Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mzdarka renca Pozri príspevok
Mňa, závisláčku na net dnes dorazilo zistenie, že som si dnes v práci zabudla kábel na elektrinu k ntb, ktorý už má slabú baterku a bez kábla ho už ani nezapnem. Viete si predstaviť ten pocit a stres :-)? Prirovnám to k fajčiarovi, ktorý má síce cigarety, ale nemá si ich čím zapáliť :-). Ps: toto píšem z mobilu, aspoň takto sem môžem nakuknúť.:-)
oheň vždy zháňam
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ešte to doplním, keď som to zistila, tak som ako šialenec začala behať po dome a pozerala el. káble na všetkej elektronike v naivnej predstave, že snáď aspoň jeden bude pasovať. Nepasoval. ;-(:-D
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mzdarka renca Pozri príspevok
Ešte to doplním, keď som to zistila, tak som ako šialenec začala behať po dome a pozerala el. káble na všetkej elektronike v naivnej predstave, že snáď aspoň jeden bude pasovať. Nepasoval. ;-(:-D
Ráno budeš prvá v robote, a s absťákom... ( Aspoň u mňa by to bolo tak)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mzdarka renca Pozri príspevok
Ešte to doplním, keď som to zistila, tak som ako šialenec začala behať po dome a pozerala el. káble na všetkej elektronike v naivnej predstave, že snáď aspoň jeden bude pasovať. Nepasoval. ;-(:-D

si jasná závisláčka. Budeš mať z toho ešte absťák. Neboj, zajtra dobehneš zameškané.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lenkak Pozri príspevok

si jasná závisláčka. Budeš mať z toho ešte absťák. Neboj, zajtra dobehneš zameškané.
...a možno aj dnes..
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

mzdarka renca Pozri príspevok
Ešte to doplním, keď som to zistila, tak som ako šialenec začala behať po dome a pozerala el. káble na všetkej elektronike v naivnej predstave, že snáď aspoň jeden bude pasovať. Nepasoval. ;-(:-D
Aspon si mala nuteny relax
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Áno, som...priznávam sa bez mučenia :-). Ale Predná hora to istí :-)....ráno asi pôjdem do práce na šiestu :-)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mzdarka renca Pozri príspevok
Áno, som...priznávam sa bez mučenia :-). Ale Predná hora to istí :-)....ráno asi pôjdem do práce na šiestu :-)
Taaaaaaaak skoro,j
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Noooo :-)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mzdarka renca Pozri príspevok
Noooo :-)
To tuším ani neviem ako vyzerá...ale nezraď ma...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Doteraz som nemala problem skoro vstavat, vlastne nemohla som uz rano dobre spat, ale posledne dni, keby ma muz nezobudil o 6.45 asi zaspime do skolky. To na 6.00 byt v robote by ma asi zabilo....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

O 6.00 hod ma likviduje každú druhú sobotu...čo už
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Neboj, nezabilo :-)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

ja viem, clovek si zvykne na vsetko. Aby ste si nemysleli ze som nejaky spac. Mne sa malokedy stane ze spim dlhsie ako do 7.00. Aj ked sme parkrat po nejakej akcii isli spat nadranom ja som bola o 8.00-9.00 hore. Casto nemozem spat uz od 5.00, len kvoli malemu nemozem vstat z postele, lebo hned to zaregistruje a uz ma po spani aj on. Kolkokrat uctujem v hlave ked rano pri nom lezim...Ale neviem, co to je posledny tyzden, nadranom zaspim uplne ako drevo, vzdy som registrovala kedy starsi zabuchol za sebou dvere (kvoli mladsiemu bratovi zacal byt rano uplne samostatny, 14r.), lebo chodieva na treningy a nulte hodiny a teraz to prespim. Asi jesenna unava
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

nika.sum Pozri príspevok
ja viem, clovek si zvykne na vsetko. Aby ste si nemysleli ze som nejaky spac. Mne sa malokedy stane ze spim dlhsie ako do 7.00. Aj ked sme parkrat po nejakej akcii isli spat nadranom ja som bola o 8.00-9.00 hore. Casto nemozem spat uz od 5.00, len kvoli malemu nemozem vstat z postele, lebo hned to zaregistruje a uz ma po spani aj on. Kolkokrat uctujem v hlave ked rano pri nom lezim...Ale neviem, co to je posledny tyzden, nadranom zaspim uplne ako drevo, vzdy som registrovala kedy starsi zabuchol za sebou dvere (kvoli mladsiemu bratovi zacal byt rano uplne samostatny, 14r.), lebo chodieva na treningy a nulte hodiny a teraz to prespim. Asi jesenna unava
alebo zdravý spánok

PS: u mňa je to opačne, ja neviem večer zaspať, ale ráno by som spala aj do 11.00, čo cez víkend aj funguje.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
pche, zaobstaraj si pár bytových mačiek a máš zaručený budíček o štvrtej ráno...a keď sú mršky vo forme tak aj skôr...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Čo ma dnes vytočilo, ba priam nas..lo? Samozrejme sociálka, a ich úžasná EZU. Neviem odkedy zmenili formát rodného čísla, ale za júl mi už nezobralo mesačné výkazy. Pri zasielaní samozrejme vypisuje, že výkaz je akceptovaný a zaslaný na spracovanie. Ale neviem ako dlho im to trvá. A dnes pri zasielaní výkazov za august som zistil, že ani jednu firmu mi neakceptovali. Len preto, lebo je zmenený formát rodného čísla. Jednoducho vynechali lomítko z čísla.

Ale jasné, že ja nie som denne 24 hodín pripojený na EZU, a ani nekontrolujem, kedy sa objaví potvrdenie akceptácie a spracovania výkazu.

Teraz si môžem v každé firme ručne opravovať rč (mazať lomítka) a nanovo zasielať výkazy.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Čo ma dnes vytočilo, ba priam nas..lo? Samozrejme sociálka, a ich úžasná EZU. Neviem odkedy zmenili formát rodného čísla, ale za júl mi už nezobralo mesačné výkazy. Pri zasielaní samozrejme vypisuje, že výkaz je akceptovaný a zaslaný na spracovanie. Ale neviem ako dlho im to trvá. A dnes pri zasielaní výkazov za august som zistil, že ani jednu firmu mi neakceptovali. Len preto, lebo je zmenený formát rodného čísla. Jednoducho vynechali lomítko z čísla.

Ale jasné, že ja nie som denne 24 hodín pripojený na EZU, a ani nekontrolujem, kedy sa objaví potvrdenie akceptácie a spracovania výkazu.

Teraz si môžem v každé firme ručne opravovať rč (mazať lomítka) a nanovo zasielať výkazy.
Robím v MRP, RČ mám s lomítkom, a natiahne mi ich do výkazu správne bez lomítka.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Keď sme boli pri tých reklamách,, mňa neskutočne vytáča reklama na AVS (Asociácia vodárenských spločností) a to kontkétne:




pripomína mi to reklamy z "bývalého réžimu" ako napr:



a nakoniec nie všetci obyvatelia slovenska majú "kohútikovú" vodu aj pitnú...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Dav Pozri príspevok
Robím v MRP, RČ mám s lomítkom, a natiahne mi ich do výkazu správne bez lomítka.
ja robím v humane aj solide a mám tam nahádzané rodné čísla aj s lomítkom...a do výkazov to ťahá bez nich v pohode...neviem v akom programe robíš mzdy ale obráť sa na programošov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať