávajú nič, čo by ma zaujímalo, tak radšej chodím večer von s našou havkou, keďže sa už skôr stmieva a deti sa bojím pustiť. Ale tie utorky si nenechám ujsť . Tak isto veľa čitam, ale to som robila odjakživa.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
abel Pozri príspevok
Všetko zlé je na niečo dobré. Najviac ma vytáčalo, keď 5 minút pred koncom filmu prerušili film reklamou. Nielenže ho úplne znehodnotili, ale prinútili ma prepnúť na iný kanál a potom som koniec filmu už nestihla, takže neviem, ako skončil. ..............
To je zaujímave, všetci to vieme že pri prerušení filmu reklamou diváci hromadne prepínajú na iné TV stanice. Iba vysielatelia a mediálni mágovia to nevedia, že vlastne tým strácajú diváka. Mne sa často stane že počas reklamy nájdem niečo lepšie a už sa k pôvodnemu programu nevrátim. Ešte viac sa čudujem tým čo za tie reklamy v TV platia.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Napriek tomu, že mi taktiež ide reklama dooooosť "na nerve", ale zrovna včera som sa rozprávala s jedným "lekárnikom" a on ozaj musí práve reklamované výrobky objednávať vo väčšom množstve, lebo v čase, keď bežia v médiách, v časopisoch, tak má podstatne väčší dopyt.

Takže asi väčšina divákov je dosť ovplyvnená reklamou.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Mňa, závisláčku na net dnes dorazilo zistenie, že som si dnes v práci zabudla kábel na elektrinu k ntb, ktorý už má slabú baterku a bez kábla ho už ani nezapnem. Viete si predstaviť ten pocit a stres :-)? Prirovnám to k fajčiarovi, ktorý má síce cigarety, ale nemá si ich čím zapáliť :-). Ps: toto píšem z mobilu, aspoň takto sem môžem nakuknúť.:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať