Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

brm Pozri príspevok
pche, zaobstaraj si pár bytových mačiek a máš zaručený budíček o štvrtej ráno...a keď sú mršky vo forme tak aj skôr...
pche, mám, ale mám ich slušno vychované
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

PS: nechceš ešte jednu? máme malé mačiatka
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa zarmútilo, že som si chcela pozrieť nejaké inšpirácie kúpelní na Môj štýl, ale kúpeľne tam nie sú.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zarmútilo, že som si chcela pozrieť nejaké inšpirácie kúpelní na Môj štýl, ale kúpeľne tam nie sú.
troškú sú zašité ale sú http://www.mojstyl.sk/taxonomy/term/38
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mpca Pozri príspevok
troškú sú zašité ale sú http://www.mojstyl.sk/taxonomy/term/38
Jéééééj, ďakujem, kde si ich našiel?

Hádam si zapamätám.
Naposledy upravil Gabi03 : 18.09.09 at 10:08
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Gabi03 Pozri príspevok
Jéééééj, ďakujem, kde si ich našla?
našiel ale nevadí to sa mi stáva často (ťažko určitelné pohlavie z nicku)
mno na hlavnej stánke dole sú "TOP KĹÚČOVÉ SLOVÁ" a pod nimi je maličkým napísané viac hesiel a tam už "kupelna" najdeš
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zarmútilo, že som si chcela pozrieť nejaké inšpirácie kúpelní na Môj štýl, ale kúpeľne tam nie sú.
Takže nakoniec tam sú a to ma potešilo.
A potešilo ma aj to, že o takúto vec (ako inšpirácia) sa zaujíma aj chlap.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
a so segrou rád pozerám tie americké "show" kde kúpia byt/dom za 100 000 $ prerobia, opravia ho, investujú a nakoniec predajú niekedy aj za 175 00 $..
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Melnick Pozri príspevok
Anka, aj ja chcem tričko Porada. Čo ak.......?
a dostala si už to tričko?. aj ja by som prijala....no čo keď sa bude ešte niekedy opakovať náhodné stretnutie ? áááále to ja iba tak. lebo čítam všetko do zadu a som zaskočená už druhý deň. Ráno si otvorím poradu...prihlásim...ukáže sa mi tabuľka, ak vás nepresmeroval...atď a na hlavnej stránke nie som prihlásená,,,,ále ak kliknem na hociakú ponuku tém, nahodí ma tam a tam už som prihlásená
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

mpca Pozri príspevok
Keď sme boli pri tých reklamách,, mňa neskutočne vytáča reklama na AVS (Asociácia vodárenských spločností) a to kontkétne:

Bratislava mala kvalitnú vodu, ale či to bude aj naďalej
http://hnonline.sk/slovensko/c1-3824...bratislavcanov
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dnes ma pekne šponuje Minulý mesiac sme poslali do jednej firmy faktúru, lebo od nás niečo zobrali. Asi za dva týždne sme dostali faktúry my od nich, lebo sme zase niečo zobrali my. A dnes mi na účet prišla úhrada za faktúru. Všetko by bolo v poriadku, keby mi neprišiel uhradený len rozdiel medzi sumami. Teraz neviem či sa mám smiať alebo jedovať. Dobre že mám úhradu ich fa. cez IB nachystanú až na utorok a môžem to zrušiť a asik bude aj najsamlepšie ak si aj dohodu o započítaní pohľadáviek a záväzkov zapíšem sama.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Kazu Pozri príspevok
Dnes ma pekne šponuje Minulý mesiac sme poslali do jednej firmy faktúru, lebo od nás niečo zobrali. Asi za dva týždne sme dostali faktúry my od nich, lebo sme zase niečo zobrali my. A dnes mi na účet prišla úhrada za faktúru. Všetko by bolo v poriadku, keby mi neprišiel uhradený len rozdiel medzi sumami. Teraz neviem či sa mám smiať alebo jedovať. Dobre že mám úhradu ich fa. cez IB nachystanú až na utorok a môžem to zrušiť a asik bude aj najsamlepšie ak si aj dohodu o započítaní pohľadáviek a záväzkov zapíšem sama.
To sú možno tie tzv. kurzové účtovníčky
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

To myslíš, akože sú v kurze?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

tuta Pozri príspevok
To myslíš, akože sú v kurze?
...mno...možnože sú aj v kurze....
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

No mňa išlo včera poraziť,keď som si všimla u 5r. syna vyrážky. Ach bože kiahne?? Však si ich mal minulý rok. No dnes sa to nerozširilo, tak som zvedavá čo z toho bude. Žeby len nejaká alergia? Ináč sa neobsypuje. Chudiatko mal aj horúčky no dnes je to o čosi lepšie.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Zdenka 0705 Pozri príspevok
...mno...možnože sú aj v kurze....
... a možno len samotný šéf pri úhrade sa riadil svojou logikou ... veď sa ani nepomýlil. ...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Kazu Pozri príspevok
Dnes ma pekne šponuje Minulý mesiac sme poslali do jednej firmy faktúru, lebo od nás niečo zobrali. Asi za dva týždne sme dostali faktúry my od nich, lebo sme zase niečo zobrali my. A dnes mi na účet prišla úhrada za faktúru. Všetko by bolo v poriadku, keby mi neprišiel uhradený len rozdiel medzi sumami. Teraz neviem či sa mám smiať alebo jedovať. Dobre že mám úhradu ich fa. cez IB nachystanú až na utorok a môžem to zrušiť a asik bude aj najsamlepšie ak si aj dohodu o započítaní pohľadáviek a záväzkov zapíšem sama.
Tomu sa hovorí jednostranný zápočet
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Dnes som bola s manželom v meste a ja sa vždy ťahám okolo kvetinárstiev. Tak sme stáli pred kvetinárstvom kde boli vonku povykladané rôzne kvety. Zrazu prišla predavačka a začala brať črepníčky s miniružami, ktoré boli trošku odkvitnuté ale mali ešte aj zopár púčikov. Manžel sa hneď spýtal, čo ide s nimi robiť. Mysleli sme, že ak by boli v akcii tak ich zoberieme. Pred dvoma dňami sme tam kúpili dve miniruže ale jedna stála 3,60 e. Predstavte si, predavačka povedala, idem ich vyhodiť ale keď ich chcete dám vám ich. A tak mám zadarmo 3 kusy. Tešili sme sa akoby sme vyhrali v lotérii.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No môj pracovný týždeň končí dosť smutne.
Kolega ešte v marci zle zaplatil preddavky zo závislej činnosti, ktoré som dodatočne žiadala preúčtovať na iný účet DÚ, kde som ho správne pomenovala, ale napísala číslo účtu inej pobčky DÚ.
A ešte som zle pochopila platenie preddavkov na daň z príjmu, a hoci to doplatíme, bojím sa, aby neprišla nejaká pokuta.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Nejako bolo, nejako bude...tým to nechcem zľahčovať, ale idú dva pekné slnečné dni, tak si ich uži a nekaz si ich.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať