Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak už viem Vlastička, prečo si pred pol hodinou nebrala telefón. Ty si tu bola "online". Škoda, že som Ťa tu nezastihla, ale nevadí, v duchu sme určite mnohí pri Tebe.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vlastička , som rada ak vidím, že si tu medzi nami a srdečne Ťa pozdravujem a želám Ti veľa veľa síl a zdravia a strašne Ti želám , aby si toto nepríjemné obdobie mala už za sebou a zapojila sa do pracovných dní ,ako to bolo pred tým a bola si tu stále medzi nami .

Je mi veľmi ľúto , že Ty sa trápiš a plačeš kvoli príspevku od misomiso .
Veľmi rýchlo sa snaž naň zabudnúť a mysli na to , ako sa vrátiš k svojim najbližším a najmilším a nech Ťa hreje pri srdiečku i to , že tu máš zástup ľudí .....nás poraďákov , ktorí sme mysľou stále pri Tebe a myslíme na Teba v tom pozítívnom slova zmysle . Máme Ťa radi , hoci aj keď sa osobne nepoznáme ale tu vidieť aspoň tú ľudskú súdržnosť .

Som presvedčená ,že nie som sama , keď si myslím ,že ten príspevok , ktorý Ťa tak strašne "zranil" nebol na pravom mieste a nepatril tam , ja som to po prečítaní tak cítila tiež , ale nechcela som mojou reakciou na daný príspevok kaziť ten kopec želaní zdravia a pozitívnej energie ,ktoré Ti mnohí z nás priali a posielali .
Tak pevne verím , že na misamisa zabudneš a nebudeš to riešiť , nakoľko misomiso si to nezaslúži , aby si sa s ním zapodievala ,čo len trošku v Tvojej mysli .
Ešte raz Ťa srdečne pozdravujem a želám veľa veľa zdravia a síl to všetko prekonať za pomoci pozitívneho myslenia .
Naposledy upravil Zita5 : 08.11.07 at 19:25
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Vlastička, Zitka to povedala aj za nás. Misomiso je misomiso. Jednoducho je len iný ako my, a názorovo na opačnej strane. Včera som ho tu videla a očakávala, že sa zastaví. Nezastavil. Možno si zaklopala na jeho svedomie a on si ho spytoval. Ale ja napriek tomu som presvedčená, aj keď misamisa od začiatku nemusím, že Ti želá všetko dobré, veľa zdravia, aj keď jeho príhovory sú často v reči, ktorej nerozumieme.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

[quote=ondrejvla;564830]Ďakujem, cítila som energiu pozitívnu, ale nedá mi, aby som nespomenula aj tú, ktorá bola v mojej téme a tlačila ma k zemi ako balvan....Misomiso - viem, mám takmer 60 rokov, povieš si, čo ešte ženská chceš od života. veď si už musela zažiť aj pekné aj menej pekné chvíle...

ahoj Vlasticka, chcela by som len malo, moja mama bola v tom, ze prekonala rakovinu, presla si chemoterapiou a vsetkym co s tym suvisi, ale znova na zaciatku... ma viac ako 60 rokov, ale keby som jej povedala to co si napisla ty... zenska ma cez 60 rokov a co este chce od zivota... - tak by ma s prepacenim pekne "nakopala". ano ma cez 60 rokov, uzila si svoje, ale citi sa silna a uziva si zivota, tesi sa na plesovu sezonu a v najblizsich tyzdnoch si povedala, ze ide na welness pobyt. takze ziadne 60 rocne zenske neexistuju. su len zrele, rozvazne zeny, ktore maju pravo nas ucit a my mame cest, ze nam venuju par rad...
prajem ti krasny den a vsetky negativa stoja len za usmev nad nevedomostou cloveka
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

korduľa Pozri príspevok
ano ma cez 60 rokov, uzila si svoje, ale citi sa silna a uziva si zivota, tesi sa na plesovu sezonu a v najblizsich tyzdnoch si povedala, ze ide na welness pobyt. takze ziadne 60 rocne zenske neexistuju. su len zrele, rozvazne zeny, ktore maju pravo nas ucit a my mame cest, ze nam venuju par rad...
prajem ti krasny den a vsetky negativa stoja len za usmev nad nevedomostou cloveka
To si pekne napísala. Sa už riadne teším na starobu.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

[quote=korduľa;565113... zenska ma cez 60 rokov a co este chce od zivota... - tak by ma s prepacenim pekne "nakopala". ano ma cez 60 rokov, uzila si svoje, ale citi sa silna a uziva si zivota, tesi sa na plesovu sezonu a v najblizsich tyzdnoch si povedala, ze ide na welness pobyt. takze ziadne 60 rocne zenske neexistuju. su len zrele, rozvazne zeny, ktore maju pravo nas ucit a my mame cest, ze nam venuju par rad...
prajem ti krasny den a vsetky negativa stoja len za usmev nad nevedomostou cloveka[/quote]
Je to tak.

Keď som mala 13-15 rokov, vnímala som ženy cez 50 rokov ako staré ženy, nechápala som, čo ešte oni môžu chcieť od života - no bola som puberťáčka. Teraz keď sama mám cez 50, necítim sa stará, práve naopak. Žijem tak ako iné 20-30 ročné. Chcem ešte veľa dať ale aj dostať od života.

Život je ako jeden veľký kopec.Keď sa narodíš si pod kopcom a pomaličky sa štveráš hore. Ani jeden z nás nevie kedy dosiahol vrchol kopca. Viem, že teraz už idem dole... občas by som aj chcela cúvnúť, aby som už nebola zase pod kopcom z druhej strany.
Práve preto sa snažím aj ja a všetci už v tomto veku vychutnať život naplno. Chceme ešte veľa aj ja, aj Ty aj Vlastička, ktorú podzravujem, aj keď sa osobne nepoznáme
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Život je ako jeden veľký kopec.Keď sa narodíš si pod kopcom a pomaličky sa štveráš hore. Ani jeden z nás nevie kedy dosiahol vrchol kopca. Viem, že teraz už idem dole... občas by som aj chcela cúvnúť, aby som už nebola zase pod kopcom z druhej strany.
Práve preto sa snažím aj ja a všetci už v tomto veku vychutnať život naplno.
Ja si zas myslím, že život je ako hodina matematiky: sčítame, odčítame, násobíme, delíme, aj sa pomýlime, a často chceme chyby napraviť, no vtedy zazvonia a je koniec života.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Rozalka Pozri príspevok
Ja si zas myslím, že život je ako hodina matematiky: sčítame, odčítame, násobíme, delíme, aj sa pomýlime, a často chceme chyby napraviť, no vtedy zazvonia a je koniec života.
Ja zase s obľubou hovorím, že život nie je matematický vzorec .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
liba2 Pozri príspevok
Ja zase s obľubou hovorím, že život nie je matematický vzorec .
Aj to je pekná definícia, prípadne "Život je pes a my jeho telegrafné stĺpy".
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Hmmmmmm... život je predsa život. Niekto ho prežíva ako rovnicu o jednej neznámej, dvoch neznámych... ale je o prekonávaní prekážok. Na názve nezáleží.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Úryvok z bleskoviek




09.11.2007 15:48
PRAHA - Šéf ľudovcov Jiří Čunek, ktorý v stredu rezignoval na funkciu vicepremiéra a ministra pre miestny rozvoj Českej republiky, sa ako starosta Vsetína správal viac ako neprimerane. Tvrdí to Vladimíra Jínová (33), ktorá sa na Čunka v roku 2201 obrátila so žiadosťou o pomoc pri probléme s bytom.



Mňa potešilo, že som sa dožila vo výbornej kondícii takého vysokého veku.

Ste to Vy poraďáci, alebo mám tú česť s vašimi pra....pra...pra.....pra....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja ti neviem, mojimi pra... pra...pra... rodičmi boli Adam a Eva takže sú to moji prapredkovia. Ak sa budeme pridŕžať histórie, tak my všetci sme ich pra...pra...pra...(zadkovia?) a ani v roku 2201 to nebude inak
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Náš káblový operátor nám zrušil jeden kanál (vraj skladba nezodpovedala štandardu, aký očakávali), pritom ale vysielajú na iných kanáloch aj programy v horšej kvalite! Namiesto zrušeného kanálu operátor dáva celý deň PROMO KANÁL na propagáciu služieb - teda o sebe. Ja platím zato, že oni tam majú reklamu. Mailom som im to vyčítala, namiesto odpovede doplnili do bežiaceho textu, že PODÁVAJÚ INFORMÁCIE O DIANÍ A NOVINKÁCH.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Ja ti neviem, mojimi pra... pra...pra... rodičmi boli Adam a Eva takže sú to moji prapredkovia. Ak sa budeme pridŕžať histórie, tak my všetci sme ich pra...pra...pra...(zadkovia?) a ani v roku 2201 to nebude inak
Elenka, takže , v roku 2201 nebudú tu tvoji pravnuci , ale sa stanú iba pra...pra... svojim deťom. To mi trochu pripomína najkrajšiu a najzapamätateľnejšiu teóriu relativity: Ja mám palec v ...........
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Ahojte, som bezradná a strašne rozčúlená....
Neviem, ako sa dá ešte pomôcť...
V splálni mi horia sviečky ako na všetkých svatých...
Môj anjelik synček, mi rozlial olejovú vońavku do postele - celúúúúúú (tie čo sa predávajú v Egypte, v tých malinkých fľasšičkách-olejové , čo potom idú do výrobní známych značiek...) , smrdí to tak ako lacná štet....
A keby len tam, smrdí celý byt
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Moja zlatá... prezliecť postele, vyvetrať. Jedine ešte ak aspoň nejak povzbudzujúco, ukľudňujúco a neviem ešte ako by pôsobila tá vôňa, ale dlho budete doma na toto spomínať.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Ani vetranie nepomohlo. Preto som dala sviečky...

Možno by pomohlo rozpáliť a nahycovať poriadne kotol, aby tam bolo aspoň 30 stupňov. Čo som tým chcela poveda´t, možno i užitočná rada v rámci porady, ak to ešte nepoznajú poniektorí....

Na škole som sa naučila, že vetrať nepomôže (za týždeˇn by sa napr. oblečenie nevyvetralo vyvesené von na žinke).Objasním situáciu:
Keď sme boli na diske a prišli sme strašne zasmradené od dymu, tak pomohlo jedine to, že sme dali svoje oblečenie na horúci radiátor.
Kámoška poradila a povedala, že darmo veci vetráme von, nepomôže, len radiátor zachráni. Toto praktikujem dodnes a naozaj to funguje.

(nedávať na radiátor použité ponožky, tie treba oprať)
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Betka, naozaj Ti nezávidím výkon Tvojho anielika. Nám sa totiž stalo čosi podobné, ale ten olej nám vybuchol v nádobke, pod ktorou horela sviečka. Hmmm.....bolo to čosi hrozné, tých pár kvapiek rozvoniavalo dlhé mesiace.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

mysimis Pozri príspevok
Betka, naozaj Ti nezávidím výkon Tvojho anielika. Nám sa totiž stalo čosi podobné, ale ten olej nám vybuchol v nádobke, pod ktorou horela sviečka. Hmmm.....bolo to čosi hrozné, tých pár kvapiek rozvoniavalo dlhé mesiace.
Idem hasiť sviečky..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

betka Pozri príspevok
Idem hasiť sviečky..
......a vyložiť postele na radiátor
Ja na rôzne pachy a "puchy" používam odstraňovač pachov v spreji. Celkom dobre to tie vône pohlcuje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať