Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zarmucujú už dlhšiu dobu dve veci....
1. Zdravotné problémy jedného člena rodiny, ktorý sa nemá lepšie, skôr horšie. Zatiaľ bez určenej diagnózy.
2. Problémy vo vzťahu iného člena rodiny. To sa naozaj človek môže až tak zmeniť za pár rokov?! Alebo jednoducho prestať byť tolerantný a chápavý?!

Hlavne buďme zdraví a nech slnko na nás svieti.
Veru, veru, zdravie je to najprvoradejšie. Od toho sa potom všetko odvíja.
Zmenu správania človeka v rodine som zažila na vlastnej koži - vzťahy so švagrinou sa narušili v podstate zo dňa na deň. Ale zmierila som sa s tým, už to neriešim. Ak ona nemá záujem to napraviť, čo svojimi slovami a správaním narušila, ja sa nevnucujem. Stretávam sa s tými, s ktorými si rozumiem.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zarmucujú už dlhšiu dobu dve veci....
1. Zdravotné problémy jedného člena rodiny, ktorý sa nemá lepšie, skôr horšie. Zatiaľ bez určenej diagnózy.
2. Problémy vo vzťahu iného člena rodiny. To sa naozaj človek môže až tak zmeniť za pár rokov?! Alebo jednoducho prestať byť tolerantný a chápavý?!

Hlavne buďme zdraví a nech slnko na nás svieti.
Blankake Pozri príspevok
Veru, veru, zdravie je to najprvoradejšie. Od toho sa potom všetko odvíja.
Zmenu správania človeka v rodine som zažila na vlastnej koži - vzťahy so švagrinou sa narušili v podstate zo dňa na deň. Ale zmierila som sa s tým, už to neriešim. Ak ona nemá záujem to napraviť, čo svojimi slovami a správaním narušila, ja sa nevnucujem. Stretávam sa s tými, s ktorými si rozumiem.
Tak, tak...
Veru je to zaujímavé, sledovať ako sa ľudia menia .
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

veľmi ma potešilo, že dnes sa mi prvý krát podarilo odoslať MV cez EZU do SP. A dokonca bez jediného zádrhelu!!!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Bastian Pozri príspevok
Tak, tak...
Veru je to zaujímavé, sledovať ako sa ľudia menia .
Zaujímavé je aj sledovať, ako ostávajú rovnakí...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Mňa dnes potešila sms, že budeme mať stretávku zo ZDŠ-ky )boli sme poslední, potom sa to premenovalo na ZŠ). Veľmi sa na všetkých teším, veď sme toho spolu toľko poprežívali.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No a viete čo mňa dnes potešilo dievčence? Konečne som si našla čas, zobrala som sobášny list a išla som na políciu po zmenu priezviska v OP a vodičáku. Síce musím počkať trošku, kým to vyrobia, ale nové priezvisko už v kartičke poistenca mám, už len podpis nacvičiť
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03 Pozri príspevok
Mňa zarmucujú už dlhšiu dobu dve veci....
1. Zdravotné problémy jedného člena rodiny, ktorý sa nemá lepšie, skôr horšie. Zatiaľ bez určenej diagnózy.
2. Problémy vo vzťahu iného člena rodiny. To sa naozaj človek môže až tak zmeniť za pár rokov?! Alebo jednoducho prestať byť tolerantný a chápavý?!

Hlavne buďme zdraví a nech slnko na nás svieti.
Dnes je deň "BLBEC". Doktorka ignorantská, mesto plné áut, skoro bez možnosti parkovania (aby som stihla čo viac), peňaženka bez peňazí na vyplatenie lístkov do divadla a ešte ľudia, ktorí sa urážajú na každú blbosť.

Ale na druhej strane, zubár ma ráno vybavil rýchlo a hádam aj dobre, pokladníčka v divadle bola milá a rezervovala lístky do večera.

Napriek tomu už čakám, aby bolo zajtra.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
danushka Pozri príspevok
No a viete čo mňa dnes potešilo dievčence? Konečne som si našla čas, zobrala som sobášny list a išla som na políciu po zmenu priezviska v OP a vodičáku. Síce musím počkať trošku, kým to vyrobia, ale nové priezvisko už v kartičke poistenca mám, už len podpis nacvičiť
..

...jáááj, danush, veď najbližších, minimálne 50 rokov budeš mať čas ten podpis nacvičiť tak, aby si ho nezabudla..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mňa dnes zrazil na kolená matikár..za 5 hodín, čo máme na polrok, nás toho veľa nenaučí, ale nároky má ako monacký knieža..vektory,lineárne závislé či nezávislé,veľkosti stredných priečok v trojuholníku.,ťažnice...odpadávam z toho..a nemôžem spať..tak veru...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepsikova Pozri príspevok
...mňa dnes zrazil na kolená matikár..za 5 hodín, čo máme na polrok, nás toho veľa nenaučí, ale nároky má ako monacký knieža..vektory,lineárne závislé či nezávislé,veľkosti stredných priečok v trojuholníku.,ťažnice...odpadávam z toho..a nemôžem spať..tak veru...
Pepsi, nestraš nás tu takto večer.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Pozri príspevok
...mňa dnes zrazil na kolená matikár..za 5 hodín, čo máme na polrok, nás toho veľa nenaučí, ale nároky má ako monacký knieža..vektory,lineárne závislé či nezávislé,veľkosti stredných priečok v trojuholníku.,ťažnice...odpadávam z toho..a nemôžem spať..tak veru...

Dani, aj Ty sa bojíš vektorov ? Bŕŕŕŕŕ´, aj ja .
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

pepsikova Pozri príspevok
...mňa dnes zrazil na kolená matikár..za 5 hodín, čo máme na polrok, nás toho veľa nenaučí, ale nároky má ako monacký knieža..vektory,lineárne závislé či nezávislé,veľkosti stredných priečok v trojuholníku.,ťažnice...odpadávam z toho..a nemôžem spať..tak veru...
A ja ze predam obchod a vratim sa do skoly, ze "stare dobre skolske casy". Asi si to rozmyslim
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
camozzi Pozri príspevok
A ja ze predam obchod a vratim sa do skoly, ze "stare dobre skolske casy". Asi si to rozmyslim
..

..obchod si len pekne nechaj, staré dobré časy sa dajú vychutnať aj popri ňom..inak je tam fajn a veselo...hlavne pred písomkami..ako kedysi..

..a vektory , keby mi robili dobre, tak sa ich nebojím..ale ony, pľuhy, mi nedajú spať..a to je zle..
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

pepsikova Pozri príspevok
..

..obchod si len pekne nechaj, staré dobré časy sa dajú vychutnať aj popri ňom..inak je tam fajn a veselo...hlavne pred písomkami..ako kedysi..

..a vektory , keby mi robili dobre, tak sa ich nebojím..ale ony, pľuhy, mi nedajú spať..a to je zle..
čo je to - vektory???

našťastie, determinanty, vektory či funkcie a podobné záležitosti som už dávno hodila za hlavu - a do dnešného času netuším, či by som si spomenula čo len na definíciu, čo definíciu, aspoň čo sa s týmito záhadnými názvami matematických operácií počítalo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Marianna01 Pozri príspevok
čo je to - vektory???

našťastie, determinanty, vektory či funkcie a podobné záležitosti som už dávno hodila za hlavu - a do dnešného času netuším, či by som si spomenula čo len na definíciu, čo definíciu, aspoň čo sa s týmito záhadnými názvami matematických operácií počítalo
..


..no predstav si, že som našla kamošku, ktorá len tak, pri žehlení, vypočítala môj príklad a poslala mi ho..neuveriteľné, aká je šikovná...ďakujem jej a ochotne jej vyžehlím aj celú skriňu prádla...podľa nej sa hádam pustím do tých ďaľších..ale až po káve..
..no a to je to, čo ma dnes ráno potešilo...


...prajem vám krásny deň, žiadne hádky, pohodu a kľud..pri robote..veru tak...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

pepsikova Pozri príspevok
..


..no predstav si, že som našla kamošku, ktorá len tak, pri žehlení, vypočítala môj príklad a poslala mi ho..neuveriteľné, aká je šikovná...ďakujem jej a ochotne jej vyžehlím aj celú skriňu prádla...podľa nej sa hádam pustím do tých ďaľších..ale až po káve..
..no a to je to, čo ma dnes ráno potešilo...


...prajem vám krásny deň, žiadne hádky, pohodu a kľud..pri robote..veru tak...
neskutočne šikovné dievča

ja som mala kamošku, ktorá študovala aplikovanú matematiku a výpočtovú techniku. Už len ten názov bol pre mňa nezrozumiteľný
0 0
zuzkaNZ zuzkaNZ

zuzkaNZ je offline (nepripojený) zuzkaNZ

Pekný deň všetkym, hmm
Aj mňa v poslednej dobe niečo vytočilo.. Veľka akcia do poslednej chvíľky zmáknuta na 1* no v hodine 12tej bum a je po všetkom. Nájdu sa ľudia čo to chápu, stavajú sa aj horšie veci. Par nepriaznivcov si to v plnom prúde uziva nedbajúc o to zo ze ubližujú nielen nám ale aj detom, nebolo v nasich silach zabranit koncu sice sa o to snazili aj nezainteresovany. Niekto to nedokaze pochopit. Mne nezostalo nic ine len si povedat "zivot ide dalej" samozrejme co mi pripomenuli aj zo zachranky,ale co ty ostatny dokedy su ludia ochotny vyzivat sa na ludskom nestasti. Ak chce niekto ublizit jedincovi a urobi mu to dobre nech sa paci, ale nie urobit veci po ktorych zostane spust a vela ludom oci pre plac.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Všetky príspevky, ktoré vznikli ako reakcia na Barbarin príspevok boli presunutú do novej témy:

http://www.porada.sk/t120766-porada-...nes-stalo.html

Kto chce pokračovať v tej diskusii, nech prispieva tam, tu nech sa diskutuje o malých denných radostiach a starostiach.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa už dlhú dobu teší, že som spoznala niekoľko poraďákov osobne. Myslím si, že osobný kontakt s takými ľuďmi ako sú napr. Zituška, Rozalka, Renča, Zuhl, Hanelie a ostatní, stojí za tú "námahu" sa osobne stretnúť. Preto prajem všetkým stretkujúcim sa na Gulášstretku a iných stretkách veľa zábavy a príjemného posedenia, lebo som si istá, že na takéto stretnutia chodia iba ľudia, s ktorými je radosť tráviť čas a ktorí sa chcú príjemne cítiť. Okrem toho osobný kontakt je osobný kontakt.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chobot Pozri príspevok
Všetky príspevky, ktoré vznikli ako reakcia na Barbarin príspevok boli presunutú do novej témy:

http://www.porada.sk/t120766-porada-...nes-stalo.html

Kto chce pokračovať v tej diskusii, nech prispieva tam, tu nech sa diskutuje o malých denných radostiach a starostiach.
Chobot, hodil si tam aj mňa!!!

Kopírujem:

Mňa už dlhú dobu teší, že som spoznala niekoľko poraďákov osobne. Myslím si, že osobný kontakt s takými ľuďmi ako sú napr. Zituška, Rozalka, Renča, Zuhl, Hanelie a ostatní, stojí za tú "námahu" sa osobne stretnúť. Preto prajem všetkým stretkujúcim sa na Gulášstretku a iných stretkách veľa zábavy a príjemného posedenia, lebo som si istá, že na takéto stretnutia chodia iba ľudia, s ktorými je radosť tráviť čas a ktorí sa chcú príjemne cítiť. Okrem toho osobný kontakt je osobný kontakt.

A ešte doplním: mám zopár priateľov - poraďákov, s ktorými som sa zatiaľ nestrela, no mám v pláne to raz spraviť.
Naposledy upravil Gabi03 : 29.09.09 at 12:42 Dôvod: doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať