Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Sociálnu poisťovňu by mali zrušiť-každý nech si šetrí na penziu kolko chce,kedy chce a kde chce-to je moj názor...
ako pre koho, a čo stárež a ostatní, ktorí sú odkázaní iba na sociálnu poisťovňu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

branislavp Pozri príspevok
ako pre koho, a čo stárež a ostatní, ktorí sú odkázaní iba na sociálnu poisťovňu.
No práveže to treba nejako domyslieť, to už bude riešiť prípadná moja nová politická strana-strana alternatívnej propagandy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dnes ma porazí určite...môj synko nainštaloval do pc hru,asi fungujúcu len vo Viste, rozhegal mi celý počítač, nejde mi mediaplayer,nedá sa to opraviť..odinštalovala som ten bordel, ale MP aj tak nič..asi synka predám (alebo darujem )na tvrdú prácu do rómskej osady..alebo ma trafí šľak..
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

pepsikova Pozri príspevok
..dnes ma porazí určite...môj synko nainštaloval do pc hru,asi fungujúcu len vo Viste, rozhegal mi celý počítač, nejde mi mediaplayer,nedá sa to opraviť..odinštalovala som ten bordel, ale MP aj tak nič..asi synka predám (alebo darujem )na tvrdú prácu do rómskej osady..alebo ma trafí šľak..
V rómskej osade nie je žiadna práca, .... a to ma rozčuľuje dnes, aj včera, aj zajtra.....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Pozri príspevok
..dnes ma porazí určite...môj synko nainštaloval do pc hru,asi fungujúcu len vo Viste, rozhegal mi celý počítač, nejde mi mediaplayer,nedá sa to opraviť..odinštalovala som ten bordel, ale MP aj tak nič..asi synka predám (alebo darujem )na tvrdú prácu do rómskej osady..alebo ma trafí šľak..
Chcela som sa spýtať,za koľko ho predáš? No potom ma napadlo: my žartujeme a niekto by nás ešte obvinil s obchodovania s deťmi. Tak si ho len nechaj a plať si zaň účty za opravu PC.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aankaa Pozri príspevok
V rómskej osade nie je žiadna práca, .... a to ma rozčuľuje dnes, aj včera, aj zajtra.....
Aankaa tam nie je síce produkcia, ale reprodukcia je tam na veľmi vysokej úrovni
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Melnick Pozri príspevok
Chcela som sa spýtať,za koľko ho predáš? No potom ma napadlo: my žartujeme a niekto by nás ešte obvinil s obchodovania s deťmi. Tak si ho len nechaj a plať si zaň účty za opravu PC.
..

..darujem ho zadarmo,lebo keby mi prišiel pod ruku, zavreli by ma aj tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No práveže to treba nejako domyslieť, to už bude riešiť prípadná moja nová politická strana-strana alternatívnej propagandy...
..

..Stanislavko, ono je to už vymyslené a ako-tak fungujúce, akurát že výkonný aparát je na nepostačujúcej úrovni komunikácie s prípadnými narušiteľmi v pracovnej dobe...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Mňa dnes vytočil jeden telefonát do nepríčetnosti.

Osoba na druhej strane začala po mne neodvôvodnene bliakať, vraj ma nemá zaujímať prečo chce číslo na mobil môjho šéfa.
Nemám problém dám vždy ak vedia minimálne meno.

Ale táto osoba na otázku.... o čo ide, čo treba...
odpovedala .. to vás nemusí zaujímať...
no a samozrejme s patričným hlasovým prejavom, asi si myslela že mám 15 a ked začne na mňa bliakať, že ma zastraší a to číslo jej dám... hold smola pre ňu zmýlila sa.

Takže som jej tresla sluchadlom, a už nevolala našťastie.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes ráno ma zobudili pílčici, ktorí na podnet niektorých našich susediek spilovávali hlava nehlava stromčeky, ktoré sme tu pestovali 33 rokov. Bolo povedané, že iba brezu, pretože je jedno dieťa na ňu alergické /môj syn je alergický na topole od dvoch rokov a nespílili zato celú alej/ a ked som sa pozrela von oknom som onemela, pretože spílili aj krásnu borovicu. Ich šéf tvrdil, že budeme zatepľovať a zavadzala by /vedľajší dom zatepľovali, stromy sa dotýkajú balkonov a zostali tam/ a že vraj bola vyschnutá a dusila ostatné stromy, čo vôbec nie je pravda. Ked vyšiel manžel /vietnamec /iniciatorky s malinovkou pre pracovníkov, tak som mu povedala, že žena je klamárka a dala spiľovať aj ihličnan, odpovedal, že im to nikto nekázal a piilčík, že ved ste nám povedali, že aj tento.A vraj aj na životnom útvare povedala jedna pani, že ich máme blízko domu. Práve som išla k lekárovi a jasné zvýšený tlak.
Inde treba vysadiť dalšie 3 stromky a v PK sa môže všetko i ked za skládku sme bojovali a vybojovali, tak si samy zničíme krásnu zeleň.
No neviem, neviem mám sa rozčuľovať a ísť na MU a podakovať sa, asi im napíšem.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Helenka, to už nebudeš mať tú borovicovú vôňu v byte????
No, škoda. Mala si to tam pekné.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..bývam na sídlisku "ranených briez"..u nás poodpilovali brezám vrcholce, odpílili polovice z tých, čo boli vysoké alebo odpílili od spodu, ale korene nechali v zemi..nepomohlo ani plakať,suseda sa sťažovala, že jej padá bordel z briez na balkon..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Xanti Pozri príspevok
Mňa dnes vytočil jeden telefonát do nepríčetnosti.

Osoba na druhej strane začala po mne neodvôvodnene bliakať, vraj ma nemá zaujímať prečo chce číslo na mobil môjho šéfa.
Nemám problém dám vždy ak vedia minimálne meno.

Ale táto osoba na otázku.... o čo ide, čo treba...
odpovedala .. to vás nemusí zaujímať...
no a samozrejme s patričným hlasovým prejavom, asi si myslela že mám 15 a ked začne na mňa bliakať, že ma zastraší a to číslo jej dám... hold smola pre ňu zmýlila sa.

Takže som jej tresla sluchadlom, a už nevolala našťastie.
Xanti, nedala by si mi číslo na Tvojho šéfa???

............Lebo začnem bliakať.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Melnick Pozri príspevok
Xanti, nedala by si mi číslo na Tvojho šéfa???

Lebo začnem bliakať.
A ako sa volá?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Pozri príspevok
..bývam na sídlisku "ranených briez"..u nás poodpilovali brezám vrcholce, odpílili polovice z tých, čo boli vysoké alebo odpílili od spodu, ale korene nechali v zemi..nepomohlo ani plakať,suseda sa sťažovala, že jej padá bordel z briez na balkon..
Vždy sa nájde jeden......
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Xanti Pozri príspevok
Mňa dnes vytočil jeden telefonát do nepríčetnosti.

Osoba na druhej strane začala po mne neodvôvodnene bliakať, vraj ma nemá zaujímať prečo chce číslo na mobil môjho šéfa.
Nemám problém dám vždy ak vedia minimálne meno.

Ale táto osoba na otázku.... o čo ide, čo treba...
odpovedala .. to vás nemusí zaujímať...
no a samozrejme s patričným hlasovým prejavom, asi si myslela že mám 15 a ked začne na mňa bliakať, že ma zastraší a to číslo jej dám... hold smola pre ňu zmýlila sa.

Takže som jej tresla sluchadlom, a už nevolala našťastie.
Mňa potešila opačná skúsenosť, keď volajúci si pýtal tel. číslo na kolegu a ja som ho začala diktovať. Veď prečo nedať číslo na obch. zástupcu. A bola som titulovaná ako, citujem: "zlatá".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Xanti Pozri príspevok
A ako sa volá?
To má byť kontrólna otázka, či čo? Som mu sľúbila, že ho nebonznem.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Melnick Pozri príspevok
To má byť kontrólna otázka, či čo? Som mu sľúbila, že ho nebonznem.
Tak hold neprešla si mojim sitom, jeho číslo nedostaneš
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška Pozri príspevok
Helenka, to už nebudeš mať tú borovicovú vôňu v byte????
No, škoda. Mala si to tam pekné.

Muši, veru už nie, práve som písla primátorovi, že skladka sa vybojovala, tak si teraz budeme samy likvidovať vzácnu zeleň s pomocou MU.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Heli, viem o čom píšeš. Vo dvore mám 80 ročnú prekrásnu vysokú rozkošatenú lipu. Ale susedom vadia jej listy na jeseň. Nie mne..... Veď ich pohrabeme 3krát 4 krát do roka. Nó bože , na iné / hlúpejšie /činnosti vynaložíme zvyčajne oveľa viac času. Už som sa ponúkla, že im ten dvor vyhrabem, zatiaľ sa neozvali./ Našťastie - DPH /Aj krásna breza zdobila náš dvor, ale presne na hranici dvoch dvorov. No a sused ju opílil a nechal iba na vrchu pár konárov. Hoci som drobné nečistoty podobné pilinám mala všade, dokonca aj v posteli,napadali tam pri vetraní, myslím že po opílení nebola breza jediná čo plakala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať