Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Potešilo ma, že sme sa konečne po mesiaci dostali cez víkend na chalupu. Bolo tam síce ako v ľadovni, kým sa chalupa vykúrila, ale atmosféra bola ohromná. Psík videl prvý raz sneh, úžasne sa čudoval , deti zažili prvú tohtosezónnu sánkovačku a stavali snehuliaka, a tiež sme zbierali spod snehu orechy. Zatiaľ nikto nemá príznaky ochorenia, tak musím skonštatovať, že víkend sa vydaril.
PS: Ak by ste si urobili výlet do BŠ, a mali by ste cestu okolo mojej chalupy, kľudne si nazbierajte orechy, je ich tam príliš veľa. Bližšie info poskytnem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
Rozčúli ma keď tu uverejním fotku a potom som požiadaný o jej stiahnutie hoci o nič nejde a pritom je to v téme: Tento záber sa mi vydaril.
Keby si lepšie načúval hlas ľudu /myslím nás ženy z PK / tak by si sa nemusel rozčúliť
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

erzet Pozri príspevok
Rozčúli ma keď tu uverejním fotku a potom som požiadaný o jej stiahnutie hoci o nič nejde a pritom je to v téme: Tento záber sa mi vydaril.
Zita5 Pozri príspevok
Keby si lepšie načúval hlas ľudu /myslím nás ženy z PK / tak by si sa nemusel rozčúliť
Zvlášť keď sa dohodnú všetci zanteresovaní že sa žiadne fotky nebudú zverejňovať. Inak... tiež by si asi veľmi ne"rozčúlený" keby si bol Ty ako hlavný objekt. Nemyslím že si mal dôvod na rozčúlenie. Stačilo dodržať dohodu. Prajem krásny slnečný pondelok. U nás je úžasné slniečko po dlhom čase. Ale kľudne daj do tento záber sa vydaril inú fotku... nefotil si mlyn ani iné budovy? Okolie? Tú krásnu morušu si neodfotil? Tá je ozaj jedinečná.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Zvlášť keď sa dohodnú všetci zanteresovaní že sa žiadne fotky nebudú zverejňovať. Inak... tiež by si asi veľmi ne"rozčúlený" keby si bol Ty ako hlavný objekt. Nemyslím že si mal dôvod na rozčúlenie. Stačilo dodržať dohodu. Prajem krásny slnečný pondelok. U nás je úžasné slniečko po dlhom čase. Ale kľudne daj do tento záber sa vydaril inú fotku... nefotil si mlyn ani iné budovy? Okolie? Tú krásnu morušu si neodfotil? Tá je ozaj jedinečná.
O žiadnej dohode, ja neviem. Nemôžem dať inú fotku keď to bol záber, ktorý ja už v živote neurobím. Statické zábery to nie je ono. Mňa o odstránenie nepožiadal hlavný objekt. No a čo keby som bol hlavný objekt. (chcel som napísať, že ani celebrity vždy neprotestujú proti uverejňovaniu ich fotiek, ale to by ste si zo mňa robili tiež srandu). Keď to nie je fotomontáž tak nech. A vôbec veď fotky sú zverejnené. Druhý raz ak zoberiem foťák a budem fotiť, tak guláš, morušu, zákusky, trávu, psa... Viete sami že i sebemenší náznak že by sa to mohlo niekomu nepáčiť (bv-alexandra, ola, + jeden) som posielal samostatne, alebo keď má o to niekto požiadal (haluzka). Ale dobre, vaše želanie sa naplnilo.
Naposledy upravil erzet : 19.10.09 at 09:49
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ešte som zabudol na fotenie toho WC, tiež je pekné
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet , v čase keď Porada začínala , tak sa zo stretiek fotky uverejňovali na stránke Porady .Mne osobne to neprekážalo , ale postupom času , sa to prestalo diať . Tak sme k tomu pristúpili všetci bez rozdielu . Ak sú fotky uverejnené niekde inde napr. FC , tak to bolo vlastné rozhodnutie a je to pekná spomienka zároveň .
Tak sa už nehnevaj toľko a nevyhováraj sa , že o žiadnej dohode nevieš , lebo sme o tom v PK hovorili ,aký je zvyk na Porade .
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zita5 Pozri príspevok
erzet , v čase keď Porada začínala , tak sa zo stretiek fotky uverejňovali na stránke Porady .Mne osobne to neprekážalo , ale postupom času , sa to prestalo diať . Tak sme k tomu pristúpili všetci bez rozdielu . Ak sú fotky uverejnené niekde inde napr. FC , tak to bolo vlastné rozhodnutie a je to pekná spomienka zároveň .
Tak sa už nehnevaj toľko a nevyhováraj sa , že o žiadnej dohode nevieš , lebo sme o tom v PK hovorili ,aký je zvyk na Porade .
Deväť slov a hovg: o žiadnej dohode som nevedel
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
Deväť slov a hovg: o žiadnej dohode som nevedel
Dobre , však ja Ťa presviedčať nebudem
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Presviedčaj ma. Milo
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa dnes potešilo, že hoci som vstávala do tmy a bolo práve 0 stupňov, pekne svieti vonku slniečko a to mi robí dobrú náladu.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Keď bola porada "komornejšia", tak sme pricapovali fotečky aj my /nájde sa ich tu ešte dosť/, ale niektorí boli na stretkách "inkognito", tak sme začali na požiadanie robiť cenzúru fotiek a pricapiť iba "schválené".

Tu je vzorka /občas do nich stále mrknem/:

kniha Jožka Mihála - 2005 /tu bolo ešte problém s pricapovaním/
http://www.porada.sk/t5796-p27-kniha...e-v-praxi.html

husacina-2005 /tu sme ešte nemali také kvalitné foťáky /
http://www.porada.sk/t11996-p31-stre...-husacina.html

Maďarsko-2005 /to je cez mobil - celkom gut/
http://www.porada.sk/t10254-p4-stretko-v-madarsku.html

vianoce-2005 /a tu už sme mali aj foťák/
http://www.porada.sk/t16273-predvian...odnotenie.html
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška 1000 bodov, si ma dojala. A musela som si pripomenúť aj Krahule, tam sme absolvovali Muši /iste si pamätáš/ aj orientačný beh a vyhrali i ked sme prvenstvo postúpili inej skupine, čiže to nembolo iba o papáničku.
Ale myslím, že zo všetkých fotografií vyhrala tá Jožkova z husaciny /príspevok č.310/a to bola zverejnená na celej Porade ako príklad pre zníženie obéznej populácie, ked budeš takto žrať, budeš takto vyzerať.
Naposledy upravil ALDA : 20.10.09 at 10:36
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
Presviedčaj ma. Milo
Tak túto moju fotečku kľudne môžeš zverejniť , ale len túto
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
fúúúúúha , koľko inšpirácie -
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
erzet Pozri príspevok

..joj, však toto mi vidí až do žalúdka...nechcem vidieť tie zábery)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pepsikoláč:....tak, moji milí, budem v telke..a nevyzerá to pre mňa ružovo,lebo moja panička je v boji za mňa ne-z-ne-si-te-ľná a asik budem musieť tým výťahom naozaj chodiť sám,nech tie prachy aj miniem..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..pepsikoláč:....tak, moji milí, budem v telke..a nevyzerá to pre mňa ružovo,lebo moja panička je v boji za mňa ne-z-ne-si-te-ľná a asik budem musieť tým výťahom naozaj chodiť sám,nech tie prachy aj miniem..
pepsikoláčik, daj vedieť kedy a budem kukať. Dovtedy sa uč používať chodúle, nech nespadneš pri tlačítku
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Prečo ak vyjde mne z RZZP určitý preplatok, tak ZP vyjde paradoxne menší?!!!! A potom vysvetluj klientovi, prečo to tak je a že ja som neurobila chybu....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Prečo ak vyjde mne z RZZP určitý preplatok, tak ZP vyjde paradoxne menší?!!!! A potom vysvetluj klientovi, prečo to tak je a že ja som neurobila chybu....
No u nás je to opačne. Vyrátali jednému ZCovi (má plus živnosť) väčší preplatok, ako jemu....
Zdá sa, že niekomu zoberú, niekomu dajú.

Len čakám, kedy sa ozvú, že tie peniaze chcú späť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať