Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Rozhodne zmeň strih na gate! Ak vidíš peknú babu, mali by sa Ti o niečo zachytiť a nie padať!
súhlasím! so spadnutými gaťami sa ťažko behá za babami predstav si, že stretneš tú pani, ktorej sa vyťahuje sukňa! Nemáš šancu ju dobehnúť!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dnes ma rozčúlilo, že môj autobus čo ma vozí do práce išiel načas, musel som za ním utekať a nakoniec tam vôbec nezastavil a potom som tam stal, a stál, a stál, a stál ako pišišvor.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
erzet Pozri príspevok
Dnes ma rozčúlilo, že môj autobus čo ma vozí do práce išiel načas, musel som za ním utekať a nakoniec tam vôbec nezastavil a potom som tam stal, a stál, a stál, a stál ako pišišvor.
Ľudkovia, ja som sa už dnes v tejto téme toľko narehotala a ešte je len 10.06
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

babi2 Pozri príspevok
Tak toto rozčuľuje aj mňa, že ich tak ospevujú aký sú perefektní a vyhrali iba preto, že poliaci si dali vlastný gól
Zasa moc s týmto nesúhlasím, i keď som skeptik( niečo podobne ako V.Klaus),ale túto kvalifikáciu sme si fakt konečne zaslúžili vyhrať, a k tomu šťastiu-mali sme ho síce dosť,ALE-doteraz sme mali len a len smolu a karta sa už konečne musela otočiť...
Ale nehovorím,že sme nejaký perfektní,len sme proste využili to,že česi a poliaci sa dostali do krízy a depresie a to sme dokonale využili...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zasa moc s týmto nesúhlasím, i keď som skeptik( niečo podobne ako V.Klaus),ale túto kvalifikáciu sme si fakt konečne zaslúžili vyhrať, a k tomu šťastiu-mali sme ho síce dosť,ALE-doteraz sme mali len a len smolu a karta sa už konečne musela otočiť...
Ale nehovorím,že sme nejaký perfektní,len sme proste využili to,že česi a poliaci sa dostali do krízy a depresie a to sme dokonale využili...
ja zase pridám, že v kvalifikácii aj naši predsa dali nejakých vlastencov. Ak si dobre spomínam, tak s čechmi sme hrali 2:1 a dali sme 3 góly

Jedna veľká pravda ale asi je, že na tom celom má veľkú zásluhu Weis ako tréner - dokázal namotivovať a sceliť družstvo. Darmo majú napríklad česi oveľa viac osobností a špičkových futbalistov, keď sa nedokážu dať dohromady ako celok.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

erzet Pozri príspevok
Dnes ma rozčúlilo, že môj autobus čo ma vozí do práce išiel načas, musel som za ním utekať a nakoniec tam vôbec nezastavil a potom som tam stal, a stál, a stál, a stál ako pišišvor.
Einstein by bol z nás nadšený, ako potvrdzujeme jeho teóriu, že všetko je relatívne. Mňa by rozčuľovalo, keby autobus meškal, a teba to, že išiel načas.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dáša_ Pozri príspevok
ja zase pridám, že v kvalifikácii aj naši predsa dali nejakých vlastencov. Ak si dobre spomínam, tak s čechmi sme hrali 2:1 a dali sme 3 góly

Jedna veľká pravda ale asi je, že na tom celom má veľkú zásluhu Weis ako tréner - dokázal namotivovať a sceliť družstvo. Darmo majú napríklad česi oveľa viac osobností a špičkových futbalistov, keď sa nedokážu dať dohromady ako celok.
akože česi aj poliaci sú objektívne lepšie celky ako my,ale myslím,že nás troška aj podcenili,napr.česi po zápase s nami sa išli zabávať s prostitútkami(mimochodom tam prehrali s nami),takže aj to vypovedá o nich,ako brali tú kvalifikáciu vážne-a keď sa zbadali a začali hrať, tak už bolo(našťastie pre nás )neskoro-a tie vlastné goly? Všetko je relatívne v Slovisku nám neuznali jasný gol a tým pádom by sme neprehrali a mohlo to byť jasnejšie už skor...
Ja som rád,že sme postúpili,lebo neviem, neviem,či sa ďalšieho postupu na MS dožijem,takže sa teším...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dáša_ Pozri príspevok
ja zase pridám, že v kvalifikácii aj naši predsa dali nejakých vlastencov. Ak si dobre spomínam, tak s čechmi sme hrali 2:1 a dali sme 3 góly

Jedna veľká pravda ale asi je, že na tom celom má veľkú zásluhu Weis ako tréner - dokázal namotivovať a sceliť družstvo. Darmo majú napríklad česi oveľa viac osobností a špičkových futbalistov, keď sa nedokážu dať dohromady ako celok.
Weiss?,keď si spomeniem ako som pred 20 rokmi po ňom( v čase keď hral ešte za Inter Bratislava)hádzal kamene...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
ZEvina Pozri príspevok
Ľudkovia, ja som sa už dnes v tejto téme toľko narehotala a ešte je len 10.06
No čo má ísť čo načas, keď tri roky mešká. No né?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
No čo má ísť čo načas, keď tri roky mešká. No né?
máš pravdu, veď nenastala zmena cestovného poriadku!!!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
abel Pozri príspevok
Einstein by bol z nás nadšený, ako potvrdzujeme jeho teóriu, že všetko je relatívne. Mňa by rozčuľovalo, keby autobus meškal, a teba to, že išiel načas.
viď príspevok 6930. chichichi
Na pátek dobré? né? Ale je to sa fakt stalo
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

erzet Pozri príspevok
No čo má ísť čo načas, keď tri roky mešká. No né?
Počkaj, aby som bola v obraze. Tri roky mešká a konečne dnes išiel, alebo po dobu troch rokov každý deň meškával a dnes išiel načas? Lebo keby tri roky meškal, ja tam tvrdnem tri roky na zastávke a dnes už konečne ide, tak to by ma tiež potešilo
Ja nechcem vyrývať, len aby to nebolo hluboké nedorozumění .
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...a ja som si aspoň našla ...čo znamená "pišišvor"
Oblasť: stredné Slovensko
Nárečie: oravské nárečie
Nárečové slovo: pišišvor
Spisovný ekvivalent: nezbedník, výmyselník
Poznámka: používa sa v obci Oščandica
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
...a ja som si aspoň našla ...čo znamená "pišišvor"
Oblasť: stredné Slovensko
Nárečie: oravské nárečie
Nárečové slovo: pišišvor
Spisovný ekvivalent: nezbedník, výmyselník
Poznámka: používa sa v obci Oščandica
To akože Robert - erzet je pišišvor ? Nezabite ma , ale on je taký nezbedník , výmyselník a veľký srandista .
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Zita5 Pozri príspevok
To akože Robert - erzet je pišišvor ? Nezabite ma , ale on je taký nezbedník , výmyselník a veľký srandista .
Zitka pozor, u nás na východe pišišvor znamená niečo úplne iné....aj keď tiež sa naňho môže vzťahovať nezbedník...výmyselník....

ale Roberta by som tak nenazývala....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erzet Pozri príspevok
Dnes ma rozčúlilo, že môj autobus čo ma vozí do práce išiel načas, musel som za ním utekať a nakoniec tam vôbec nezastavil a potom som tam stal, a stál, a stál, a stál ako pišišvor.
Čo z toho vyplýva ????

Taký svetaskúsený muž v najlepších rokoch a nevie ....??????


Za električkou a ženskou

NIKDY NEBEŽ !!!!

VŽDY príde druhá .....


P.S.:
Dopravný prostriedok je možné obmieňať podľa okolností ...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
erzet Pozri príspevok
No čo má ísť čo načas, keď tri roky mešká. No né?
Asi dnes išiel načas preto, že nezastavoval na zastávkach
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
hnedoočka Pozri príspevok
máš pravdu, veď nenastala zmena cestovného poriadku!!!
nem
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Baby, ja som v tom nevinne, to si sám Róbert dal také pomenovanie
http://www.porada.sk/1179907-post6923.html
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
Baby, ja som v tom nevinne, to si sám Róbert dal také pomenovanie
http://www.porada.sk/1179907-post6923.html

Tak to som veľmi rada , nakoniec to má odo mňa ako vyznamenanie . Kto vie akého pišišvora on myslel .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať