Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nachtigal Pozri príspevok
poviem vám perličku: môjmu mužovi prišiel včera exekútorský výpis na zaplatenie sumy 154,83 Eur - 4664,41 Sk za priestupok, ktorý mal v roku 2.7.2007 a dostal 500 korunovú pokutu. Manžel išiel vtedy autom z práce a nebol pripútaný. Vedľa išlo policajné auto, ktoré malo odbočiť ale keď zbadali, že nie je pripútaný spravili myšičku pred neho a bolo to. Vypísali blokovú pokutu, manžel nemal toľko pri sebe, tak sa s nimi dohodol, že sa vráti do práce požičia si a vyplatí to, ako povedal, tak aj urobil - chcel to mať hneď z krku. Milým policajtom zaplatil 5OOvku a viac sa o to nestaral. No a včera po prečítaní listu dostal skoro infarkt.

a má doklad o zaplatení?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Nachtigal Pozri príspevok
poviem vám perličku: môjmu mužovi prišiel včera exekútorský výpis na zaplatenie sumy 154,83 Eur - 4664,41 Sk za priestupok, ktorý mal v roku 2.7.2007 a dostal 500 korunovú pokutu. Manžel išiel vtedy autom z práce a nebol pripútaný. Vedľa išlo policajné auto, ktoré malo odbočiť ale keď zbadali, že nie je pripútaný spravili myšičku pred neho a bolo to. Vypísali blokovú pokutu, manžel nemal toľko pri sebe, tak sa s nimi dohodol, že sa vráti do práce požičia si a vyplatí to, ako povedal, tak aj urobil - chcel to mať hneď z krku. Milým policajtom zaplatil 5OOvku a viac sa o to nestaral. No a včera po prečítaní listu dostal skoro infarkt.
... nie je sám,čo infaktuje...
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ZuzanaP Pozri príspevok
a má doklad o zaplatení?
nemá nič, on im dal asi len peniaze a blok im nechal, už si to presne nepamätá, bolo to pred dvoma rokmi, len je z toho hotový
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Lenka1979 Pozri príspevok
... nie je sám,čo infaktuje...
asi nie, lebo poštárka hneď vedela o čom to bude, nebol sám, čo dostal takýto pozdrav
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

treba zvuk:
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Muška Pozri príspevok
treba zvuk:
sedíme v obývačke, muž pozerá telku, ja jedným okom na telku druhým do počítača a pozerám Muška tvoju prílohu, môj muž sa tak zľakol pri tom zvuku, myslím, že v krátkej dobe ozaj zinfarktujezvuk som mala dosť hlasno, lebo som predtým volala s dcérou cez skype.Už má tuším slabé nervy.....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No môj tiež dobehol vyplašený, že či treba zasahovať
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Marianna01 Pozri príspevok
Absolútne ma NEPOTEŠILO, že daňové priznanie k DPH v Čechách má 4 strany!!!

Aké 4 strany? Som vyľakaná ja vypisujem len 2 stranové priznanie DPH.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....nemám rada, keď mi niečo nejde tak, ako má..a neviem si s tým poradiť..no ale už ten sprostý zvuk funguje, stál ma dva dni nervov, lebo som ho nevedela vrátiť späť, synko preventívne ani neprišiel kuknúť maminku...ale už je zas všetko oki, rómska osada zostane bez lacnej pracovnej sily a život ide ďalej..a je mu hej!!!..bodaj by som nikdy nemala iné starosti!!!..

..a medzičasom mi veľmi slušný a milý pán prišiel zamerať okná a tak sa mám na čo tešiť...to bude jožiško v predstihu...asi tak...


..a vám prajem kľudný a oddychový víkend..a úsmev..
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

ZuzanaP Pozri príspevok
My v PB máme až tri kruhové objazdy a na tom, ktorý postavili posledný som si všimla, že auto prešlo krížom cez ostrovček...
Možno mal navigáciu a tá hlási: Na kruhovom objazde choďte rovno!
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Nachtigal Pozri príspevok
No dievčatá už som tu! Skôr sa mi nedalo! Montéri boli v nedeľu, prišli za 3 hodiny! Išlo im to vcelku fajn. Ale ..... neviem si nato zvyknúť ..... je to ako päsť na oko! .... nevadí účel to splní.....a teším sa, že už voda netečie po schodoch do pivnice
Neuraz sa , ale vyzerá to hrozne!
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

ZuzanaP Pozri príspevok
a má doklad o zaplatení?
Kto si už schováva doklad od pokuty. A to oni dobre vedia. Ak by si aj niekto schoval tak sa nikomu nič nestane. Ani sa Ti neospravedlnia. No, slepá spravodlivosť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kabatik Pozri príspevok
Neuraz sa , ale vyzerá to hrozne!
..a kde si to videl?..naviguj..

..aha, už som to našla...nooo,nie je to zlé,účel splní..možno, keď budeš veľká a bohatá, dáš si tam striešku z dreva,..zatiaľ len nejaké stromčeky, čo prezimujú vonku a niečo popínavé okolo a bude to celkom oki...
Naposledy upravil pepsikova : 23.10.09 at 21:25
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Včera sme išli na chalupu hrabať lístie a čakalo nás nemilé prekvapenie a ani sa nám nechcelo pracovať, pretože náš krásny trávnik bol celý rozrytý diviakmi. Ako keby sa tade prehnalo stádo Lexových koní, no hrúza. Za tie roky, čo máme chalupu sa to stalo prvý krát. Trávnik máme ohradený iba stomkami, ale budeme musieť ohradiť aj pletivom, čo sa mne vôbec nepáči.
A srnky i ked je ešte dosť teplo a nie je sneh, už obžrali 2 krásne tuje, Neviem či aj tie zvieratá sú z toho všetkého mimo, alebo čo sa deje. Zvieratá v činnosti a mne sa ništ nechce robiť
No už som sa vyplakala a šup na DPH, počasie na ništ, ale pár smejkov dodávam na zlepšenie nálady.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Helenka, pomysli si, ze aj zvieratka su tvory bozie a snad ti bude lahsie na dusi.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
durisovad Pozri príspevok
Helenka, pomysli si, ze aj zvieratka su tvory bozie a snad ti bude lahsie na dusi.
Zlatko to viem isto, ale majú ešte dosť žrania, neviem prečo sú také domotané, ešte sa nám to nestalo a nedaleko majú toľko žrádla až, až. Syn je poľovník, ale hlavne sa o zvieratká stará a v zime ich krmi. S malými sme im nasypali mech zemiakov a jabĺk do toho ich krmítka, žeby sa svojsky prišli poďakovať?
Naposledy upravil ALDA : 24.10.09 at 16:25
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Potešilo ma že sme dali na frak Američanom. V správach som počul že v Novom Jorku, v metre, majú dva cestovné poriadky, jeden normálny a jeden reálny, ktorý sa od toho prvého líši tým, že všetky vlaky metra meškajú o minútu, aby to aj "omeškanci" stihli. Na slovensku autobusy, teda aspoň moje, meškajú aj dve minúty, tri minúty,... aj nejdú a keď idú načas tak nezastavia, ale ako v tom filme "nestavíme, máme zpoždění" (ja viem že je to opačne, no a čo, sranda musí byť).
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
erzet Pozri príspevok
Potešilo ma že sme dali na frak Američanom. V správach som počul že v Novom Jorku, v metre, majú dva cestovné poriadky, jeden normálny a jeden reálny, ktorý sa od toho prvého líši tým, že všetky vlaky metra meškajú o minútu, aby to aj "omeškanci" stihli. Na slovensku autobusy, teda aspoň moje, meškajú aj dve minúty, tri minúty,... aj nejdú a keď idú načas tak nezastavia, ale ako v tom filme "nestavíme, máme zpoždění" (ja viem že je to opačne, no a čo, sranda musí byť).
Robko aj na jednu knihu by bolo srandy čo zažijú vodiči s cestujúcimi.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dnes som sa dozvedela smutnú správu, že moja sestra je opäť ohrozovaná zákernou chorobou ...hovorím opäť, pretože je tomu už 20 rokov, čo ju úspešne prekonávala ....som z toho veľmi smutná....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Dnes som sa dozvedela smutnú správu, že moja sestra je opäť ohrozovaná zákernou chorobou ...hovorím opäť, pretože je tomu už 20 rokov, čo ju úspešne prekonávala ....som z toho veľmi smutná....
..choroby by nemali byť..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať