Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mňa dnes potešila jedna klientka, ktorá dnes oslavuje narodeniny. Vôbec som o tom nevedela, ona došla (musela čakať, kým vybavím iného klienta), len som registrovala, ako čosi šepká synovi (dospelému), ktorý tu s ňou bol. Chlapec sa vyparil a vrátil sa za 15 min. s krabicou plnou zákuskov.

Tak sme chvíľku podebatovali pri káve a zákuskoch, urobili robotu, čo bolo treba a mám z jej návštevy slnko v duši
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Chobot vďaka . Myslím že táto téma si nezaslúži štýl vedenia diskusie , aký sa tu viedol. .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Marianna01 Pozri príspevok
mňa dnes potešila jedna klientka, ktorá dnes oslavuje narodeniny. Vôbec som o tom nevedela, ona došla (musela čakať, kým vybavím iného klienta), len som registrovala, ako čosi šepká synovi (dospelému), ktorý tu s ňou bol. Chlapec sa vyparil a vrátil sa za 15 min. s krabicou plnou zákuskov.

Tak sme chvíľku podebatovali pri káve a zákuskoch, urobili robotu, čo bolo treba a mám z jej návštevy slnko v duši
To je milé, že aj s klientmi je možné mať takýto vzťah. Niekedy jednoducho stačí trochu spomaliť a užívať si chvílky pohody a šťastia.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.... čo sa to tu už deje v poslednom čase, normálne nechápem.... nemienim nikoho menovať - hoci vzťahovační sa vždy v poslednom čase nájdu, ale niektorí neviem čím a prečo, vedia kto, čo, ako myslel (telepatické napojenie??- jedna pani tiež si myslela, že má očnú kameru) a akú mal pri písaní náladu- hotová schizofrénia s paranojou. Prosím všetkých na Porade, kým to ešte ide , nenechajte sa uniesť a vniesť do "bahna"- nevravím, nenapísať si názor, ale na to, čo nasleduje potom.... - Porada už nie je tým, čo kedysi bola, až nechuť sem vôbec ísť z každej témy vzniká ring . Ja viem, poviete si , že prečo sem teda chodím........, lebo ešte verím, že sa to zlepší (vďaka Porade som spoznala dosť správnych ľudí, s ktorým som v kontakte doteraz) a ľudia budú tolerantnejší a budú rešpektovať aj oponenta svojho názoru a slušnosť sa zase nájde na Porade.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Gabi03 Pozri príspevok
Chobot, hodil si tam aj mňa!!!

Kopírujem:

Mňa už dlhú dobu teší, že som spoznala niekoľko poraďákov osobne. Myslím si, že osobný kontakt s takými ľuďmi ako sú napr. Zituška, Rozalka, Renča, Zuhl, Hanelie a ostatní, stojí za tú "námahu" sa osobne stretnúť. Preto prajem všetkým stretkujúcim sa na Gulášstretku a iných stretkách veľa zábavy a príjemného posedenia, lebo som si istá, že na takéto stretnutia chodia iba ľudia, s ktorými je radosť tráviť čas a ktorí sa chcú príjemne cítiť. Okrem toho osobný kontakt je osobný kontakt.

A ešte doplním: mám zopár priateľov - poraďákov, s ktorými som sa zatiaľ nestrela, no mám v pláne to raz spraviť.
Ale veď ten príspevok si si sama vymazala! Ja som ho síce presunul, ale už vymazaný.

Chceš ho obnoviť?
Naposledy upravil Chobot : 29.09.09 at 13:11
VYmazaný príspevok.jpg  
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Chobot Pozri príspevok
Ale veď ten príspevok si si sama vymazala! Ja som ho síce presunul, ale už vymazaný.

Chceš ho obnoviť?

jéééžiš, ja kukám v prílohe od Chobota, čo som to vymazala - a už viem chcela som prispieť do tejto témy, ale podarilo sa mi to do odlúčenej... tak som to odtiaľ dala preč a pripla sem
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Hehe, nastal menší chaos.

PS: Chobot, môj súhlas bol k tomu, že som ho už vymazala. Hádam nebude nikomu vadiť 2 x
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Hehe, nastal menší chaos.

PS: Chobot, môj súhlas bol k tomu, že som ho už vymazala. Hádam nebude nikomu vadiť 2 x
Gabika ja pozerám , ako puk, to kde si tak pekne o nás písala , teraz neviem odkiaľ sa príspevok vzal .


Už vidím . Lebo som sa nevedela zorientovať .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zita5 Pozri príspevok
Gabika ja pozerám , ako puk, to kde si tak pekne o nás písala , teraz neviem odkiaľ sa príspevok vzal .
No vzal sa z mojej klávesnice.
... jednoducho som to potrebovala napísať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
No vzal sa z mojej klávesnice.
... jednoducho som to potrebovala napísať.
Ďakujeme a som rada , že sa medzi nami dobre cítiš .
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mna dnes prekvapilo (alebo ani nie), že sa nejak aktivujú daňové úrady a začali rozosielať pokuty za oneskorené podanie čohokoľvek. Dnes prišlo dvom klientom na rôznych DU (posielajú si sami, teda tí klienti)
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Mňa dnes dosť zarmútila táto téma:


Porada o neradení? (presunuté príspevky z témy "Čo sa mi dnes stalo...")
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

babi2 Pozri príspevok
Mňa dnes dosť zarmútila táto téma:


Porada o neradení? (presunuté príspevky z témy "Čo sa mi dnes stalo...")
Musím povedať, že dnes aj mňa... Stále nerozumiem o čom tu niektorí točia...aké spolky a pod. a už mi to tu pripadá ako na pokeci .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

babi2 Pozri príspevok
Mňa dnes dosť zarmútila táto téma:


Porada o neradení? (presunuté príspevky z témy "Čo sa mi dnes stalo...")
Mňa skôr domotala. Videla som, čítala som, nerozumela som Vrtela som sa v tom ako číňan v kukurici a nakoniec som zistila, že to sú dve témy
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Niekedy mi pri čítaní Porady tiekli slzy-od smiechu a teraz mi tečú-od plaču.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dlho som si predstavovala Poraďácku kaviareň ako útulnú miestnosť, kde pri každom stole sedia návštevníci-jedni noví, iní s kvetmi v ruke, pripravení blahoželať,iní zase debatujúci o varení, alebo len tak, s úsmevom na perách zdraviaci svojich priateľov...dnes mi pribudol stôl rozhádaných, po sebe vreštiacich a vzájomne sa obviňujúcich návštevníkov..nestačí len otočiť sa chrbtom..špina, blato a pľuvance lietajú krížom- krážom..a čo je najhoršie, tí, čo vodu kázali a víno pili, kričia, vraj každý k niekomu patrí....a z milej, útulnej kaviarne pomaličky mizne dobrá nálada a zostávajú len úškrny nad ľudskou hlúposťou...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...dlho som si predstavovala Poraďácku kaviareň ako útulnú miestnosť, kde pri každom stole sedia návštevníci-jedni noví, iní s kvetmi v ruke, pripravení blahoželať,iní zase debatujúci o varení, alebo len tak, s úsmevom na perách zdraviaci svojich priateľov...dnes mi pribudol stôl rozhádaných, po sebe vreštiacich a vzájomne sa obviňujúcich návštevníkov..nestačí len otočiť sa chrbtom..špina, blato a pľuvance lietajú krížom- krážom..a čo je najhoršie, tí, čo vodu kázali a víno pili, kričia, vraj každý k niekomu patrí....a z milej, útulnej kaviarne pomaličky mizne dobrá nálada a zostávajú len úškrny nad ľudskou hlúposťou...
Pepsi môžem s Tebou len súhlasiť. Aj preto sem už chodím málo, nemám chuť sa rozčuľovať na príspevkoch, ktoré sú plné nenávisti, ohovárania a pod. Najhoršie na tom je, že taký človek, ktorý by mal mať nadhľad, tak rýpe do každého kto mu stojí v ceste len za to, že mu nedal za pravdu. A to je podľa nicku vysokoškolsky vzdelaný človek. Keď to takto pôjde ďalej, tak tu už nebude mať kto radiť - teda tí normálni poraďáci sem buď nebudú chodiť vôbec, alebo len občas. Veď koho by bavilo to dusno, ktoré tu v poslednej dobe prevláda. Myslím si, že tu prevláda kvantita nad bývalou kvalitou. Môže sa tu zaregistrovať hoci kto, hocijaký Ďuro spod mosta a potom to tu tak vypadá. Pokiaľ administrátor nevyradí všetkých "rypákov", tak tu nebude poriadok.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Kazu Pozri príspevok
Mňa skôr domotala. Videla som, čítala som, nerozumela som Vrtela som sa v tom ako číňan v kukurici a nakoniec som zistila, že to sú dve témy

som sa ich chcela opytat, ze o com sa vlastne bavia, lebo som tomu vobec nerozumela, ale potom som to nechala tak, este by mi vynadali, ze co sa miesam do ich hadky
uz sa v kukurici vrtia aj cinania?
som myslela, ze sa to hovori, ze motam sa jak madar v kukurici
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Je mi smutno, napriklad ako sme Danushke blahoželali v den jej svadby a dnes musela Aničke vysvetlovať svoj tzv. oneskorený sobaš.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

marina8 Pozri príspevok
som sa ich chcela opytat, ze o com sa vlastne bavia, lebo som tomu vobec nerozumela, ale potom som to nechala tak, este by mi vynadali, ze co sa miesam do ich hadky
uz sa v kukurici vrtia aj cinania?
som myslela, ze sa to hovori, ze motam sa jak madar v kukurici
To preto že u nás skôr nájdeš číňana ako maďara
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať